Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selgus kiviloopimse ja koju ajamise teemasse

Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Teema: Selgus kiviloopimse ja koju ajamise teemasse

Postitas:
Kägu

Kas nüüd ka sotsid agarad on…vabandma?

Mille eest sotsid vabandama peavad?

Raik ja Saar süüdistasid avalikult selle stroomi looga ekret. Raik tänases infotunnis küsimise peale avaldas kahetsust libauudisel enda eksiteele viimise pärast. Vabandust pole keegi palunud.

Palun konkreetset viidet, kus Raik ja Saar süüdistavad avalikult EKREt.

Ega nad nüüd nii kogenematud ka ei ole, et hakata seda nime välja ütlema. Aga ei tea jah, keda küll mõeldakse, kui räägitakse vihakõnest ja vihakuritegudest välismaalaste vastu. Eks käod ütle välja, keda mõeldakse, ministrid annavad vaid diskreetseid suuniseid.
Aga sina mõtlesid kohe, et ei tea, kes küll sellist asja võis teha, ega suutnudki välja mõelda, eks ole? Või … mõtlesid siiski kohe üht teatud parteid, seda, kelle logo oli kividega pilduja jope peal?
Kui juba valetas, miks siis just ekre logo, miks ta ei nimetanud näiteks isamaa või keskide logo?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Järjest selgemaks ju saab, kes tegelikult on meil Eestis see tõeline vihakülvaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pr minister
Kodanikupäeva aumärkide üleandmise galal 28. novembril 2018? [28.11.2018] “Just nendel hetkedel on jõudmas sotsiaalmeediast niiöelda suurde meediasse teade, et eile (teisipäeval – toim.) loobiti Stroomi rannas kividega naist, kes on välismaalane. Teda ja ta koera. Naine sai haiget, aga mitte selle võrra, et ta oleks läinud arsti juurde, koer sai natuke rohkem haiget. Inimest, kes läks meie Eestis, mida me armastame sellepärast, et siin on puhas loodus ja turvaline elada, koeraga jalutama ja ta sai kividega loobitud. Me oleme astunud ühest piirist üle. Seal lõpeb minu vabadus, kus teisel inimesel algab valus”

No ja sm kultuuri(millise?)ministri suuepärane esinemine on siin:
Indrek Saar: “Rusikapoliitika tähendab, et tegemist ei ole kaklusega kuskil baari taga, vaid rusikatega tehakse poliitikat. Põhjused, miks sinu pihta visatakse kive, miks sind pekstakse jalgadega, miks sinu pihta sülitatakse, on poliitilised. Rusikapoliitika tähendab, et mõisted “Eesti “ja “meie rahvas” on kaaperdatud, sest jalgadega pekstakse sini-must-valgete all. Naisterahvaid loobitakse kividega, rinnas rukkilille märk. Ja kui kõlavad üleskutsed kedagi üles puua, nimetatakse seda rahvakunstiks. Rusikapoliitika tähendab, et siit edasi ei ole minna mitte kuhugi, sest see tähendab, et me kõik vastutame selle tekkimise ja vohamise eest. Lõpuks meie kõik. Ja kui me ei märka, ei seisa vastu, kui me ei ütle, ei takista ega tee selgeks, et Eesti rahvas tähendab rahvast, kes räägib või laulab, mitte ei peksa, siis on rusikapoliitika võimul. Seega, head sõbrad, kutsun kõiki hoolimata poliitilistest eelistustest, maailmavaatest ja ideoloogiast ütlema selgelt, avalikult ja korduvalt, et vägivallal ja rusikapoliitikal ei ole Eestis kohta,” ütles kultuuriminister�.”

“Rusikapoliitika tekkimises on Eestis süüdis üks erakond ja tema lumehelmekestest kannupoisid. Ent kui rusikapoliitika levib, oleme selles süüdi juba meie kõik.”
https://www.ohtuleht.ee/909478/indrek-saar-rusikapoliitikaga-tahetakse-meie-suud-kinni-luua-sona-otseses-mottes

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Naisterahvaid loobitakse kividega, rinnas rukkilille märk.

Isamaad mõtles ilmselt. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mul on mure koera pärast, kus see koer siis vigastada sai, kas sai, kus olid tõendid vigastustest või mille järgi üleüldse kriminaaluurimine algatati.
“Täna hommikul pöördus kannatanu politseisse avaldusega ning politsei alustas asjaolude välja selgitamiseks kriminaalmenetlust kehalise väärkohtlemise paragrahvi alusel.
Raskeid kehavigastusi politsei andmeil naine ei saanud, küll aga temaga kaasas olnud koer.” Lihtsalt haleda jutukese järgi ei algatata kriminaalasja.

Ja ei maksa nüüd jälle teise äärmusesse minna ja teha teisipidi loogikaviga- kuna üks juhtum langes fabritseeringuna ära, siis hüpata kohe järeldustesse, et EKRE on nunnu nagu lilleke aasal ja neil pole kunagi võõravihaga mingit pistmist olnud. Ekre võõraviha ja immigratsioonivastalisus on üks nende põhilisi valimisloosungeid. JA pole mitte vähe sarnaseid olukordi, mis on ikkagi päriselt juhtunud. On need siis neonatsid, skinheadidi ja teised toredad tegelased.

Aga ministrid, kes avalikult “süüdlased hukka mõistsid” ilma mingite tõenditeta, ega uurimise ega pealtnägijateta- neil tuleks vabanadada tõesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nüüd ka sotsid agarad on…vabandma?

Mille eest sotsid vabandama peavad?

Raik ja Saar süüdistasid avalikult selle stroomi looga ekret. Raik tänases infotunnis küsimise peale avaldas kahetsust libauudisel enda eksiteele viimise pärast. Vabandust pole keegi palunud.

Sotsist kultuuriminister Indrek Saar hakkas juhtumi taustal õhutama viha ühe opositsioonilise poliitilise jõu vastu, kasutades selleks tõendamata materjali – seda tegi kunagi ka peaminister Taavi Rõivas Vao pagulaskeskuse seina süütamise järel.

“Rusikapoliitika tähendab, et tegemist ei ole kaklusega kuskil baari taga, vaid rusikatega tehakse poliitikat. Põhjused, miks sinu pihta visatakse kive, miks sind pekstakse jalgadega, miks sinu pihta sülitatakse, on poliitilised. Rusikapoliitika tähendab, et mõisted “Eesti “ja “meie rahvas” on kaaperdatud, sest jalgadega pekstakse sini-must-valgete all. Naisterahvaid loobitakse kividega, rinnas rukkilille märk,” rääkis Indrek Saar.

Saar polnud ainus – siseminister Katri Raik rääkis rünnakust Kodanikupäeva aumärkide üleandmise galal. “Just nendel hetkedel on jõudmas sotsiaalmeediast niiöelda suurde meediasse teade, et eile (teisipäeval – toim.) loobiti Stroomi rannas kividega naist, kes on välismaalane. Teda ja ta koera. Naine sai haiget, aga mitte selle võrra, et ta oleks läinud arsti juurde, koer sai natuke rohkem haiget. Inimest, kes läks meie Eestis, mida me armastame sellepärast, et siin on puhas loodus ja turvaline elada, koeraga jalutama ja ta sai kividega loobitud. Me oleme astunud ühest piirist üle. Seal lõpeb minu vabadus, kus teisel inimesel algab valus,” lausus Raik ERR-ile. Milline variserlikkus kumab neist sõnadest läbi nüüd, kus valed on paljastatud!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

JA pole mitte vähe sarnaseid olukordi, mis on ikkagi päriselt juhtunud. On need siis neonatsid, skinheadidi ja teised toredad tegelased.

Ainult et ekre pole ei neonatsid ega skinheadid. Ekre vastased on paraku tõestanud oma vihameelt ja valelikkust.

Please wait...
Postitas:
Tähesära

Sellise jama väljamõtlejad pidid küll laksu all olema või pärinema kuskilt teisest kultuurist, sellisest kus on kombeks kividega loopimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://ekspress.delfi.ee/teateid-elust/mary-jordan-motles-valja-ekrelaste-runnaku?id=85301863

Et siis väljamõeldud looga, poliitiline mustamine, reformierakonna toetajate poolt, et reitingut tõsta? Uskumatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://ekspress.delfi.ee/teateid-elust/mary-jordan-motles-valja-ekrelaste-runnaku?id=85301863

Et siis väljamõeldud looga, poliitiline mustamine, reformierakonna toetajate poolt, et reitingut tõsta? Uskumatu.

No mis teha, need pagana ekreiidid ju keelduvad kangekaelselt midagi korda saatmast. Mine või vihast lõhki!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on selle juhtumi pärast siiralt kahju. Ma pidasin Hindriksist lugu – mulle meeldis tema koolipõlve pehmete helkurite ettvõtmine. Meeldis ka tema edasine äritegevus. Ja nüüd selline lugu…
Ka Kõue mõisa omanikest arvasin hästi – olen seal käinud ja mulle nende tehtu meeldib.
Liiatigi tunnen ma seletamatut poolehoidu meie intellektuaalsinivereliste vastu…
Aga valetamist ja eriti teadlikult kellegi alusetult süüdistamist ma ei talu silmaotsaski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega nad nüüd nii kogenematud ka ei ole, et hakata seda nime välja ütlema. Aga ei tea jah, keda küll mõeldakse, kui räägitakse vihakõnest ja vihakuritegudest välismaalaste vastu. Eks käod ütle välja, keda mõeldakse, ministrid annavad vaid diskreetseid suuniseid.
Aga sina mõtlesid kohe, et ei tea, kes küll sellist asja võis teha, ega suutnudki välja mõelda, eks ole? Või … mõtlesid siiski kohe üht teatud parteid, seda, kelle logo oli kividega pilduja jope peal?
Kui juba valetas, miks siis just ekre logo, miks ta ei nimetanud näiteks isamaa või keskide logo?

Pr minister
Kodanikupäeva aumärkide üleandmise galal 28. novembril 2018? [28.11.2018] “Just nendel hetkedel on jõudmas sotsiaalmeediast niiöelda suurde meediasse teade, et eile (teisipäeval – toim.) loobiti Stroomi rannas kividega naist, kes on välismaalane. Teda ja ta koera. Naine sai haiget, aga mitte selle võrra, et ta oleks läinud arsti juurde, koer sai natuke rohkem haiget. Inimest, kes läks meie Eestis, mida me armastame sellepärast, et siin on puhas loodus ja turvaline elada, koeraga jalutama ja ta sai kividega loobitud. Me oleme astunud ühest piirist üle. Seal lõpeb minu vabadus, kus teisel inimesel algab valus”

Indrek Saar: “Rusikapoliitika tähendab, et tegemist ei ole kaklusega kuskil baari taga, vaid rusikatega tehakse poliitikat. Põhjused, miks sinu pihta visatakse kive, miks sind pekstakse jalgadega, miks sinu pihta sülitatakse, on poliitilised. Rusikapoliitika tähendab, et mõisted “Eesti “ja “meie rahvas” on kaaperdatud, sest jalgadega pekstakse sini-must-valgete all. Naisterahvaid loobitakse kividega, rinnas rukkilille märk. Ja kui kõlavad üleskutsed kedagi üles puua, nimetatakse seda rahvakunstiks. Rusikapoliitika tähendab, et siit edasi ei ole minna mitte kuhugi, sest see tähendab, et me kõik vastutame selle tekkimise ja vohamise eest. Lõpuks meie kõik. Ja kui me ei märka, ei seisa vastu, kui me ei ütle, ei takista ega tee selgeks, et Eesti rahvas tähendab rahvast, kes räägib või laulab, mitte ei peksa, siis on rusikapoliitika võimul. Seega, head sõbrad, kutsun kõiki hoolimata poliitilistest eelistustest, maailmavaatest ja ideoloogiast ütlema selgelt, avalikult ja korduvalt, et vägivallal ja rusikapoliitikal ei ole Eestis kohta,” ütles kultuuriminister�.”

“Rusikapoliitika tekkimises on Eestis süüdis üks erakond ja tema lumehelmekestest kannupoisid. Ent kui rusikapoliitika levib, oleme selles süüdi juba meie kõik.”
https://www.ohtuleht.ee/909478/indrek-saar-rusikapoliitikaga-tahetakse-meie-suud-kinni-luua-sona-otseses-mottes

Sotsist kultuuriminister Indrek Saar hakkas juhtumi taustal õhutama viha ühe opositsioonilise poliitilise jõu vastu, kasutades selleks tõendamata materjali – seda tegi kunagi ka peaminister Taavi Rõivas Vao pagulaskeskuse seina süütamise järel.

“Rusikapoliitika tähendab, et tegemist ei ole kaklusega kuskil baari taga, vaid rusikatega tehakse poliitikat. Põhjused, miks sinu pihta visatakse kive, miks sind pekstakse jalgadega, miks sinu pihta sülitatakse, on poliitilised. Rusikapoliitika tähendab, et mõisted “Eesti “ja “meie rahvas” on kaaperdatud, sest jalgadega pekstakse sini-must-valgete all. Naisterahvaid loobitakse kividega, rinnas rukkilille märk,” rääkis Indrek Saar.

Saar polnud ainus – siseminister Katri Raik rääkis rünnakust Kodanikupäeva aumärkide üleandmise galal. “Just nendel hetkedel on jõudmas sotsiaalmeediast niiöelda suurde meediasse teade, et eile (teisipäeval – toim.) loobiti Stroomi rannas kividega naist, kes on välismaalane. Teda ja ta koera. Naine sai haiget, aga mitte selle võrra, et ta oleks läinud arsti juurde, koer sai natuke rohkem haiget. Inimest, kes läks meie Eestis, mida me armastame sellepärast, et siin on puhas loodus ja turvaline elada, koeraga jalutama ja ta sai kividega loobitud. Me oleme astunud ühest piirist üle. Seal lõpeb minu vabadus, kus teisel inimesel algab valus,” lausus Raik ERR-ile. Milline variserlikkus kumab neist sõnadest läbi nüüd, kus valed on paljastatud!

Minu palve kõlas selliselt: Palun konkreetset viidet, kus Raik ja Saar süüdistavad avalikult EKREt. Oleks ma õpetaja, saaksite ebarahuldava hindeks, sest te ei saa ju ülesande püstitusest aru, rääkimata õigest vastusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu palve kõlas selliselt: Palun konkreetset viidet, kus Raik ja Saar süüdistavad avalikult EKREt. Oleks ma õpetaja, saaksite ebarahuldava hindeks, sest te ei saa ju ülesande püstitusest aru, rääkimata õigest vastusest.

Kui sa ei teaks, et see on tõsi, siis tuhniksid sa ise mööda arhiive. Otsi ise ja sa ei pea siin lollusega silma paistma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pr minister

Jah, eks need poliitikud ise leiavad ka, et kuna nad EKREt selgesõnaliselt ei nimetanud, siis pole nad milleski süüdi. Aga need vihjed ja näpugaosutamised olid ju nii ilmsed! Üks partei sai tohutult mainekahju, kes selle eest vastutab? Ministrid võtsid avalikult sõna, aga lugematutes väikestes ringides arutati ju ka seda juhtumit, minagi olin kohvilauavestluses, kus sellega lajatati ja vehiti stiilis “on ikka rassistlikuks see Eesti läinud”. Mulle tundus juba siis see olukord kuidagi veidrana. Jopel on erakonna sümbol? Ohver, kes on välismaalane, paneb seda sümbolit tähele? Rünnati lihtsalt inglise keele rääkimise pärast? Mis ajast on inglise keel Eestis põlu all? Ründajad hüüdsid “Foreigner, go home!” – ma olen üsna kindel, et kui üks tõsine madalalaubaline rassist (kahjuks on selliseid ka) rünnakule läheb, siis sõna “foreigner” tal küll pähe ei turgataks, ta plärtsuks pigem midagi eesti keeles, sest ega sellistel võõrkeeleoskusega ka väga hästi ei ole. Nii palju küsitavusi, aga kui asja avalikustamise ajal oleks tihanud mõnele veendunud sallijale öelda, et kogu see lugu tundub kuidagi kahtlane ja konstrueeritud, siis võis vaid ülbe muige osaliseks saada (ja laubale mõttelise sildi “ekreiit”).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ründajad hüüdsid “Foriegner, go home!” – ma olen üsna kindel, et kui üks tõsine madalalaubaline rassist (kahjuks on selliseid ka) rünnakule läheb, siis sõna “foreigner” tal küll pähe ei turgataks,

Panin täpselt sama tähele. Küllap oleks seal mingi eestikeelne sõimusõna kõlanud pigem. Puhas fabritseering.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga nagu meil ikka… võib olla on asjal see külg, et ei viitsi lõputult tõestada, et sul on õigus. ja sa lihtsalt loobud kõigest, mida ajanud oled. usas on asjad natuke teistmoodi. meil käib ikka mõnitamine ja alandamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.postimees.ee/6717076/mary-kross-sai-suudistuse-ekrelaste-kallaletungi-kohta-valetamise-eest

Loodetavasti tuleb reaalne vangistus.
Igasugune valetamine ja viha õhutamine on läinud üle piiride.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.postimees.ee/6717076/mary-kross-sai-suudistuse-ekrelaste-kallaletungi-kohta-valetamise-eest

Igasugune valetamine ja viha õhutamine on läinud üle piiride.

“… justkui ta oleks 27. novembril 2018 viibinud Stroomi ranna pargis ning tundmatud mehed olla teda seal tundmatute kividega loopinud.”
Tundmatud kivid … huh. Kas see on mingi lugejatest?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on tänase päeva hea uudis!
Muidugi pole vaja loota, et valed ja fabritseeringud nüüd ära jäävad, need vaid muutuvad rafineeritumaks ja päris mütsiga lööma enam ei minda. Aga me teame, millised need sallijad on seestpoolt, me oleme seda näinud. Neid usaldada saab ainult teine samasugune. Küll nad midagi välja mõtlevad, ega see nii ei ole veel jäänud. Läheb nagu USAs, limukaid, lolle ja müüdavaid tolguseid on igas riigis piisavalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No vaevalt. Kui esmakordne rikkumine, siis ei panda kunagi kohe kinni.
Trahvi vast saab. Aga vahet pole.

Peaasi, et KARISTADA saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nüüd tahaks sellele ameerika tädile tõesti öelda, et foriegner, go home!

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 61 kuni 81 (kokku 81 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selgus kiviloopimse ja koju ajamise teemasse