Esileht Ajaviite- ja muud jutud Seljaajukasvajaga noormees ja pettus

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 507 )

Teema: Seljaajukasvajaga noormees ja pettus

Postitas:
katjavihmasabin

Lootsin väga, et poiss saab võimaluse, kui kiiresti Saksamaale operatsioonile pääseb.

Miks sa arvad, et et Eesti arstid on rumalad ja ei oska ravida.

Kohe kindlasti ei arva ma, et Eesti arstid rumalad on, väga meelevaldne tõlgendus. Aga kindlasti on teatud protseduure, operatsioone, millele vbl mujal rohkem spetsialiseerunud ollakse. Kui on mingi harukordsem haigusjuhtum, siis on ju võimalik, et mõne suurema riigi haiglas ollakse sellega rohkem kokku puutunud, kui meil, Eestis, kus inimesi siiski kordades vähem ja vbl esmakordne taoline juhtum üldse. Tean ise konkreetset juhtumit, kus inimene viidi just Saksamaale haiglasse (millisesse täpselt, ei mäleta, aga pole ka oluline), sest Eestis puudus vastav spetsialiteet.

Mina oma raha tagasi nõudma ei hakka. Usun siiralt, et kõik tuleb inimesele endale ringiga tagasi. Nii hea, kui halb. Lihtsalt natuke nukraks tegi see lugu. Edaspidi olen annetustega ettevaatlikum.

+17
0
Please wait...

Postitas:
plixi

Väga paljusid operatsioone ja protseduure tehakse välismaal, mida siin Eestis teha ei suudeta. See pole esimene kord ju.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kass25

Aga mis neil öelda?

kui nad ju raha ära kulutasid, siis vaevalt seda tunnistavad ja ma aruandlust ei saa esitada, see ka põhjus miks vaikitakse.

+13
0
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Inimesed ikka ei õpi ! Järjekordne annetuste koguja .Nagu eelnevast ta jutust aru sain tegu antivakseriga .Ta ei saa ilma vaktsineerimata ju haiglasse sissegi ! https://virumaateataja.postimees.ee/7408602/pille-riin-meltsas-sai-raviks-moskvas-annetustega-50-000-eurot-kokku,

+12
-2
Please wait...

Postitas:
UunoR

Inimesed ikka ei õpi ! Järjekordne annetuste koguja .Nagu eelnevast ta jutust aru sain tegu antivakseriga .Ta ei saa ilma vaktsineerimata ju haiglasse sissegi ! https://virumaateataja.postimees.ee/7408602/pille-riin-meltsas-sai-raviks-moskvas-annetustega-50-000-eurot-kokku,

Sellele andis see Tony perekond ka ju raha. Jälle hingesugulane, kes Eesti arste vihkab ja kui vaktsineerimist mainitakse, võib-olla lubab ka siis arstidele rusikaga silmaauku lüüa, nagu Tony ema tegi.

+26
-1
Please wait...

Postitas:
Lihtne elu

Otse loomulikult tehakse. Ja haigekassa raha eest, mitte mingisugust korjandust pole vaja teha selleks. Aga selle eelduseks on, et peab olema vähemalt mingisugune lootus, et see ravi on õigustatud, st et see päästab või pikendab elu. Aga antud juhul ei olnud seda lootust, sest seda tüüpi agressiivne kasvaja sellises asukohas ja staadiumis, nagu Tonyl oli, ei andnud lootust edukaks operatsiooniks. Meditsiin on küll võimas aga kahjuks mitte kõikvõimas. Ja nii solgutatigi raskes seisundis noormees Saksamaale, kus arstid  jõudseid täpselt samasugusele otsusele – see kasvaja ei ole opereeritav ja ainus võimalus on noormehe viimased kuud võimalikult mugavaks teha.

+26
0
Please wait...

Postitas:
Katrinmets

Pealtnägija võiks selle teema üles võtta ja uurida Saksamaalt, kas see operatsioon üldse toimus ja mis protseduurid seal ära tehti. Kui midagi ei toimunud ja raha tagastati, siis me räägime siin väga suurtest omastatud summadest.

Kas keegi viitsib Pealtnägijale kirjutada? Lustile võib ka!

+27
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Ja nii solgutatigi raskes seisundis noormees Saksamaale, kus arstid jõudseid täpselt samasugusele otsusele – see kasvaja ei ole opereeritav ja ainus võimalus on noormehe viimased kuud võimalikult mugavaks teha.

Mina enam ei tea, kus selles loos on tõde või vale, aga vähemalt alguses rääkis pere, et Saksamaal (ja algselt ka Soomes) olevat arstid piltide põhjal öelnud, et operatsioon on võimalik. Loomulikult ei saa sellest asja 100% ilma patsienti nägemata lubada. Aga ma ei kritiseeriks lähedaste otsust sellest õlekõrrest kinni haarata. Ega tavainimene ise ei suuda ju sellist asja otsustada ega aru saada, kas on mõtet ravile sõita või ei. Ikka usud ja loodad parimat ja haarad kinni igast võimalusest, kui elu mängus on.
Kõik, mis pärast edasi juhtus, rahaga ümber käimine, pulmad, imelik investeering jne jne on iseasi. Aga selle eest ei ole küll eetiline inimesi süüdistata, et nad sureva lähedase elu eest meeleheitlikult võidelda püüdsid. Samamoodi käituks igaüks meist ja samasuguseid olukordi tuleb ette ka edaspidi. Ma tean täpselt, et kui minu lähedane oleks sarnases olukorras ja mul on valida, kas uskuda seda, kes ütleb ei või seda, kes ütleb jah, siis pole mõtet oodata, et ma mingit mõistuse häält kuulaks. Müün kasvõi oma naha maha ja ronin mööda seina üles selle lootuse nimel, et midagi ehk saab teha.

Ja off-topic, kas keegi teab, mis on saanud u Tonyga samal Itaaliasse ravile siirdunud balletitantsijast? Ka temale annetati ju just välismaalt arstiabi saamiseks.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Ja off-topic, kas keegi teab, mis on saanud u Tonyga samal Itaaliasse ravile siirdunud balletitantsijast? Ka temale annetati ju just välismaalt arstiabi saamiseks.

[/quote]

Temaga on väga halvasti ja on “vegetable” seisundis. 🙁 Kui googeldate haiguse kohta, siis on sellest paranemine peaaegu,et võimatu. Väga kurb ja hull arvestades, et aasta tagasi tantsis inimene veel laval.

+17
0
Please wait...

Postitas:
madeleine

Temaga on väga halvasti ja on “vegetable” seisundis. 🙁 Kui googeldate haiguse kohta, siis on sellest paranemine peaaegu,et võimatu. Väga kurb ja hull arvestades, et aasta tagasi tantsis inimene veel laval.

[/quote]
Mitte aasta tagasi, vaid ta tantsis veel juuniski. 🙁

+7
0
Please wait...

Postitas:
Lihtne elu

Aga selle eest ei ole küll eetiline inimesi süüdistata, et nad sureva lähedase elu eest meeleheitlikult võidelda püüdsid. Samamoodi käituks igaüks meist ja samasuguseid olukordi tuleb ette ka edaspidi. Ma tean täpselt, et kui minu lähedane oleks sarnases olukorras ja mul on valida, kas uskuda seda, kes ütleb ei või seda, kes ütleb jah, siis pole mõtet oodata, et ma mingit mõistuse häält kuulaks. Müün kasvõi oma naha maha ja ronin mööda seina üles selle lootuse nimel, et midagi ehk saab teha.

Absoluutselt ei süüdistagi lähedasi selle eest, et nad ei suutnud leppida sellega, et asi on lootusetu ja otsisid lahendusi.  Aga juhtunut jälgides ei saa küll kinnitada, et nemad oleks “oma naha maha müünud ja mööda seina üles roninud” lähedase aitamise nimel.

+23
0
Please wait...

Postitas:
KnockOut

Sõnad üleliigsed.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Melss

Sõnad üleliigsed.

Ei ole üleliigsed, mis siit siis nähtub? Tegemist tundub olevat iPhone 6S-iga aastast 2015-2016?

+9
0
Please wait...

Postitas:
mimi20

Oleks seal pildil uus iphone 13Pro Max vms, siis jah paneks veidi kulme kergitama..

+10
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Iphone 6s järelturul 50€ väärt ehk ainult.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Lozerz

Sõnad üleliigsed.

Mõne sõna võiksid siiski juurde kirjutada, mis selle pildi puhul šokeerivat on? Haigla wc-s tehtud? Rinnasuurendus? Midagi muud?

Või see hoopis tõestuseks, et inimesel vana telefon, järelikult kõik aus?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kristine

Mitte aasta tagasi, vaid ta tantsis veel juuniski. 🙁

[/quote]

Väga jubeda haiguse sai endale külge. Nii kohutav. 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
keidipeidi

Päris 12 pro max tal pole aga juulis soetas omale 11 pro maxi.

See iphone 6 pilt on vähemalt 4-5 aastat tagasi tehtud

+13
0
Please wait...

Postitas:
njah1900

See on ikka nii ebareaalne kuidas ei suudetud natukenegi kaugemale mõelda…

Kui nüüd tõesti on enamus ära laristatud siis võib ikka valus küll olla kui meedia muudkui materdab…

Omad vitsad peksavad hetkel ja eriti valusalt.

+21
0
Please wait...

Postitas:
keidipeidi

Nooo kuna ma seda ühte õde tunnen, siis nii palju tean, et antud hetkel vassib ta, et võitis iPhone ja pole midagi ostnud. Fakt on aga see, et iPhone 11 pro/promaxi ostis ta juuli lõpus ja iPhone 12 mini võitis ta septembris euronicsist tänu sellele, et sülearvuti sealt ostnud oli. Seda kajastas ta ka oma instagrami storys ning suht avalik info on leitav ka googeldades.

+16
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Nooo kuna ma seda ühte õde tunnen, siis nii palju tean, et antud hetkel vassib ta, et võitis iPhone ja pole midagi ostnud. Fakt on aga see, et iPhone 11 pro/promaxi ostis ta juuli lõpus ja iPhone 12 mini võitis ta septembris euronicsist tänu sellele, et sülearvuti sealt ostnud oli. Seda kajastas ta ka oma instagrami storys ning suht avalik info on leitav ka googeldades.

Ly oli vist see, kelle kontole raha koguti? Kas tema oli ka see, kes korterit renoveeris hiljuti?

+10
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
keidipeidi

Ly arvele jah.  Vot seda ei oska öelda, aga tal korterit pole endal seega ilmselt jutt mõnest teisest ōest või emast.

+4
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
tigekala

https://www.ohtuleht.ee/1051122/restoran-kuhu-laheb-vahihaigele-tonyle-annetatud-raviraha-sugulane-kas-teile-meeldiks-kui-kogu-aeg-pes-sorgitakse-mallukas-ma-ei-annetanud-kellegi-ari-alustamiseks-

Mida perekond siin artiklis põhjenduseks toob?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
augustikass

https://www.ohtuleht.ee/1051122/restoran-kuhu-laheb-vahihaigele-tonyle-annetatud-raviraha-sugulane-kas-teile-meeldiks-kui-kogu-aeg-pes-sorgitakse-mallukas-ma-ei-annetanud-kellegi-ari-alustamiseks-

Mida perekond siin artiklis põhjenduseks toob?

Kokkuvõtvalt – „Teate, ma ütlen teile ühte asja, miks te surgite. Õhtulehele sai öeldud selgelt ja konkreetselt, et sellega tegeletakse uuel aastal,“ ütleb telefonis ärritunud naine –Tony sugulane, kes keeldub oma nime ütlemast.

+12
0
Please wait...

Postitas:
tigekala

Kokkuvõtvalt – „Teate, ma ütlen teile ühte asja, miks te surgite. Õhtulehele sai öeldud selgelt ja konkreetselt, et sellega tegeletakse uuel aastal,“ ütleb telefonis ärritunud naine –Tony sugulane, kes keeldub oma nime ütlemast.

Millega täpsemalt nii kaua tegeletakse? Rahaülekande tegemine võtab kuu aega?

+15
0
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Eks nad vaatavad ,et Argo Aderil ju õnnestus raha lõpuks omale jätta kui venitas igasugu lubadustega .Proovivad sama teha.

+22
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Eks nad vaatavad ,et Argo Aderil ju õnnestus raha lõpuks omale jätta kui venitas igasugu lubadustega .Proovivad sama teha.

Ader vähemalt ei andnud lubadust edasi annatada eelnevalt. See juhtum jäi rahvale siiski hästi meelde ja ilmselt ta elu lõpuni selle teoga inimeste mälus.

+21
0
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Ader vähemalt ei andnud lubadust edasi annatada eelnevalt. See juhtum jäi rahvale siiski hästi meelde ja ilmselt ta elu lõpuni selle teoga inimeste mälus.

Minu mäletamist mööda lubas ta tagasimakseid teha mitme kuu jooksul ,aga sinna see jäigi kuuldavasti

+9
0
Please wait...

Postitas:
Seleina

Nad ju kaudselt rüvetavad oma surnud venna/poja mälestust selle rahajamaga.

Ja ma olen 99,99 protsenti kindel, et mingit restorani ei tule. Toidusektoris on toitlustusäri kõige ebakindlam ja riskantsem, suurem osa läheb pankrotti kui alles jääb. Ja ükski vähimagi ärivaistuga inimene ei paneks praegu suuremat summat hoiusele.

Ma ei teagi, millele nad loodavad. Näha on ju, et ajakirjanikud võtavad seda üsna isiklikult ja jõululaupäeva hommikul on nende iphone’id punased.

+22
0
Please wait...

Postitas:
JoshuaTree

Ader 27. nov 2014:

“Ma olen kiirelt väikese arvutuse teinud, 300 inimesele oleme tagasi maksnud. Ligi 300 on aga kirjutanud, et soovivad, et nende raha läheks Jarmo taastumiseks,” ütles Ader.

“Jah, siin on mõtlemisainet natuke päris palju… Kindlasti, võibolla ma liiga kiiresti tegin mõned otsused. Tunnistan oma vigu, oleksin pidanud ootama, aga mu maailm varises kokku. See võis siiski olla õige otsus tollel hetkel, ma ei tea seda praegu,” ütles ta.

Grete Lõbu otsese küsimuse peale, et mida ta kostaks neile, kes ütlevad, et Argo Ader valetab, vastas mees: “Argo Ader ei valeta! Ja see on absoluutne absurd, et ma peaksin rikastuma oma lapse arvelt, et mõtlesin välja selle ja läbi eetri…,” jättis ta, nutumaik kurgus, oma lause lõpetamata.

Paistab, et sellega lugu lõppeski…

+5
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 507 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Seljaajukasvajaga noormees ja pettus