Esileht Ajaviite- ja muud jutud Seljaajukasvajaga noormees ja pettus

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 507 )

Teema: Seljaajukasvajaga noormees ja pettus

Postitas:
Mette-Merithh

Sellele teemale otsa vaadates, saab selle tegelikult liigitada pettuseks. Asi ei ole siin selles, et keegi tahaks heastpeast annetatud raha tagasi. See ei oleks tõesti loogiline ja oleks üsna jabur ja alusetu. Konkreetsel juhul aga käis annetuste koguja ise välja selle lubaduse/ tingimuse, et ravist üle jäänud raha annetatakse Vähiravifondile. See oli konkreetses kogumises annetuste paluja enda väljakäidud konkreetne lubadus. Inimesed teevad enda otsused olemasoleva info põhjal. Ka siin loos laekus annetusi edasi ka siis kui summa koos, sest oli info, et ülejäänud raha annetatakse edasi. Seda aga ei tehtud. Seega koguti seda raha sisuliselt pettuse ja valega. Kui keegi annaks selle põhjal sellele teemale ametliku käigu, siis ühineksin küll. See on põhimõtte küsimus. Mina ei andnud enda raha, et mulle võõras pere kasutaks seda enda äri alustamiseks. Ma andsin selle raha teistel eesmärkidel ja mulle tol hetkel olemasoleva info põhjal pidi see minema kasutusse konkreetselt inimeste vähiraviks. Valega endale äri alustamiseks võõrastelt raha välja petta ei ole okei.

+42
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Õhtulehes soiuvad oma 40 päevast leinarahust jälle.

Seoses selle rahuga vist ei kannata teha ühte ülekannet vähiliidule kogu alles jäänud raha ulatuses, samas on väidetavalt tehtud kaks ülekannet küll(5400€ vähiliidule ja 2900€ Meltsasele).

Kas vähiliidu annetustelt saab tulumaksu ka tagasi soovi korral?
Mulle nagu meenub, et kunagi, kui neile ülekannet tegin, siis pidi eelnevalt valima, kas soovin tagastust. Kui saab, siis perel sealt ka veel raha ringiga tagasi tulemas.

+30
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

Sellele teemale otsa vaadates, saab selle tegelikult liigitada pettuseks. Asi ei ole siin selles, et keegi tahaks heastpeast annetatud raha tagasi. See ei oleks tõesti loogiline ja oleks üsna jabur ja alusetu. Konkreetsel juhul aga käis annetuste koguja ise välja selle lubaduse/ tingimuse, et ravist üle jäänud raha annetatakse Vähiravifondile. See oli konkreetses kogumises annetuste paluja enda väljakäidud konkreetne lubadus. Inimesed teevad enda otsused olemasoleva info põhjal. Ka siin loos laekus annetusi edasi ka siis kui summa koos, sest oli info, et ülejäänud raha annetatakse edasi. Seda aga ei tehtud. Seega koguti seda raha sisuliselt pettuse ja valega. Kui keegi annaks selle põhjal sellele teemale ametliku käigu, siis ühineksin küll. See on põhimõtte küsimus. Mina ei andnud enda raha, et mulle võõras pere kasutaks seda enda äri alustamiseks. Ma andsin selle raha teistel eesmärkidel ja mulle tol hetkel olemasoleva info põhjal pidi see minema kasutusse konkreetselt inimeste vähiraviks. Pettusega raha välja petta ei ole okei.

Mõistan su mõtet ja pahameelt, aga loe, mida veebikonstaabel sel teemal rääkis.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Sellele teemale otsa vaadates, saab selle tegelikult liigitada pettuseks. Asi ei ole siin selles, et keegi tahaks heastpeast annetatud raha tagasi. See ei oleks tõesti loogiline ja oleks üsna jabur ja alusetu. Konkreetsel juhul aga käis annetuste koguja ise välja selle lubaduse/ tingimuse, et ravist üle jäänud raha annetatakse Vähiravifondile. See oli konkreetses kogumises annetuste paluja enda väljakäidud konkreetne lubadus. Inimesed teevad enda otsused olemasoleva info põhjal. Ka siin loos laekus annetusi edasi ka siis kui summa koos, sest oli info, et ülejäänud raha annetatakse edasi. Seda aga ei tehtud. Seega koguti seda raha sisuliselt pettuse ja valega. Kui keegi annaks selle põhjal sellele teemale ametliku käigu, siis ühineksin küll. See on põhimõtte küsimus. Mina ei andnud enda raha, et mulle võõras pere kasutaks seda enda äri alustamiseks. Ma andsin selle raha teistel eesmärkidel ja mulle tol hetkel olemasoleva info põhjal pidi see minema kasutusse konkreetselt inimeste vähiraviks. Pettusega raha välja petta ei ole okei.

On Sul viidata seda juttu? Loeks heameelega, sest minumeelest on antud asja kahju palju suurem kui see konkreetne juhtum. See heidab varju ka teistele tulevastele annetusalgatustele ja tegelikud abivajajad võivad seetõttu väga elulisest abist ilma jääda. Petetud inimese käsi ei tõuse enam nii lihtsalt annetama, sest olgem ausad, solvav on see praegune teema annetajatele. Eks näis, kuidas see teema siis 40 päeva pärast edasi läheb, aga puhtalt lihtsustades öeldes, siis miks neid kõiksugu gruppides “olematuid asju” müüvaid inimesi liistule tõmmatakse? Nad võiksid ju ka öelda, et kle jaa, pakkusin Sulle seda telekat müügiks, aga ma veist mõtlesin ümber ja kasutan seda veel mõnda aega ise. Ehk millalgi kolme aasta pärast ikka saadan ära sulle. Praegu ma panin su kantud raha enda kinnisele hoiusele ja mõtlen veel, mis teen sellega 🤦‍♀️

+29
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu351

On Sul viidata seda juttu? Loeks heameelega, sest minumeelest on antud asja kahju palju suurem kui see konkreetne juhtum. See heidab varju ka teistele tulevastele annetusalgatustele ja tegelikud abivajajad võivad seetõttu väga elulisest abist ilma jääda. Petetud inimese käsi ei tõuse enam nii lihtsalt annetama, sest olgem ausad, solvav on see praegune teema annetajatele. Eks näis, kuidas see teema siis 40 päeva pärast edasi läheb, aga puhtalt lihtsustades öeldes, siis miks neid kõiksugu gruppides “olematuid asju” müüvaid inimesi liistule tõmmatakse? Nad võiksid ju ka öelda, et kle jaa, pakkusin Sulle seda telekat müügiks, aga ma veist mõtlesin ümber ja kasutan seda veel mõnda aega ise. Ehk millalgi kolme aasta pärast ikka saadan ära sulle. Praegu ma panin su kantud raha enda kinnisele hoiusele ja mõtlen veel, mis teen sellega 🤦‍♀️

PM-s oli veebikonstaabli jutt.
Pettusega oleks tegu olnud siis, kui haiget noormeest poleks olemas olnudki. Ja kui soovitakse oma raha tagasi, tuleb pöörduda kohtusse (milleks on enamik annetatud summadest ilmselt liiga väiksed). Nagu aru saan, siis enamik ei soovi mitte raha tagasi, vaid selle edasi annetamist. Kui seda ei teha, pole tegu pettusega. Ebaeetiline käitumine ehk küll, aga mitte pettus.
Korduvalt ja korduvalt on räägitud, et raha ei peaks annetama eraisikutele, selleks on fondid. Inimesed ikka annetavad, kuid eraisikutele ei kehti aruandluskohustus.
Väga inetu lugu, eriti need pere antavad vastused, mis roppusi sisaldavad. Aga on nagu on.

+9
-11
Please wait...

Postitas:
tigekala

Pettusega oleks tegu olnud siis, kui haiget noormeest poleks olemas olnudki. Ja kui soovitakse oma raha tagasi, tuleb pöörduda kohtusse (milleks on enamik annetatud summadest ilmselt liiga väiksed). Nagu aru saan, siis enamik ei soovi mitte raha tagasi, vaid selle edasi annetamist. Kui seda ei teha, pole tegu pettusega. Ebaeetiline käitumine ehk küll, aga mitte pettus.

Korduvalt ja korduvalt on räägitud, et raha ei peaks annetama eraisikutele, selleks on fondid. Inimesed ikka annetavad, kuid eraisikutele ei kehti aruandluskohustus.

Väga inetu lugu, eriti need pere antavad vastused, mis roppusi sisaldavad. Aga on nagu on.

Masendav! Nii et need hampelmannid pääsevadki puhta nahaga?!

+21
-1
Please wait...

Postitas:
billa

Ader ise tõesti väitis, et on mitmesajale inimesele raha tagasi maksnud, aga omal ajal kommentaariumites rääkisid inimesed, et nad on oma annetust tagasi küsinud ja pole Aderilt midagi kuulnud. Ma ei mäleta, et seal oleks keegi kordagi väitnud, et sai oma raha tagasi.

Aderile jäi plekk terveks eluks külge, kuna ta on avaliku elu tegelane. Antud juhtumi puhul on lahkunud noormehe pereliikmed täitsa suvalised inimesed, kes juba varsti unustusehõlma vajuvad. Nad ilmselt tunnevad, et neil pole midagi kaotada kui raha endale jätavadki.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
UunoR

Aderile jäi plekk terveks eluks külge, kuna ta on avaliku elu tegelane. Antud juhtumi puhul on lahkunud noormehe pereliikmed täitsa suvalised inimesed, kes juba varsti unustusehõlma vajuvad. Nad ilmselt tunnevad, et neil pole midagi kaotada kui raha endale jätavadki.

Ei vaju nad kuskile, nimed on nüüdseks küll kõigile pähe kulunud. See raskendab ju edaspidi nii tööleidmist kui kogu elu, pooltuttavate halvakspanust rääkimata. Võiks natukenegi ette mõelda.

+18
0
Please wait...

Postitas:
BellaBee

Ei usu, et unustusse vajuvad.

Iga järgneva annetuste küsimise ajal tuleb inimestel ilmselt meelde, mida perekond Aasalaid korraldas.

+22
0
Please wait...

Postitas:
eunuhh

Ader ise tõesti väitis, et on mitmesajale inimesele raha tagasi maksnud, aga omal ajal kommentaariumites rääkisid inimesed, et nad on oma annetust tagasi küsinud ja pole Aderilt midagi kuulnud. Ma ei mäleta, et seal oleks keegi kordagi väitnud, et sai oma raha tagasi.

Aasalaiud on ka nüüdseks avaliku elu tegelased, aga kui Argo Ader oli varem suutnud saavutada kuulsuse millegi muuga, siis Aasalaiud on lihtsalt hüüdnimega “varga-Ly” , “Alatu-Anneli” jne. Keegi nendest nimedest aru ei saa, siis tuuakse süütu surnud venna nimi mängu, kelle mälestuse nad igaveseks ära on rikkunud. “Mäletad küll neid, kes Tony annetused ära varastasid?” Mitte kunagi ei saa nad seda plekki endalt maha enam.

+27
0
Please wait...

Postitas:
Kuutobine

Kas vähiliidu annetustelt saab tulumaksu ka tagasi soovi korral? Mulle nagu meenub, et kunagi, kui neile ülekannet tegin, siis pidi eelnevalt valima, kas soovin tagastust. Kui saab, siis perel sealt ka veel raha ringiga tagasi tulemas.

Jah, MTÜ Eesti Vähiliit on kantud mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja. Mis moodi perel sealt veel ringiga raha tagasi tulemas? Annetuselt saab tulumaksu tagasi maksimaalselt 240 eurot.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Eks see teema taandubki lõpuks nende enda südametunnistusele. Ma lihtsalt ei kujuta ette, et ma suudaksin elada ja kasutada seda raha kui ma olen selle valedega kokku ajanud enda sureva venna või poja kannatusi presenteerides. Sedasi vaadates tundub ikka uskumatu, milliseid inimesi meie seas leidub. Naudin rahus võõraste inimeste kantud raha ja õigust jääb ülegi. Teeme enda venna ja poja suremisest mugava rahakogumiskampaania iseendale? Päris õudne oleks olla selline ema või õde.

+20
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

Päris õudne oleks olla selline ema või õde.

Mina neist ikkagi nii halvasti ei arva, et kohe alguses selline plaan oli. Emal võib-olla tõesti poisist eriti midagi ei olnud, mingitest kommentaaridest lugesin, et oli teda peksnud, kui Tony laps oli ja ei sallinud teda. Aga arvan, et õed ikkagi hoolisid ja alguses mõtlesidki neid lubadusi tõsiselt. Aga üsna pea ju selgus, et tegelikult pole lootust ja siis niimoodi jooksvalt hakkaski ahnus võitu saama. Eriti kui sõbrannade koor kõrval laulis, et olete selle raha ära teeninud ja mis see teiste asi on, kuhu te raha panete, ega keegi ju vaesemaks sellest ei jää jne. Ja kuna rahaga ümberkäimise oskust ka ju lapsepõlvest kaasa pole antud, siis saigi kogemata otsa. Ja mis sa siis ikka nüüd enam teed.

+18
-9
Please wait...

Postitas:
podisodi

Eks neil ole ilmsel suur osa rahast ka juba laiaks löödud, seega edasiannetamine ei tuleks kõne alla ka siis, kui nad seda nüüd (avalikkuse survel) teha tahaksid.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Eks neil ole ilmsel suur osa rahast ka juba laiaks löödud, seega edasiannetamine ei tuleks kõne alla ka siis, kui nad seda nüüd (avalikkuse survel) teha tahaksid.

Kuuldavasti nii on jah. Aga ma siiski ootan, mida nad ise ütlevad. Kas tunnistavad, et madalad instinktid said neist võitu ja selle raha eest osteti algul vähem ja tagasihoidlikumalt ning siis juba rohkem ja julgemalt endale vajaminevaid asju. Vabandamine oleks normaalne tegu kui tõesti nii oli. Siiralt vabandades antakse ka andeks. Või on see vähemalt ausalt välja öeldud ja nii on. Vassides ja valetades kaevavad nad endale aina sügavamat auku ja kuigi igaüks seda ehk ei usu, siis kunagi hakkab see asi neid kummitama ja rõhuma. Võib-olla mitte homme. Ehk ka mitte kümne aasta pärast. Aga selline asi lihtsalt hakkab su elu mõjutama. Nende enda vend ja poeg suri kannatades. Sellist märki ei tohi keegi teise surma ja kannatuste külge panna ja jätta.

+19
0
Please wait...

Postitas:
njah1900

Ma siin mõtlen,et mis tundega neid Iphone, arvutit jne asju ise vaatavad? Et oh mul on nüüd nii palju ilusaid ja ägedaid asju v?

Mul endal oleks neid lausa rõve vaadata ja ei tahakski neid asju, mis on vähihaigete tagant  välja petetud 🤮

+32
0
Please wait...

Postitas:
cygney

Ma siin mõtlen,et mis tundega neid Iphone, arvutit jne asju ise vaatavad? Et oh mul on nüüd nii palju ilusaid ja ägedaid asju v?

Mul endal oleks neid lausa rõve vaadata ja ei tahakski neid asju, mis on vähihaigete tagant välja petetud 🤮

Eiei, neil ju lein:)

40 päeva ei vaata midagi, isegi peeglisse mitte, tuld ei pane ka toas põlema- ikkagi lein, mis sest, et mujal ootavad haiged raviraha- neil on lein, kas saaks muuta selle ka üleriigiliseks leinaks? Ainult imesta ja siis minesta

+24
-1
Please wait...

Postitas:
piret005

Ma siin mõtlen,et mis tundega neid Iphone, arvutit jne asju ise vaatavad? Et oh mul on nüüd nii palju ilusaid ja ägedaid asju v? Mul endal oleks neid lausa rõve vaadata ja ei tahakski neid asju, mis on vähihaigete tagant välja petetud 🤮

Inimesed on ikka jube imelikud jah. Mul oli kunagi tuttav, kelle isa suri ja järgmisel päeval ilmus see tuttav välja isa telefoniga. Kohe haiglast võttis endale. Tema seda kelleltki küll ei varastanud, aga ikkagi ei saa aru sellisest asjast. Annetuste raha eest endale asju osta on veel imelikum.

+9
-9
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Lugesin selle läbi nüüd. Tänud teavitamast, et selline avaldus olemas on. Tegelikult mul on isegi kahju sellest perekonnast. Kui valesti peab midagi inimese elus läinud olema, et ta suudaks sedasi kogutud raha enda isiklikuks hüvanguks kasutada ja annetajad sisuliselt “puu taha saata” ning neile näkku naerda 😔 Kuna ma olen tegev mitmes heategevusorganisatsioonis, siis ma tean, et tegelikult ei ole annetajad alati inimesed, kellele see annetatud summa nö. ei loe. Tihti on need annetajad inimesed, kes on ka ise väga raskeid ja valusaid aegu üle elanud ja seega annetavad, sest kellelgi on veel raskem ja kuna neil on nüüd pisut kergem, siis nad tahavad aidata ka teisi. Lihtsalt kahju. Aga elu läheb edasi ja eks inimesi ole igasuguseid. Enda otsuste ja tegudega peavad nad ise edasi elama ja kunagi ka surema. Õnneks on meil Eestis väga palju suure südamega inimesi, kes ulatavad abivajajatele käe. Käin ise aeg-ajalt erinevatel üritustel heategevusprojekte tutvustamas ja annetusi kogumas, seega ma näen ja tean. Loodetavasti ei suuda sellised liiga palju kahju teha ja päris abivajajad saavad abi ka edaspidi.

+19
0
Please wait...

Postitas:
lehmalellepoeg

Mul endal oleks neid lausa rõve vaadata ja ei tahakski neid asju, mis on vähihaigete tagant välja petetud 🤮

Tõenäoliselt nad ei suudagi seda selle nurga alt vaadata. Seda enam, et seal raviteekonna lehel ja artiklite all on päris palju inimesi, kes arvavad samuti, et see raha antigi neile kulutamiseks, kuidas aga soovivad ja pole enam kellegi asi, sest nüüd on raha”võõras rahakotis”. Et tundub, et selline mõttemuster on mingites ringkondades okei ja iseenesestmõistetav.

+29
0
Please wait...

Postitas:
piret005

Kogu see teema on edasi antud Katrin Lustile, kes teeb sellest loo. On olemas screenid, nimed, kes teavad asjast veidi rohkem. Lisaks Ly enda õde, kes tunnistas, et Ly hetkel renoveerib usinalt omal kodu, aga kelle rahade eest, hmmm? 🤔

Loodan, et Lust sellisest tõsisest teemast mingit palagani ei tee, mis on mitme väga olulise teemaga juhtunud ja asja tõsisust naeruvääristanud.

+31
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
lehmalellepoeg

Kogu see teema on edasi antud Katrin Lustile, kes teeb sellest loo. On olemas screenid, nimed, kes teavad asjast veidi rohkem. Lisaks Ly enda õde, kes tunnistas, et Ly hetkel renoveerib usinalt omal kodu, aga kelle rahade eest, hmmm? 🤔

Leinaajal ülekandeid ja screene teha ei saa, aga kodu renoveerida võib….

+30
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
eiteakes

Mina olen Kingitud Elu püsiannetaja ja saan annetatud summalt tulumaksu tagasi, ei mäleta, et oleks saanud püsikorraldust sõlmides kusagil märkida, et ei soovi tulumaksutagastust vms.  See lihtsalt ilmub mu tuludeklaratsioonile koos muude juurde- ja mahaarvamistega. Põhimõtteliselt saaksin ka selle tagastuse summa annetada, kas neile või muule fondile, aga pole viitsinud sellega eraldi tegeleda, ma ei anneta mingi tulumaksu tagastuse pärast, vaid selle pärast, et soovin antud fondi toetada.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu513

Seda “teema on antud Lustile” juttu kuuleb siin viimasel ajal õige sageli. Kõigepealt pidi ta uurima kadunud kasside kohta, siis käis külas ühel bloogeril, kes lubas PK kägusid ja kogu maailma raputada. Kumbagi lugu ei valminud iialgi.
Ei usu enne, kui telekast näen.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Seda “teema on antud Lustile” juttu kuuleb siin viimasel ajal õige sageli. Kõigepealt pidi ta uurima kadunud kasside kohta, siis käis külas ühel bloogeril, kes lubas PK kägusid ja kogu maailma raputada. Kumbagi lugu ei valminud iialgi.

Ei usu enne, kui telekast näen.

TL teema kohta ta tõesti lubas mulle uurida. Pole talle kunagi varem kirjutanud ja ei tea kas ja kuidas ta tavapäraselt kirjadele reageerib. Võibolla lubab kõigile. Ise kahtlustan, et saadet ei tulnud, kuna PK detektiivid ja Thymeout uurisid ise kõik enne välja kui temal hooaeg pihta hakkas. Ammu jahtunud teemat pole mõtet ju taaskord “uurima” hakata.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
mc22cm

Juba enam kui 125 aastat tagasi kirjutas Juhan Liiv  sellistest inimestest

“Meie oleme kadunud, Jaak!” hüüab Rein

“Ma kingin kirikule kroonlühtri, kui ma pääsen,” hüiab Rein.

Oh Jumal, Jumal!

“Aa, kurat, maa!” hõikab Rein, põlvini vee sees, kuhu ta jää tüki päält kukkunud – “Jaak, maa, kurat, jalad on juba põhjas!”

“Lühter on lühter,” mõtleb Rein ja kingib kroon lühtri asemel veikese küünlajala.

+20
0
Please wait...

Postitas:
SidruniVesi

Inimesed ikka ei õpi ! Järjekordne annetuste koguja .Nagu eelnevast ta jutust aru sain tegu antivakseriga .Ta ei saa ilma vaktsineerimata ju haiglasse sissegi ! https://virumaateataja.postimees.ee/7408602/pille-riin-meltsas-sai-raviks-moskvas-annetustega-50-000-eurot-kokku,

Seda teemat nägin ka FBs ühes postitutes keegi kohalik meesterahvas kommenteeris  et olete 1 teismelise lapsega pere, kolige oma korterisse ja müüge maja maha, kui on vaja juurde siis pereisal piisavalt tasuv töö, et laenu võtta. Et maja kordategemiseks juba kerjasite  ja saite kõik, ise midagi suurt panustamata (tuli tegi teisel korrusel halba ja katus oli vaja vahetada vms). Et see ka üks kahtlane, ma ise mõtlesin annetada aga siis mõtlesin ikka ümber. Siiani annetan kassiabile ja lapsed… see on väga õrn teema, ja pisarad on voolanud küll, kui abi vajab erivajadustega laps.

+15
0
Please wait...

Postitas:
amatoor

Mina olen Kingitud Elu püsiannetaja ja saan annetatud summalt tulumaksu tagasi, ei mäleta, et oleks saanud püsikorraldust sõlmides kusagil märkida, et ei soovi tulumaksutagastust vms. See lihtsalt ilmub mu tuludeklaratsioonile koos muude juurde- ja mahaarvamistega. Põhimõtteliselt saaksin ka selle tagastuse summa annetada, kas neile või muule fondile, aga pole viitsinud sellega eraldi tegeleda, ma ei anneta mingi tulumaksu tagastuse pärast, vaid selle pärast, et soovin antud fondi toetada.

Annetan ka KIngitud Elule igakuuliselt ja selleks, et saada tulumaksu tagasi pead andma oma isikukoodi  – siis juba otse MTA paneb selle tulumaksu tagasutusena kirja.

+1
0
Please wait...

Postitas:
kessel

Inimesed on ikka jube imelikud jah. Mul oli kunagi tuttav, kelle isa suri ja järgmisel päeval ilmus see tuttav välja isa telefoniga. Kohe haiglast võttis endale. Tema seda kelleltki küll ei varastanud, aga ikkagi ei saa aru sellisest asjast.

Tule taevas appi, kuidas ja mida arvata võidakse…

Sa selle peale ei tulnud, et äkki oli see telefon tuttaval selleks, et vastata isale sissetulevatele kõnedele ja teavitada, et lahkunu on teispoolsuses ning informeerida matustest???

Kui vanaisa (ettevõtte juht) suri, siis käis vanaema ka tema surmapäevast peale vanaisa telefon kotis ringi ja vastas muudkui vanaisa tööalastele sissetulevatele kõnedele ja informeeris, et inimene surnud ja et töö asjus helistage nüüd sellele või tollele.

+18
-3
Please wait...

Postitas:
UunoR

Tule taevas appi, kuidas ja mida arvata võidakse… Sa selle peale ei tulnud, et äkki oli see telefon tuttaval selleks, et vastata isale sissetulevatele kõnedele ja teavitada, et lahkunu on teispoolsuses ning informeerida matustest??? Kui vanaisa (ettevõtte juht) suri, siis käis vanaema ka tema surmapäevast peale vanaisa telefon kotis ringi ja vastas muudkui vanaisa tööalastele sissetulevatele kõnedele ja informeeris, et inimene surnud ja et töö asjus helistage nüüd sellele või tollele.

Muidugi ei olnud nii, sest ta isa ei surnud ootamatult ja töökõned olid ammu mujale suunatud. Telefoni võttis ta endale, enda kaardi pani sisse, sest see oli väga uhke ja kallis telefon. Ka auto võttis ta endale, isal oli Jaguar, pärast hakkas veel mingi kamm selle auto ja telefoni pärast isa elukaaslasega.

+6
-11
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 507 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Seljaajukasvajaga noormees ja pettus