Esileht Koolilaps Seljakott 16-aastasele tüdrukule

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Seljakott 16-aastasele tüdrukule

Postitas:

Soovitage palun, milline seljakott võiks meeldida 16-aastasele tüdrukule. Vennatütar soovis jõulukingiks seljakotti, millega vabal ajal käia. Palusin mingeid pilte või linke saata, aga sain vastuseks ainult “üllata mind”:) Kott peaks olema musta värvi ja nagu aru sain, siis keskmise suurusega, mitte koolikott. Pealt lukuga ja mõni neet või kett võiks ka küljes olla.

Vaatasin Kaubamajast, aga seal on kunstnahast seljakotid 150 euri ringis, mis minu meelest liiga kallis on. Tänaval olen näinud tüdrukutel päris toredaid kotte, kuskohast te neid oma tütardele ostnud või tellinud olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 18 aastane tellis netist Dakine koti (kust täpsemalt ma ei tea), väga kallis see ei saanud olla, sest ostis kuluraha eest. Needid pole küll tema teema, seega ilmselt see väga palju abiks pole. Tellida sa jõuluks vaevalt et enam jõuad välismaalt, mingitest Eesti poodidest võibolla.
Kas sellised poed nagu Cropp ja House oled läbi käinud? Superdry on ka üsna moodne kaubamärk, aga kallim kui eelnimetatud.
Pane otsingusse neetidega seljakott või punk või emo või mis ta stiil iganes on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata näiteks Parfois valikut, neil on metallmanustega musti kotte ja hinnaklass ei hammusta. (Ma kahjuks ei tea, milline valik nende siinses kaupluses on, Tallinnas Ülemiste keskuses).
https://www.parfois.com/en/ee/handbags/backpacks/?prefn1=refinementColor&prefv1=black

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “üllats mind” tähendabki kallist kotti. Eks pea instagrammist vaatama

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rains? Fjallräven? Eestlaste märss? Hershcel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fjallräven Kanken on pea igal teisel koolilapsel, ma ei tea, kas ta sellist tahaks.
Ausalt, mina ei läheks selles vanuses neiu puhul “üllata mind” variandi peale. Mis mõtet on kulutada palju raha ja siis osta miski, mida ta kunagi ei kasuta. Las ütleb selgelt, mida tahab, mis materjal, kui oluline on firma, milline tegumood – ja siis sina ostad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rains? Fjallräven? Eestlaste märss? Hershcel?

kui pigem väike, must ja needid, siis vaevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vansi kottidega käiakse ringi. Fjällraven on ka popp, aga juba mitu aastat ka. Kas talle brändid olulised? Parfois kotid on mu meelest kenad ka, neilt ei kiiska mingit logo ka. Vansil vastupidi. No ja nike promo on väga tugev, pm ei saa nikega alt minna 16-aastaste seas. Dakine, o’neill, protest, roxy, volcom, burton on nt ka surfaritel/skeiteritel/lauasõitjatel hinnas.
Valiku kitsendamiseks küsiks talt brändisoovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Seljakott 16-aastasele tüdrukule