Esileht Ilu ja tervis Seljavalu

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Seljavalu

Postitas:
Kägu

Viimased 1.5ndl on selg valutanud täpselt samamoodi nagu oleks “rasket trenni teinud”. Aga ei ole. Kõik kohad on seljas valusad.
Perearst ütles et see lihasvalu ja võtku ma paracetamoli 3x päevas ja võib määrida ka . Et võib olla sügisest see niimoodi.
Nii olen käinud massaazis, ujumas , saunas vihtlemas aga absoluutselt ei taandu see valu.
Mida küll teha. Enesetunne ka kehva. Ajaks nagu iiveldama, pearinglus, väsimus-isegi siis kui olen terve öö hästi maganud.
On kellelgi veel niimoodi olnud? Või on soovitusi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sügisest? Misasja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas valu kiirgab ka jalga?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sügisest jah. Et a la sügis hakkas, suur kuumus ehk sai läbi …

Ei kiirga jalga

Please wait...
Postitas:
Kägu

Proovi venitamist. Minul aitas. Midagi läks paika ja ei valuta enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea oleks kompuutertomograafia teha. Kui ikka miski ei aita, ei määrimised ega võimlemine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane YouTubes otsingusse seljavalu ja vaata need videod seal läbi. Kindlasti leiad täpselt oma valule sarnase juhtumi ja harjutused selle vastu.

Ma kannatasin aastaid valude käes, sõin tablette ja käisin massaažis. Mitte miski ei mõjunud. Aitas õige venitusharjutus ja valu kadus nõiaväel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võimle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.
Olen siis käinid röntgenis. Seljaga kõik korras, selgroo ja lülidega. Käisin ka siis füsioterapeaudi juures . tema ütles et ilmselt olen selja ära tõstnid. Pani teibid seljale ja ütle et eriti paremal mul lihased kivikõvad. et tehku ma harjutusi, ja et see valu võib veel olla mitu kuud …. mind selline asi üldse ei lohuta.
Endiselt selg nii valus. Kaua veel ? Ei oska enam midagi teha. Täpselt samad tunnused nagu kui ma seda teemat alustasin.
Eks ma sis ootan mõned kuud veel. Kuigi kohutav see seljavalu. Õlaringe tehes ka kõik kohad ragisevad. Nagu oleks eriti rasket trenni teinud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Märksõnad on Enely Jääger ja seljajooga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Neeruvaagna põletik?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vereproovid ka kõik korras.
Endiselt selg valus. Perearstist pole tolku. Eluaeg ma paracetamoli süüa ei taha.
Ja oleks see siis veel aitaks…
Sellest et kael ka juba valus , on lisandunud peavaludki.
Kelle juurde ma pöörduma pean, et tehakse pilt nii peat kui seljast?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minumeelest tundub ka nagu neerudega midagi, siis voib samuti olla peavalu, iiveldus, uldine halb enesetunne. Kas uriiniproovi pole tehtud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minumeelest tundub ka nagu neerudega midagi, siis voib samuti olla peavalu, iiveldus, uldine halb enesetunne. Kas uriiniproovi pole tehtud?

Tehtud küll.vaatan praegu seda ja uriinis on ketokehad1.0, erütrotsüpdid <1ery/ul 4+ja leukotsüüdid <1leu/ul 2+
Oskab keegi neid tõlkida?
Minu arst ütles, et kuna mul olid vahetult uriiniandmise oäevale eelnenud menstruatsioon, siis see võis mõjutada uriini proovide tulemust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin uriiniproobi uuesti. Täitsa korras.
Ilmselt pöördun neuroloogi poole, muud võimalust pole. Loodan et neuroloog saadab mrt sse ? Saadavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas valuvaigisteid oled pidevalt võtnud,kui ei, siis võta. Kui ei aita,küsi mingit muud valuvaigistit.
Neuroloog seljavaludega ei tegele enam. Las saadab taastusravile tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas valuvaigisteid oled pidevalt võtnud,kui ei, siis võta. Kui ei aita,küsi mingit muud valuvaigistit.

Neuroloog seljavaludega ei tegele enam. Las saadab taastusravile tagasi.

Olen võtnud, ja palju. Ei aita. Lisaks on mul juba kaela ja peavalud. Sellega ikka neuroloog tegeleb

Please wait...
Postitas:
Kägu

Borrelioos

kas selle osas on testitud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Märksõnad on Enely Jääger ja seljajooga.

Vaevalt küll. Tõsiste probleemide korral võiks ikka asjatundjate, mitte isehakanud terapeutide poole pöörduda. Seljajooga on loterii, kas läheb hullemaks või saab paremaks. Sansid 50:60

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas selle osas on testitud?

Mul pole ühtki puuki kunagi olnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puuk – borrelioos

See, et puuki pole kehalt eemaldatud ei tähenda paraku, et mõni sinust üle poleks “jalutanud” 🙁 loe: https://www.virtuaalkliinik.ee/uudised/2017/08/11/puukborrelioosi-voib-nakatuda-lausa-igal-aastal

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et puuki pole kehalt eemaldatud ei tähenda paraku, et mõni sinust üle poleks “jalutanud” 🙁 loe: https://www.virtuaalkliinik.ee/uudised/2017/08/11/puukborrelioosi-voib-nakatuda-lausa-igal-aastal

Aitäh. Uskumatu. Arvasin koguaeg et borrelioos tekib siis kui sul puuk sees. Metsas käies loomulikult olen leidnud puuke riiete pealt. Tellisin testi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiropraktikutega ettevaatust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tuttaval avastati selja valude pärast kaugele arenenud vähk 😔

Please wait...
Postitas:
Kägu

VASTA

Mis vähk?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Borrelioositest negatiivne. Neuroloogi juures ja käidud, ikka ja jälle viga liigestes. Katsus ja ütles et liigesed kivikõvad.Pean võimlema. Kirjutas lihaslõõgastit.
Nojah. Rohkem ei oska ma kellegi poole enam pöörduda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Borrelioositest negatiivne. Neuroloogi juures ja käidud, ikka ja jälle viga liigestes. Katsus ja ütles et liigesed kivikõvad.Pean võimlema. Kirjutas lihaslõõgastit.

Nojah. Rohkem ei oska ma kellegi poole enam pöörduda.

Kuidas saavad liigesed kivikõvad olla? Lihaseid ikka ju mõtlesid!?
Sul oleks vaja masseerimist ja füsioteraapiat. Ehk ka mõni spordiarst oskaks aidata sel juhul.
Kas kusihapete ladestumise taset on kontrollitud? See põhjustab ka lihaste(ka liigeste) valu. Aga üldjuhul üle terve keha, mitte vaid seljas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

VASTA

Mis vähk?

Metastaasid. Eesnäärme-, rinna-, kopsu- ja neeruvähi puhul.

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ilu ja tervis Seljavalu