Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selle aasta esimene tööpäev

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Selle aasta esimene tööpäev

Postitas:
Kägu

Kuidas teil möödus ja kas usute, et selle järgi saab terveks aastaks ennustusi teha 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ikka saab ennustada. Kui aasta esimesel tööpäeval oled väsinud ja aegalne ja on raske keskenduda (nagu mina alati esimese päeva peale pikemaid pühi või puhkust olen), siis ülejäänud aasta oled tubli ja saad kõigega hakkama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

päris palju asju sai korda aetud, lisaks täiendasin enda teadmisi, saatsin mitu kirja. rahul olen.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kukkusin kohe hommikul trepist alla – loodetavasti tähendab see, et ülejäänud aasta läheb tõusvas joones.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kukkusin kohe hommikul trepist alla – loodetavasti tähendab see, et ülejäänud aasta läheb tõusvas joones.

Kui selgroo operatsioon on edukas, siis muidugi, võib täitsa juhtuda, et hakkad uuesti isegi omal jalal käima…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Postkastis oli 666 lugemata kirja. Ei paistnud just väga heaendeline märk.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ise enda tööandjana polnud see aasta algus eriti raske: hommikul ärkasin kullerfirma smsi peale. panin riidesse. poole tunni pärast võtsin kullerilt paki vastu ja kobisin uuesti magama. pärastlõunal helistasin sellesse asutusse, kellele see kaup minema pidi ning ütlesin, et kui nad arve ära tasuvad, saavad oma tehnika kätte.
muu aeg kulus söögitegemisele, lugemisele ja netis surfamisele 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna esimene tööpäev. Täiesti harilik, ainult kuuse viskasime kolleegidega aknast alla (1.korrus ja oma hoov :d )

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

juba teine, suht vaikne, suuremad tegemised ilmselt 8 kuupäevast. Paljud firmad veel puhkavad ja alles ärkavad 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läksin täna korralikult kella kümneks oma kooli, kus pidi täna ja homme toimuma kohustuslik esmaabikursus kõigile lastega tegelejatele, kohapeal selgus, et kursus toimub igaühele vaid ühel päeval ja loomulikult on tänase päeva grupp juba täis, mine koju tagasi. Meie kooli juhtkonna organiseerimisvõime on ikka vapustav – sügisesel koolivaheajal saime kohustuslikust kursusest teada näiteks reedel enne vaheaega ja kursuse algusaja muutumisest hommikul tund enne kursuse algust. Kui see peaks olema märk sellest, kuidas aasta edasi läheb, on mul päris hea meel, et varsti saab raseduspuhkusele jääda.

0
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selle aasta esimene tööpäev

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.