Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sellest ehk tekivadki mõnele inimesele hullud kõrvaltoimed

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Sellest ehk tekivadki mõnele inimesele hullud kõrvaltoimed

Postitas:
Kägu

Süstida tohib ainult lihasesse, aga meil…

https://objektiiv.ee/elver-loho-kas-eestlastele-on-sustitud-riknenud-ravimeid-ja-vaktsiine/?fbclid=IwAR3a9rBPWofWPFZDMCgVDY5pjWhJKiWR-SJVHnQnX24j8NvZD18xUAzx0Ks

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha jumal! Mis sa arvad, et Eestis ei tehta vaktsiine siis lihasesse?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen alati kõik vaktsiinid lihasesse saanud ja ma olen oluliselt rohkem vaktsineeritud kui keskmine eestlane oma eksootilistesse paikadesse reisimise hobi pärast. Mitte kunagi pole ainsatki kõrvalmõju olnud.

Lõpetage see lamemaalate valeinformatsiooni levitamine siin. Eestis süstitakse vaktsiine alati lihasesse!

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen alati kõik vaktsiinid lihasesse saanud ja ma olen oluliselt rohkem vaktsineeritud kui keskmine eestlane oma eksootilistesse paikadesse reisimise hobi pärast. Mitte kunagi pole ainsatki kõrvalmõju olnud.

Lõpetage see lamemaalate valeinformatsiooni levitamine siin. Eestis süstitakse vaktsiine alati lihasesse!

Kas lihases polegi siis enam veresooni? Lihasesse süstides on võimalik ka veresoontesse süstida. Või on mõnel lihased ilma vereta?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lihases polegi siis enam veresooni? Lihasesse süstides on võimalik ka veresoontesse süstida. Või on mõnel lihased ilma vereta?

Kas sa oled loll või mängid lolli? Veresoonel ja veresoonel on väga suur vahe.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha jumal! Mis sa arvad, et Eestis ei tehta vaktsiine siis lihasesse?

Kas sina Püha P seda kohta ei näinud lugeda, et Eestis ei kasutata aspireerimist?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sellest ehk tekivadki mõnele inimesele hullud kõrvaltoimed