Esileht Hobinurk Sellest saab meie suvi – sari Huubis

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Sellest saab meie suvi – sari Huubis

Postitas:
Kägu

4 osa juba väljas ja polegi teemat veel? Kes vaatab?

Renne kutid on mõlemad nii mõttetud mu meelest, ei näe küll, et sealt võiks midagi tulla. Sama lugu selle teise naise meestega. See noor kutt pidi ju ka saatesse jääma aga pole 2 viimast saadet teda enam näidatud?

Samuti ei saa aru naistest kes kirjutasid mitmele mehele – et nagu eesmärk oli lihtsalt iga hinna eest saatesse saada? Kui see välja arvata, siis tunduvad need kandideerinud naised isegi üllatavalt normaalsed, välja arvatud see sööklatädi ja vanem roosa kleidiga proua, kes tundub raske iseloomuga olevat.

Mis aga õudsalt häirib on see, et ka kandideerinud naisi nimetatakse kosilasteks, nagu päriselt 😀 – minu meelest on kosilane ikka meessoost, või eksin?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, millal need praegu näidatavad osad Kanal 2 peale jõuavad?

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

4 osa juba väljas ja polegi teemat veel? Kes vaatab?

Meil ei ole seda huubi

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ongi nii nõme, et isegi telesaated on muudele platformidele kolinud ja päriskanalile jõuavad oluliselt hiljem. Kes jõuab neid kõiki jälgida?!

Aga sellised avalikud mehe- ja naiseotsingusaated on minu meelest oma aja ära elanud, ega seal midagi põnevat vaadata ole, kaaslasekandidaadid on ka sellised, et võta üks ja viska teist.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Telia paketiga seda huubi vist ei näe?

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Telia paketiga seda huubi vist ei näe?

Huubi saab eraldi tellida, suva, mis pakett või kelle internet sul on.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Saadet pole näinud, aga Renne vaevalt mingi mõttetu kutiga lepib.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Missis Maailm Renne kusjuures sebibki selle vanglast tulnud tüübiga. Uskumatu elu meil siin Eestis!

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes vanglas oli?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes vanglas oli?

Kuuldavasti Olari.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnne on küll mingi täiega kummaline tüüp: mitte miski ei meeldi, midagi teha ei viitsi ega taha, maal elada ei taha, nina kogu aeg vingus, ei ole veel naeratust ta näol näinud. Mis mõttega ta sinna saatesse maamehe juurde tuli, kui tegelikult isegi maal elada ei taha. Käitub nagu mingi mossis mõisapreili, kellele miski ei sobi ja kes ootab, et mees tema tähelepanu millegagi välja teeniks.

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnne on küll mingi täiega kummaline tüüp: mitte miski ei meeldi, midagi teha ei viitsi ega taha, maal elada ei taha, nina kogu aeg vingus, ei ole veel naeratust ta näol näinud. Mis mõttega ta sinna saatesse maamehe juurde tuli, kui tegelikult isegi maal elada ei taha. Käitub nagu mingi mossis mõisapreili, kellele miski ei sobi ja kes ootab, et mees tema tähelepanu millegagi välja teeniks.

Hihii, viimases osas on Paabu peale lausa solvunud, et too temasse ära pole armunud. Ütleb etteheitva häälega umbes nii, et mis ma siin enam teen. Taktitunne on täiesti null, ei suvatse isegi Paabu isa külaskäigu ajal teistega koos lauda istuda.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis te arvate siis, et sellistesse saadetesse lähevad normaalsed tavalised inimesed või? Lähevadki sellised, kellest üks naljakas saade kokku tehakse. Kelle üle saab ikka mõnuga naerda ka. Muidu on ju igav.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Missis Maailm Renne kusjuures sebibki selle vanglast tulnud tüübiga. Uskumatu elu meil siin Eestis!

Ja valiski selle tüübi :O

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sellele Peebule ometi pähe kargas, et ta äkitselt Õnne valis?! Enam valemat valikut ei oleks saanudki teha – absoluutselt erinevad inimesed. See Õnne ikka parajalt ussitas seal lauas Peebuga kahekesi olles, tegi Karinat maha, nagu jaksas. Õudselt veider tüüp, tundub, et tahtis kangesti tasuta reisile pääseda.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja valiski selle tüübi :O

Täiega rumal valik! Andres tundub hea ja turvatunnet pakkuv mees, Olari on lihtsalt ennasttäis hampelmann.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sellele Peebule ometi pähe kargas, et ta äkitselt Õnne valis?! Enam valemat valikut ei oleks saanudki teha – absoluutselt erinevad inimesed. See Õnne ikka parajalt ussitas seal lauas Peebuga kahekesi olles, tegi Karinat maha, nagu jaksas. Õudselt veider tüüp, tundub, et tahtis kangesti tasuta reisile pääseda.

Sry, Paap ikka, mitte Peep.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin viimast osa ja ei uskunud oma silmi, millega need naised mõtlevad? 😀 Andres on megatore ja tore mees, iga kell valiksin tema. No ja Paabu valik – mingi nali või. Maksimile annan küll kiidusõnad, tunnistas, et kumbki pole see õige tunde tekitaja ja ei hakanud mingit iba ajamagi.
Janne asemel oleksin ka pigem Ahti valinud, see rekkamees ajab mulle mingil põhjusel judinad peale.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin viimast osa ja ei uskunud oma silmi, millega need naised mõtlevad? ???? Andres on megatore ja tore mees, iga kell valiksin tema. No ja Paabu valik – mingi nali või. Maksimile annan küll kiidusõnad, tunnistas, et kumbki pole see õige tunde tekitaja ja ei hakanud mingit iba ajamagi.

Janne asemel oleksin ka pigem Ahti valinud, see rekkamees ajab mulle mingil põhjusel judinad peale.

Just samad mõtted mul, Andrese koha pealt ja Ahti tundus soe ja sõbralik ja oleks paremini Jannele sobinud.

Kas keegi pani tähele, millal nüüd järg tuleb, kui tuleb?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin viimast osa ja ei uskunud oma silmi, millega need naised mõtlevad? ???? Andres on megatore ja tore mees, iga kell valiksin tema. No ja Paabu valik – mingi nali või. Maksimile annan küll kiidusõnad, tunnistas, et kumbki pole see õige tunde tekitaja ja ei hakanud mingit iba ajamagi.

Just samad mõtted mul, Andrese koha pealt ja Ahti tundus soe ja sõbralik ja oleks paremini Jannele sobinud.

Romi ütles, et kevadel näidatakse viimast osa – sellest, kuidas nad reisil käisid.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Romi ütles, et kevadel näidatakse viimast osa – sellest, kuidas nad reisil käisid.

Tänan! No annab ikka oodata, just nüüd kui põnevaks läks.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahti oli nagu mingi suur laps, mitte mees, Janne oleks pidanud talle emaks olema. Teine mees oli lahtiste kätega, ilmselt toimetab majapidamises hea meelega. Ega neil seal mingit suurt armastust olegi aga võib-olla neile just selline visiitsuhe sobibki.

+2
0
Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Hobinurk Sellest saab meie suvi – sari Huubis