Esileht Pereelu ja suhted Selline abivajav pere siis…

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Selline abivajav pere siis…

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sellel perel midagi puudu oleks, siis peab küsima konkreetseid asju ( küsigu retsepte, riideid lastele jne. …nemad ootavad suu ammuli RAHA! Mõistust on sinna perre vaja, mitte midagi muud! Mis toimetaja ja rahaga ümberkäija on alaealine laps?

Igas vallas on spetsialist, kes vajadusel aitab! Iga inimene teab ise, mis ta oma rahaga teeb, kui aga ajalehe vahendusel on vaja hakata juurde kerjama, siis on majandamine ikka väga paigast ära! [/tsitaat]

Igast sinu postitusest õhkab sellist halvustavat tooni, et paha hakkab. Nemad ei ole kelleltki raha palunud. See kontonr. lisati sinna alles hiljem lugejate palvel. Sinu käest ei ole ju keegi seda raha küsinud, nii et tõmba väheke tagasi, tigedik!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.03 13:46; 15.03 19:31; 16.03 09:30; 16.03 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sellel perel midagi puudu oleks, siis peab küsima konkreetseid asju ( küsigu retsepte, riideid lastele jne. …nemad ootavad suu ammuli RAHA! Mõistust on sinna perre vaja, mitte midagi muud! Mis toimetaja ja rahaga ümberkäija on alaealine laps?

Igas vallas on spetsialist, kes vajadusel aitab! Iga inimene teab ise, mis ta oma rahaga teeb, kui aga ajalehe vahendusel on vaja hakata juurde kerjama, siis on majandamine ikka väga paigast ära! [/tsitaat] nad ei nõudnudki raha ega abi, see polnud artikli eesmärk. kommetaarides hakati lihtsalt kontonumbrit küsima, et perekonda aidata ja kontonumber lisati artikli juurde hiljem. sellises peres ei lasta sul kaua alaealine laps olla, pead lihtsalt ohjad enda kätte võtma ja tegutsema oma pere hüvanguks. kui see tütar ei majandaks, siis kes seda teeks? tubli tüdruk minu arust.
kui sa võtad vaevaks teist inimest kritiseerida ja tema kallal norida, siis selle asemel, et seda anonüümses foorumis teha, rakenda oma energia konkreetseteks näpunäideteks ja kirjutagi otse sellele mehele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.03 19:11; 16.03 08:50; 16.03 10:03; 16.03 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mul on kahju sellistest, kes oma eluga hakkama ei saa, aga…otsisin neid tütre kommentaare selle artikli kommentaariumis ja ühes ta kaitseb, et ema käib ja aitab jne. Samas teises esineb tuttavana, kes tunneb seda peret mõnda aega ja laksatab kohe konto numbriga. Hale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandust, ma ei saa aru. Tal jääb 200eurot söögile 4 inimese jaoks….Esiteks saaks ta lastele iga hommik ja ka endale, putru teha, sest kaerahelbeid maksab 87 senti(kindlasti on ka soodsamaid)….pakk piika 50 senti…seega kuluks hommikusöögile vaid 60 senti päevas, mis kuu peale teeks ju 18 eurot vaid umbe vist! Kaerahelbepakist saab mitu päeva süüa…ise söön üksi hommikuti putru ja mehega nädalavahetustel ja meil kestab üks karp ikka paar nädalat kindlasti…nemad peavad rohkem tegema, aga siiski peaks ok olema:)
Lisaks on väga soodsaid sööke mida teha KIIRNUUDLITE asemel! Osta soodsaid makarone. Tundub et pere ei oska majandada.
Tõsi, mul ei ole 4 liikmeline pere…On kolm liiget- mees, mina ja laps…meil jääb vast 100 eurot söögile parematel kuudel(hetkel on selline seis paraku, aga läheb paremaks)….ja ma saan selle eest veel jäätistki osta ja jogurtit..lapsele üllatusmunasid 😀
Ma suudan teha perele sooja söögi iga päev nii et mees saab tuleval päeval töölegi kaasa võtta….4eurot päevas söögile!!!!!, kokku 120 eurot(jah saame vahel kõrvalt juurde või võtame avanssi)….Kartulid on meil omastkäest….AGa söögivõimalusi on NII PALJU!!!!

Odavad söögid:

* Kartulitangupuder lihaga- umbes 5 eur kui kõik peab ostma(sisaldab ka 0,5kg liha)

* makaronid, vorstiga, hakklihaga, singiga..millega iganes…kõige rohkem 3euri tervele perele ja pealegi!

* Hakklihakaste- meie teeme suure pannitäie kastet 400g hakklihast ja kaheks päevaks..üks päev sööme kartulitega ja teinepäev makaronidega segi…VÄGA HEA!!

NEID SÖÖKE ON NII PALJU, tuleb vaid osata teha! Mu pere ei söö üldse kehvasti!
Eile ostsin poest paneeritud snitslid…300g maksis 1,5euri(mingi soodukas), kartul ja valge kaste juurde ja õhtusöök missugune :)[/tsitaat]

Palun, kui sa vähegi viitsid kirjuta mulle retsepte, mis saab odavalt aga maitsvalt perele teha.
Olen ise ka elu keerdkäikudes sattunud olukorda, kui peab miinimumpalgaga pere ära toitma ja ausalt öelda on see suur katsumus, kuna köögis pole eriti osav kokkaja:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]
Palun, kui sa vähegi viitsid kirjuta mulle retsepte, mis saab odavalt aga maitsvalt perele teha.
Olen ise ka elu keerdkäikudes sattunud olukorda, kui peab miinimumpalgaga pere ära toitma ja ausalt öelda on see suur katsumus, kuna köögis pole eriti osav kokkaja:([/tsitaat]
on olemas mingi kokaraamat, mõni aasta tagasi ilmus, kus retseptid on koostatud võimalikult odavalt hakkama saamiseks. pealkirja kahjuks ei mäleta, aga kui raamatupoes või raamatukogus küsid, siis nad kindlasti teavad. mäletan intervjuud autoriga, kus ta ütles, et kokaraamatu peaeesmärk oli anda vahendid võimalikult odavalt kokkamiseks, tervislikkust ei maksa sealt otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal jääb 200eurot söögile 4 inimese jaoks.

See 195 eurot mis kätte jääb, kulub söögile, maj.tarbed, ravimid, lastele vajalikud riided, koolitarbed jne. EI OLE SEE AINULT SÖÖGILE!

Nii et nüüd natuke mõtle, on ka kaks teismelist tüdrukut, kes vajavad oma hügieeniks veel omakorda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.03 13:46; 15.03 19:31; 16.03 09:30; 16.03 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, tegelt siiski väga tubli tüdruk, et ta suudab selle pere majandamisega hakkama saada. Ärge unustage, kallid perekoolikad, et ta on siiski ise veel alaealine. Kuidas teie ise sellises vanuses rahaga ümber käisite? mina omast kogemusest pean ütlema, et lapsepölves sain tihti tunda rahapuudust, esimestel töökohtadel läks raha siiski ka raiskamisele ja oma elu peal tekkisid ka tihti möned völad, allles nüüd üle 30-sena olen öppinud hästi majandama, tean kuidas süüa teha, kui raha vähe, kust kokku hoida ja olen oma prioriteedid paika pannud. ja samas siiski ütlen, müts maha selle ees, kes suudab 200 euriga 4-liikmelise pere kuu aega ära toita. ja ta on siiski alles laps, kelle ema on läinud ja isa väga haige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ka mul on kahju sellistest, kes oma eluga hakkama ei saa, aga…otsisin neid tütre kommentaare selle artikli kommentaariumis ja ühes ta kaitseb, et ema käib ja aitab jne. Samas teises esineb tuttavana, kes tunneb seda peret mõnda aega ja laksatab kohe konto numbriga. Hale!
[/tsitaat] minul tekkis hoopis mõte, et äkki on tegemist selle pereema endaga, kes seal kommentaarides kirjutab? kommenteerimine on ju anomüümne ja igaüks võib endale nimeks võtta mis tahab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.03 19:11; 16.03 08:50; 16.03 10:03; 16.03 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pere UPUB ABISSE, koos on remondiraha ja jääb ülegi.

Selline info täna delfis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 15:19; 15.03 15:28; 16.03 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljusid kommentaare lugedes jääb mulje nagu sunnitaks kedagi vägisi abi andma.
Abistamine on vabatahtlik. Igaljuhul on tegu tubli mehega, kes vaatamata kõigele tuleb oma pere eest hoolitsemisega toime. Saab veel laste rõõmuks teleka osta ja tüdrukutele pesu ostmiseks raha anda.
Oma suitsuraha võtab ta oma enese kõhu kõrvalt. See, kui inimesel on vähe raha ei pea kohe eeldama, et ta on kodumajandamise geenius.
Kodumajandamise geeniused võivad tõesti 100-150 euroga kuus söödud saada ja ülejäänud raha eest liisinguid maksta, maja ehitada või väljamaal reisimas käia.
Ainus halb asi on see, et pereisa endast nii vähe hoolib. Ta peaks mõtlema, et on ainus inimene, kes tema laste eest hoolitseb ja seega peab valvel olema, et temaga midagi ei juhtuks, ei jääks haigeks, ei sureks maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Selline abivajav pere siis…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.