Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selline kleit pükstega? Uus mood?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Selline kleit pükstega? Uus mood?

Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/news/meelelahutusauhinnad/blogi-ja-fotod-siin-nad-on-kroonika-auhinnatud-aasta-seksikaimad-meelelahutajad-on-liis-lemsalu-ja-karl-erik-taukar?id=86379207#!dgs=dgsee-246251:BaZ70E3GaRqB4p_mnGBvwJ
Nagu päriselt käivad nüüd sellise kleidi alla püksid või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ju olid jalad karvased!

How To Wear a Dress Over Pants (Without Looking Like an Idiot) kuigi minu jaoks olid seal mõnedki pildid siiski vihjavad sellele pealkirja teisele poolele 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ju olid jalad karvased!

How To Wear a Dress Over Pants (Without Looking Like an Idiot) kuigi minu jaoks olid seal mõnedki pildid siiski vihjavad sellele pealkirja teisele poolele 😀

Oh sa poiss! Ma olen ikka täitsa ajast maha jäänud. Eriti “lahe” oli see öösärk teksade peal. Tegelikult on kõik parajad kaltsukubud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju olid jalad karvased!

Oh sa poiss! Ma olen ikka täitsa ajast maha jäänud. Eriti “lahe” oli see öösärk teksade peal. Tegelikult on kõik parajad kaltsukubud.

Ma vaatasin ka sellest meie kuulsuste galeriist, et õudselt palju oli inetute riietega inimesi. Enda meelest kindlasti kõik mingid hullud stiiliikoonid ja ekstravagantsed moepioneerid, aga tegelikkuses nägi enamik lihtsalt halenaljakad ja maitselagedad välja.

Ja siis on maru naljakas, kuidas kogu aeg on teatud näod, kes igal taolisel enesenäitamise üritusel on kohal nagu viis kopikat! Seekord jälle esirinnas Krieger, Anna Levandi, Grete Paia …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega see midagi moodsaks ei tee, kui üks inimene midagi kannab. Perekoolis ussitama kutsub aga küll… See on tegelikult ju nii pseudoprobleem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Antud kleidi puhul miks mitte pükstega sobitada. Ehk oleks püksid võinud olla veidi rohkem kehasse, oleks paremini sobinud. Kleit ise nagunii liiga lühike, et niisama kanda. Ja seesama link ühe eelmise postitaja poolt – enamik pilte ju väga vinged. Nõuab muidugi head keha ja üle keskmise pikkust, et efektiivne olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nõuab muidugi head keha ja üle keskmise pikkust, et efektiivne olla.

Efektne vast tahtsid kirjutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõuab muidugi head keha ja üle keskmise pikkust, et efektiivne olla.

Efektne vast tahtsid kirjutada.

jah, tänud parandamast. Mõtted mujal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju olid jalad karvased!

No osad ‘kleidid’ seal on vööni lõhikuga, need ongi pükstega kandmiseks. Ja osad on nagu tuunikad, kah sobivad pükstega. Osad ‘kleidid’ on nagu pikad särkpluusid või õhukesed mantlid, käib kah. Mõned aga on ikka väga veidrad, mulle eriti meeldis see rohelise jopega ja valge-sinisetriibulise seelikuga, jope varrukad kunstkarusnahast. Vot see on küll mardisant. See teine sõjaväejopega (laiguline roheline) on ka väga imelik. Ja mõned veel. Ma olen ka ajast väga maha jäänud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Perekooli kõrgeltharitud “moepolitsei” sõnavara:

jalad karvased!
Oh sa poiss!
kaltsukubud
õudselt palju
Nõuab head keha, et efektiivne olla.
mardisant

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perkooli venelasest vanurid ei jaga moest midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju olid jalad karvased!

mul tekkis neid pilte vaadates üks küsimus – MIKS? :O

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga mulle meeldis see galerii!
Kusjuures ma ei teadnud, et see uus mood on, aga ise olen juba sygisest samasugust lahendust kandnud. Mugav on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte ? Lihtsalt selle pärast, et sulle ei meeldi… Väga lahe on minu arust !

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need teemaalgatuses näidatud kleit+püksid polnud ju midagi hullu, tegu oli meelelahutusauhindade, mitte balli või piduliku aktusega. Noh, püksid oleks ju võinud olla tiba stretchimad, aga ei olnud mingi ülemõistuse outfit.
Ja seal minu lingil paljusid kleite ei saagi ilma püksteta kanda ju (need mida ainult vöö koos hoidis või alt läbipaistvad jne)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh galerii postitajale! Mul mitu sellist pikemat kleiti, mis sobivad küll hästi paljaste säärtega, aga mitte sukkpükstega (vahel jahedal päeval tahaks midagi alla panna). Nüüd kavatsen rahulikult teksastega kleite kanda, lahe ja mugav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga Liis ja Taukar on nii kenad ja sobivad nii hästi. oleksid kaunis paar!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte ? Lihtsalt selle pärast, et sulle ei meeldi… Väga lahe on minu arust !

ma ei ole öelnud kuskil, et mulle ei meeldi. ma ei saa aru, MIKS? kas neil on külm?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei ole öelnud kuskil, et mulle ei meeldi. ma ei saa aru, MIKS? kas neil on külm?

Äkki on jalakarvad ajamata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no aga pole ju nii raske oletada, MIKS selliseid kombinatsioone kantakse. Esimesena tuleb pähe, et on lahe, kena ja mugav, teiseks tõesti koledad või karvased jalad, kolmandaks et oleks soojem.
Miks sa ise pükse kannad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

no aga pole ju nii raske oletada, MIKS selliseid kombinatsioone kantakse. Esimesena tuleb pähe, et on lahe, kena ja mugav, teiseks tõesti koledad või karvased jalad, kolmandaks et oleks soojem.

meil on sajandeid naised kandnud kleite, nii karvaste kui ka koledate jalgadega, nii külm kui ka palavaga. pükstekandmise mood vast sajandijagu vana, aga need kaks koos on ikka täiesti uudne asi.
püksid on püksid ja kleit on kleit, kuid kleit pükste peal…kas tõesti moslemimaailm pressib niimoodi peale?

Please wait...
Postitas:
Kägu

#3147444:
#3147421:
#3146690:
#3145240:

meil on sajandeid naised kandnud kleite, nii karvaste kui ka koledate jalgadega, nii külm kui ka palavaga.

Ennemuiste- sajandeid- olid ju kleidid nii pikad, et polnudki vahet, millised jalad olid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pükste kandmises polegi ju midagi imelikku, imelik on see, et pükste peale kleit topitakse! Miks pluus ei sobi? Või tuunika?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pükste kandmises polegi ju midagi imelikku, imelik on see, et pükste peale kleit topitakse! Miks pluus ei sobi? Või tuunika?[/quote]

kui see on sulle imelik, siis oled sa lihtsalt vanamoodne. Eelmises sajandis. Siis ei tohtinud ka kleiti tennistega kanda. Õnneks on tänapeval enam-vähem kõik lubatud, peaasi et kandjal mugav oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

#3147444:

#3147421:

#3146690:

#3145240:

meil on sajandeid naised kandnud kleite, nii karvaste kui ka koledate jalgadega, nii külm kui ka palavaga.

Ennemuiste- sajandeid- olid ju kleidid nii pikad, et polnudki vahet, millised jalad olid.

see “ennemuistne” aeg oli veel mõned kuud/aasta tagasi, kui kleidi alla pikki pükse ei pandud 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pükste kandmises polegi ju midagi imelikku, imelik on see, et pükste peale kleit topitakse! Miks pluus ei sobi? Või tuunika?

kui see on sulle imelik, siis oled sa lihtsalt vanamoodne. Eelmises sajandis. Siis ei tohtinud ka kleiti tennistega kanda. Õnneks on tänapeval enam-vähem kõik lubatud, peaasi et kandjal mugav oleks.[/quote]

no seda sajandit on alles 19,5 aastat 😀
kleiti tennistega kanti muide juba enne teist maailmasõda ja selle ajal ja ka peale seda.
eriti oli see päevakorras 50ndatel.
aga tõesti, õnneks on tänapäeval kõik lubatud ja mitte midagi ei ole otseselt keelatud.
ma muidugi ei kujuta ette, kuidas saaks üldse midagi KEELATA (ei arvesta moslemite keelde ja käske hetkel).
ja tehke mis tahate, aga mina ei usu, et niimoodi kleit ja teksad on mugavam, kui ainult kelidiga või ainult pükstega. pange rätikud ka pähe siis juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa juba inisemast ei väsi? Ära kanna, ega keegi ei käsi ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui see on sulle imelik, siis oled sa lihtsalt vanamoodne. Eelmises sajandis. Siis ei tohtinud ka kleiti tennistega kanda. Õnneks on tänapeval enam-vähem kõik lubatud, peaasi et kandjal mugav oleks.

kleiti tennistega kanti muide juba enne teist maailmasõda ja selle ajal ja ka peale seda.

eriti oli see päevakorras 50ndatel.

aga tõesti, õnneks on tänapäeval kõik lubatud ja mitte midagi ei ole otseselt keelatud.

ma muidugi ei kujuta ette, kuidas saaks üldse midagi KEELATA (ei arvesta moslemite keelde ja käske hetkel).

ja tehke mis tahate, aga mina ei usu, et niimoodi kleit ja teksad on mugavam, kui ainult kelidiga või ainult pükstega. pange rätikud ka pähe siis juba.[/quote]

ära siis usu, keegi ei käsi kanda. On vaja seda 5x foorumis rõhutada?
See rätikujutt näitab ka erilist piiratust, moslemid pole ainsad, kes kleidi all pükse kannavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

18,5 vast ikka?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

18,5 vast ikka?

tõesti või?
minu kalender näitab küll, et hetkel on aasta 2019 juunikuu, mitte 2018. järelikult on seda sajandit olnud mõni nädal vähem, kui 19,5 aastat.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selline kleit pükstega? Uus mood?