Esileht Pereelu ja suhted Selline mees/naine?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Selline mees/naine?

Postitas:

Kes elab näiliselt õnnelikku pereelu, samas voodielu kodus näiteks ei ole(me ju kõik teame,kuidas naised seksi pikas suhtes enam ei taha) ja võtab kõrvalt.
Mida sellistest inimestest arvate, kas oleksite ehmunud, kui saaksite teada, et mõni ontlik pereisa teie tutvusringkonnast noorema armukesega ringi sahistab? Mind paneb mõtlema neid teemasid siin lugedes tihti, kas siis tõesti vara, majanduslik olukord ja hambad ristis laste koos kasvatamine kaalub üle olla hoitud ja armastatud ning suhtes inimesega kes ka voodit jagada soovib?
Milleks vegeteerite üleüldse nii?Nii mehed, kui naised.
Ilmselge, et oma kaaslast nii ei armasta.

+6
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 18:11; 15.06 19:16; 15.06 22:15; 15.06 22:18; 15.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastust pole olemas, on armumine ja see kestab mõnest päevast mõne aastani. Kõige rohkem suhteid lähebki laiali 3 aastal kui tundeid pole ja aasta aega on ka koos olla punnitatud.

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.06 18:39; 16.06 14:41; 16.06 15:12; 16.06 15:38; 16.06 16:44; 16.06 18:30; 16.06 19:03; 16.06 19:27; 16.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga selline see elu ongi,mul on kohe üks elav näide jutustada.
Mul on üks hea lapsepõlvesõber(juba 20 aastat), mees.
Meie vahel ei ole midagi iialgi olnud,ta on mulle rohkem nagu venna eest,kes on alati mulle oma probleeme rääkinud ja usaldab mind 100%.
Tema on näiliselt seesama “ontlik pereisa”, kes tegelikult oma pere kõrvalt juba palju aastaid teise naisega käib aeg ajalt kokku saamas ja on ka vahekorras.Miks?
Ilmselt nagu aru saate, siis ikka seetõttu, et tema kaaslane lihtsalt ei soovigi seksida rohkem,kui 2 korda kuus.Kaua see mees parimates aastates siis jõuab kodus oodata,kui selge on see,et sellest naisest muutust oodata ei ole.Samas on neil suur ja kallis maja,lapsed ja ühiselt üles ehitatud elu,mehed ei torma nii kergekäeliselt seda kõike lõhkuma.Muus osas neil suhe toimib ja läbi saavad ka enamjaolt kenasti.Ei,see naine ei tea. Ma olen paar korda ikka arvamust avaldanud,et nii ikka pole õige,aga eks ta taipab seda ise ka ning minu asi, kui usaldusväärse inimesena ikka on olla lihtsalt delikaatne selles osas.
Armastus siin või seal,kes kurat seda teab.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 19:09; 15.06 22:07; 15.06 22:09; 15.06 22:45; 15.06 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele,ainult seksi pärast põrutab sõber siis teist või?
Sellises teemas võiks vahel perekooli mehed ka sõna võtta teame ju, et neid siin on.
Noh mehed-tuld!Miks petate nii?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 18:11; 15.06 19:16; 15.06 22:15; 15.06 22:18; 15.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes elab näiliselt õnnelikku pereelu, samas voodielu kodus näiteks ei ole(me ju kõik teame,kuidas naised seksi pikas suhtes enam ei taha) ja võtab kõrvalt.

Mida sellistest inimestest arvate, kas oleksite ehmunud, kui saaksite teada, et mõni ontlik pereisa teie tutvusringkonnast noorema armukesega ringi sahistab? Mind paneb mõtlema neid teemasid siin lugedes tihti, kas siis tõesti vara, majanduslik olukord ja hambad ristis laste koos kasvatamine kaalub üle olla hoitud ja armastatud ning suhtes inimesega kes ka voodit jagada soovib?

Milleks vegeteerite üleüldse nii?Nii mehed, kui naised.

Ilmselge, et oma kaaslast nii ei armasta.

Ja mõnele tundub normaalne, et iga kord kui tekib seksuaalne tung kellegi uue vastu, tuleb lahku minna, nii kaaslase kui laste elud segi paisata. Mina arvan küll, et kui lapsed on väikesed võiks neid prioritiseerida oma ihade ees,

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele,ainult seksi pärast põrutab sõber siis teist või?

Sellises teemas võiks vahel perekooli mehed ka sõna võtta teame ju, et neid siin on.

Noh mehed-tuld!Miks petate nii?

Ma ei tea, pole petnud. Aga mind on küll petetud. Ja ilmselt varem või hiljem kui mingi suhe peaks tekkima, siis petetakse edasi. Keskmisest väiksem riist, null maksimalistlikku saavutusvajadust, null positsiooniambitsiooni, null actioni, keskmine palk, vana auto ja paneelmaja korter. Null grill-tsill, null reisi palmi alla ja loomulikult(loe:põhimõtte pärast, isegi kui palk lubaks) null sponsorlust ja kingitusi nagu muidu sugardaddy’le kohane oleks. Kindlasti leiduks ka neid, kellel minu omaduste puudumise vastu midagi ei ole ja võibolla nad isegi ei petaks aga ilmselt ainult sellepärast, et nad on kas aseksuaalsed või lihtsalt nad pole ühegi armukese jaoks veetlevad.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 19:52; 16.06 11:58; 16.06 12:01; 16.06 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellele see küsimus suunatud on? petjale või?
täpsemalt, et miks petja armukese juurde ei koli? küll koliks, kui armastus oleks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 20:00; 15.06 23:07; 16.06 11:56; 16.06 13:07; 16.06 18:44; 16.06 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täpsemalt, et miks petja armukese juurde ei koli? küll koliks, kui armastus oleks.

Kui selle armukese ainus hea omadus on seks, siis miks peaks ära kolima? Kuniks kodused plussid on ülekaalukamad, ei hakka keegi oma head ja mugavat elu lõhkuma. Täitsa mõistan.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes elab näiliselt õnnelikku pereelu, samas voodielu kodus näiteks ei ole(me ju kõik teame,kuidas naised seksi pikas suhtes enam ei taha) ja võtab kõrvalt.

Mida sellistest inimestest arvate, kas oleksite ehmunud, kui saaksite teada, et mõni ontlik pereisa teie tutvusringkonnast noorema armukesega ringi sahistab? Mind paneb mõtlema neid teemasid siin lugedes tihti, kas siis tõesti vara, majanduslik olukord ja hambad ristis laste koos kasvatamine kaalub üle olla hoitud ja armastatud ning suhtes inimesega kes ka voodit jagada soovib?

Milleks vegeteerite üleüldse nii?Nii mehed, kui naised.

Ilmselge, et oma kaaslast nii ei armasta.

Kumb sa oled- petja või armuke, et siin oma haledat eksistentsi õigustada üritad?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke oskan kaasa rääkida. Mulle meeldib üks suhtes mees (ma ei tea, kas kooselus või abielus, vahet pole). Tean, et sellele mehele meeldin ise ka. Selle mehe naine teab sellest samuti ja armukadetseb, käitub mehega nagu lapsega ja näha on, et teda häirib. Kõik on tõesti alles meeldimise tasandil, midagi olnud ei ole. Väljast paistab neil enamvähem õnnelik pereelu, aga see naine on enda välimuse täiesti käest lasknud ja pole ime, et mees ringi vaatab. Samas ma ei tunneks end ka süüdi kui see meeldimine peaks millekski muuks arenema.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.
Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 21:59; 15.06 22:41; 16.06 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täpsemalt, et miks petja armukese juurde ei koli? küll koliks, kui armastus oleks.

Kui selle armukese ainus hea omadus on seks, siis miks peaks ära kolima? Kuniks kodused plussid on ülekaalukamad, ei hakka keegi oma head ja mugavat elu lõhkuma. Täitsa mõistan.

Jube ülekaalukad plussid ja elu küll, kui naine mehele füüsilist hellust ja tähelepanu ei paku aastate viisi.Saage naised kord juba aru,et meeste jaoks(vähemalt enamike tervete ja funktsioneerivate)on heaks toimivaks abieluks/suhteks siiski väga suure tähtsusega just see. Ülejäänud head omadused kõlbavad toanaabri eluks küll jah.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 19:09; 15.06 22:07; 15.06 22:09; 15.06 22:45; 15.06 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Aga kuidas Su enda kogemused on?
Mina olen 10 aasta pikkuses suhtes ja mul pakub kehva seksuaalelu hoopis meespool, ka nii võib olla.
Mina tahaks küll, aga head seksi.
Paar korda kuus on ikka täielik põud.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 19:09; 15.06 22:07; 15.06 22:09; 15.06 22:45; 15.06 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Mees, kuidas perekooli eksisid?

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 18:11; 15.06 19:16; 15.06 22:15; 15.06 22:18; 15.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täpsemalt, et miks petja armukese juurde ei koli? küll koliks, kui armastus oleks.

Kui selle armukese ainus hea omadus on seks, siis miks peaks ära kolima? Kuniks kodused plussid on ülekaalukamad, ei hakka keegi oma head ja mugavat elu lõhkuma. Täitsa mõistan.

Aga kui armukesel on peale seksi ka veel muid häid omadusi? Mis siis saab?:)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 18:11; 15.06 19:16; 15.06 22:15; 15.06 22:18; 15.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Aga kuidas Su enda kogemused on?

Mina olen 10 aasta pikkuses suhtes ja mul pakub kehva seksuaalelu hoopis meespool, ka nii võib olla.

Mina tahaks küll, aga head seksi.

Paar korda kuus on ikka täielik põud.

Sellepärast ka küsisin, et enda kogemus on ikkagi selline, et kui viitsida piisavalt pingutada, siis enamasti ikkagi saab seksi. Seda enam, et seda nö naisele head seksi ei suuda ka mehena igapäevaselt pakkuda. Vähemalt mina mitte. Uneaega jääb väheks ja ei puhka välja igapäeva tegemiste kõrvalt.
Samas saab ju naine ka mehele käega teha ja vastupidi.

Oma küsimuse esitasingi sellepärast, et mulle näib kahtlane jutt, et oma naine ei taha rohkem kui kaks korda kuus.
Pigem mees ei ole enam mõtetega oma naise juures, vaid võõrastes naistes ning oma naine tunnetab selle ära, seks kesiseks jäänud, ja sellepärast ka ei taheta seksida.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 21:59; 15.06 22:41; 16.06 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, miks naised seksi ei taha? Ma olen 25 aastas suhtes olnud ja pole märganud, et kuidagi vähem tahaks. Pigem ikka rohkem, vanemana oskad juba nautida, mees teab mis mulle meeldib jne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Aga kuidas Su enda kogemused on?

Mina olen 10 aasta pikkuses suhtes ja mul pakub kehva seksuaalelu hoopis meespool, ka nii võib olla.

Mina tahaks küll, aga head seksi.

Paar korda kuus on ikka täielik põud.

Sellepärast ka küsisin, et enda kogemus on ikkagi selline, et kui viitsida piisavalt pingutada, siis enamasti ikkagi saab seksi. Seda enam, et seda nö naisele head seksi ei suuda ka mehena igapäevaselt pakkuda. Vähemalt mina mitte. Uneaega jääb väheks ja ei puhka välja igapäeva tegemiste kõrvalt.

Samas saab ju naine ka mehele käega teha ja vastupidi.

Oma küsimuse esitasingi sellepärast, et mulle näib kahtlane jutt, et oma naine ei taha rohkem kui kaks korda kuus.

Pigem mees ei ole enam mõtetega oma naise juures, vaid võõrastes naistes ning oma naine tunnetab selle ära, seks kesiseks jäänud, ja sellepärast ka ei taheta seksida.

Oled truu mees ka oma naisele, mismoodi siis seksi ninel pingutad?
Kõlab kummaliselt, et selleks juhuks peab eriliselt pingutama.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 19:09; 15.06 22:07; 15.06 22:09; 15.06 22:45; 15.06 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Aga kuidas Su enda kogemused on?

Mina olen 10 aasta pikkuses suhtes ja mul pakub kehva seksuaalelu hoopis meespool, ka nii võib olla.

Mina tahaks küll, aga head seksi.

Paar korda kuus on ikka täielik põud.

Sellepärast ka küsisin, et enda kogemus on ikkagi selline, et kui viitsida piisavalt pingutada, siis enamasti ikkagi saab seksi. Seda enam, et seda nö naisele head seksi ei suuda ka mehena igapäevaselt pakkuda. Vähemalt mina mitte. Uneaega jääb väheks ja ei puhka välja igapäeva tegemiste kõrvalt.

Samas saab ju naine ka mehele käega teha ja vastupidi.

Oma küsimuse esitasingi sellepärast, et mulle näib kahtlane jutt, et oma naine ei taha rohkem kui kaks korda kuus.

Pigem mees ei ole enam mõtetega oma naise juures, vaid võõrastes naistes ning oma naine tunnetab selle ära, seks kesiseks jäänud, ja sellepärast ka ei taheta seksida.

Kuidas pingutad? Kaua koos olete olnud? Lapsi?
See sõltub sellest ka.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 18:11; 15.06 19:16; 15.06 22:15; 15.06 22:18; 15.06 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled truu mees ka oma naisele, mismoodi siis seksi ninel pingutad?
Kõlab kummaliselt, et selleks juhuks peab eriliselt pingutama.

siia ongi koer maetud. oma naise jaoks peab pingutama, aga armukesel kukuvad niisama püksid maha. lihtne.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 20:00; 15.06 23:07; 16.06 11:56; 16.06 13:07; 16.06 18:44; 16.06 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks kõlab naljakalt see,et üleüldse oma kaasalt läheduse saamiseks pingutama peab. Ju siis teine pool ikka ei taha piisavalt, see on ainus seletus, rääkige mida tahate 😀
Koristan terve maja,kasin lapsed ja kokkan-siis äkki preemiaks saan? 🙂 või kuidas? 😀

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 19:09; 15.06 22:07; 15.06 22:09; 15.06 22:45; 15.06 23:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks kõlab naljakalt see,et üleüldse oma kaasalt läheduse saamiseks pingutama peab. Ju siis teine pool ikka ei taha piisavalt, see on ainus seletus, rääkige mida tahate ????

Koristan terve maja,kasin lapsed ja kokkan-siis äkki preemiaks saan? ???? või kuidas? ????

Lähedus, jah, on ka seks, kuid seks on palju enamat kui lähedus ja ma rääkisin seksist. Seksist, mis mitte ei rahulda ainult mind, vaid ka naist. Naise jaoks piisavalt kestev eelmäng, mitmed orgasmid. Minule mehena piisaks ka 2 minutist. Teinekord piisab ka naisele, kuid siis peame mõlemad ühel lainel olema, et kähkukas mõlemat, st ka naist rahuldaks.

Pingutamise all pidasingi silmas seda, et kui naine ei ole minuga päris samal laine, siis on minu poolse eelmänguga ehk piisava pingutamisega võimalik naine sinna viia ning mehe jutt sellest, et naine tahab seksida ainult 2 korda kuus ja sellepärast peab armukese leidma ei ole minu arvates põhjendatud.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 21:59; 15.06 22:41; 16.06 01:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Teiste eest ma ei saa rääkida aga mul on küll nii. Olen olnud suhtes 16 aastat ja kui ise seksi ei luni, siis mõned korrad aastas toimub. Kui ise pinda käia, saaks 1-2 korda kuus. Loobusin juba mitu aastat tagasi lunimisest, kui ta ei taha siis ei taha ja teist inimest sa ise muuta ei saa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Kõik ei ole sellised aga paljud siiski. Mina näiteks tahaksin tunduvalt rohkem, aga mees tahab vaid kord või kaks kuus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tunnen ühte paari, kes mõlemad ringi tipsutavad. Mõlemad teavad ja mõlemad teevad ja naudivad ka. Mees oli varem abielus naisega, kellel olid teistsugused põhimõtted, see naine sai väga haiget. Väga ilusad inimesed on ka, välimuselt eriti just ma mõtlen. Peaasi, et omavahel neile nii sobib.
Mina niimoodi elada ei saaks ega tahaks, ma ei oskagi öelda miks, liiga kade inimene olen vist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka mees ja arvan, et armukeste olemasolul on põhilisel kaks põhjust: 1. naistel tujud pidevalt muutuvad, kord on nad rõõmsad, siis jälle tigdad, sul lihtsalt peab mingi varuvariant olema, kasvõi lihtsalt naissoost tuttav, kui naisel on mingi pikem PMS või tujulangus. Ainult ühe naisega elamine kurnab selles mõttes ära, et siis peaks nagu kõik naise emotsionaalsed keerdkäigud pidevalt kaasa tegema või kuidas? 2. Tööl saan palka just selle eest, et mõtlen midagi uut välja ja siis tegutsen. Kodus on vastupidi, lapsed toovad üsna jõhkra rutiini. Sõidad iga päev sama teed, lapsed kooli, trennid, õppimine – iga päev aastast-aastasse üks ja seesama. Põhimõtteliselt on mees lihtsalt lapsehoidja nr. 2 ja kogu lugu. Mida truum oled seda rohkem üritab naine sind pereasjadesse sisse kaevata: ehk abistaks veel ka neid ja neid kaugeid sugulasi, ostaks uue maja, rajaks discgolfiväljaku, lehtlat meie perel ju pole, laps tahab juba 2 aastat mängumaja jne.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes elab näiliselt õnnelikku pereelu, samas voodielu kodus näiteks ei ole(me ju kõik teame,kuidas naised seksi pikas suhtes enam ei taha) ja võtab kõrvalt.
Mida sellistest inimestest arvate, kas oleksite ehmunud, kui saaksite teada, et mõni ontlik pereisa teie tutvusringkonnast noorema armukesega ringi sahistab? Mind paneb mõtlema neid teemasid siin lugedes tihti, kas siis tõesti vara, majanduslik olukord ja hambad ristis laste koos kasvatamine kaalub üle olla hoitud ja armastatud ning suhtes inimesega kes ka voodit jagada soovib?
Milleks vegeteerite üleüldse nii?Nii mehed, kui naised.
Ilmselge, et oma kaaslast nii ei armasta.

Oli sul mingi konkreetne küsimus ka, kuhu sihid, või tahad teada, mis üldsus (sinu) armukesepidamisest/armukeseksolemisest arvab ja kas “kodus ei saa seksi” on piisav põhjus või mitte?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab “pikaajalises suhtes naised enam seksida ei taha”? Kui pikk, see pikk siis on? Pean ´äkki vaimu valmis panema?
Mina olen abiakasaga koos olnud kohe 16 aastat ja mina tahan küll ikka vähemalt ülepäeva 🙂 Hetkel mees komandeeringus üldse E-R, siis nv seksime iga päev ilmselgelt. Seks on suurepärane, ei ole mingi maha-taha kähkukas(kuigi vahest saab sedagi tehtud), ikka eelmängu, mänguasju vahest, suuseksi jne. Meil on lisaks suurtele lastele ka 2 väikest last(10-kuune ja 2a10k).
Kui mul peaks üleöö seksiisu kaduma, kurat ma jookseks mööda arste vist …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes elab näiliselt õnnelikku pereelu, samas voodielu kodus näiteks ei ole(me ju kõik teame,kuidas naised seksi pikas suhtes enam ei taha) ja võtab kõrvalt.

Mida sellistest inimestest arvate, kas oleksite ehmunud, kui saaksite teada, et mõni ontlik pereisa teie tutvusringkonnast noorema armukesega ringi sahistab? Mind paneb mõtlema neid teemasid siin lugedes tihti, kas siis tõesti vara, majanduslik olukord ja hambad ristis laste koos kasvatamine kaalub üle olla hoitud ja armastatud ning suhtes inimesega kes ka voodit jagada soovib?

Milleks vegeteerite üleüldse nii?Nii mehed, kui naised.

Ilmselge, et oma kaaslast nii ei armasta.

Oli sul mingi konkreetne küsimus ka, kuhu sihid, või tahad teada, mis üldsus (sinu) armukesepidamisest/armukeseksolemisest arvab ja kas “kodus ei saa seksi” on piisav põhjus või mitte?

no tal on see küsimus, et “onju, need seksi mittetahtvad abielunaised/mehed on ise süüdi, kui kaaslasel armuke tekib?”

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 20:00; 15.06 23:07; 16.06 11:56; 16.06 13:07; 16.06 18:44; 16.06 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pingutamisse puutub, siis siin on lihtne turumajandus- kui oma mees ei pinguta, siis küll leidub keegi, kes pingutab. Naistele üldjuhul meeldib kui nende nimel pingutatakse. Välja arvatud muidugi koledad või muidu ebaatraktiivsed, kes on õnnelikud juba selle üle kui mõni mees neile üldse mingit tähelepanu pöörab.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 19:52; 16.06 11:58; 16.06 12:01; 16.06 14:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Selline mees/naine?