Esileht Pereelu ja suhted Selline mees/naine?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Selline mees/naine?

Postitas:

Kes elab näiliselt õnnelikku pereelu, samas voodielu kodus näiteks ei ole(me ju kõik teame,kuidas naised seksi pikas suhtes enam ei taha) ja võtab kõrvalt.

Mida sellistest inimestest arvate, kas oleksite ehmunud, kui saaksite teada, et mõni ontlik pereisa teie tutvusringkonnast noorema armukesega ringi sahistab? Mind paneb mõtlema neid teemasid siin lugedes tihti, kas siis tõesti vara, majanduslik olukord ja hambad ristis laste koos kasvatamine kaalub üle olla hoitud ja armastatud ning suhtes inimesega kes ka voodit jagada soovib?

Milleks vegeteerite üleüldse nii?Nii mehed, kui naised.

Ilmselge, et oma kaaslast nii ei armasta.

Oli sul mingi konkreetne küsimus ka, kuhu sihid, või tahad teada, mis üldsus (sinu) armukesepidamisest/armukeseksolemisest arvab ja kas “kodus ei saa seksi” on piisav põhjus või mitte?

no tal on see küsimus, et “onju, need seksi mittetahtvad abielunaised/mehed on ise süüdi, kui kaaslasel armuke tekib?”

Kui mehel tekib armuke, on ta siga. Kui naisel tekib armuke, siis on süüdi mees, kes ta unarusse jättis või rahuldada ei suuda.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 19:52; 16.06 11:58; 16.06 12:01; 16.06 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 10 aasta pikkuses suhtes ja mul pakub kehva seksuaalelu hoopis meespool, ka nii võib olla.
Mina tahaks küll, aga head seksi.
Paar korda kuus on ikka täielik põud.

Minu jaoks kõlab naljakalt see,et üleüldse oma kaasalt läheduse saamiseks pingutama peab. Ju siis teine pool ikka ei taha piisavalt, see on ainus seletus, rääkige mida tahate

Koristan terve maja,kasin lapsed ja kokkan-siis äkki preemiaks saan? või kuidas?

(selgituseks – need tsiteeringud on ühe ja sama käo postitatud)

kui keegi ei pinguta, kuidas siis probleem lahenduse saab?
tglt on sul üpris ohtlik seis, olen ise samasuguses olnud ja asi päädis sellega, et armukese võttis hoopis see kehva seksiga mees. eks tal oli vaja oma alfandust buustida ja armuke oli ka nende poolkõvade raasukestega nõus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 20:00; 15.06 23:07; 16.06 11:56; 16.06 13:07; 16.06 18:44; 16.06 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tglt on sul üpris ohtlik seis, olen ise samasuguses olnud ja asi päädis sellega, et armukese võttis hoopis see kehva seksiga mees. eks tal oli vaja oma alfandust buustida ja armuke oli ka nende poolkõvade raasukestega nõus.[/quote]

Kehva seksiga mees? See on tegelikult naljakas lähenemine! Mees mõtles sama ju sinust! Oleks aeg endale tunnistada, et TEIE- vaheline seks oli kehv. Pole vaja seda kanda üle mehele ja ta endistele, tulevastele suhetele. Poolkõva? Ja läks teise naise juurde! Natuke mõtle ja tee järeldusi…

Ega sisi seks igaühega samasugune ei ole. Mulle ka kunagi ütles üks mees, no mis vahet neil naistel on, ega kellelgi seal all see ristipidi ju pole. Hea nali ikka! Aga kui aru ei saa, et vahe on tohutu, kellega sa seda teed, ega sisi vbl vahet pole ka jah 😛

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 13:58; 16.06 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja vastus veel ka selle kohta, et pikas suhtes kaob isu ära. ja et kas kaob. Oleneb ju pikast suhtest. Kui suhe muidu on s.tt, siis on ju ka seks s.tt. Kui suhe on hea- omavaheline lähedus, austus, imetlus, siis on ka soov füüsilisele lähedusele. Räägitakse, et ega seksivad isegi ju 80- aastased 🙂
Pikas suhtes tihti lihtsalt ei meeldita enam teineteisele, koledaid asju on juhtunud. Aga, kui vastupidi, elu on lähendanud, siis jääb ju ka kõik muu alles ja muutub paremakski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 13:58; 16.06 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tglt on sul üpris ohtlik seis, olen ise samasuguses olnud ja asi päädis sellega, et armukese võttis hoopis see kehva seksiga mees. eks tal oli vaja oma alfandust buustida ja armuke oli ka nende poolkõvade raasukestega nõus.

Kehva seksiga mees? See on tegelikult naljakas lähenemine! Mees mõtles sama ju sinust! Oleks aeg endale tunnistada, et TEIE- vaheline seks oli kehv. Pole vaja seda kanda üle mehele ja ta endistele, tulevastele suhetele. Poolkõva? Ja läks teise naise juurde! Natuke mõtle ja tee järeldusi…

Ega sisi seks igaühega samasugune ei ole. Mulle ka kunagi ütles üks mees, no mis vahet neil naistel on, ega kellelgi seal all see ristipidi ju pole. Hea nali ikka! Aga kui aru ei saa, et vahe on tohutu, kellega sa seda teed, ega sisi vbl vahet pole ka jah ????[/quote]

Kellel endal ikka mingi viga juures, sellel kipuvad need seksiasjad varem hiljem ikka ka uue naisega puudulikuks kujunema. Ei tee see armukese vahetus kah imet. Ikka tuleb esmalt ennast korda saada arsti seksuoloogi juures putitada ja siis paarilist vahetada alles. Muidu ajapikku uue armukesega samad mured. Ja samadele muredele sama reaktsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pingutamisse puutub, siis siin on lihtne turumajandus- kui oma mees ei pinguta, siis küll leidub keegi, kes pingutab. Naistele üldjuhul meeldib kui nende nimel pingutatakse. Välja arvatud muidugi koledad või muidu ebaatraktiivsed, kes on õnnelikud juba selle üle kui mõni mees neile üldse mingit tähelepanu pöörab.

Küll on kole, kui mees pingutab ja naine talle valetab, et armastab, kui tegelikult armukest peab.

Kole jah aga mis teha. Mõni lihtsalt ei ole see inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 19:52; 16.06 11:58; 16.06 12:01; 16.06 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes elab näiliselt õnnelikku pereelu, samas voodielu kodus näiteks ei ole(me ju kõik teame,kuidas naised seksi pikas suhtes enam ei taha) ja võtab kõrvalt.

Mida sellistest inimestest arvate, kas oleksite ehmunud, kui saaksite teada, et mõni ontlik pereisa teie tutvusringkonnast noorema armukesega ringi sahistab? Mind paneb mõtlema neid teemasid siin lugedes tihti, kas siis tõesti vara, majanduslik olukord ja hambad ristis laste koos kasvatamine kaalub üle olla hoitud ja armastatud ning suhtes inimesega kes ka voodit jagada soovib?

Milleks vegeteerite üleüldse nii?Nii mehed, kui naised.

Ilmselge, et oma kaaslast nii ei armasta.

Oli sul mingi konkreetne küsimus ka, kuhu sihid, või tahad teada, mis üldsus (sinu) armukesepidamisest/armukeseksolemisest arvab ja kas “kodus ei saa seksi” on piisav põhjus või mitte?

no tal on see küsimus, et “onju, need seksi mittetahtvad abielunaised/mehed on ise süüdi, kui kaaslasel armuke tekib?”

Enamus perekoolis olevatest naistest ei seksi oma mehega, muidu poleks neid teemasid siin tuhandeid. Miks te siis ei seksi, seda teate ise väga hästi ja selle probleemi lahendamisest te pole huvitatud ja ongi nõiaring.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.06 18:39; 16.06 14:41; 16.06 15:12; 16.06 15:38; 16.06 16:44; 16.06 18:30; 16.06 19:03; 16.06 19:27; 16.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka mees ja arvan, et armukeste olemasolul on põhilisel kaks põhjust: 1. naistel tujud pidevalt muutuvad, kord on nad rõõmsad, siis jälle tigdad, sul lihtsalt peab mingi varuvariant olema, kasvõi lihtsalt naissoost tuttav, kui naisel on mingi pikem PMS või tujulangus. /../ 2. Tööl saan palka just selle eest, et mõtlen midagi uut välja ja siis tegutsen. Kodus on vastupidi /../ – iga päev aastast-aastasse üks ja seesama. Põhimõtteliselt on mees lihtsalt lapsehoidja nr. 2 ja kogu lugu. Mida truum oled seda rohkem üritab naine sind pereasjadesse sisse kaevata

Ahoi, egoist! Kas tõmbasid need järeldused oma elust või lihtsalt mõtlesid välja? Sinu enese (või noh, pigem su naise) pärast loodan viimast. Sest no tõesti, kui enesekeskne saab üks mees olla??

Sinu punkt 1 lonkab juba seetõttu, et mitte ükski õnnelikus paarisuhtes naine ei too vabanduseks nädalaid kestvat PMSi vms. Naised on tujukamad kui mehed, loomulikult, aga see peaks selge olema juba teismeeast peale, kui vähegi tüdrukutega kokku puutud. Õige mees oskab naisega õigesti ümber käia (ja vastupidi), mitte ei torma iga tüli ja naise jonnihoo pärast mõne naistuttava voodisse. Pealegi, kui leiad, et ühe naisega on raske, mis sa siis sellest teisest veel lisaks võtad? Arvad, et armukesel pole tujusid või?

Ja punkt 2 on lihtsalt ajuvaba. Põhimõtteliselt kirjeldad sa tavapärast pereelu; millest see draama? Naine talub aastast-aastasse sedasama rutiini ning tunneb end sedavõrd enesekeskse mehe kõrval tühipalja lapsekantseldaja ja näägutajana.
Paarisuhe kisub kiiva ikka mõlema osapoole pärast ja oskamatuse/viitsimatuse pärast rutiini murda.

Nii et, helevalge, kui sa tõemeeli nii mõtled, siis pigem hoia naistest kauge kaarega eemale, sest sa ei saa mitte mõhkugi aru. Hoiad oma närve ja naiste omi ka.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka mees ja arvan, et armukeste olemasolul on põhilisel kaks põhjust: 1. naistel tujud pidevalt muutuvad, kord on nad rõõmsad, siis jälle tigdad, sul lihtsalt peab mingi varuvariant olema, kasvõi lihtsalt naissoost tuttav, kui naisel on mingi pikem PMS või tujulangus. /../ 2. Tööl saan palka just selle eest, et mõtlen midagi uut välja ja siis tegutsen. Kodus on vastupidi /../ – iga päev aastast-aastasse üks ja seesama. Põhimõtteliselt on mees lihtsalt lapsehoidja nr. 2 ja kogu lugu. Mida truum oled seda rohkem üritab naine sind pereasjadesse sisse kaevata

Ahoi, egoist! Kas tõmbasid need järeldused oma elust või lihtsalt mõtlesid välja? Sinu enese (või noh, pigem su naise) pärast loodan viimast. Sest no tõesti, kui enesekeskne saab üks mees olla??

Sinu punkt 1 lonkab juba seetõttu, et mitte ükski õnnelikus paarisuhtes naine ei too vabanduseks nädalaid kestvat PMSi vms. Naised on tujukamad kui mehed, loomulikult, aga see peaks selge olema juba teismeeast peale, kui vähegi tüdrukutega kokku puutud. Õige mees oskab naisega õigesti ümber käia (ja vastupidi), mitte ei torma iga tüli ja naise jonnihoo pärast mõne naistuttava voodisse. Pealegi, kui leiad, et ühe naisega on raske, mis sa siis sellest teisest veel lisaks võtad? Arvad, et armukesel pole tujusid või?

Ja punkt 2 on lihtsalt ajuvaba. Põhimõtteliselt kirjeldad sa tavapärast pereelu; millest see draama? Naine talub aastast-aastasse sedasama rutiini ning tunneb end sedavõrd enesekeskse mehe kõrval tühipalja lapsekantseldaja ja näägutajana.

Paarisuhe kisub kiiva ikka mõlema osapoole pärast ja oskamatuse/viitsimatuse pärast rutiini murda.

Nii et, helevalge, kui sa tõemeeli nii mõtled, siis pigem hoia naistest kauge kaarega eemale, sest sa ei saa mitte mõhkugi aru. Hoiad oma närve ja naiste omi ka.

Midagi asjalikku sul vastata polegi, ainult vastandumine, tüüpiline naiste suhtlustiil – vaata milline sa ise oled ja mõlemad on süüdi, kuigi mees ju põhjendas oma põhjuseid:DDDD

Naised ei ole konstruktiivsed ega saagi olema, sest viga peab olema mehes, mitte naises ja see ei lasegi mitte ühelgi suhtel paraneda ja mõistlikum ongi minna lahku lahendamatute erimeelsuste pärast.

Naistega peaks olema sedasi, kui neile öelda otse nende hädad letti siis nad tunnevad end alaväärsetena ja hakkavad kohe tagasi ajama. aga kui naisi kavalalt meelitada, manipuleerida, siis kehtib vanasõna kiida lolli ja loll on veel uhkegi. See ongi trikk miks osade meeste käes naised on nagu või, aga teised mehed kes tahaks elada naistega võrduses nagu feminsitid räägivad, ei leia naistega kunagi ühist keelt – naistel on tohutu alaväärsuskompleks.

Kui mees ütleb naisele, naine sul on need ja need probleemid, muuda end nendes. Sisi naine hakkab kohe vastu, mitte minus kui naises pole probleemid vaid sinus kui mehes on need probleemid. Hääküll, mees on konstruktiivne ja siis lahendab need probleemid endas, aga naise probleemid jäävad, kui mees uuesti üritab naisega suhelda, siis ikka on mees süüdi:D Jälle peab mees muutma end, aga naine ei muutu kunagi. Naine ei saa end muuta, sest alaväärsuskompleks ei luba.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.06 18:39; 16.06 14:41; 16.06 15:12; 16.06 15:38; 16.06 16:44; 16.06 18:30; 16.06 19:03; 16.06 19:27; 16.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Ma olen naine ja mind huvitab, miks naised (väidetavalt) ei taha pikaajalises suhtes seksi kui tegelikult on Eesti täis seksuaalselt rahuldamata abielus/kooselus naisi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Ma olen naine ja mind huvitab, miks naised (väidetavalt) ei taha pikaajalises suhtes seksi kui tegelikult on Eesti täis seksuaalselt rahuldamata abielus/kooselus naisi.

Mehed ei viitsi tähelepanu pakkuda nagu ma olen arusaanud, võib-olla on mehed tüdinenud või pettunud, tähelepanu ei ole tulemust toonud. Või on naised selle mehe tähelepanust tüdinenud ja juba sellest on tõrjuvad. Looduslikult kui naine on saanud lapsed, siis tema tähelepanu ongi koondunud lastele ja mees on jäetud tahaplaanile ja osad mehed lähevadki minema. tänases mugavas elus kus riik maksab toetuseid ja naisel ei ole meest otseselt vajagi, siis enam mees läheb ära. Naine ka ei pea midagi pingutama mehe hoidmiseks, sest individualism on moes.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.06 18:39; 16.06 14:41; 16.06 15:12; 16.06 15:38; 16.06 16:44; 16.06 18:30; 16.06 19:03; 16.06 19:27; 16.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi asjalikku sul vastata polegi, ainult vastandumine, tüüpiline naiste suhtlustiil – vaata milline sa ise oled ja mõlemad on süüdi, kuigi mees ju põhjendas oma põhjuseid:DDDD

Põhjendas küll jah, minu jaoks lasteaia tasemel ja ülimalt isekalt. No et armuke peab olema, sest oma naine tujutseb ja nõuab perelus osalemist. Et nagu üllatus! Täiskasvanud mehelt ootaks mdg tõsiseltvõetavamat. Keegi ei sunni naist võtma ja peret looma, kui rutiini, tülide jm igapäevajamaga silmitsi ei suuda seista.

Pealegi, minu arust olid tema toodud põhjendused ju ka kõik läbi vastandamise. Aus mees tunnistaks, et võtab armukese iseenda, oma ihade ja isekuse rahuldamiseks, mitte ei ajaks kogu süüd naise peale. Sest täpselt seda see Helevalge ju tegi. Mina ütlesin vaid, et paarisuhtes vastutavad mõlemad – loogiline ju!

Ja kogu sinu jutt on ka üks kibestunud näpuga näitamine. Sellise suhtumisega ei taha ükski naine su kõrvale jääda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi asjalikku sul vastata polegi, ainult vastandumine, tüüpiline naiste suhtlustiil – vaata milline sa ise oled ja mõlemad on süüdi, kuigi mees ju põhjendas oma põhjuseid:DDDD

Põhjendas küll jah, minu jaoks lasteaia tasemel ja ülimalt isekalt. No et armuke peab olema, sest oma naine tujutseb ja nõuab perelus osalemist. Et nagu üllatus! Täiskasvanud mehelt ootaks mdg tõsiseltvõetavamat. Keegi ei sunni naist võtma ja peret looma, kui rutiini, tülide jm igapäevajamaga silmitsi ei suuda seista.

Pealegi, minu arust olid tema toodud põhjendused ju ka kõik läbi vastandamise. Aus mees tunnistaks, et võtab armukese iseenda, oma ihade ja isekuse rahuldamiseks, mitte ei ajaks kogu süüd naise peale. Sest täpselt seda see Helevalge ju tegi. Mina ütlesin vaid, et paarisuhtes vastutavad mõlemad – loogiline ju!

Ja kogu sinu jutt on ka üks kibestunud näpuga näitamine. Sellise suhtumisega ei taha ükski naine su kõrvale jääda.

Sinu vastus on ju veel nõrgem kui lasteaia tase, sinu vastus on üks suur solvumine kas pole?
Hakkab pihta, mees peab olema aus, aga sina? Alusta muutumist endast või jälle peab mees muutuma ja muutuma ja muutuma?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.06 18:39; 16.06 14:41; 16.06 15:12; 16.06 15:38; 16.06 16:44; 16.06 18:30; 16.06 19:03; 16.06 19:27; 16.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Olen naine ja seksiks ka pärast 17 aastat abielu iga päev aga mehele piisab heal juhul korra kuus. Mida tegema peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees.

Mul on hoopis teine küsimus, et kas tõesti enamus naisi pikas suhtes enam seksi ei soovi sagedamini, kui kaks korda kuus või siis koguni harvem?

Olen naine ja seksiks ka pärast 17 aastat abielu iga päev aga mehele piisab heal juhul korra kuus. Mida tegema peaks?

Osta kummimees ja seksi temaga mehe ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.06 18:39; 16.06 14:41; 16.06 15:12; 16.06 15:38; 16.06 16:44; 16.06 18:30; 16.06 19:03; 16.06 19:27; 16.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta kummimees ja seksi temaga mehe ees.

miks kummimees? teema on ju päriarmukestest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 20:00; 15.06 23:07; 16.06 11:56; 16.06 13:07; 16.06 18:44; 16.06 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta kummimees ja seksi temaga mehe ees.

miks kummimees? teema on ju päriarmukestest.

Aga naine ju kurdab kuidas mees on vähese huviga. Tekitagu siis mehes suurem huvi

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.06 18:39; 16.06 14:41; 16.06 15:12; 16.06 15:38; 16.06 16:44; 16.06 18:30; 16.06 19:03; 16.06 19:27; 16.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu vastus on ju veel nõrgem kui lasteaia tase, sinu vastus on üks suur solvumine kas pole?
Hakkab pihta, mees peab olema aus, aga sina? Alusta muutumist endast või jälle peab mees muutuma ja muutuma ja muutuma?

Mäh? Muud ei oska öeldagi ????
Ma ei tunnegi sind, nii et miks ma solvuma peaksin? Ja mul pole ka eales armukest olnud, nii et jällegi, mul aususega probleeme pole. Aga sinul paistab küll probleem olevat. Äkki tegeled sellega?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mäh? Muud ei oska öeldagi ????
Ma ei tunnegi sind, nii et miks ma solvuma peaksin? Ja mul pole ka eales armukest olnud, nii et jällegi, mul aususega probleeme pole. Aga sinul paistab küll probleem olevat. Äkki tegeled sellega?

Kuidas siis lugeda seda vastust:

Põhjendas küll jah, minu jaoks lasteaia tasemel ja ülimalt isekalt. No et armuke peab olema, sest oma naine tujutseb ja nõuab perelus osalemist. Et nagu üllatus! Täiskasvanud mehelt ootaks mdg tõsiseltvõetavamat. Keegi ei sunni naist võtma ja peret looma, kui rutiini, tülide jm igapäevajamaga silmitsi ei suuda seista.

Pealegi, minu arust olid tema toodud põhjendused ju ka kõik läbi vastandamise. Aus mees tunnistaks, et võtab armukese iseenda, oma ihade ja isekuse rahuldamiseks, mitte ei ajaks kogu süüd naise peale. Sest täpselt seda see Helevalge ju tegi. Mina ütlesin vaid, et paarisuhtes vastutavad mõlemad – loogiline ju!

Ja kogu sinu jutt on ka üks kibestunud näpuga näitamine. Sellise suhtumisega ei taha ükski naine su kõrvale jääda.

Kus on siin konstruktiivne nõu peale osutamine oled kibestunud, üldse miks naise võttis ja pere lõi jne jne. st sa ei oskagi lahendada suhtes tekkivaid probleeme. Seepärast sa ju vastandudki, aga see on tobe. See on nagu 10 aastased panevad omavahel Ise oled, Sina ka.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.06 18:39; 16.06 14:41; 16.06 15:12; 16.06 15:38; 16.06 16:44; 16.06 18:30; 16.06 19:03; 16.06 19:27; 16.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta kummimees ja seksi temaga mehe ees.

miks kummimees? teema on ju päriarmukestest.

Aga naine ju kurdab kuidas mees on vähese huviga. Tekitagu siis mehes suurem huvi

mis siis armukesepidamisel viga oleks? teema on ju sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 20:00; 15.06 23:07; 16.06 11:56; 16.06 13:07; 16.06 18:44; 16.06 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta kummimees ja seksi temaga mehe ees.

miks kummimees? teema on ju päriarmukestest.

Aga naine ju kurdab kuidas mees on vähese huviga. Tekitagu siis mehes suurem huvi

mis siis armukesepidamisel viga oleks? teema on ju sellest.

Aga soovita talle armukest
ma soovitasin kummimeest, äkki siis mehel süda läheb härdaks ja annab naisele seksi rohkem kui kord kuus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.06 18:39; 16.06 14:41; 16.06 15:12; 16.06 15:38; 16.06 16:44; 16.06 18:30; 16.06 19:03; 16.06 19:27; 16.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Selline mees/naine?