Esileht Pereelu ja suhted Selline nimekiri sai siis asjadest, mis on mehe juures juba aastaid häirinud…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Selline nimekiri sai siis asjadest, mis on mehe juures juba aastaid häirinud…

Postitas:

Koos oldud 10 a, kaks last. Vanusevahe 15 a. Endiselt mõtlen lahkuminekule, sest just need asjad on mind oma 5 a häirinud ja paistab, et lubaduste andmises on see mees meister!

# sa ei pea oma sõna
# teed tühje lubadusi
# ei aita kodus ja söögitegemisega
# kurdad, et ma ei tee kunagi süüa
# sa ei hellita, ei suudle
# ei mõtlegi mind endale naiseks võtta
# ei räägi enda muredest/rõõmudest
# tegeled haruharva lastega, ei õpeta ega hari neid
# kui sa väljas käid kaod hommikuni ära
# pead tähtsaks raha ja asju rohkem kui lähedasi inimesi
# sinu jaoks on naiste ja meeste tööd, naiste töid sa ometi ei pea tegema…

Mis arvate, kas on põhjust edasi punnitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 10:23; 15.12 13:16; 15.12 19:44; 16.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe ka mõtet punnitada. Sedaenam, et mees veel sinust nii palju aastaid vanem-peaks kätel kandma oma noort naist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 10:51; 15.12 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe ka mõtet punnitada. Sedaenam, et mees veel sinust nii palju aastaid vanem-peaks kätel kandma oma noort naist.
Ps! Miks sa seda abielu ettepanekut ootad, kui ise plaanid lahku minna!?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 10:51; 15.12 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on samasugune ainult selle vahega, et ta ei anna lubadusi, ta teeb seda, mida ise tahab ja kui mulle ei sobi miski, siis on mul vaba voli lahkuda iga kell…

Aga ma ei lahku, sest lapsed on pisikesed ja ma ei suudaks oma mugavast elust loobuda- mul on ilus kodu ja piisavalt raha, mida masenduse hetkel \”põletada\”. Aga kunagi tulevikus kavatsen elada ilma meheta, mulle sobib nii rohkem. Mulle on hakanud üksindus meeldima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 11:12; 15.12 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mees on samasugune ainult selle vahega, et ta ei anna lubadusi, ta teeb seda, mida ise tahab ja kui mulle ei sobi miski, siis on mul vaba voli lahkuda iga kell…

Aga ma ei lahku, sest lapsed on pisikesed ja ma ei suudaks oma mugavast elust loobuda- mul on ilus kodu ja piisavalt raha, mida masenduse hetkel \”põletada\”. Aga kunagi tulevikus kavatsen elada ilma meheta, mulle sobib nii rohkem. Mulle on hakanud üksindus meeldima.[/tsitaat]
kas tead, pisikeste laste jaoks on lahutus palju lihtsam kui suuremate laste jaoks.
nii et kas mugav elu või laste jaoks raske lahutus kui nad on juba suuremad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 11:29; 15.12 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kas tead, pisikeste laste jaoks on lahutus palju lihtsam kui suuremate laste jaoks.
nii et kas mugav elu või laste jaoks raske lahutus kui nad on juba suuremad?[/tsitaat] Ma tegelikult ei kavatse nii pea lahku minna, sest sisuliselt oleme lahus, mees elab oma elu ja mina oma elu, me oleme koos, sest lastel on siis mingi \”peremudel\”, seekord siis selline, pisut vildakas aga mis teha- elu on selline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 11:12; 15.12 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega jah abiellumine oleks praegusel hetkel veel kõige suurem lollus. Minul ka veel lapsed väikesed, 5 a ja 7 kuune. Arvan, et lastele isegi kasulikum kui lahus oleksime. Ei pea seda väärastunud peremudelit päevast päeva nägema ja minu tunded tihti tänu mehele sassis, mis kandub omakorda lastele üle.
Ma tõesti ei suuda mõista, kuidas saab üks mees olla nii ükskõikne??? Kui ma vahest päevade viisi poetan moka otsast vaid mõne sõna siis tema ei saa mõhkugi aru, et ma kuidagi teistmoodi käitun… Nii palju on vaid vedanud, et ta pole petja ega joodik ega vägivallatseja. Tegelikult ei armasta ma vist ka teda, pigem hoiab koos mugavus, harjumus vms. Ma ei saa aru, kas ma olen siis nii eemaletõukav? 26 aastane, haritud ja kodu armastav. Ei tegelt on nii kahju nendest raisatud aastatest, õnneks on lapsed need kes tuju üleval hoiavad:)
Eks näis mis saab… Ma nii väga loodan, et võtan selle lõpliku sammu ette ükskord. Ega hästi ei kujuta ette küll kuidas hakkama saada, mehest materjaalselt väga sõltuv kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 10:23; 15.12 13:16; 15.12 19:44; 16.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kas tead, pisikeste laste jaoks on lahutus palju lihtsam kui suuremate laste jaoks.
nii et kas mugav elu või laste jaoks raske lahutus kui nad on juba suuremad?[/tsitaat]
Mina küll ei arva et 15-16-17 aastase laste jaoks on lahutus raskem kui 6-7-8 aastase laste jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15 olid ja tema 30 kui hakkasite koos elama? Mees ju pervar, kui lapse ää võttis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska teemaalgatajaleega teistele sarnaseid mõtteid mõlgutavatele naistele muud soovitada, kui et hakake elama koos mehega nii nagu oleksite sisuliselt üksikema. Sh. tehke konkreetseid kokkuleppeid mehega aja osas, mil lapsed on mehe hooldada ja vastutada. Kas peab mainima, et samal ajal olete ise kus iganes – tööl, trennis, kas või ilusalongis. Igatahes mitte kodus. Ja siis nii poole aasta pärast vaadake elu-olu reaalselt üle. Kas oleks lihtsam üksi või siiski koos mehega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega jah abiellumine oleks praegusel hetkel veel kõige suurem lollus. Minul ka veel lapsed väikesed, 5 a ja 7 kuune. Arvan, et lastele isegi kasulikum kui lahus oleksime. Ei pea seda väärastunud peremudelit päevast päeva nägema ja minu tunded tihti tänu mehele sassis, mis kandub omakorda lastele üle.
Ma tõesti ei suuda mõista, kuidas saab üks mees olla nii ükskõikne??? Kui ma vahest päevade viisi poetan moka otsast vaid mõne sõna siis tema ei saa mõhkugi aru, et ma kuidagi teistmoodi käitun… Nii palju on vaid vedanud, et ta pole petja ega joodik ega vägivallatseja. Tegelikult ei armasta ma vist ka teda, pigem hoiab koos mugavus, harjumus vms. Ma ei saa aru, kas ma olen siis nii eemaletõukav? 26 aastane, haritud ja kodu armastav. Ei tegelt on nii kahju nendest raisatud aastatest, õnneks on lapsed need kes tuju üleval hoiavad:)
Eks näis mis saab… Ma nii väga loodan, et võtan selle lõpliku sammu ette ükskord. Ega hästi ei kujuta ette küll kuidas hakkama saada, mehest materjaalselt väga sõltuv kahjuks. [/tsitaat]Võimalik, et oled lapsed saanud kapipedega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aastaid on häirinud sellised asjad mehe juures ja ometi lased endale teise lapse teha taha? sellised omadused ei teki mehele külge ka mitte üleöö. ilmselt on sul kalduvused masohhismile, seega soovitaks sul ikka oma rollis edasi püsida ja mitte loopida mõtteid, mida sa tegelikult ei saa teoks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga miks sa kõige selle juures TAHAKSID üldse talle naiseks minna?
Kui ta paluks, siis justkui see nulliks kõik muu või? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]15 olid ja tema 30 kui hakkasite koos elama? Mees ju pervar, kui lapse ää võttis[/tsitaat]
16 oli vist siiski 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina küll ei arva et 15-16-17 aastase laste jaoks on lahutus raskem kui 6-7-8 aastase laste jaoks.[/tsitaat]
minu meelest ei saa 7-8-aastaseid enam kuidagi pisikesteks nimetada
pisikeste all pidasin ikka kuni 5-aastaseid silmas
kui lapsed on praegu pisikesed ja naine kavatseb nagunii mehest lahku minna, siis ma küll ei usu, et lapsed eelistavad seda, et vanemate vahel toimub noorima 15 eluaasta täitudes lahutus ja eelnevad 10-15 aastat elavad nad tuimalt koos ja naine on õnnetu. mis pere see on?
kui ei taha, et selline peremudel normaalina laste ajukäärudesse salvestuks, peaks pigem kohe lahku minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 11:29; 15.12 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kas läksid ära? Ma ei näe küll mingit mõtet sellise mehega koos olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole veel hetkel kuskile läinud:) Nii kiirelt kahjuks need asjad ei käi… Kõigepealt vaja uus elukoht otsida mehel. Enne seda vaja teha jutuajamine, sest ma kujutan ette, et ta saab shoki, sest tal ju silmaklapid peas ja elu on lill! Üritan olla nii tugev kui võimalik ilma ulgumata loodan. Kahju on mehest, sest ilma minuta valitseb seal tühjus! Aga pigem õudne lõpp kui lõputu õudus nagu öeldakse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 10:23; 15.12 13:16; 15.12 19:44; 16.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinusugune ei lähe kuhugi ja perekoolikad ei peaks oma aega ja hingejõudu sinu peale siin raiskamagi. Mul on üks samasugune sõbranna, kes aeg-ajalt laseb samamoodi auru välja kuni selleni, et sõbrannad tegelevad talle korteri ja töökoha otsingutega senisest kodukandist eemal, aga siis mees viib pere nädalavahetuses spaasse ja ongi jälle kõik lill. Kuni järgmise korrani. Sest kui sa oleks äraminemisjulgusega, siis sa poleks seda pisikest teinud. Võimalik, et sul on sünnitusjärgne depressioon või on sul oma raske elu üle liiga palju aega mõelda lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ma tegelikult ei kavatse nii pea lahku minna, sest sisuliselt oleme lahus, mees elab oma elu ja mina oma elu, me oleme koos, sest lastel on siis mingi \”peremudel\”, seekord siis selline, pisut vildakas aga mis teha- elu on selline.[/tsitaat]Väkk, kuidas ma ei salli ilma oma MINATA ja põhimõteteta inimesi.

Mis krdi lastel on MINGIGI peremudel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.12 23:59; 22.12 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega jah abiellumine oleks praegusel hetkel veel kõige suurem lollus. Minul ka veel lapsed väikesed, 5 a ja 7 kuune. Arvan, et lastele isegi kasulikum kui lahus oleksime. Ei pea seda väärastunud peremudelit päevast päeva nägema ja minu tunded tihti tänu mehele sassis, mis kandub omakorda lastele üle.
Ma tõesti ei suuda mõista, kuidas saab üks mees olla nii ükskõikne??? Kui ma vahest päevade viisi poetan moka otsast vaid mõne sõna siis tema ei saa mõhkugi aru, et ma kuidagi teistmoodi käitun… Nii palju on vaid vedanud, et ta pole petja ega joodik ega vägivallatseja. Tegelikult ei armasta ma vist ka teda, pigem hoiab koos mugavus, harjumus vms. Ma ei saa aru, kas ma olen siis nii eemaletõukav? 26 aastane, haritud ja kodu armastav. Ei tegelt on nii kahju nendest raisatud aastatest, õnneks on lapsed need kes tuju üleval hoiavad:)
Eks näis mis saab… Ma nii väga loodan, et võtan selle lõpliku sammu ette ükskord. Ega hästi ei kujuta ette küll kuidas hakkama saada, mehest materjaalselt väga sõltuv kahjuks. [/tsitaat]

Hulk asju on sind viis aastat häirinud ja teil on 7-kuune laps? Miks ometi? Kui sinu sooviks on olnud abielluda miks sa siis ometi enne lapsed saad? Sa leiad, et abileuks mees ikka hästi ei sobi, aga ometi saad temaga kaks last?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks? Hea küsimus… Ehk arvasingi, et selline on õige armastus. Nüüd veidi vanemana on väärtushinnangud hoopis teised. Eile siis rääkisin mehega, ütlesin et soovin lahku minna ja et ei armasta enam ja üldse see olukord on nii ajuvaba… Kuulas, oli tõsine, ägestus korra öeldes, et sõidab siis üldse eestist minema ja lastest ei taha enam midagi teada. Vot selline isa siis, see lause tegi väga haiget, sest tean kuidas ta kunagi seda otsust kahetsema hakkab. Lapsed on meil nii armsad:) Mina igaljuhul plaanin ennast lastele pühendada, saan ka isa rolliga hakkama! Hommikul oli siis huvitav, mees tegi näo nagu midagi poleks olnudki… Vagur lambuke, lipitses ja moosis. Vuihhh kuidas tekitas vastikust! Kõik mis ma ütlesin tegi talle nalja! Täna olen ma oma otsuses veelgi kindlam, ei enam sellist elu taha. Unistan siin vaikselt, kuidas oleks olla vaid lastega kolmekesi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 10:23; 15.12 13:16; 15.12 19:44; 16.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle piisaks sellest nimekirjast juba ainuüksi ühest- lähed õhtul välja ja kaod hommikuni. Mis mõttes üldse üksi välja läheb? Mul mees käib kaks korda aastas ilma minuta välja, need on firma jõulupidu ja suvepäevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei oska teemaalgatajaleega teistele sarnaseid mõtteid mõlgutavatele naistele muud soovitada, kui et hakake elama koos mehega nii nagu oleksite sisuliselt üksikema. Sh. tehke konkreetseid kokkuleppeid mehega aja osas, mil lapsed on mehe hooldada ja vastutada. Kas peab mainima, et samal ajal olete ise kus iganes – tööl, trennis, kas või ilusalongis. Igatahes mitte kodus. Ja siis nii poole aasta pärast vaadake elu-olu reaalselt üle. Kas oleks lihtsam üksi või siiski koos mehega.[/tsitaat]
Soovitan täpselt sama, kõige õigem lahendus praeguses olukorras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 09:45; 17.12 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks? Hea küsimus… Ehk arvasingi, et selline on õige armastus. Nüüd veidi vanemana on väärtushinnangud hoopis teised. Eile siis rääkisin mehega, ütlesin et soovin lahku minna ja et ei armasta enam ja üldse see olukord on nii ajuvaba… Kuulas, oli tõsine, ägestus korra öeldes, et sõidab siis üldse eestist minema ja lastest ei taha enam midagi teada. Vot selline isa siis, see lause tegi väga haiget, sest tean kuidas ta kunagi seda otsust kahetsema hakkab. Lapsed on meil nii armsad:) Mina igaljuhul plaanin ennast lastele pühendada, saan ka isa rolliga hakkama! Hommikul oli siis huvitav, mees tegi näo nagu midagi poleks olnudki… Vagur lambuke, lipitses ja moosis. Vuihhh kuidas tekitas vastikust! Kõik mis ma ütlesin tegi talle nalja! Täna olen ma oma otsuses veelgi kindlam, ei enam sellist elu taha. Unistan siin vaikselt, kuidas oleks olla vaid lastega kolmekesi:)[/tsitaat]
Vot see lause, et kättemaksuks sulle hülgab ta ka oma lapsed, oleks minu jaoks i – le täpi peale panek ja selline mees muutuks mu silmis ümmarguseks nulliks ja head teed tal minna. Tema on see, kes tegelikult oma lolluse ja ebaküpsuste tõttu kaotab. Mina ja lapsed ainult võidaksime, kui kiiremas korras sellisest hoolimatust egomaniakist lahti saaksime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 09:45; 17.12 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mis arvate, kas on põhjust edasi punnitada?[/tsitaat]
100% perekool 🙂
Inimesed on heast elust(tegevusetust) lolliks läinud,mõtlevad omale probleeme välja ..:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii palju on vaid vedanud, et ta pole petja…

# sa ei hellita, ei suudle
# kui sa väljas käid kaod hommikuni ära
[/tsitaat]Kuidas need kaks väidet omavahel kokku sobivad? Ma arvan, et see mees paneb sul teisi su esimesest rasedusest saadik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma vahest päevade viisi vaid moka otsast midagi poetan..

Kui sa isegi ei räägi, kuidas siis partner peab teadma, et midagi valesti on?

Vaikides ussitades ja kannatades küll midagi ei saavuta. Loobi taldrikuid, minge nõustamisse, sõitke reisile. Reaalselt petmist ega midagi pole olnud, ma arvan, et tasuks pingutada, et lastel oleks pere. Aga selleks pead iga kord suu lahti tegema, kui midagi viga on, mitte omaette mossitama. Teised inimesed ei tea, mis sa tunned, kui sa ei ütle. No ja kui ikka ei toimi, siis lahku saab alati minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpipealt nagu minu mees! Rääkisin ta emaga ja ema arvas, et ilmselt on suurelt osalt selles süüdi, sest poiss kasvad põlle all. Tundub, et poiss ei ole veel meheks saanud. Aga koos on siiski parem. Lapsi ta armastab, eks tuleb vahel lihtsalt \”tähtsaid\” asjaajamisi leida ja kodust sääred teha. Küll ta siis tegeleb. Ära unusta kiita!:) Tundub, et jää sulab meie pares. Ei tohiks kogu koormat ainult enda kanda võtta, kavalusega saab vahel ka. Tänitamised ja tülid ei aita! Ei jaksa enam kuri naine olla- olen nüüd kaval.
Ilusat Jõuluaega! Mees on pea-naine kael! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina küll ei arva et 15-16-17 aastase laste jaoks on lahutus raskem kui 6-7-8 aastase laste jaoks.[/tsitaat]
Tegelikult on. Puperteet ja lahkuminek samal ajal on halvemaid.
Kõige parem on lahku minna, kui laps 4-6. Kooli algusega samal ajal pole jälle hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tegelikult on. Puperteet ja lahkuminek samal ajal on halvemaid.
[/tsitaat]

Arusaadav. Puperteet paneb puperdama ja tagant üles lööma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Selline nimekiri sai siis asjadest, mis on mehe juures juba aastaid häirinud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.