Esileht Pereelu ja suhted Selline see naisepoolne petmine siis ongi?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Selline see naisepoolne petmine siis ongi?

Postitas:
Kägu

Mis puutub petmisse, ma tunnen oma meest nii läbi ja lõhki, et ega ta seda varjata suudaks. Aga ta loomult pole selline, kes otsiks seiklusi. Londonis on tema jaoks esmane töö. Tulles välja harjumuspärasest mallist, pean ausalt tunnistama, et olen teda ise kord petnud. Paar aastat tagasi. See oli ühekordne teema. Reaalne elu pole seebiooper, kus siis põed ja salapärasel moel tuleb kõik välja. Ma ei kahetsenud, ei tundnud elevust, ei mõelnud abielu purunemise peale. Ausalt öeldes ei tundnud ma mitte midagi. Tühjus! See ei andnud mulle midagi, pigem pani hindama hoopis seda, mis mul on. Abikaasa ja lapsed.

Ühest kaugsuhte-teemalisest artiklist kopitud lõik.

Aga selline see naise petmine siis ongi? Ah, ups, juhtus korra, mis seal ikka, polnud midagi erilist, tühja sellest?
Ja kui meespool peaks petma, oh seda draamat, mis siis lahti läheb. Karjumine, röökimine, manipuleerimine, asjad ukse taha…

Kus on siin võrdsus? Miks naistele rohkem lubatud on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naised oma olemuselt naiivsed ja otud.

Põhiline põhjendus on see, et mees ei pööranud tähelepanu.
See vabandus on üks suur jama.
Petmise põhjus kiimlus ja litslus.
Sellise naisega lapsi saada ei taha, kuidas ema nõnda ka tütar..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis puutub petmisse, ma tunnen oma meest nii läbi ja lõhki, et ega ta seda varjata suudaks. Aga ta loomult pole selline, kes otsiks seiklusi. Londonis on tema jaoks esmane töö. Tulles välja harjumuspärasest mallist, pean ausalt tunnistama, et olen teda ise kord petnud. Paar aastat tagasi. See oli ühekordne teema. Reaalne elu pole seebiooper, kus siis põed ja salapärasel moel tuleb kõik välja. Ma ei kahetsenud, ei tundnud elevust, ei mõelnud abielu purunemise peale. Ausalt öeldes ei tundnud ma mitte midagi. Tühjus! See ei andnud mulle midagi, pigem pani hindama hoopis seda, mis mul on. Abikaasa ja lapsed.

Aga selline see naise petmine siis ongi? Ah, ups, juhtus korra, mis seal ikka, polnud midagi erilist, tühja sellest?

Ja kui meespool peaks petma, oh seda draamat, mis siis lahti läheb. Karjumine, röökimine, manipuleerimine, asjad ukse taha…

Meeste suhtumisega on sama ju. Ainult, et mehed toovad põhjenduseks, et naisele tähendab seks rohkem. Siit on näha, et alati ei tähenda. See peaks lohutama ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes naisele rohkem lubatud? Küll on neid mehi, kes ise oma naist petavad, aga teevad suure draama, kui naine samaga vastama peaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mehe jaoks see ka ju “ei tähenda midagi” kunagi!?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes ei tundnud ma mitte midagi. Tühjus

Mida see täpselt peaks tähendama? Kas seda, et seksuaalses mõttes nauding puudus, mitte midagi ei tundnud ja erutus ka puudus? Lihtsalt üks naine andis temale peale käinud mehele järgi, ise tegelikult ei tahtnud ega ka saanud midagi?
Üldiselt naiste puhul on see võimalik.
Meeste puhul mitte, kui mees teisega seksib, siis ta peab ju ka tahtma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, millest sa jahud ja mida sa üldse võrrelda püüad? Väga segane ja üldistav võrdlus. Sellel naispetjal ju tundub, et teine pool teada ei saanud, see petmine ei tulnud väljagi, ta ei rääkinud mehele, et pettis teda. Siis tood näite hüsteeritsemisest, manipuleerimisest jne. Võrreldamatud asjad ju. Enne, kui mingi teemaga siin provotseerima hakkad, siis too palun samad situatsioonid. Ise nõuad veel mingit võrdsust. Ja niimodi üldistab. Isegi siin perekooliski on päris palju teemasid, kus küsitakse nõu, kas pärast petmist lahutada või kuidas pärast petmist edasi minna. Ei hüsteeritse ega manipuleeri keegi pärast petmist, pigem just püütakse pikaajalist perekonda päästa. Inimesed on erinevad siiski ka. Ühtedele ei tähenda kõrvalsuhe midagi, teine armub ära aga perekond ka oluline, mõni käib petab ühega, siis teisega ja lõpuks kobib koju tagasi. Ja ilmselt see tsiteeritud naispetja ikkagi tahtis üheks õhtuks uudsust ja põnevust, see ju meespetjatel sama, et ikka uudsus ja põnevus tõmbab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma lugesin ka seda. Teemaks oli töötav kaugsuhe, aga artiklis ühtegi tarka nõuannet kahjuks polnud. Ainult üks silmakirjalik naine, kes petab meest ja arvab, et ongi hea suhe. Kõrvaltvaataja jaoks paraku ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes naisele rohkem lubatud? Küll on neid mehi, kes ise oma naist petavad, aga teevad suure draama, kui naine samaga vastama peaks.

Teevad suure draama juba ainult sellest, kui naisel on üldse vastassoost tuttavaid…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõttetu teemaalgatus. Iga mõningase elukogemusega inimene oskab ju ise mõelda, et petja jaoks ei tähendagi kõrvalsuhe enamasti midagi, küll aga petetule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga selline see naise petmine siis ongi?

SELLE NAISE SEE PETMINE. Ühe inimese ühe ülestunnistuse järgi ei tasu üldistusi teha.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Pereelu ja suhted Selline see naisepoolne petmine siis ongi?