Esileht Pereelu ja suhted Selline suhe – kellel olnud ja mis edasi sai?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Selline suhe – kellel olnud ja mis edasi sai?

Postitas:

Kui te esmalt tutvusite, valas ta sind armastuse ja õrnusega üle. Ta ütles sulle, et sa oled nii eriline, et ta pole kunagi kedagi sinu sarnast kohanud ning et teie suhe on ette määratud. Ta tundus olevat imetore inimene, alati heatujuline, naeratav, silmad säravad, aktiivne, tal oli palju sõpru, suur tutvusringkond, tore perekond, põnevad hobid. Sind tutvustati kiiresti nii pere kui sõpradega kes võtsid sind hea meelega ja sõbralikult vastu. Sa uskusid, et lõpuks ometi oled leidnud oma elu armastuse. Veetsite palju aega koos nii kahekesi kui tema pere ja sõpradega käies põnevates kohtades ja tehes lahedaid asju.

Sinu kallim muutus kiiresti su elu keskmeks, sinu tunded olid tõelised. Sa andsid endast kõik. Ta tekitas sinus mõnikord haletsust ja kaastunnet, sest näis nii kurb ja depressiivne, tal oli alati liiga palju tööd, suur stress, vähe puhkeaega, ebapiisavalt raha ning sina püüdsid alati teda lohutada ja aidata. Ta võis sulle rääkida, kui halvasti on temaga minevikus käitutud. Ta jagas sinuga isiklikke detaile, ja sa tundsid end sel hetkel hästi – sa tundsid lähedust.

Kogu suhe keerles sinu kallima ümber, sa tegid kõik et talle meele järgi olla ja tema vajadusi rahuldada, et ta lõpuks õnnelik oleks. Samal ajal märkasid sa, et mida rohkem aega möödub, seda rohkem pidid sa oma soovide ja vajaduste täitmise eest võitlema ja tihti jäid need siiski ikkagi rahuldamata. Aga kuna sa tahtsid oma kallimale meele järele olla, siis jätsid sa selle esialgu tähelepanuta ja investeerisid sa muudkui edasi hoolimata sellest, et sa ei olnud enam õnnelik, lootuses, et “vanad head ajad” peagi tagasi tulevad.

Aegajalt tundus, et see juhtuski – tavaliselt siis kui saite taas kokku tema sõprade või perega. Sel hetkel oligi kõik endiselt imetore.

Mingi hetk sa aga ei mõistnud, mida sa valesti teed, et kui ta varem oli nii tore ja tähelepanelik ja sind pidevalt kiitis ja hindas, siis viimasel ajal on ta nii ükskõikne või lausa pahane. Sinu tehtud toidud ei maitsenud talle enam, aga ta ei osanud ka öelda mida ta süüa tahaks, rääkimata sellest, et mõnikord ise süüa teha. Sinu pakutud meelelahutused ei tekitanud temas enam mingit huvi, kuid ta ise ka ei mõelnud midagi paremat välja. Sulle heideti ette, et ütlesid alati valesid asju, küsisid mõttetuid küsimusi ja ajasid sellega teda närvi, kuid ükskõik kui palju sa selle peale mõtlesid, ei saanud sa tegelikult aru, mis täpsemalt talle üldse vihaleajavalt mõjus.

Aja jooksul hakkas ta sind aina tihedamini alavääristama ja solvama, sind kõiges süüdistama ja ei soovinud sinuga isegi eriti palju enam füüsilist lähedust. Kõigepealt kadus käest kinni käimine ja kallistamine, seejärel suudlemine ja kaisus magamine, voodis soovis ta magada eraldi teki all, ta ei tulnud kunagi koos sinuga voodisse ja jäi mõnikord isegi elutuppa diivanile magama. Ka seks muutus haruharvaks.

Sinu kallim näis iga päevaga üha õnnetum, rahulolematum ja väsinum ning tõmbus üha rohkem emotsionaalselt eemale. Sa tundsid, et äkki sa pole veel piisavalt pingutanud ja suhte nimel vaeva näinud ja peaksid veelgi rohkem endast andma, küll siis kõik korda saab, kuid samal ajal sulle tundus üha enam et sa oled võimetu üldse midagi korda saatma või ära tegema. Tundsid ennast üha mõttetuma ja väärusetuma inimesena, kes ei oska isegi oma head suhet hoida, rääkimata millegi muu positiivsega hakkama saamisest.

Ühel hetkel aga hakkas aga see olukord sind nii häirima, et sa ei suutnud enam edasi kannatada ja loota et äkki varsti kõik saab veel endiseks. Seejärel katsusid sa oma häält kuuldavaks teha, sest ei osanud enam enda jaoks selgitada ja normaalseks mõelda oma kallima imelikku käitumist ja seda et sina ainult annad ja tema ainult võtab aga pole isegi kunagi rahul. Sa tundsid end maatasa tehtuna, sest su emotsionaalsete vajadustega ei arvestata kunagi. Sa tundsid oma illusioonide purunemist ja otsustasid välja öelda seda, mis su südamel lasub. Selline asjade pööre aga ei meeldinud su kallimale üldse.

Su kallim vastas sulle midagi sellist, et sa virised ilmaasjata ja rikud ise sellega teie head suhet ja vähendad tema tundeid sinu vastu ja üldse oled liiga emotsionaalne ja dramatiseerid kõike üle. Kõik oleks hästi, kui sa ainult ei viriseks nii palju, ei suruks talle oma tahtmisi peale ja püüaksid edaspidi rohkem ka tema tunnete ja vajadustega arvestada ja vähem egoistlik olla. Selliselt käitudes nagu praegu ei väärigi sa tema armastust ja tähelepanu, et seda tagasi saada, pead sa selle uuesti välja teenima.

Peale seda vestlust tundsid sa jällegi end süüdi sellepärast, et teie suhe ei toimi nii, nagu peaks, sest sa ei ole piisavalt hea ja ei vääri tema armastust. Sa mõtlesid ka, et enne teie kohtamist oli see mees ju hoolimata oma kõigist minevikuhaavadest siiski täiesti normaalne, hea ja äge inimene kuid teie suhte ajal muutus ta selliseks, nagu ta praegu on. Sa kaotasid kogu oma elurõõmu mõeldes, mismoodi sa talle haiget olid teinud, suhte ära rikkunud ja minevikuhaavad lahti kiskunud, et ta niivõrd muutunud oli…

…mis edasi sai?

+4
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolikirjand?

+23
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:52; 09.01 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates hetkest kui peab hakkama kallimale oma väärtust tõestama et ta ikka tahaks sinuga koos olla ei ole enam midagi teha.
Ei ole selles suhtes mingit armastust enam, ainult saamahimu.

Olen läbi elanud sarnase suhte, mis õnneks kooseluni ei jõudnud. Algsest jumaldamisest ja tähelepanust sai peale paari kuud see, et kõik hakkas keerlema tema ja tema vajaduste ümber, mida mina muidugi rahuldada ei suutnud. Jätsin siis vaesekese rahule et saaks endale parema naise otsida.

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:57; 10.01 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui nad surnud pole, elavad sama õnnetult edasi.

Kui naisel pole küllalt mõistust ja säilinud mälestust sellest, kes ta ise oli ja mida elult tahtis. Kui on, siis alustab uuesti.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis ühel ilusal päeval läksid juhuslikult möödamines koju… Esikus olid võõrad jalatsid… Ühe toa uks oli kinni…seda hoiti seestpoolt… Kuni väljus esimese ettejuhtuva hilbu selga tõmmanud kallim ja ütles, et meil ju(?!) ei olnud juba ammu enam midagi…

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 17:02; 10.01 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehv ja igav jutt, lugesin diagonaalis.

Üldiselt on nii, kui suhteprobleemidega tegeledes üritab üks igal moel lahendusi leida ja samal ajal teine ainult mossitab ja omalt poolt midagi ei tee, on targem edasi liikuda ja asi unustada. Eriti, kui see teine tühjast õhust uusi probleeme ja pingeid juurde toodab. Pole mõtet pikalt analüüsida, ju siis midagi ei klappinud või ei sobinud, mis teha. Elu läheb edasi.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt täiesti tavaline keskmine suhe. Kui armumisperiood mööda saab, siis leitakse end argipäevast ilma vastastikuse armastuseta, mis oleks pidanud tekkima, aga ühel osapoolel ei tekkinud. Edasi järgneb tavaliselt kaks varianti: targemad lõpetavad suhte (kooselu) ja lähevad lahku ning rumalamad klammerduvad allaheitlikult kehva suhtesse ja lasevad end alavääristada, lootuses, et asi paraneb.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te esmalt tutvusite, valas ta sind armastuse ja õrnusega üle. Ta ütles sulle, et sa oled nii eriline, et ta pole kunagi kedagi sinu sarnast kohanud ning et teie suhe on ette määratud. Ta tundus olevat imetore inimene, alati heatujuline, naeratav, silmad säravad, aktiivne, tal oli palju sõpru, suur tutvusringkond, tore perekond, põnevad hobid. Sind tutvustati kiiresti nii pere kui sõpradega kes võtsid sind hea meelega ja sõbralikult vastu. Sa uskusid, et lõpuks ometi oled leidnud oma elu armastuse. Veetsite palju aega koos nii kahekesi kui tema pere ja sõpradega käies põnevates kohtades ja tehes lahedaid asju.

Sinu kallim muutus kiiresti su elu keskmeks, sinu tunded olid tõelised. Sa andsid endast kõik. Ta tekitas sinus mõnikord haletsust ja kaastunnet, sest näis nii kurb ja depressiivne, tal oli alati liiga palju tööd, suur stress, vähe puhkeaega, ebapiisavalt raha ning sina püüdsid alati teda lohutada ja aidata. Ta võis sulle rääkida, kui halvasti on temaga minevikus käitutud. Ta jagas sinuga isiklikke detaile, ja sa tundsid end sel hetkel hästi – sa tundsid lähedust.

Kogu suhe keerles sinu kallima ümber, sa tegid kõik et talle meele järgi olla ja tema vajadusi rahuldada, et ta lõpuks õnnelik oleks. Samal ajal märkasid sa, et mida rohkem aega möödub, seda rohkem pidid sa oma soovide ja vajaduste täitmise eest võitlema ja tihti jäid need siiski ikkagi rahuldamata. Aga kuna sa tahtsid oma kallimale meele järele olla, siis jätsid sa selle esialgu tähelepanuta ja investeerisid sa muudkui edasi hoolimata sellest, et sa ei olnud enam õnnelik, lootuses, et “vanad head ajad” peagi tagasi tulevad.

Aegajalt tundus, et see juhtuski – tavaliselt siis kui saite taas kokku tema sõprade või perega. Sel hetkel oligi kõik endiselt imetore.

Mingi hetk sa aga ei mõistnud, mida sa valesti teed, et kui ta varem oli nii tore ja tähelepanelik ja sind pidevalt kiitis ja hindas, siis viimasel ajal on ta nii ükskõikne või lausa pahane. Sinu tehtud toidud ei maitsenud talle enam, aga ta ei osanud ka öelda mida ta süüa tahaks, rääkimata sellest, et mõnikord ise süüa teha. Sinu pakutud meelelahutused ei tekitanud temas enam mingit huvi, kuid ta ise ka ei mõelnud midagi paremat välja. Sulle heideti ette, et ütlesid alati valesid asju, küsisid mõttetuid küsimusi ja ajasid sellega teda närvi, kuid ükskõik kui palju sa selle peale mõtlesid, ei saanud sa tegelikult aru, mis täpsemalt talle üldse vihaleajavalt mõjus.

Aja jooksul hakkas ta sind aina tihedamini alavääristama ja solvama, sind kõiges süüdistama ja ei soovinud sinuga isegi eriti palju enam füüsilist lähedust. Kõigepealt kadus käest kinni käimine ja kallistamine, seejärel suudlemine ja kaisus magamine, voodis soovis ta magada eraldi teki all, ta ei tulnud kunagi koos sinuga voodisse ja jäi mõnikord isegi elutuppa diivanile magama. Ka seks muutus haruharvaks.

Sinu kallim näis iga päevaga üha õnnetum, rahulolematum ja väsinum ning tõmbus üha rohkem emotsionaalselt eemale. Sa tundsid, et äkki sa pole veel piisavalt pingutanud ja suhte nimel vaeva näinud ja peaksid veelgi rohkem endast andma, küll siis kõik korda saab, kuid samal ajal sulle tundus üha enam et sa oled võimetu üldse midagi korda saatma või ära tegema. Tundsid ennast üha mõttetuma ja väärusetuma inimesena, kes ei oska isegi oma head suhet hoida, rääkimata millegi muu positiivsega hakkama saamisest.

Ühel hetkel aga hakkas aga see olukord sind nii häirima, et sa ei suutnud enam edasi kannatada ja loota et äkki varsti kõik saab veel endiseks. Seejärel katsusid sa oma häält kuuldavaks teha, sest ei osanud enam enda jaoks selgitada ja normaalseks mõelda oma kallima imelikku käitumist ja seda et sina ainult annad ja tema ainult võtab aga pole isegi kunagi rahul. Sa tundsid end maatasa tehtuna, sest su emotsionaalsete vajadustega ei arvestata kunagi. Sa tundsid oma illusioonide purunemist ja otsustasid välja öelda seda, mis su südamel lasub. Selline asjade pööre aga ei meeldinud su kallimale üldse.

Su kallim vastas sulle midagi sellist, et sa virised ilmaasjata ja rikud ise sellega teie head suhet ja vähendad tema tundeid sinu vastu ja üldse oled liiga emotsionaalne ja dramatiseerid kõike üle. Kõik oleks hästi, kui sa ainult ei viriseks nii palju, ei suruks talle oma tahtmisi peale ja püüaksid edaspidi rohkem ka tema tunnete ja vajadustega arvestada ja vähem egoistlik olla. Selliselt käitudes nagu praegu ei väärigi sa tema armastust ja tähelepanu, et seda tagasi saada, pead sa selle uuesti välja teenima.

Peale seda vestlust tundsid sa jällegi end süüdi sellepärast, et teie suhe ei toimi nii, nagu peaks, sest sa ei ole piisavalt hea ja ei vääri tema armastust. Sa mõtlesid ka, et enne teie kohtamist oli see mees ju hoolimata oma kõigist minevikuhaavadest siiski täiesti normaalne, hea ja äge inimene kuid teie suhte ajal muutus ta selliseks, nagu ta praegu on. Sa kaotasid kogu oma elurõõmu mõeldes, mismoodi sa talle haiget olid teinud, suhte ära rikkunud ja minevikuhaavad lahti kiskunud, et ta niivõrd muutunud oli…

…mis edasi sai?

Olen elanud sellise suhte läbi, hea et elus olen. Muutus ainult hullemaks ja eemalolevamaks see mees. Hakkas alandama ja solvama. Mingi ego ja nartsissism käsikäes, eks ta alguses oskas varjata.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 17:37; 09.01 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaimne vägivald, psühhoterror, energiavampiir?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme lahutamas pikka abielu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui võtta seda koolikirjandit aluseks, siis mees oli tore ja äge, aga naine muutus mehe teenijaks (vähemalt nii on kirjutatud). Mehele selline naine ei pakkunud lõpuks midagi ja hakkas naist alandama, sest oli pettunud enda naisevalikus. Alateadvuslikult hakkas naist eemale tõukama ja suhet lõpetama. Naine teenis mees veel rohkem, arvates et see on hästi naiselik (vähemalt kirjandi järgi naine nagu priimus).

Kui suhetes hakkab üks pool teist alandama, siis tuleks kohe maha istuda ja suhte alustalad läbi arutada. Või üks hakkab põhjendamatult karjumisstiili rakendama suhtluses jne. Kas on üldse mõtet jätkata?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:52; 09.01 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui võtta seda koolikirjandit aluseks, siis mees oli tore ja äge, aga naine muutus mehe teenijaks (vähemalt nii on kirjutatud). Mehele selline naine ei pakkunud lõpuks midagi ja hakkas naist alandama, sest oli pettunud enda naisevalikus. Alateadvuslikult hakkas naist eemale tõukama ja suhet lõpetama. Naine teenis mees veel rohkem, arvates et see on hästi naiselik (vähemalt kirjandi järgi naine nagu priimus).

Kui suhetes hakkab üks pool teist alandama, siis tuleks kohe maha istuda ja suhte alustalad läbi arutada. Või üks hakkab põhjendamatult karjumisstiili rakendama suhtluses jne. Kas on üldse mõtet jätkata?

Aga kas normaalne inimene mõnitab teda armastavat ja seeläbi hoolitsevat, siin teenindavat kaaslast? Mis saab siis, kui tulevad eluraskused, üks muutub nõrgemaks? Selline suhe põhineb võimul ja arvan, et sellisel inimesel on ikka nartsissistlikke jooni. See pole armastussuhe ja lõppebki, kui teine enam vastu mängida ei suuda.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 17:37; 09.01 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale neljandat lõiku sain teada, et mehel on armuke ja kolisin välja. Ausalt öeldes hakkasin juba alguses kahtlustama, et äkki oled mu eksi uus. Mina alandamise jms-ni ei lasknud asjal minna, aga uus on temaga juba 7 aastat koos olnud, nii et mine tea, mis seal toimub. Mees on igal juhul kohutava tähelepanuvajadusega nartsissist.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale neljandat lõiku sain teada, et mehel on armuke ja kolisin välja. Ausalt öeldes hakkasin juba alguses kahtlustama, et äkki oled mu eksi uus. Mina alandamise jms-ni ei lasknud asjal minna, aga uus on temaga juba 7 aastat koos olnud, nii et mine tea, mis seal toimub. Mees on igal juhul kohutava tähelepanuvajadusega nartsissist.

Vabalt võib ka minu eksmees olla 😛

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolikirjand?

Juba läila jah. Ja nagu kombeks, siis iseendast kolmandas v. umbisikulises kõneviisis rääkida????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolikirjand?

Juba läila jah. Ja nagu kombeks, siis iseendast kolmandas v. umbisikulises kõneviisis rääkida????

Miks see umbisikuline nii hirmsasti häirib?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 17:02; 10.01 07:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba kolmandas lõigus kirjeldatu põhjal käitusin teistmoodi kui teemas. Tõstsin “tüli üles”, et minuga niimoodi ei käituta ja kuigi armastan teda, siis ennast armastan veelgi rohkem ja siit läheb piir. Mina olen oluline.
Kusjuures selle mehega olen siiamaani koos 🙂 ja jätkuvalt armastan teda ja ennastki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba kolmandas lõigus kirjeldatu põhjal käitusin teistmoodi kui teemas. Tõstsin “tüli üles”, et minuga niimoodi ei käituta ja kuigi armastan teda, siis ennast armastan veelgi rohkem ja siit läheb piir. Mina olen oluline.

Kusjuures selle mehega olen siiamaani koos ???? ja jätkuvalt armastan teda ja ennastki.

See võib toimida küll, ma usun. Et kui ennast sellise inimesega rangelt kehtestada ja teha talle selgeks, et sa võid iga hetk ära minna, siis no ajab jalad perse alt välja ja käitub normaalselt. Ja eks võibki siis niimoodi selles tasakaalus päris kenasti ära tiksuda, kui on endas ainult piisavalt kangust seda võimu enda käes hoida.

Teine variant on see, et võim ongi mehe käes ja naine käib ja teenibki muudkui meest ning mees millegagi rahul pole. See võib ka kesta aastakümneidki. Küllalt selliseid suhteid kõrvalt nähtud.

Minu ei olnud ja ei ole ka. Tunnistangi endale täiesti ausalt, et ma ei ole kange naine. Olen üsna hellik ja õrnake. Ehk et mina ei tahaks kindlasti sellist kooselu, kus mingi võimumäng käib. Mina tahan enda kõrvale normaalset täiskasvanud inimest, kellele ei tule pähegi, et peaks minuga sitasti käituma, manipuleerima ja jaurama. Õnneks sellise ka lõpuks leidsin. Ja oma eelkirjeldatud kogemuse üle olen õnnelik, sest tean nüüd, mida ma kindlasti ei taha.

Ja lõpetuseks: sitt käitumine jätkubki täpselt seni, kuni sa seda lubad! Sellest ei saa välja sellega, et “ma nüüd tõestan talle kui äge ma olen ja siis ta hakkab armastama”. Ei saa. Sellest saab välja ainult sellega, et lööd jala vastu maad ja ütled, et niimoodi enam edasi ei saa. Ja siis on mehel valik, et kas ta tahab sinuga koos olla ning hakkab normaalseks, või ei taha.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 16:57; 10.01 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kui te esmalt tutvusite, valas ta sind armastuse ja õrnusega üle.
Tore.

2.Sinu kallim muutus kiiresti su elu keskmeks, sinu tunded olid tõelised. Sa andsid endast kõik. Ta tekitas sinus mõnikord haletsust ja kaastunnet, sest näis nii kurb ja depressiivne. Ma ei oleks viitsinud nii hirmsasti pingutada. Kui kedagi peab jube palju kogu aeg aitama, siis otsigu endale keegi teine, mina nii ei jaksa. Ma võin natuke aidata. Mingi haleda mehega ma ka ei tahaks koos olla.

4. Kogu suhe keerles sinu kallima ümber, sa tegid kõik et talle meele järgi olla ja tema vajadusi rahuldada, et ta lõpuks õnnelik oleks.
Mulle ei meeldiks nii.

5. Mingi hetk sa aga ei mõistnud, mida sa valesti teed, et kui ta varem oli nii tore ja tähelepanelik ja sind pidevalt kiitis ja hindas, siis viimasel ajal on ta nii ükskõikne või lausa pahane. Sinu tehtud toidud ei maitsenud talle enam, aga ta ei osanud ka öelda mida ta süüa tahaks, rääkimata sellest, et mõnikord ise süüa teha.
Kui ei kõlba minu tehtud toit, tehku ise parem. Kui ei kõlba minu otistud meelelahutus, ärgu tulgu, lähen teistega või üksi. Sellest hetkelst, kus mees hakkaks solvama, oleks head aega.

6. Su kallim vastas sulle midagi sellist, et jõik oleks hästi, kui sa ainult ei viriseks nii palju, ei suruks talle oma tahtmisi peale ja püüaksid edaspidi rohkem ka tema tunnete ja vajadustega arvestada ja vähem egoistlik olla. Selliselt käitudes nagu praegu ei väärigi sa tema armastust ja tähelepanu, et seda tagasi saada, pead sa selle uuesti välja teenima.
OMG, head aega!
Midagi ei pea juurdlema ja põdema, keegi ei jaksa sellist õrna lillekest, nagu see mees on, niimoodi lõpmatuseni poputada. Üks korralik tulehark on sellisele lillekesele õige partner.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale neljandat lõiku sain teada, et mehel on armuke ja kolisin välja. Ausalt öeldes hakkasin juba alguses kahtlustama, et äkki oled mu eksi uus. Mina alandamise jms-ni ei lasknud asjal minna, aga uus on temaga juba 7 aastat koos olnud, nii et mine tea, mis seal toimub. Mees on igal juhul kohutava tähelepanuvajadusega nartsissist.

Mõtlesin alustuseks sama, et äkki kirjandikirjutaja on mu eksi uus naine.
Ja selle tsiteeritava teksti puhul oli jällegi tunne, et see on hoopis minu kirjutatud, isegi aasta klapib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi läheb jamaks siit kohast “Kogu suhe keerles sinu kallima ümber, sa tegid kõik et talle meele järgi olla ja tema vajadusi rahuldada, et ta lõpuks õnnelik oleks.” ja kõik muu on juba asjade loomulik käik. Kellelegi ei meeldi pugejad ja inimesed, kes ennast ära salgavad. Aja jooksul tekibki nende osas vastumeelsus ja mida rohkem sa pingutad seda suuremaks see muutub. Austa ennast, tegele sellega, mis sind õnnelikuks teeb ja jäta mees rahule.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägivaldne mees ja manipulaator. Milleks selline teema? Esimese kolmandikuga juba selge, mis mehega tegemist. Sellistele tuleb kohe ust näidata, nad ei muutu mitte kunagi, haiged inimesed.
Ma ei jõudnud seda kammajjaad lugeda-kas lõi ka juba? Kui mitte, siis pole vaja kaua oodata.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Selline suhe – kellel olnud ja mis edasi sai?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.