Esileht Pereelu ja suhted Selline tunne, et mõni paar läheb lahku või jääb kokku

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Selline tunne, et mõni paar läheb lahku või jääb kokku

Postitas:

Tulevad sellised mõtted pähe, ilma et ma neid mõelda tahaks. Ei taha ju mingi kurjakuulutaja olla ja kurja mõtleja ka mitte, aga mõne paari puhul on mul selline tunne, et nemad varem või hiljem lahku lähevad. See tunne on väga väheste puhul, vaid ühed neist on seni lahku läinud ka. Paar, kus 30-ndates lastest unistav mees abiellus noore neiuga, kelle jaoks oli tegemist esimese tõsise suhtega ja kes ühel hetkel leidis, et peaks hoopis noorust ja vabadust nautima. Tavalisem on muidugi see, et paar kellest poleks lahutust absoluutselt karta osanud, teatab lahkuminekust.
(Kaks tundi pean veel ärkvel olema, loodetavasti rohkem mõttetuid teemasid ei tee.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 00:54; 16.10 12:02; 16.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha ju mingi kurjakuulutaja olla ja kurja mõtleja ka mitte, aga mõne paari puhul on mul selline tunne, et nemad varem või hiljem lahku lähevad. See tunne on väga väheste puhul, vaid ühed neist on seni lahku läinud ka.

Liiga väike valim, et selgeltnägijaks hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus paare läheb ju mingil ajal lahku, selleks ei pea mingi selgeltnägeja olema. Selliseid inimesi, kellel oleks elus vaid üks suhe, praktiliselt ei ole olemas. Isegi abielule eelneb ja järgneb suhteid, mis ei püsi. Ja ka abieludest lahutatakse pooled. Mõnel on abielusid mitu. Pigem on see erand, et see paar nüüd jääbki eluks ajaks kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean paari, kes kisuvad nagu kass ja koer ning siiani koos. teine kord võib, aga teade lahkuminekust tulla sealt, kust oodata ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhteliselt nõmedad on need “selgeltnägijad”. Mul oli valus lahkuminek – ei olnud mingit draamat-tülisid, lihtsalt niiöelda kasvasime lahku. Peale seda kuulsin ka tuttavalt kommentaari “Mulle tunduski, et te kokku ei jää” vm Jah, tõepoolest oli tal õigus, kuid tegelikult ei teandud ta absoluutselt, mis selle taga oli.
Veel nõmedamad on need, kes juba kooselu ajal tulevad oma arvamust avaldama. No milleks see? MITTE KUNAGI ei tea keegi, milline on kahe inimese omavaheline elu ja suhe koduseinte vahel. Inimesed võivad käituda omaette olles totaalselt teisiti kui seltskonnas, väga paljud nt ei armasta “avalikku õrnutsemist”, see ei tähenda, et nende suhe omaette olles lähedane poleks.
Ma ei räägi muidugi olukordadest, kus on vägivallatsemise vm tõsiste probleemidega tegemist, mis võivadki vajada lähedaste sekkumist. Aga mingi eelarvamuse pärast, et paaril vanusevahe või et sinu arvates peaks ta endale teistsuguse kaaslase valima, ei ole mõtet oma lahkumineku-luulusid heietada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 08:48; 16.10 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mõne paari puhul on mul selline tunne, et nemad varem või hiljem lahku lähevad.

Sellised heietused tekivad siis, kui endal suhet pole.
Leia omale ka mees, siis enam nii haigeid mõtteid ei teki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 09:30; 16.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina väga palju neid inimeste lahkuminekuid ei ole näinud, kuid kahel korral olen mõelnud, et küll on ikka sobiv paar, aga kohe loetud kuude pärast minnakse lahku. Ma ise olin ka oma mehega selline paar vist, sest kui me mehega lahku läksime ja sellest tuttavatele rääkisin, siis alguses mõeldi, et ma teen nalja, sest meie olime see unelmate paar, kelle sugune taheti olla. Aga kõik need lahkuminekud on seotud kolmanda inimesega. Seega vast ong nii,et olgu see sobimine milline tahes, siis kui uus inimene mängus, liblikas kõhus ja aju analüüsiosakond välja lülitanud, siis tulebki lahkuminek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sul vist tõepoolest puudub oma elu ja mehe-naise suhe.
Miks peaks huvituma teiste eludest, kes kellega ja kuidas neil ikka läheb? Miks see sind nii väga huvitab ja riivab? Täiesti arusaamatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 11:21; 16.10 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ei huvitagi, ega mina pole endale neid mõtteid pähe tellinud ju???? Omal mees olemas muidugi, mis loogika see on, et teiste suhtest saab midagi arvata vaid siis kui ise vallaline oled?
Ja rahunege maha, muidugi ma ei lähe kellelegi oma kõhutundest rääkima, samuti ma ei ütle lahkuläinutele, et seda ma arvasingi. Vabandan nende ees, kes end oma suhtes ebaturvaliselt tunnevad ja seda teemat sellepärast isiklikult võtsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 00:54; 16.10 12:02; 16.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka selline, kes suudab üsna täpselt ära öelda, kes tuttavatest paaridest kokku jääb ja kes mitte. Aga ma hoian selle arvamuse enda teada ja teistele sellest ei teavita. Minu arvamus ei põhine voodool ega intuitsioonil, vaid faktidel, mis inimeste juttudest välja kooruvad.

Viimane näide oli üks töökaaslane, kes mitmeid aastaid mehega õnnelikus suhtes olid olnud. Naine rääkis, et nende plaan on aasta aja pärast x riiki kolida ja nad teevad selleks ettevalmistusi. Hiljem tunnistas naine, et tal on rahaga halvad lood ja seejärel, et tema kannab kõik kulud ning säästmiseks ei jäägi eriti midagi, samas kui mees annab nn oma osa eest väikse taskuraha naisele majandamiseks ja säästab ise kõvasti. Seal oli veel nüansse, mis minu jaoks kahtlased tundusid ja mille tõttu tundus, et mees on sellest suhtest juba ühe jalaga väljas. Ja umbes kuu aega peale seda läks paar lahku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saaks aru, et teed sellise teema kui minnaksegi alati lahku. Aga ei minda, minu meelest imelik taolistest uitmõtetest midagi sügavat välja lugeda. Umbes sama, kui sõites mõtled, et äkki täna sattun avariisse, aga 99% seda ei juhtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, tunnista, et sulle meeldib teiste elusid elada ja kommenteerida. Sul on igav ja kehv iseloom teisi naeruvääristada.Saad sellest energiat? See on häbiväärne.
No, kes sulle need “mõtted pähe ikka tellib”, kui mitte sina ise!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 11:21; 16.10 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, tunnista, et sulle meeldib teiste elusid elada ja kommenteerida. Sul on igav ja kehv iseloom teisi naeruvääristada.Saad sellest energiat? See on häbiväärne.
No, kes sulle need “mõtted pähe ikka tellib”, kui mitte sina ise!

Nii julm kohe! Keda ma naeruvääristanud olen? M8na ainult mõtlen ja kedagi ei sõima? Sa said nüüd hea enesetunde kui sapp välja pritsitud? Mul on hea meel, et sain su enesetunnet kergitada, vast oled siis täna õhtul oma koduste vastu lahkem. Vastupidiselt sinule pole ma kedagi halvustanud. Mina ainult mõtlen, et sel paaril ei tundu pikka pidu olema. Sina aga hakkad mind otse halvustama, et igav, kehv, naeruvääristav ja mida kõike veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 00:54; 16.10 12:02; 16.10 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ainult mõtlen, et sel paaril ei tundu pikka pidu olema.

Sellepärast mõtledki, et sul endal ei tundu pikka pidu olema ja alateadvus üritab seda mitte tunnistada. Ja teiste peale üle kandma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 09:30; 16.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii julm kohe! Keda ma naeruvääristanud olen? M8na ainult mõtlen ja kedagi ei sõima? Sa said nüüd hea enesetunde kui sapp välja pritsitud? Mul on hea meel, et sain su enesetunnet kergitada, vast oled siis täna õhtul oma koduste vastu lahkem. Vastupidiselt sinule pole ma kedagi halvustanud. Mina ainult mõtlen, et sel paaril ei tundu pikka pidu olema. Sina aga hakkad mind otse halvustama, et igav, kehv, naeruvääristav ja mida kõike veel.

Ega sa jah naeruvääristanud pole, aga arusaamatuks jääb selle teemaalgatuse point. Mingeid üleloomulikke võimeid sul pole (isegi ütlesid, et ainult üks paar on tegelikult lahku läinud). Samamoodi muidugi pole sellel teisel, kes suudab “üsna täpselt kokkujäämist ennustada” (näiteks toodud ülimalt kahtlaste rahaasjadega paari puhul pole see keeruline : )
Muidugi sa mõtled mõtteid, kõik inimesed mõtlevad. Mõne paari kohta mõtled, et oo, mis täiuslik paar, teiste kohta, et huvitav, mis neid seob. Siis on veel ülejäänud mõtted. Näiteks mida täna süüa teha või mis filmi kinos valida…
Aga hea küll, eks sa ise kirjutasid ka, et mõttetu teemaalgatus tegelikult

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 08:48; 16.10 19:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Selline tunne, et mõni paar läheb lahku või jääb kokku

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.