Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selline väide

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Selline väide

Postitas:
Kägu

Seltskonnas kuuldud väide (meesterahva poolt):

“Naine, kel pole lapsi, ei saa olla naiselik”

Kuidas teile tundub?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees, kel pole lapsi, ei ole mehelik.
Naine, kel emakas ära opitud, ei ole naiselik.
Naisel, kel pole lapsi, puudub elus mõte.

Jne jne. Lollide väidete genereerimiseks ei pea just ajuhiiglane olema….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see mees kaineks saab, siis vast saab ise ka aru, et kipub purjuspäi jama ajama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehelikke mehi on palju vähem kui naiselikke naisi. Antud mees pole kohe kindlasti mehelik 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tõesti peab iga sildistaja teksi siia ümber trükkima? Sama loll tegu nagu see kõnealune väidegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on lapsed, aga ma ei ole naiselik. Mis nüüd saab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb vanusest ja saab ikka. Naiselik on teadagi ju milline; ilus, õrn, emalik, ingellik, nunnu, alistuv, manipuleeriv, hoolitsev, malbe, habras, soe, tundeline, õrn, kodu eest hoolitseja, hea kokk, korralik, puhas, hirmunud. Kui kogu aeg naiselik olla, siis võib vahepeal päris kehvasti minna, ikka tuleb elus ette olukordi, kus peab ka oma mehise poole üles leidma. Eks loomulikult on paljunemisvõime oluline mingil ürgsel tasandil, ikka peetakse veidi vähem väärtuslikuks neid, kes seda ei tee, nad on mingil olulisel tasandil ju vähem edukad, nende geenid ei lähe edasi. Ja samas kõik ei ole ikka paljunenud, on teada palju andekaid ja toredaid inimesi, kes olid lastetud, on, nagu on, hea, et hullemini ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb vanusest ja saab ikka. Naiselik on teadagi ju milline; ilus, õrn, emalik, ingellik, nunnu, alistuv, manipuleeriv, hoolitsev, malbe, habras, soe, tundeline, õrn, kodu eest hoolitseja, hea kokk, korralik, puhas, hirmunud. Kui kogu aeg naiselik olla, siis võib vahepeal päris kehvasti minna, ikka tuleb elus ette olukordi, kus peab ka oma mehise poole üles leidma. Eks loomulikult on paljunemisvõime oluline mingil ürgsel tasandil, ikka peetakse veidi vähem väärtuslikuks neid, kes seda ei tee, nad on mingil olulisel tasandil ju vähem edukad, nende geenid ei lähe edasi. Ja samas kõik ei ole ikka paljunenud, on teada palju andekaid ja toredaid inimesi, kes olid lastetud, on, nagu on, hea, et hullemini ei ole.

Nii on! Ma olen välimuselt hele, väike, habras ja naiselik. Aga mõttemaailm on millegipärast väga mehelik, kohati lausa järsk. Sisemiselt olen ma palju mehelikum kui enams naisi.

Kord panin paika ühe mehe sõbra, kes on ilge šovinist. Pärast seda, kui ta oli aastaid ajusid saaginud. Ühesõnaga, julgesin talle vastu hakata, kaitsesin ta naist jne. Selle peale küsis too mees, et kas mul on noku püksis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees, kel pole lapsi, ei ole mehelik.

Naine, kel emakas ära opitud, ei ole naiselik.

Naisel, kel pole lapsi, puudub elus mõte.

Jne jne. Lollide väidete genereerimiseks ei pea just ajuhiiglane olema….

Või siis ei peaks olema ajuhiiglane mõistmaks mis on provokatiivne ja mis mitte. Ei ole mõtet langeda provokatsiooni ohvriks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esmalt on defineerimata, mida siin peetakse silmas naiselikkuse all. Teisalt…teisalt on see väide lihtsalt puhas lollus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Esmalt on defineerimata, mida siin peetakse silmas naiselikkuse all. Teisalt…teisalt on see väide lihtsalt puhas lollus.

Ei ole defineerimata, kohe kõige esimene väide oligi ühtlasi definitsioon. Naiselikkus = emaks olemine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole defineerimata, kohe kõige esimene väide oligi ühtlasi definitsioon. Naiselikkus = emaks olemine.

Ei, ei. Algses väites oli see, et ükski naine, kes pole ema, ei saa olla naiselik. Algne väide ei öelnud aga, et kõik emad on naiselikud. Seda pole see jobu väitnud. Seega algne väitja pole väitnud, et naiselikkus = emaks olemine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav, kus see mees teab, kas konkreetsel naisel on laps või ei. Kõnnib tänaval vastu nt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen nõus.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selline väide