Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Seltsimehed unetud ;)

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Seltsimehed unetud ;)

Postitas:
Kägu

No ei saa magada, juba üle tunni üleval. On siin veel mõni unetu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
inkks

RE: Seltsimehed unetud ;)

On ikka.
Eks ta lõpupoole ongi luksus-see magamine :)Minul ajas köha mind tagajalgadele, aga ka siis kui seda köha polnud, magasin suht vähe. Ebamugav ja öösel nägin und juba sündinud lapsest:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ka köha mõnda aega tagasi, aga sain umbes kuu ajaga sellest ikka lahti, natuke köhatan nüüdki veel, aga enam pole väga hullu. Sul veel ka õnneks aega kuni sünnituseni. Määri aga hoolega hanerasvaga ja käi igaks juhuks perearstile ka ennast näitamas. Kas sul esimene laps tulemas või juba mitmes?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
inkks

Teine laps tulemas.
Aga nii hullu köha pole mul olnud aastaid. Vot mida tähendab kui organism on veidikenegi vastuvõtlikum. Huvitav, kuidas beebi ennast tunneb sellises olukorras? Kahju teisest kohe. Ma siin olen igasuguseid Hedelixe ja mukaltiine näost sisse ajanud..bronhiidi teed lisaks iga päev tasside viisi.
Aga hanerasv?Mis? Kus?

Please wait...
Postitas:
Simonake

Mina isiklikult vaid hanerasvaga ennast ravisingi- on looduslik vahend. Küsi apteegist, käsimüügi ravim. Määrid rinnakule ja ka selja ülaossa. Minul ka teine laps tulekul, esimene saab kohe peatselt 2.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tahaks ka magada! 10 tundi jutti. Aga ma käin veel ca 2 kuud tööl. Ükski öö ei jää enne 1-2 magama ja siis on ka uni katkendlik ning lühike.

Please wait...
Postitas:
Jetha

Ma ka ei saa enam üldse magada, 100x ärkan öösel üles..Keerata ja hingata on raske, nüüd ma võin öelda, et tunnen ennast rasedana, varem polnud üldse mingit tunnet..Aga 1 kuu veel!

Please wait...
Postitas:
kiizu2006

tere tulemast klubisse.mul on alles raseduse algus aga pole juba 2 nädalat korralikult öösel magada saanud õhtu jään kuskil 11 magama ja siis kella 2 aeg öösel teen silmad lahti ja uni läinud ja siis kuskil 5-6 aeg hommikul jään magama 😛
mul õnneks praegu veel puhkus aga ma ei tea mis siis saab kui tööle lähen 🙁

Please wait...
Postitas:
nikinaki

Ma olen ka öösiti üleval. Vahel ei jää magama lihtsalt kui voodisse lähen ja vahel ei jää enam magama pärast öist vetsuskäiku. Tahaks ka öö läbi magada… Ja lisaks ärkan korraks (või pikemaks ajaks) üles ka IGA KORD kui end keeran. See keeramine on ikka raske tegevus, mul vaagen nii valus ka, see raskendab seda keeramist veelgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain täna öösel õnneks magada :D, aga eelmisel ööl olin libakate pärast üleval.

Please wait...
Postitas:
Heidi00

Und mul jätkub, selle üle ei saa kurta. Aga mind hakkasid piinama ristluud. Viimased paar ööd, ärkan üles piinava närvivalu peale mõlemas küljes ja enam sobivat asendit ei leiagi kuidas olla. Täna nt olin umb. 4st üleval, aga siis peale 8-t hommikul sain ikka padja hunniku otsas uuesti magama jääda. Kohe ei teagi mida teha ja kas miski selle valu vastu aitab. Ikkagi 2 kuud veel ju vaja üleelada 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on lihtsalt öö ja päev sassis. Magama miski 3 paiku öösel, saadan hommikul mehe tööle ja magan ca 12ni edasi. Samas, kui vaja päeval kuhugi minna, siis korraks saan rütmi kätte jälle, sest päevauni jääb ära. Haiguslehel olin mitu kuud ja nüüd dekreedis, kohustusi pole, esimene laps tulekul. Mis nii viga luuserdada:) Rasedana ka veel ennast ei tunne (haiguslehel, kuna kergemat tööd polnud pakkuda ja tavapärane tempo pole rasedale sobilik), miski ei vaeva nii palju, et magamist-elamist segaks. Kuigi, olen nõus \”kasvõi jalgsi\” koju OMA voodisse magama tulema, kui kusagil kaugemal vaja olla.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Seltsimehed unetud ;)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.