Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selveri toidud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Selveri toidud

Postitas:
Kägu

Pean 1 kord nädalas oma lõunasöögi sealt ostma. Kuna pole suur valmistoitude tarbija(ka teiste kaubanduskettide omasid ei söö), siis olen pisut hädas. Olen ostnud üht ja teist, aga miski pole väga maitsenud. Mida teie ostate Selverist, mis oleks hea ka ja mille peale võib alati kindel olla?
Ükskord sain väga head kartulivormi, aga kui eile ostsin, oli sama toit maitsetu ja kartulitükid olid toored.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ostan selveris muna-krevetisalatit. Jube majoneesine ja rammus on, aga mulle maitseb. See valmispakendatud.

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostan rosoljet, väga meeldib. Vahel ka mõnda toorsalatit. Mõnikord tuunikalaga sushit.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see lõunasöök peab kandma Selveri köögi nime, siis oa-singisalat või sushi.
Kui lihtsalt tuleb söök leida Selveri poest, oleksid valikud ju lõputud – jogurt, kodujuust, midagi pagariletist, puuviljad, aedviljad…

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rosolje on tõesti hea (vähemalt see, mida Selveri Köögist tellida saab) ja vitamiinisalat on ka hea. Kuumtoiduletti ei oska kommenteerida.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valmistoitudest pole midagi head. Kõikides nii palju maitsetugevdajat.

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selveri soojad valmistoidud tõesti üldse ei kõlba. Nt ahjukartulid on olnud täitsa toored, kõik nende võileivatordid, täidetud munad jms on keemiapommid, maitsevad nagu plastik. No jube. Väga maitseb nende pasha, aga seda on ju vaid kord aastas. Kooke ka pole enam ostnud, sest kunstmaitse käib kõigest üle.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soojatoiduletist maitseb mulle nende kalkuniguljašš, külmadest asjadest jällegi peedi-lihasalat. Ja no pasteeti võib ka lusikaga süüa, hea magus 🙂

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pasteet on tõesti hea, maitseb ka brokkoli-lillkapsas juustuga, lõhet ja kalkuniguljašši olen ka ostnud rohkem, muu ei ole eriti hea.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pasteet on tõesti hea, maitseb ka brokkoli-lillkapsas juustuga, lõhet ja kalkuniguljašši olen ka ostnud rohkem, muu ei ole eriti hea.

Aga brokkoli-porrgandti-peettisalat ei meeldi? Mina lausa jumaldan.

+1
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostan mõnikord grillitud kanakintse ja ahjukartuleid Selveri soojaletist.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühepajatoit

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga brokkoli-porrgandti-peettisalat ei meeldi? Mina lausa jumaldan.

Võtan proovida järgmine kord, tänan soovitamast.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Salatid on kõik sama jälgi majoneesiga ja kuumad lihad mingi punaks lögaga üle kallatud. Ei ole sealt midagi valida.

+5
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina suudan süüa nii külmvalmistoitu, kui sooja leti toitu. Kõik kõlbab ja maitseb. Magustoitudest lemmik on rukkijahuvaht, ka teised sobivad.
Mida ei söö, on selveri rullbizkviidid.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sushi ja ühepajatoit, punane lihasalat ka. Teryaki nuudli-kanaroog on ka päris hea

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pean 1 kord nädalas oma lõunasöögi sealt ostma.

Tegelikult ei pea – saaksid ju ise ka karbiga toidu kaasa teha.

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selveri soojad valmistoidud tõesti üldse ei kõlba.

Tegelikult on asi selles, et mõnikord on nad väga head ja järgmine kord sama ja samast poest ostes täielik jama. Kunagi ei tea mis sealt seekord saada võib. Põhimõtteliselt kõige raskem on rikkuda grillkana, aga isegi see on mõnikord kehvem, aga süüa kannatab. Ja lõpuks palju sa seda ikka sööd, ära tüütab.
Täna ostsime suvesalatit ja väga hea, värskest materjalist, oli lausa kahju et rohkem ei ostnud, aga olen saanud ka üsna kehva. Samamoodi olen saanud suurepärast kana kintsuliha kastmes, aga järgmine kord viska või minema.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Caesari salat ja küüslauguga singirullid.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kord aastas ostan nostalgiahetkel mannavahtu. Ei kurda…

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kord aastas ostan nostalgiahetkel mannavahtu. Ei kurda…

Kas seda saab uuesti vahustada või kuidas seda ära lahtunud kõssu süüakse? Mannavaht on hea siis kui see on värske kohev VAHT.

+1
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Salatid on kõik sama jälgi majoneesiga ja kuumad lihad mingi punaks lögaga üle kallatud. Ei ole sealt midagi valida.

Kõtt, ortoreksik!

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma Eestis külas käies nõuan alati Selveri kasukat, pasteeti ja juustustritslit.

Sooja letiga kogemusi pole, kuigi jah, grillkana või juurviljapüree on igal pool vist suht sama.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu miinustajad, ehk lisaks miinustamisele kommenteerite ka, MIKS ei saa endale sööki karbiga kaasa võtta? Vabalt saab see olla ka rohkem kui üks päev ette tehtud ja ta on ikka kvaliteetsem kui mingi supermarketi plöga.

+3
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu miinustajad, ehk lisaks miinustamisele kommenteerite ka, MIKS ei saa endale sööki karbiga kaasa võtta? Vabalt saab see olla ka rohkem kui üks päev ette tehtud ja ta on ikka kvaliteetsem kui mingi supermarketi plöga.

Sellepärast miinustasin, et see ei olnud vastus teemaalgataja küsimusele.
Toon ka ühe näite olukorrast, kus ise toidu tegemine ei ole mõistlik. Nimelt ma olen mõnda aega teinud tööd, kus ühel päeval nädalas käisin teises linnas. Ööbisin odavas hotellis. Ei tee seal ise toitu.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soojatoiduletist maitseb mulle nende kalkuniguljašš, külmadest asjadest jällegi peedi-lihasalat. Ja no pasteeti võib ka lusikaga süüa, hea magus 🙂

Mul poeg ükskord sõigi Selveri pasteeti karamellipudingi pähe. Ütles, et “Ma sõin need väikesed magustoidud ära!” Mul tekkis kohe kahtlane tunne, et polnud ju mingeid väikesi magustoite külmkapis… Selguse saades rääkis, et ta oligi imestanud, et pohlamoositäppi ei olnudki seekord sees.

Tal oli parasjagu kasvuspurt ja koolist tulles ta lihtsalt rabas ette, mis kätte sattus…

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Kujuta ette, et on tõesti olukordi, kus pole teist lahendust. Usu, ma kasutaks seda.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Kujuta ette, et on tõesti olukordi, kus pole teist lahendust. Usu, ma kasutaks seda.

Mu küsimus oli, MIKS? Äkki räägid lahti selle erilise olukorra?

0
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle meeldib punane lihasalt

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu küsimus oli, MIKS? Äkki räägid lahti selle erilise olukorra?

Mingile plöga-möga kommenteerijale pole vaja midagi “lahti rääkida”.

+10
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selveri toidud