Esileht Väikelaps Selveris kõik riided 30 või 40 % – ega Tartus vist ei ole sellist Selverit?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Selveris kõik riided 30 või 40 % – ega Tartus vist ei ole sellist Selverit?

Postitas:

küsimus siis pealkirjas – aga vist ei olegi Selverit kus üldsegi riideid on? eelkõige siis lastele;-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:27; 02.02 21:33; 03.02 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annelinna selveris peaks küll riideid olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äitah! ma ise ka hakkasin mõtlema, et seal vist suurem pood on… ise Annelinna muidu üldse ei satu ja ei teagi;-)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:27; 02.02 21:33; 03.02 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkiri ja küsimus on nii segaselt esitatud!
Aga riided -30% see nädalavahetus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riiete pakkumine kehtib Kadaka, Järve, Pirita, Hiiumaa, Põltsamaa ja Anne selverites.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mingit suurt valikut ära küll sealt oota. Tallinna Selveritega ei anna üldse võrreldagi. Tartus on vaid üksikud riiete riiulid-stanged ja need ka mööda poodi laiali. Viimati oli vist lausa kolmes kohas riideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes Lennet otsib, siis Tallinnas ei ole ka mingit suurt valikut. Järvel alles on mõned talvetraksikad ja suurtele tüdrukutele mantleid. Eile oli Kadakas kaks tüdrukute kombekat. 104 seest karvane. Teine ilma karvata, tundus ka sama suur või umbes nii. Poistele 98 ühed ilusad sinisekirjud traksikad. Midagi ühevärvilist ka. Lenne kindaid oli küll päris palju Kadakas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 09:19; 03.02 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin näiteks Reima voodriga kummikud lapsele ära eile Pirita selverist. Neid oli seal täitsa hästi veel valida. Lenne kombedest-asjadest polnud aga tõesti sisuliselt mitte midagi enam järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 prossa pole kellegi allahindlus ju, nii väike ale, eestis ei tehta normaalseid alesid üldse, ja kui on mindagi -20 ka -30 oi siis kõik tormavad, et odavalt saab,.
kui kombe maksab ca 80-100 eurot siis see -20 prossa on väga köömes sellise hinna juures, minule on asi ikkagi kallis. ma pidin lihtsalt ütlema, võibolla enamustel on lihtsalt raha rohkem või lasevad ennast petta sellele väiksel protsendil allahindlusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]30 prossa pole kellegi allahindlus ju, nii väike ale, eestis ei tehta normaalseid alesid üldse, ja kui on mindagi -20 ka -30 oi siis kõik tormavad, et odavalt saab,.
kui kombe maksab ca 80-100 eurot siis see -20 prossa on väga köömes sellise hinna juures, minule on asi ikkagi kallis. ma pidin lihtsalt ütlema, võibolla enamustel on lihtsalt raha rohkem või lasevad ennast petta sellele väiksel protsendil allahindlusel.[/tsitaat]
Olen nõus, aga kui arvestada, et kogu kaup on juba täishinnaga ära müüdud, siis milleks üldse ale?! Nad saavad kaubast ilma selletagi lahti.

Eelmisel aastal oli Selveris jaanuari alguses -50%. Siis oli valikut ja osteti ikka kärude kaupa. Nüüd käisin Kadakas ja Järvel jaanuari alguses, et üle vaadata, kas midagi võtta oleks, kui allahindlus tuleb. No laus tühjus! Kadakas oli mõni tüdrukute roosa kombekas ja mõned traksipüksid. Poistele null. Järvel oli üks poiste 110 kombekas. Selle sama viimase ma ostsin ära eelmisel nädalal kui oli partnerkaardiga -30. Parim variant, mis ma üldse kohtasin. Roccas oli sama ale, aga kõrgem hind ja koledam riie.

Kaubamajas Lenne -40%. Käisin korra päeval läbi. Tühjus jälle poiste asjadest, kombektest tühi. Siis sattusin ühel õhtul enne sulgemist ja oli üks poistekas, just mulle vajalik 104 ja üks hästi ilus 92 tüdrukute kombe.

Suuremate tüdrukute mantlit mõtlesin ka osta, aga no see -30% jätab ikka meeletult kõrge hinna. Kaubamajas olid, aga alt laiad mudelid. Vaadates hetkel välja, siis sellist lehvikut lapsele selga ei paneks. Lenne poes saab mantli 55¤-ga (ka sirgema), aga see pole ka nii hea hind, et tormata. Ma veel mõtlen, mida teha. Pigem vist osta midagi kasutatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 09:19; 03.02 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et Lenne enda poes on ale 30 juba pikemat aega ja mudeli-suuruse valik on palju suurem. Stockmannis olid tüdrukute mantlid alega 37 eurot ja ka seal sai neid ikka mitu päeva vaadata ja uurida (ei joostud neile tormi)
Seega see selveri 30 prossa ei tundu ju soodne ost, arvestades kui kalliks on lenne iga aastaga aetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen – jah, see kes väitis, et see pole kellegi allahindlus, sellel on õigus tegelikult. ja ma pole veel kuhugi tormanud – suht laisk olen, sellepärast uuringi! ei osta põhimõtteliselt lapsele kalleid riideid, kuid samas, julgen öelda, et mu tütar käib väga ilusti riides.
lihtsalt, jäi see reklaam silma, siis mõtlesingi, et mis seal Selveris valikus on…. Rimist ja ka Maximast olen saanud väga odavalt igapäevaseid riideid. kõige ilusamad asjad on meil teatud kaltsukatest kusjuures ja ka väljaspoolt Eestit ostetud.
aga nüüd sain juba piisavalt selgeks, et ega vist pole mõtet vaatamagi minna:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:27; 02.02 21:33; 03.02 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädal tagasi sain kaupsist alega lenne -40prossa, juurde veel partnerkaart ja kokku ale 45%.

anne selveris olen näinud küll erinevaid mudeleid ja suurusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Selveris kõik riided 30 või 40 % – ega Tartus vist ei ole sellist Selverit?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.