Esileht Ilu ja tervis Semaglutiid (Ozempic ja Rybelsus)

Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 553 )

Teema: Semaglutiid (Ozempic ja Rybelsus)

Postitas:
Kägu

Nüüd on aga nii, et võtan asja ette ja pöördun ilmselt politseisse nende paksuvihkajate asjus, pärast seda kui sain teada, et hea sõber kavatses siinse mõnituse tõttu enesetappu … ei tea täpselt, millise teema all ta puid alla sai, aga see pole oluline. Vihakõne on vihakõne ja siin on ju iga kommentaar kui peopesal.

See läks tõesti napilt, mitu last oleks emata jäänud. Ma ei tea, mis inimesed need kiusajad on või mis neid draivib, aga nad peavad saama oma palga. Mitte kedagi ei tohi tema tervise pärast mõnitada, isegi kui ta oma seisundis ise süüdi on. Rääkimata enesetapule õhutamisest. Seda saab teha vaid üdini halb ja õel, õnnetu ja kibestunud inimene. Õnneks on politseil õigus välja nõuda, missugune kasutaja nende postituste taga on, loodetavasti kompenseerib nende makstav trahv nii mõnegi “paksu” halva enesetunde – parim “tasu” on ju kibestunud kiibitsejate makstud hüvitise eest endale vajalikku ravimit soetada või kasvõi lõõgastavale puhkusereisile lennata.

Seega – kas keegi veel tunneb, et tema väärikus on mutta tallatud? Anna märku! Hea, kui koos viitega konkreetsele solvavale kommentaarile. Teen selleks uue teema.

Ah? Kus siin kedagi enesetapule on õhutatud?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ravimit ei tarbi alati inimesed kel on teine diabeet, vaid ka esimese diabeediga inimesed kes on terve elu dieedil olnud, nemad vajavad seda samuti.

Rybelsuse infolehele on kirjutatud küll selgelt, et see ei ole mõeldud 1. tüüpi diabeeti põdevatele patsientidele.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda ravimit ei tarbi alati inimesed kel on teine diabeet, vaid ka esimese diabeediga inimesed kes on terve elu dieedil olnud, nemad vajavad seda samuti.

Ka Ozempic pole 1. tüübi diabeedi haigetele. Ikka rasvunud 2. tüübi diabeedihaigetele, kes on samasusugsed lodevad paksud, nagu te teiste kohta ütlete. Lugesin Ozempicu FB grupi kommentaaridest ühe proua pahandamist, et paksmaod, teie lõpetage õgimine ja polegi ravimit tarvis, minul on tarvis, mul on diabeet. Ise on proua jäme nagu vaal, joob ja sööb meeletult valesti, aga tema on nüüd “õige” ravimitarvitaja ja mõni teine mitte.

+6
0
Please wait...
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

Perekooli moderaator.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas nüüd on mõlemat ravimit vabalt apteekidest saada?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen Rybelsust tarbinud kolm kuud. Alustasin tegelikul märtsis Ozempiciga. Aluguses kaal langes kenasti, aga siis, kui oli vaja üle minna 1 mg annusele,seda enam apteegis polnud. Siis kirjutas arst mulle Rybelsuse. Taas – alguses langes kenasti. Nüüd olen terve kuu olnud 14 mg peal ja kaal absoluutselt ei lange. Alla olen kahe rohuga 5 kuu jooksul saanud vaid 8 kilo. Seega ongi minu jaoks ilmselt piir käes.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nüüd on mõlemat ravimit vabalt apteekidest saada?

Nüüd Ozempicut kaalulangetajatele ei müüda, diabeetikutele on küll päris palju saada. Teistele aetakse mingit häma, et just sai otsa, broneeritud, mida iganes. Kui helistad, et sooviks ka broneerida, siis tuleb mingi uus häma, et no meil nii palju broneeringuid juba või siis pannakse kirja, aga ei helistata iialgi. Rybelsust on küll saada ja müüakse ka.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et te peaks olema õnnelikud, et teile seda jama ei müüda. See ei ole mingi süütu söetablett, mida endale mugavusest sisse süüa.

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina võtsin kokku alla  – 92’lt kilolt 73  väga rahul, u. 9 kuud ja kasutasin tablette. nüüd võtan talbette üle päeva või isegi harvemini, kaal püsib kenasti.

Kuskilt lugesin, et pidi põhjustama enesetappe. Et mis mõttes – ma näen väga hea välja, saan komplimente, kanna kappi seisma jäänud ilusaid suvekleite või ostan endale uusi, ilusaid riideid!

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuskilt lugesin, et pidi põhjustama enesetappe.

Võib-olla mõnel põhjustab, kui see midagi ei mõika. Ja ei mõika siis, kui süüa edasi šokolaadi ja juua alkoholi või midagi muud taolist. Kui ikka valesti edasi süüa, siis polegi vahet, et nälga pole, aga isu pärast süüakse ikkagi üle.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud. 

2.14 Kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms).

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina võtsin kokku alla – 92’lt kilolt 73 väga rahul, u. 9 kuud ja kasutasin tablette. nüüd võtan talbette üle päeva või isegi harvemini, kaal püsib kenasti.

Kuskilt lugesin, et pidi põhjustama enesetappe. Et mis mõttes – ma näen väga hea välja, saan komplimente, kanna kappi seisma jäänud ilusaid suvekleite või ostan endale uusi, ilusaid riideid!

73-kiloga küll ilusaid kleite ei kanna. Ma kaalun 64 ja näen välja nagu vaal. Kleiti küll selga ei topiks. Semaglutiid ei aita üldse, läksime metformiini peale ja tollega on nüüd mõju tunda, tema siiski insuliini tõstmise asemel tõstab rakkude insuliinitundlikkust. Mul ongi osaline insuliiniresistentsus kaalutõusu põhjuseks

+3
-13
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ongi osaline insuliiniresistentsus kaalutõusu põhjuseks

Teadlased ja arstid viimased ajal räägivad sellest palju, et rasva ladestumise põhjuseks ongi insuliinitundlikkuse vähenemine. See aga on omakorda väga mõjutatav toitumisega.

Nt Benjamin Bikman räägib sellest väga hästi. Youtube’is on temaga mitmeid intervjuusid ning tal on ka raamat Why We Get Sick, mis räägib insuliiniresistentsusest ja kuidas seda “tagasi pöörata”. Kokkuvõtlikult on tema sõnum järgmine: sööge rohkem valku, ärge peljake rasvu ja hoidke süsivesikute tarbimine kontrolli all.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

73-kiloga küll ilusaid kleite ei kanna. Ma kaalun 64 ja näen välja nagu vaal. Kleiti küll selga ei topiks. Semaglutiid ei aita üldse, läksime metformiini peale ja tollega on nüüd mõju tunda, tema siiski insuliini tõstmise asemel tõstab rakkude insuliinitundlikkust. Mul ongi osaline insuliiniresistentsus kaalutõusu põhjuseks

Sul küll peas kõik korras ei ole.

+10
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul küll peas kõik korras ei ole.

Miks mitte?  Mis tal sinu aravtes peas valesti on?  Mina kaalun 54 ja vot saan ilusaid kleite kanda, ei kujutaks küll ette neid kleite 73 kilo juures, appi, 20 kilo!! paksemana.

+3
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mitte?  Mis tal sinu aravtes peas valesti on?  Mina kaalun 54 ja vot saan ilusaid kleite kanda, ei kujutaks küll ette neid kleite 73 kilo juures, appi, 20 kilo!! paksemana.

Ka sul näib loks sees olevat. (Mis sa muidu teed siin teemas üldse oma 54 kiloga?)

+8
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka sul näib loks sees olevat. (Mis sa muidu teed siin teemas üldse oma 54 kiloga?)

See siin on sama nagu näiteks mingi juturaamatu lugmine. Ei pea ju kogu aeg teaduskirjandust lugema, mõnikord võib ka ilukirjandust tarbida.

+2
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle tädi elusaavutus on olla 54 kg ja ta on siin aastaid igas teemas platsis, kus on räägitud paksusest või kehakaalust. Alati siis kirjutab, et issand millised vaalad kõik on, mina olen 54 kg. See on samasugune hälve nagu sellel hullul, kes on igas seksi- ja suhteteemas platsis, kuigi endal suhet pole.

+7
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

See siin on sama nagu näiteks mingi juturaamatu lugmine. Ei pea ju kogu aeg teaduskirjandust lugema, mõnikord võib ka ilukirjandust tarbida.

ei, see on siin sama nagu näiteks suure suuga arvustada raamatut, mida ise lugenud ei ole. 😉

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

ei, see on siin sama nagu näiteks suure suuga arvustada raamatut, mida ise lugenud ei ole. ????

Teemaks on siiski ülekaalu põhjustest aru saamine mitte lihtsalt paks olemine. Esimene on vajalik selleks, et teisega tegeleda (loe: panna kaalutõusule piir ja seda langetama hakata). Selleks aga ei pea ise olema ennast paksuks söönud, et aru saada, mis kaalu mõjutab.

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

ei, see on siin sama nagu näiteks suure suuga arvustada raamatut, mida ise lugenud ei ole. ????

Teemaks on siiski ülekaalu põhjustest aru saamine mitte lihtsalt paks olemine. Esimene on vajalik selleks, et teisega tegeleda (loe: panna kaalutõusule piir ja seda langetama hakata). Selleks aga ei pea ise olema ennast paksuks söönud, et aru saada, mis kaalu mõjutab.

eksid jälle. teema on neile, kel on semaglutiidi kasutamise kogemus.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa semaglutiidi retsepti julged ka ainult rasvunud arstilt vastu võtta?

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled muidu arst või? Sul pole mahavõtmise kogemust, sul pole semaglutiidi kogemust, täiesti üleliigne oled siin targutamas.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

vaata, kullake, esiteks ei ole sina arst ja teiseks, see teema siin on tehtud konkreetese ravimi tarvitajatele isiklike kogemuste jagamiseks. 

sinul neid kogemusi lihtsalt ei ole. ei peagi olema. aga ei ole arukas igas pulmas pruudiks ja igal matusel kadunukeseks kippuda.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled muidu arst või? Sul pole mahavõtmise kogemust, sul pole semaglutiidi kogemust, täiesti üleliigne oled siin targutamas.

Miks sa arvad, et kellelgi, kes ei ole ülekaalus, ei saa ollla “mahavõtmise” kogemust? Loomulikult saab. Ilmselt veel märksa detailsemalt kui rasvunutel. Esiteks tee endale selgeks, mida sa ma võtad? Rasva? Vett? Lihasmassi?  “Kaalu” ei ole õige vastus.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

sinul neid kogemusi lihtsalt ei ole. ei peagi olema. aga ei ole arukas igas pulmas pruudiks ja igal matusel kadunukeseks kippuda.

Tänaseks on selle ravimi kohta juba nii palju (ja mitte just positiivset) infot välja, et arukas oleks sellega tutvuda mingis perenaiste foorumis ülbitsemise asemel.

Aga no ega santi ei saa sundida, kui sant ei taha kõndida…

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänaseks on selle ravimi kohta juba nii palju (ja mitte just positiivset) infot välja, et arukas oleks sellega tutvuda mingis perenaiste foorumis ülbitsemise asemel.

saad sa mulle nimetada ravimit, mille kohta kuskil kunagi midagi “mitte just positiivset” infot poleks jagatud?

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust see peaks ammu selge olema, et sinu suurepärased näpunäited (hetkel küll lihtsalt ebavajalik sõnavaht) ei ole oodatud üheski teemas. Võiksid siis õppust võtta ja oma pärleid seal jagada, kus neid oodatakse. Aga aastaid ronid igasse teemasse, mis ükskõik kuidas kaalu puudutab. Midagi asjalikku pole kunagi öelda, lihtsalt tahad ennast upitada. Kas siis tõesti sul kedagi lähedast või sõpra ei ole, kes sind tunnustaks, et sellise asjaga on vaja tegeleda.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust see peaks ammu selge olema, et sinu suurepärased näpunäited (hetkel küll lihtsalt ebavajalik sõnavaht) ei ole oodatud üheski teemas. Võiksid siis õppust võtta ja oma pärleid seal jagada, kus neid oodatakse.

Täpselt nagu ütlesin – ega santi ei saa sundida… Kui ikka ei taha kainet nõu ja otsid vaid lihtsaid mugavaid lahendusi (juba aastaid!?), siis pole midagi teha.
Kuidas muidu rasv nende aastatega vähenenud on? Kuna oled nii iseteadlik asjatundja, siis pead tänaseks küll megavormis olema.

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt nagu ütlesin – ega santi ei saa sundida… Kui ikka ei taha kainet nõu ja otsid vaid lihtsaid mugavaid lahendusi (juba aastaid!?), siis pole midagi teha. Kuidas muidu rasv nende aastatega vähenenud on? Kuna oled nii iseteadlik asjatundja, siis pead tänaseks küll megavormis olema.

Mina isiklikult olen normaalkaaluline ja oma kaaluga rahul. Tegelen toitumisnõustamisega, sellepärast loen neid teemasid. Ja tean, et väga paljud eluaegsed paksud on hetkel alla võtnud selle ravimi kaasabil. Ja see tähendab seda, et lõpuks suudavad nad toitumisnõuandeid jälgida. Ega ravim ei võta iseenesest ju midagi maha, süüa tuleb õigesti ja vähem, aga seda on kergem teha, kui söögiisu on normi piires. Väga paljudel paksudel on kehas midagi nihkes, insuliinitundlikkus, hormonaalsed häired jne, jne, sellepärast ei suuda tavaliste toitumisnõuannetega ikkagi maha võtta. Aga sina ei tundu toitumisest väga midagi teadvat ja sinu eesmärk pole kindlasti ka kedagi aidata. Seega ei ole mõtet siin sõna võtta.

+7
-1
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 511 kuni 540 (kokku 553 )

Esileht Ilu ja tervis Semaglutiid (Ozempic ja Rybelsus)