Esileht Ilu ja tervis Semaglutiid (Ozempic ja Rybelsus)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 555 )

Teema: Semaglutiid (Ozempic ja Rybelsus)

Postitas:
Kägu

Kes tablette kasutavad, kuidas teil kaalulangusega on? (siin tundub, et tablettidega on kaalulangus suurem?)

Ise kasutan hetkel süste, varsti saab 2 kuud. Kaal langeb keskmiselt kilo nädalas esimesel kuul. Teisel kuul oli paar esimest nädalat täielik kaaluseisak. Kuigi ka ennem juba üritasin vähem kaloreid tarbida, siis nüüd vähendasin neid veelgi. Söön harva (mis vbl ei ole eriti hea) ja kui põhisöök satub õhtusele ajale, siis  võib öösel olla kõrvetisi.

Lisaks olen märganud, et olen muutunud külmatundlikuks. Kui enne polnud mul mingit vahet, kas oli jahedam või mitte , siis praegu vajan rohkem soojust kui varem. Enne kandsin jahedamas toas paari õhukesi sokke, nüüd lisaks veel 2 paari villaseid juurde 😛

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi kasutab ka maksimumannuseid, nt Rybelsuse puhul 14mg tablette? Kui kaua olete kasutanud ja kui palju kaal on langenud?

Mõned saavad o,5 mg ja mõned 14?
Millest see siis sõltub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi kasutab ka maksimumannuseid, nt Rybelsuse puhul 14mg tablette? Kui kaua olete kasutanud ja kui palju kaal on langenud?

Mõned saavad o,5 mg ja mõned 14?

Millest see siis sõltub?

0,5mg saavad süstijad ja süsti tehakse kord nädalas. Ozempicu kasutajad oskavad süstitavaid annuseid täpsemalt kommenteerida.

Tabletid ehk Rybelsus on 3, 7 ja 14 milligrammised ja tablette võetakse iga päev.

3mg tablettide 7-päevane hulk peaks vastama kord nädalas süstitavale 0,5 milligrammile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes tablette kasutavad, kuidas teil kaalulangusega on? (siin tundub, et tablettidega on kaalulangus suurem?)

Teemaalgataja siin. Minul on tablettidega kaal kenasti langenud – veidi üle 2 kuu ja maha on läinud 15kg. Süste pole proovinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen väga rahul, tabletid on ja maha on läinud ca 10 kg 2,5 kuuga – esimene kuu olid need 3 mg ja siis eriti ei mõjunud, kaal hakkas langema 7 mg tbl. Vähemalt 10 kg tahaks veel alla saada. Nälja- ega külmatunnet ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mingeid erilisi kõrvaltoimeid ei ole. Ma ise arvan, et kõhukinnisuse vastu aitab mul magneesium, mida nagunii ka võtan. Ma olen see, kes kurtis, et mõju on väike – samas ma mõtlen, et võibolla pikas perspektiivis on see isegi parem, et ei lähe kaal kolinaga alla. Hetkel mul ei ole sellist tunnet, et süst kõik töö minu meest ära teeb, ikka ma ise pean end kontrollima. Ehk siis suudan seda kunagi peale lõptamist kah. Tänase päeva seisuga on mul siis kahe kuuga läinud maha 5, 4 kilo. Eks tahaks kiirem, aga samas saan mõistusega aru, et see on täitsa OK. Enne süste hiilis kaal tasapisi üles, mitte allapoole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina Rybelsust võttes 4 kuuga 10kg alla võtnud. Iiveldust häirival määral pole olnud, algul esimesed paar nädalat vahel oli kergelt paha. Meeldib see, et õgimishooge enam ei ole ja täiskõhutunne tuleb kiiremini. Enne ei olnud kunagi tundnud sellist asja, et keset prae söömist tunnen lihtsalt, et kõht on täis ja rohkem ei taha. Seega aitab Rybelsuse võtmine teha teadlikke toitumisvalikuid, söömasööstud ei saboteeri enam.

Skeptikud küsivad, et mis pärast? Selle peale ütleks, et paljusid ravimeid võetaksegi pidevalt ja elu lõpuni. Ja kui variandid on olla rasvunud või hoida ravimi abil kaal kontrolli all siis valingi ravimi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skeptikud küsivad, et mis pärast? Selle peale ütleks, et paljusid ravimeid võetaksegi pidevalt ja elu lõpuni. Ja kui variandid on olla rasvunud või hoida ravimi abil kaal kontrolli all siis valingi ravimi.

Tõsi, mulle ütles ka endokrinoloog, et võimalik, et peangi seda võtma jääma, samamoodi nagu võtan kilpnäärme hormooni elu lõpuni.

Siinsetest inimestest olen vist kõige staažikam kasutaja, varsti saab aasta täis. Võtsin maha 15 kg, soov oli võtta maha 20 kg, aga mingil ajal jäi kaal seisma ja rohkem alla ei lähe. Samas on ka see kaal üsna okei, kuna olen juba keskealine, võib-olla polegi hea olla teismelistega samas kaalus. Toitun toitumiskava järgi, ei söö ebatervislikke asju praktiliselt üldse. Plussiks on ka see, et enne jõin üsna palju veini, nüüd äärmiselt vähe, ka selle järgi isu pole. Miinustena võib välja tuua, et kõht jäi rippuma, lasin teha ka kõhuplastika, nüüd olen kehaga väga rahul. Alati on meil palju jõuluüritusi ja arendusseminare detsembris, kus peab kolleegidega spaas käima, üle aastate ei ole enam paanikas sellepärast. Veel üks miinus on see, et külm on. Naerangi, et pidin mahavõtmiseks just selle energiakriisi talve valima, enne olin priske, siis oli külmatunne praktiliselt võõras, eks siis ka köeti rohkem. Aga just nüüd, kui kodus on 18 kraadi ja tööl 19, mina lõdisen praktiliselt kogu aeg.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skeptikud küsivad, et mis pärast? Selle peale ütleks, et paljusid ravimeid võetaksegi pidevalt ja elu lõpuni. Ja kui variandid on olla rasvunud või hoida ravimi abil kaal kontrolli all siis valingi ravimi.

Ma olen nõus, võtaksin samuti, aga hind paneb natuke siiski kukalt kratsima.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus, võtaksin samuti, aga hind paneb natuke siiski kukalt kratsima.

Aga sööd ju palju vähem, mis võib sama välja teha. Mina näiteks ei joo enam veini ja väljas käin ka palju vähem söömas, ma arvan, et kokkuhoid on päris suur ja see ravim tasub ära küll. Lisaks on saledana palju lihtsam riideid leida, ka odavad asjad istuvad hästi, jälle kokkuhoid.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel mul ei ole sellist tunnet, et süst kõik töö minu meest ära teeb, ikka ma ise pean end kontrollima.

Teemaalgataja olen. Minu arust see ongi see, mida semaglutiid teeb – aitab nendest toitumiskavadest või režiimidest kinni pidada. Enne oli ju praktiliselt nii, et vahet pole, kas tahtsid mingit kava teha või lihtsalt õhtuti pärast 7 mitte süüa – lihtsalt ei suutnud. Nüüd on nii, et valid endale variandi, kuidas tahad end piirata ja lihtsalt teed seda. Mina söön kolm korda päevas. Viimane kord jääb 6-7 vahele. Ja vahepealseid näksimisi pole. Olen nii otsustanud ja mul on lihtne sellest kinni pidada. Vaatan lihtsalt kella, et ahah, nüüd on söögiaeg ja söön. Algul langes kaal selle metsiku muutuse peale megakiirelt, nüüd ilusti stabiilselt kilo nädalas.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skeptikud küsivad, et mis pärast? Selle peale ütleks, et paljusid ravimeid võetaksegi pidevalt ja elu lõpuni. Ja kui variandid on olla rasvunud või hoida ravimi abil kaal kontrolli all siis valingi ravimi.

Tõsi, mulle ütles ka endokrinoloog, et võimalik, et peangi seda võtma jääma, samamoodi nagu võtan kilpnäärme hormooni elu lõpuni.

Siinsetest inimestest olen vist kõige staažikam kasutaja, varsti saab aasta täis. Võtsin maha 15 kg, soov oli võtta maha 20 kg, aga mingil ajal jäi kaal seisma ja rohkem alla ei lähe. Samas on ka see kaal üsna okei, kuna olen juba keskealine, võib-olla polegi hea olla teismelistega samas kaalus. Toitun toitumiskava järgi, ei söö ebatervislikke asju praktiliselt üldse. Plussiks on ka see, et enne jõin üsna palju veini, nüüd äärmiselt vähe, ka selle järgi isu pole. Miinustena võib välja tuua, et kõht jäi rippuma, lasin teha ka kõhuplastika, nüüd olen kehaga väga rahul. Alati on meil palju jõuluüritusi ja arendusseminare detsembris, kus peab kolleegidega spaas käima, üle aastate ei ole enam paanikas sellepärast. Veel üks miinus on see, et külm on. Naerangi, et pidin mahavõtmiseks just selle energiakriisi talve valima, enne olin priske, siis oli külmatunne praktiliselt võõras, eks siis ka köeti rohkem. Aga just nüüd, kui kodus on 18 kraadi ja tööl 19, mina lõdisen praktiliselt kogu aeg.

Külm on sul selle pärast, et lihasmassi pole, mitte rasvakihi kadumise tõttu.
Aga sellised mõtteavaldused ei üllata- ammu on aru saada, et paksudel pole aimugi inimkeha toimimisest.

+6
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Külm on sul selle pärast, et lihasmassi pole, mitte rasvakihi kadumise tõttu.

Enne oli mul ju samasugune lihasmass, muidugi annab rasv ka sooja. Jõusaali tädi jälle siin. Ei saa ühestki teemast eemale hoitud, kus midagigi kehakaalust juttu on.

+12
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Külm on sul selle pärast, et lihasmassi pole, mitte rasvakihi kadumise tõttu.

Enne oli mul ju samasugune lihasmass, muidugi annab rasv ka sooja. Jõusaali tädi jälle siin. Ei saa ühestki teemast eemale hoitud, kus midagigi kehakaalust juttu on.

Kui olid suurema massiga, pidid lihased ja süda oluliselt rohkem tööd tegema.

Äkki lõpetaks vahelduseks oma peaga mõtlemise ja loeks läbi kasvõi mõne põhikooli tasemel anatoomia- või bioloogiaõpiku.

+6
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Troll on jälle kohal, palun ignoreerime ja vastame ainult teemasse.

+12
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui olid suurema massiga, pidid lihased ja süda oluliselt rohkem tööd tegema.

Siis on ju lausa paha lugu, et ta maha võttis, oleks pidanud juurde hoopis võtma, oleks süda ja lihased ikka palju parema koormuse saanud.

+6
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui olid suurema massiga, pidid lihased ja süda oluliselt rohkem tööd tegema.

Siis on ju lausa paha lugu, et ta maha võttis, oleks pidanud juurde hoopis võtma, oleks süda ja lihased ikka palju parema koormuse saanud.

Muidugi, ega südamel, lihastel ja liigestel pole kunagi koormust liiga vähe. Las töötavad ja liigutavad seda rasvakoormat.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Süstisin Ozempicut üle poole aasta. Kaalu ei kaotanud grammigi, kuigi söögiisu vähenes. Lõpetasin, kuna tekkisid väljakannatamatud kõrvaltoimed.

Rybeslsiust olen nüüd söönud 4-5 kuud. Kaalukaotus u 7 kg, kuid enamus sellest ilmselt selle arvel, et lõpetasin minipillid, millega tuli kaalu juurde 6 kg. Ehk siis kokku 1kg. Söögiisu on väiksem. Kui tunnen kõrvaltoimeid, saan kohe tableti(d) vahele jätta ja on võimalik normaalselt elada.

Min näidustused on II tüüpi diabeet ja ülekaalulisus (KMI 36-37 praegu).

Mul küsimus – mis need kõrvaltoimed süstidega olid? Ja kas enne süstidega alustamist pidasid ka juba dieeti? Ma püüan siin aru saada, miks minu kaalulangus võrreldes teiste tarvitajatega nii väike on.

Iivleduse, kõhukinnisuse, kõhulahtisuse ja röhatised kannatasin ära, aga oksendamist enam mitte. Väga suur dieeditaja ma pole. Põhimõtteliselt teen intervall-toitumist ehk söön 2 korda päevas nö. suurt toitu (kell 12 ja kell 18-20 olenevalt kojujõudmise ajast). Ilmselt on minu probleem näksimine, aga ka need kogused on märgatavalt vähenenud. Kaal ikka püsib ;(

Minu diabeet pole ka tavaline, kahjuks olen insuliinile väga resistentne ja paljud väga head dibeediravimid tekitavad samuti kõrvaltoimeid. Võibolla ka see mängib rolli, miks kaal nii halvasti langeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus, võtaksin samuti, aga hind paneb natuke siiski kukalt kratsima.

Aga sööd ju palju vähem, mis võib sama välja teha. Mina näiteks ei joo enam veini ja väljas käin ka palju vähem söömas, ma arvan, et kokkuhoid on päris suur ja see ravim tasub ära küll. Lisaks on saledana palju lihtsam riideid leida, ka odavad asjad istuvad hästi, jälle kokkuhoid.

Kui ma võtan kogu oma ülekaalu maha (ca 40-50 kg), siis tuleb kogu garderoob välja vahetada, pesust üleriieteni. Ja kui vähem süüa, siis seda kvaliteetsemat ja kallimat toitu ma tahan. Mingi mõnu peab ju elamisest jääma. Ka saledana ei tahaks odavaid hilpe kanda. Ja mida teha üleliigse nahaga? Iluopid pole samuti odavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma võtan kogu oma ülekaalu maha (ca 40-50 kg), siis tuleb kogu garderoob välja vahetada, pesust üleriieteni. Ja kui vähem süüa, siis seda kvaliteetsemat ja kallimat toitu ma tahan. Mingi mõnu peab ju elamisest jääma. Ka saledana ei tahaks odavaid hilpe kanda. Ja mida teha üleliigse nahaga? Iluopid pole samuti odavad.

Ei ole alla võtta ka odav jah 🙂

Ehk siis tegelikult siiski selle ravimi ainus miinus ongi tema hind.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nõus, võtaksin samuti, aga hind paneb natuke siiski kukalt kratsima.

Aga sööd ju palju vähem, mis võib sama välja teha. Mina näiteks ei joo enam veini ja väljas käin ka palju vähem söömas, ma arvan, et kokkuhoid on päris suur ja see ravim tasub ära küll. Lisaks on saledana palju lihtsam riideid leida, ka odavad asjad istuvad hästi, jälle kokkuhoid.

Kui ma võtan kogu oma ülekaalu maha (ca 40-50 kg), siis tuleb kogu garderoob välja vahetada, pesust üleriieteni. Ja kui vähem süüa, siis seda kvaliteetsemat ja kallimat toitu ma tahan. Mingi mõnu peab ju elamisest jääma. Ka saledana ei tahaks odavaid hilpe kanda. Ja mida teha üleliigse nahaga? Iluopid pole samuti odavad.

Paksuks minnes vahetasid ka ju kogu garderoobi pesust üleriieteni välja, siis ei olnud rahas probleem?

+6
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja mida teha üleliigse nahaga?

Õnneks kõigil seda üleliigset nahka ei teki, nahk tõmbub ilusti kokku. Minu -15 kilo juures pole veel tekkinud. Vaatame, mis edasi saab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks kõigil seda üleliigset nahka ei teki, nahk tõmbub ilusti kokku. Minu -15 kilo juures pole veel tekkinud. Vaatame, mis edasi saab.

Minul jäi kõht rippuma. Eks ta oli ennegi pehme ja mitte eriti ilus, aga kaalukaotusega seoses läks täitsa koledaks. Tegin kõhuplastika, nüüd on ilus. Mujalt ei ripu midagi. 40-50 kg kaalukaotuse puhul võib ka mujalt see rippumine tulla küll, aga “lohutuseks” võib öelda, et selle ravimiga tavaliselt ei saa nii palju maha. Kaalukaotus peatub juba poole aastaga või varemgi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks kõigil seda üleliigset nahka ei teki, nahk tõmbub ilusti kokku. Minu -15 kilo juures pole veel tekkinud. Vaatame, mis edasi saab.

Minul jäi kõht rippuma. Eks ta oli ennegi pehme ja mitte eriti ilus, aga kaalukaotusega seoses läks täitsa koledaks. Tegin kõhuplastika, nüüd on ilus. Mujalt ei ripu midagi. 40-50 kg kaalukaotuse puhul võib ka mujalt see rippumine tulla küll, aga “lohutuseks” võib öelda, et selle ravimiga tavaliselt ei saa nii palju maha. Kaalukaotus peatub juba poole aastaga või varemgi.

Kuidas peatub? Mitmed siin ju plaanivad elu lõpuni võtta. Et nagu kaalu säilitamiseks siis?
Oh, keeruline. Kaalun 140 kilo, kui ma isegi 40 kg alla ei saa, siis pole nagu pointi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas peatub? Mitmed siin ju plaanivad elu lõpuni võtta. Et nagu kaalu säilitamiseks siis? Oh, keeruline. Kaalun 140 kilo, kui ma isegi 40 kg alla ei saa, siis pole nagu pointi.

Jah, peatub. Elu lõpuni peavad osa võtma selleks, et taas mitte paksuks minna. Keha harjub ära ja isu tuleb tagasi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40-50 kg kaalukaotuse puhul võib ka mujalt see rippumine tulla küll, aga “lohutuseks” võib öelda, et selle ravimiga tavaliselt ei saa nii palju maha. Kaalukaotus peatub juba poole aastaga või varemgi.

Ei peatu see kaalulangus midagi, kui sellega tegeled. Loe USA foorumeid, kus seda juba paar aastat kaalulangetuse eesmärgil võetud on – inimesed saavad ka 70kg maha vajadusel. Loomulikult mitte nii, et võtan rohtu ja ootan, mis saab. Ikka tehakse trenni ja korrigeeritakse toitumist ka. Seda kõike räägib arst ka kohe seda ravimit välja kirjutades ju meil ka. Ravim lihtsalt aitab sul joone peal püsida.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40-50 kg kaalukaotuse puhul võib ka mujalt see rippumine tulla küll, aga “lohutuseks” võib öelda, et selle ravimiga tavaliselt ei saa nii palju maha. Kaalukaotus peatub juba poole aastaga või varemgi.

Ei peatu see kaalulangus midagi, kui sellega tegeled. Loe USA foorumeid, kus seda juba paar aastat kaalulangetuse eesmärgil võetud on – inimesed saavad ka 70kg maha vajadusel. Loomulikult mitte nii, et võtan rohtu ja ootan, mis saab. Ikka tehakse trenni ja korrigeeritakse toitumist ka. Seda kõike räägib arst ka kohe seda ravimit välja kirjutades ju meil ka. Ravim lihtsalt aitab sul joone peal püsida.

Kui keha selle ravimiga ära ei harju ja endiselt iiveldab, siis muidugi jätkub ka vähem söömine ja kaalulangus.
Minu keha harjus ära kuskil neljandal kuul, isu oli sama mis enne alustamist ja enam ei iiveldanud. Kaal hakkas kasvama, kuigi tarvitasin ravimit edasi.
Trenni ei tee, olen väga ülekaaluline ja ei saa sportida.
Pole see mingi imeravim, nagu siin kiidetakse. Korraks saad 10 kilo alla ja siis tuleb kõik tagasi, rohkemgi veel.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40-50 kg kaalukaotuse puhul võib ka mujalt see rippumine tulla küll, aga “lohutuseks” võib öelda, et selle ravimiga tavaliselt ei saa nii palju maha. Kaalukaotus peatub juba poole aastaga või varemgi.

Ei peatu see kaalulangus midagi, kui sellega tegeled. Loe USA foorumeid, kus seda juba paar aastat kaalulangetuse eesmärgil võetud on – inimesed saavad ka 70kg maha vajadusel. Loomulikult mitte nii, et võtan rohtu ja ootan, mis saab. Ikka tehakse trenni ja korrigeeritakse toitumist ka. Seda kõike räägib arst ka kohe seda ravimit välja kirjutades ju meil ka. Ravim lihtsalt aitab sul joone peal püsida.

Kui keha selle ravimiga ära ei harju ja endiselt iiveldab, siis muidugi jätkub ka vähem söömine ja kaalulangus.

Minu keha harjus ära kuskil neljandal kuul, isu oli sama mis enne alustamist ja enam ei iiveldanud. Kaal hakkas kasvama, kuigi tarvitasin ravimit edasi.

Trenni ei tee, olen väga ülekaaluline ja ei saa sportida.

Pole see mingi imeravim, nagu siin kiidetakse. Korraks saad 10 kilo alla ja siis tuleb kõik tagasi, rohkemgi veel.

Kas sul veetrennideks ei ole võimalust? Seda saavad teha igas kaalus inimesed, pealegi on veetrenn lihtsalt mõnus. Kui sinna juurde toitumiskava veel mõne võtad, peaks tasapisi siiski ka kaal alla minema, olgu siis ravimiga või ilma. Ära lihtsalt anna alla.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40-50 kg kaalukaotuse puhul võib ka mujalt see rippumine tulla küll, aga “lohutuseks” võib öelda, et selle ravimiga tavaliselt ei saa nii palju maha. Kaalukaotus peatub juba poole aastaga või varemgi.

Ei peatu see kaalulangus midagi, kui sellega tegeled. Loe USA foorumeid, kus seda juba paar aastat kaalulangetuse eesmärgil võetud on – inimesed saavad ka 70kg maha vajadusel. Loomulikult mitte nii, et võtan rohtu ja ootan, mis saab. Ikka tehakse trenni ja korrigeeritakse toitumist ka. Seda kõike räägib arst ka kohe seda ravimit välja kirjutades ju meil ka. Ravim lihtsalt aitab sul joone peal püsida.

Kui keha selle ravimiga ära ei harju ja endiselt iiveldab, siis muidugi jätkub ka vähem söömine ja kaalulangus.

Minu keha harjus ära kuskil neljandal kuul, isu oli sama mis enne alustamist ja enam ei iiveldanud. Kaal hakkas kasvama, kuigi tarvitasin ravimit edasi.

Trenni ei tee, olen väga ülekaaluline ja ei saa sportida.

Pole see mingi imeravim, nagu siin kiidetakse. Korraks saad 10 kilo alla ja siis tuleb kõik tagasi, rohkemgi veel.

Kas sul veetrennideks ei ole võimalust? Seda saavad teha igas kaalus inimesed, pealegi on veetrenn lihtsalt mõnus. Kui sinna juurde toitumiskava veel mõne võtad, peaks tasapisi siiski ka kaal alla minema, olgu siis ravimiga või ilma. Ära lihtsalt anna alla.

Saad aru, ma ei suuda oma isu kontrollida. Nii nagu alkohoolik ei suuda ennast kontrollida. Siin ja eelnevas teemas on seda pikalt kirjeldatud aga ikka mõni soovitab oma toitumiskava ja makrosid. Olen teinud mitut toitumiskava aga ka tervislikust toidust on võimalik ennast paksuks süüa. See ravim hoidis isu madalal, kuniks toimis. Enam ei toimi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad aru, ma ei suuda oma isu kontrollida. Nii nagu alkohoolik ei suuda ennast kontrollida. Siin ja eelnevas teemas on seda pikalt kirjeldatud aga ikka mõni soovitab oma toitumiskava ja makrosid. Olen teinud mitut toitumiskava aga ka tervislikust toidust on võimalik ennast paksuks süüa. See ravim hoidis isu madalal, kuniks toimis. Enam ei toimi.

Oo jaa, saan küll aru. Eks mul endal on ju sama, muidu poleks ravimit vajagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 555 )


Esileht Ilu ja tervis Semaglutiid (Ozempic ja Rybelsus)