Esileht Ilu ja tervis Semaglutiid (Ozempic ja Rybelsus)

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 565 )

Teema: Semaglutiid (Ozempic ja Rybelsus)

Postitas:
Kägu

Kui keha selle ravimiga ära ei harju ja endiselt iiveldab, siis muidugi jätkub ka vähem söömine ja kaalulangus. Minu keha harjus ära kuskil neljandal kuul, isu oli sama mis enne alustamist ja enam ei iiveldanud. Kaal hakkas kasvama, kuigi tarvitasin ravimit edasi. Trenni ei tee, olen väga ülekaaluline ja ei saa sportida. Pole see mingi imeravim, nagu siin kiidetakse. Korraks saad 10 kilo alla ja siis tuleb kõik tagasi, rohkemgi veel.

Mina olen septembri keskpaigast Rybelsust võtnud, midagi ei iivelda, alla olen võtnud seni 15 kilo ja võtan edasi.

Paljudes foorumites räägitakse, et kui tekib see nn platoo, siis ära löö käega, vaid muuda midagi, ja see hakkab uuesti toimima. Mõnel näiteks on aidanud see, kui ta on uuesti väiksema doosi peale läinud. Mõnel on aidanud ravimivormi vahetus (süstide pealt tablettide peale või vastupidi), sest nende nivood on erinevad.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul endal on tabletid, olen kasutanud veidi üle 2 kuu ja tänase seisuga on 14,8 kg maas. Seni pole see endine pidev näljatunne ja näksimisvajadus naasnud.

Tänase seisuga on 16kg läinud. KMI on langenud 39,4 pealt 34,2 peale.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul endal on tabletid, olen kasutanud veidi üle 2 kuu ja tänase seisuga on 14,8 kg maas. Seni pole see endine pidev näljatunne ja näksimisvajadus naasnud.

Tänase seisuga on 16kg läinud. KMI on langenud 39,4 pealt 34,2 peale.

Mis ajaga see 16 kg kadus?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kindlasti ei taha sellest teemast mingit uut toitumisarutelu teemat teha, aga siiski huvitab – palju te kaloreid päeva jooksul umbes nahka panete? Ma ise söön 1200-1400 ja kaal langeb üsna aeglaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajaga see 16 kg kadus?

Ca 2,5 kuuga.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kindlasti ei taha sellest teemast mingit uut toitumisarutelu teemat teha, aga siiski huvitab – palju te kaloreid päeva jooksul umbes nahka panete? Ma ise söön 1200-1400 ja kaal langeb üsna aeglaselt.

Ma ühe korra huvi pärast kontrollisin MyFitnessPalis ja oli ka u 1400.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kindlasti ei taha sellest teemast mingit uut toitumisarutelu teemat teha, aga siiski huvitab – palju te kaloreid päeva jooksul umbes nahka panete? Ma ise söön 1200-1400 ja kaal langeb üsna aeglaselt.

Lisaks kalorite tarbimisele on ju ka oluline nende kulutamine. Kui päev läbi istud, siis ei saagi 1200-1400 kalori juures kaal langeda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui päev läbi istud, siis ei saagi 1200-1400 kalori juures kaal langeda.

Vabalt saab, kui seni sõid 3000 kalorit päevas. Kaal kukub nagu kivi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui päev läbi istud, siis ei saagi 1200-1400 kalori juures kaal langeda.

Vabalt saab, kui seni sõid 3000 kalorit päevas. Kaal kukub nagu kivi.

Ei kuku, seisma jääb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise söön 1200-1400 ja kaal langeb üsna aeglaselt.

Mul ei langegi sellega üldse, samamoodi söön mingi 1400 kcal. Tahaks veel 5 kg maha saada, siis oleks ideaalkaal käes, aga ei lange enam. Ei istu päevad otsa. Vähem ei suuda isegi selle ravimiga süüa, kõht jääb tühjaks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin oma muret kurtma. Kaks kuud ravimiga on täis, kaalu läinud 5 kilo, seegi kõikuv. Vähem kui enamusel, aga sellega lepin. Sõin juba ennem ravimit kalorite mõttes alla 2000 kalori, seega kui nüüd söön 1400-1500, siis pole see eriline kukkumine. Ravim mõjub ja ei mõju ka, vahel tunnen tõesti, et kõht on täis ja süüa ei taha, enamuses aga väga vahet pole. Olen püüdnud tõsiselt oma varasemaid näksimisharjumusi muuta, aga väga edukas ma pole. Kahe kuuga pole eriti midagi muutunud. Kui küsin endalt, kas mul on kõht tühi, siis aus vastus on, et ei ole. Aga ikka on suur-suur tahtmine midagi suhu toppida, just mingeid näkse. Eks puhta tahtejõuga püüan seda mitte teha, enamuses õnnestub, aga mitte alati. Kui nii edasi läheb, siis olen ravimiga lõpetades kiirelt jälle vanas kaalus tagasi… Kas on veel kedagi, kellel minuga sama mure?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen püüdnud tõsiselt oma varasemaid näksimisharjumusi muuta, aga väga edukas ma pole. Kahe kuuga pole eriti midagi muutunud. Kui küsin endalt, kas mul on kõht tühi, siis aus vastus on, et ei ole. Aga ikka on suur-suur tahtmine midagi suhu toppida, just mingeid näkse. Eks puhta tahtejõuga püüan seda mitte teha, enamuses õnnestub, aga mitte alati. Kui nii edasi läheb, siis olen ravimiga lõpetades kiirelt jälle vanas kaalus tagasi…

Perekoolis on see ebapopulaarne tõde ja ma saan kohe sõimata, aga ütlen ikkagi – isud sõltuvad suuresti sellest, MIDA sa sööd. Jälgi, et su menüüs oleks külluslikult loomset valku. Nt vaata, et iga söögikorra juures oleks liha, kala, muna, kodujuustu vms.

 

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis on see ebapopulaarne tõde ja ma saan kohe sõimata, aga ütlen ikkagi – isud sõltuvad suuresti sellest, MIDA sa sööd. Jälgi, et su menüüs oleks külluslikult loomset valku. Nt vaata, et iga söögikorra juures oleks liha, kala, muna, kodujuustu vms.

Selles on mõte, ega ma söön hästi ühekülgselt küll.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen püüdnud tõsiselt oma varasemaid näksimisharjumusi muuta, aga väga edukas ma pole. Kahe kuuga pole eriti midagi muutunud. Kui küsin endalt, kas mul on kõht tühi, siis aus vastus on, et ei ole. Aga ikka on suur-suur tahtmine midagi suhu toppida, just mingeid näkse. Eks puhta tahtejõuga püüan seda mitte teha, enamuses õnnestub, aga mitte alati. Kui nii edasi läheb, siis olen ravimiga lõpetades kiirelt jälle vanas kaalus tagasi…

Perekoolis on see ebapopulaarne tõde ja ma saan kohe sõimata, aga ütlen ikkagi – isud sõltuvad suuresti sellest, MIDA sa sööd. Jälgi, et su menüüs oleks külluslikult loomset valku. Nt vaata, et iga söögikorra juures oleks liha, kala, muna, kodujuustu vms.

Nõustun sellega.

Mina näiteks jälgin KR fitnessi toitumiskava ja seal on palju valku kavas. Ja no tõesti pole mingit isu söögikordade vahel midagi näksida. Varem ikka pidevalt suu käis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen tänaseks üle  10 kg maha saanud ja juba ka esimesed komplimendid on tulnud. Kasutan tablette, 3 mg ei aidanud pea üldse ja tegin ka valesti – võtsin vara hommikul, siis õhtuks enam ei mõjunud. 7 mg hakkas kaal suht kiirelt langema ja siis jäi paariks nädalaks toppama, kuid nüüd on hakanud jälle langema (sain just 3nda paki 7 mg läbi). Tableti võtan ära pool tundi enne lõunat, siis söön korralikult (kuigi tihti enam praadi lõpuni süüa ei jõua). Kodus söön veel kaks korda – kell 17 ja 19. Mõlemal korral u 350 kcal (abiks Fitalp). Näksimis soovi ei ole, kui siis söön õuna või mandariini veel. Aga peale kell 19 ei söö. Ütlen ka ausalt – isu ei ole.  Jõusaalis käin 2x nädalas + 8000 sammu. Alguses oli kummaline tunne, et mis mõttes – söönud eriti ei ole, aga kõht on täis.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen püüdnud tõsiselt oma varasemaid näksimisharjumusi muuta, aga väga edukas ma pole. Kahe kuuga pole eriti midagi muutunud. Kui küsin endalt, kas mul on kõht tühi, siis aus vastus on, et ei ole. Aga ikka on suur-suur tahtmine midagi suhu toppida, just mingeid näkse. Eks puhta tahtejõuga püüan seda mitte teha, enamuses õnnestub, aga mitte alati. Kui nii edasi läheb, siis olen ravimiga lõpetades kiirelt jälle vanas kaalus tagasi…

Perekoolis on see ebapopulaarne tõde ja ma saan kohe sõimata, aga ütlen ikkagi – isud sõltuvad suuresti sellest, MIDA sa sööd. Jälgi, et su menüüs oleks külluslikult loomset valku. Nt vaata, et iga söögikorra juures oleks liha, kala, muna, kodujuustu vms.

Nõustun sellega.

Mina näiteks jälgin KR fitnessi toitumiskava ja seal on palju valku kavas. Ja no tõesti pole mingit isu söögikordade vahel midagi näksida. Varem ikka pidevalt suu käis.

Uuemad teadusuuringud on samuti leidnud, et (senisest soovitatud RDAst) kõrgem valgutarbimine mõjub kaalulangetusele ja kehakoostisele positiivselt (isegi ilma trennita).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liigne valk ei ole ka neerudele hea. Valgu võiks süüa max 20% päevasest energiavajadusest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liigne valk ei ole ka neerudele hea. Valgu võiks süüa max 20% päevasest energiavajadusest.

20 protsenti on ikka suhteliselt vähe. Isegi Fitlap, mis pole valgule orienteeritud kava soovitab kuni 30 protsenti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen tänaseks päevaks 1 mg Ozempic süsti tarbinud 1,5 aastat. Endokrinoloog kirjutas ülekaalu vastu. Kaalusin enne 115 kg ja nüüd 93

Minul alguses oli kerge iiveldus ja nüüd tundub, et kõik on korras. Viimased pool aastat on aga kaal püsinud muutumatuna. Tegelikkuses tahaks veel 10 kilo alla saada aga ei taha enam see kaal liikuda.

Aga tõesti, see ravim ei ole võluvits. Terve selle aja olen ma 5 korda nädalas käinud kõndimas 10km korraga, usun, et see liikumine on suureks abiks olnud. Osadel pidi magusaisu kaduma, minul seda kahjuks ei juhtunud ja söön ikka magusta aga vähem proovin süüa ja ennast ka toiduga piirata. Oleme nüüd ausad, ega täis kõhutundega sa a kaalu langetada. Tahaks varsti ravimiga lõpetama hakata, natuke hirm on sest ei tea mis siis saab kas kaal tuleb tagasi või mitte. Kahjuks pole see süst ka eriti rahakotisõbralik. Aga ootaks huviga inimestelt infot, kes selle ravimiga lõpetanud ja kuidas on edasi lä’inud?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tableti võtan ära pool tundi enne lõunat, siis söön korralikult

Kuna infolehel on kirjas, et mida kauem pärast tabletivõtmist ei söö, seda paremini see toimib, siis arstiga kokkuleppel võtan mina seda hilja õhtul enne magamaminekut. Alguses võtsin hommikul, siis ajas väga iiveldama. Õhtuse võtmisega ei tunne midagi. Ma ka pärast 19 enam ei söö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tableti võtan ära pool tundi enne lõunat, siis söön korralikult (kuigi tihti enam praadi lõpuni süüa ei jõua).

Juba see sõna ‘praad’ kõlab kahtlaselt. Sellepärast te paksud oletegi.

+3
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina olen tänaseks päevaks 1 mg Ozempic süsti tarbinud 1,5 aastat. Endokrinoloog kirjutas ülekaalu vastu. Kaalusin enne 115 kg ja nüüd 93

Minul alguses oli kerge iiveldus ja nüüd tundub, et kõik on korras. Viimased pool aastat on aga kaal püsinud muutumatuna. Tegelikkuses tahaks veel 10 kilo alla saada aga ei taha enam see kaal liikuda.

Aga tõesti, see ravim ei ole võluvits. Terve selle aja olen ma 5 korda nädalas käinud kõndimas 10km korraga, usun, et see liikumine on suureks abiks olnud. Osadel pidi magusaisu kaduma, minul seda kahjuks ei juhtunud ja söön ikka magusta aga vähem proovin süüa ja ennast ka toiduga piirata. Oleme nüüd ausad, ega täis kõhutundega sa a kaalu langetada. Tahaks varsti ravimiga lõpetama hakata, natuke hirm on sest ei tea mis siis saab kas kaal tuleb tagasi või mitte. Kahjuks pole see süst ka eriti rahakotisõbralik. Aga ootaks huviga inimestelt infot, kes selle ravimiga lõpetanud ja kuidas on edasi lä’inud?

Kaal ei “tule tagasi”. Kui hakkad rohkem sööma, võtad juurde, kui jätkad samamoodi, siis jääd samasse kaalu. Kui sööd vähem, võtad alla. Süstid ei lagunda su rasvavarusid ometi.

Mitu ülipikka teemat ja ikka ilmub kohale mõni paks, kes lollusi küsib. Kaal sõltub tarbitud kaloritest, mitte sellest, kas ennast süstid või mitte.

+7
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Juba see sõna ‘praad’ kõlab kahtlaselt. Sellepärast te paksud oletegi.

Otsustage juba ära, kas ahjus küpsetatud kanafileest läheb paksuks või mitte. See ju ka praad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba see sõna ‘praad’ kõlab kahtlaselt. Sellepärast te paksud oletegi.

Otsustage juba ära, kas ahjus küpsetatud kanafileest läheb paksuks või mitte. See ju ka praad.

Kanafilee on kanafilee, miks seda praeks peaks nimetama? Praad, millest paksud siin räägivad, on ilmselt kusagil väljas lõunaks söödud tüüpiline pubieine – paneeritud sealiha, ahjukartul ja jahukaste.

+4
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Paksuvihkajad tehke oma teema. Kedagi ei huvita teie arvamus.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksuvihkajad tehke oma teema. Kedagi ei huvita teie arvamus.

Just, ignoreerigem neid trolle. Teema on semaglutiidist.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksuvihkajad tehke oma teema. Kedagi ei huvita teie arvamus.

Just, ignoreerigem neid trolle. Teema on semaglutiidist.

Ignoreerige muidugi mõistuse häält. Jahuge oma tablettidest edasi ja arutlege, kas kaal “tuleb tagasi” või äkki mingil imeväel jääb saavutatud kaalulangus püsima.
Pange käed kõrvadele ja tehke la-la-la selliste postituste peale nagu 13.12.2022 17:57

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba see sõna ‘praad’ kõlab kahtlaselt. Sellepärast te paksud oletegi.

Otsustage juba ära, kas ahjus küpsetatud kanafileest läheb paksuks või mitte. See ju ka praad.

Kanafilee on kanafilee, miks seda praeks peaks nimetama? Praad, millest paksud siin räägivad, on ilmselt kusagil väljas lõunaks söödud tüüpiline pubieine – paneeritud sealiha, ahjukartul ja jahukaste.

Sellepärast, et äkki täna oli kanafilee, eile aga küpsetatud küülik ja üleeile kala. Jah, see sinu kirjeldatud tüüpiline pubieine mahub ka mõiste “praad” alla, aga samuti ka kanafilee. Sa ei ole selgeltnägija, vaid oma eelarvamustest pimestatud kiusupunn.
Sinu meelest siis paks ei tohiks suppi ka süüa, sest nagunii on see kas mingi ülirasvane kreemsupp või siis tühje süsivesikuid täis. Või hoopis magus piima-nuudlisupp. Salatit ka ei tohi, sest paksu jaoks on salat ju koore ja majoneesikastmes kartulisalat. Paksu omlett on ka kindlasti rasvase singi ja ohtra juustu ja jahuga. jne.

praad ‹prae, praadi 21› ‹s› <br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” /><br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” />1. ka kok ahjus küpsetatud lihatükk v. lindLaual aurasid praad, kartulid ja kaste. Perenaine lõikab prae lahti. Metskitse, nuumpardi praad. Külm praad.<br style=”color: #000000; font-family: ‘Arial Unicode MS’, Arial, Helvetica, sans-serif;” />2. (supi järel pakutav) küpsetatud, praetud v. hautatud liha-, kala- või ka muu soe roogSupp, praad ja magustoit. Võtsime praeks guljaši. *Metsast toodi mitu korvitäit seeni, millest valmistati vägev praad. H. Angervaks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris hea on neid kondiste kibestunud usside kommentaare siin lugeda. Enamus on nii pussyd, et ei julge isegi midagi ütelda, aga nagu valvejoodikud siin miinustamas ????

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis antud ravimi hind siis on? Ja kas perearstid kirjutavad seda kergelt välja?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 565 )


Esileht Ilu ja tervis Semaglutiid (Ozempic ja Rybelsus)