Esileht Ilu ja tervis Semaglutiid (Ozempic, Rybelsus) kaalulangetuse eesmärgil

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 260 )

Teema: Semaglutiid (Ozempic, Rybelsus) kaalulangetuse eesmärgil

Postitas:
Kägu

Ma olen kasutanud semaglutiidi 5 kuud ja pole mingeid kõrvaltoimeid. Eriti napakas on see näo jutt – igaks, kes liiga kiiresti liiga palju võtab kaalust alla, vajub nägu ära ja nahk loendab. Ei tasu lihtsalt üle pingutada. Mina olen 17 kilo alla võtnud ja näen parem välja kui kunagi varem.

Sina räägid üht, teadus teist. Mina usun teadust.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sina räägid üht, teadus teist. Mina usun teadust.

Teadus ütleb, et semaglutiid teeb vanaks ja juuksed kukuvad peast? Palun viidet.

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teadus ütleb, et semaglutiid teeb vanaks ja juuksed kukuvad peast? Palun viidet.

Viidete jagamist ei harrasta,  võib viirusi kaasa tassida, ei ohusta nendega sinu arvutit. Kõik on netis saadaval.

+1
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Viidete jagamist ei harrasta

Ära siis imesta, kui teised sinu imeväidete uskumist ka ei harrasta. 😀

+8
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma olen kasutanud semaglutiidi 5 kuud ja pole mingeid kõrvaltoimeid. Eriti napakas on see näo jutt – igaks, kes liiga kiiresti liiga palju võtab kaalust alla, vajub nägu ära ja nahk loendab. Ei tasu lihtsalt üle pingutada. Mina olen 17 kilo alla võtnud ja näen parem välja kui kunagi varem.

Sina räägid üht, teadus teist. Mina usun teadust.

Millises punktis minu jutt teadusega vastuolus on?

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Viimased kaks, palun aitab! Mõlemad annate hagu teema lörri minekule. Palusin ju esimeses postis – olge tugevad ja eirake neid “toitumisnõustajaid” ja muidu “teadusega” kursis olevaid. See on ju nii lihtne – lihtsalt ei vasta! Isegi like’i ega dislike’i ei pane ja ongi rahu majas.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina siis see alles alustanu. Täna kolmas päev süstist. Ma siis vist ikka see, kellele nii väike annus nagu 0,25 ei mõju. Ikka on väga suur näljatunne. Jälgin Fitlapi kava, sätitud 2000 kilokalori peale (programm ise annab soovituseks 2400 minu parameetrite järgi). Ja no hullult pean pingutama, et rohkem ei sööks. Söögi ajal tunnen küll justkui, et kõht saab kiiremini täis, aga juba tunni-pooleteise pärast tahaks jälle süüa. Ka magusaisu pole kadunud.
Tea, kas ma võin selle järgmise 0,25 annuse teha juba varem kui 7 päeva möödudes?  Nt kolmap? Esimese tegin reedel.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

eirake neid “toitumisnõustajaid” ja muidu “teadusega” kursis olevaid.

Tõsine teema.  Inimene peab teadma, mida ta endaga teeb. Kuna sina tead, siis on okei. Katserottidel ilmnes seoses selle ravimiga mitmeid hädasid, eks me oleme siis tugevad ja eirame ja oleme vakka kui mõni inimrobot siia kurtma tuleb. Mina oleksin väga kuri, kui minu emale näiteks see ravim kirjutatakse, ilma et ta täpselt teaks, mis hädada sellega hiljemalt kaasnevad.  Eri asi muidugi kui inimesel on jäänud elada aastake, siis tehku tõesti mida heaks näeb.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulin teemasse tagasi. Ma siis see, kes siin mõni postitus tagasi kurtis, et Ozempici alustusdoos ei mõju. Nüud siis kaks 0,25 ml süstitid ja mõjub! Väga kummaline toime – tõesti ei taha rohkem süüa. Hommikul ärgates on kõht jube tühi. Täitsa füusiliselt tunnen, kuidas magu on lausa õõnes. Ja hommikusöögiks on paras nyyd yks võileib varasema kahe asemel. Päeval on suur oht toidukord unustada. Ja õhtul söõn ka normaalsemalt. Enne magamainekut ei vaja mingit “lisakütust” küpsiste või võileibade näol.
Toitumise panen täpselt kirja toidupäevikusse ja kuigi minu parameetrite  järgi ikkagi lubab päevaseks kaloraažiks 2440 kcal, siis sel nädadal on mul keskmine päevane tarbimine 1800 kcal.

Kõrvalnähtudeks on päeva esimesel poolel väga kerge iiveldus. Seda ka mittte iga päev. Kaal langenud pooleteise nädalaga 2 kilo.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustasin ka ozempicuga, olen neli korda teinud ära 0.25mg süsti, aga vaadates pen-i, siis tundub, et seal on alles veel ja saaks veel süstida. Välismaa kogemustest olen lugenud, et kui süstida 0.25mg x 4 siis jääbki veel kaks 0.5mg süsti jagu alles ja saab need ka ära teha. Kas keegi on arstiga rääkinud ja uurinud kas ikka saab?

Seni ise pole kaalu kaotanud, küll aga saab kõht rutem täis, suudan esimest korda elus toitu alles jätta, portsjonid on pisemad ja magusaisu on vähenenud. Samas söögiisu kui sellist pole ja kui ma päeva jooksul ei söö kindlalt 3x, siis õhtuti tuleb ikka isu ja kipun seda isu rahuldama rämpsuga, ilmselt see ka põhjus, miks kaal ei ole langenud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustasin ka ozempicuga, olen neli korda teinud ära 0.25mg süsti, aga vaadates pen-i, siis tundub, et seal on alles veel ja saaks veel süstida. Välismaa kogemustest olen lugenud, et kui süstida 0.25mg x 4 siis jääbki veel kaks 0.5mg süsti jagu alles ja saab need ka ära teha. Kas keegi on arstiga rääkinud ja uurinud kas ikka saab?

Seni ise pole kaalu kaotanud, küll aga saab kõht rutem täis, suudan esimest korda elus toitu alles jätta, portsjonid on pisemad ja magusaisu on vähenenud. Samas söögiisu kui sellist pole ja kui ma päeva jooksul ei söö kindlalt 3x, siis õhtuti tuleb ikka isu ja kipun seda isu rahuldama rämpsuga, ilmselt see ka põhjus, miks kaal ei ole langenud.

Süstlis on isegi rohkem, mina sain 8 täisdoosi 0,25 ja näha oli et umbes pool doosi jäi isegi veel. Endokrinoloog kirjutas annuskaardile välja et peale 4-ndat doosi saan esimesest süstlist veel 0,25+0,25 kahel nädalal ja andis lisanõelu kaasa. Samas peale 4. korda mina annust ei suurendanud, sest kaal langeb ühtlaselt edasi ja isud püsivad kontrolli all, söömasööste pole. Tänaseks 9 nädalat 0,25doosiga ja -6kg. Kui kaal enam ei lange, siis hakkan 0,5 süstima.
Minu puhul on efekt ilmselt ka sellest et on mul kilpnäärmeprobleemid ja lisaks kasutan jooksulinti.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0,25 penis ongi 6-8 doosi, mulle andis arst kohe peoga nõelu juurde (diabeedi pärast süstin). 0,5 ja 1,0 penis on 4 doosi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustasin ka ozempicuga, olen neli korda teinud ära 0.25mg süsti, aga vaadates pen-i, siis tundub, et seal on alles veel ja saaks veel süstida. Välismaa kogemustest olen lugenud, et kui süstida 0.25mg x 4 siis jääbki veel kaks 0.5mg süsti jagu alles ja saab need ka ära teha. Kas keegi on arstiga rääkinud ja uurinud kas ikka saab?

Seni ise pole kaalu kaotanud, küll aga saab kõht rutem täis, suudan esimest korda elus toitu alles jätta, portsjonid on pisemad ja magusaisu on vähenenud. Samas söögiisu kui sellist pole ja kui ma päeva jooksul ei söö kindlalt 3x, siis õhtuti tuleb ikka isu ja kipun seda isu rahuldama rämpsuga, ilmselt see ka põhjus, miks kaal ei ole langenud.

Mul on 0,50-ne doos ja põhimõtteliselt töötab täpselt sama moodi. Päeva jooksul hullult ei õgi jah, aga ega ma seda ei teinud ennegi. Õhtuks on kõht tühi ja kipun näljendama. Ehk siis olulist mõju sel süstil mulle pole, homme ostan 1 mg-se, proovin veel selle ka igaks juhuks ära siiski.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eh, eelmises postituses kirjutasin, et proovin 1 mg doosi ära. Aga ei, jälle ravim otsakorral apteekides. Praegu veel kuskilt saaks, aga järgmine kuu järgmist doosi  enam mitte, uusi koguseid on alles mais oodata. Mitut peni ette osta ka ei raatsi, kuna pole kindel, kas need mulle rohkem mõjuvad kui seni 50-ne. Järgmist kogust ravimit on alles mais oodata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eh, eelmises postituses kirjutasin, et proovin 1 mg doosi ära. Aga ei, jälle ravim otsakorral apteekides. Praegu veel kuskilt saaks, aga järgmine kuu järgmist doosi enam mitte, uusi koguseid on alles mais oodata. Mitut peni ette osta ka ei raatsi, kuna pole kindel, kas need mulle rohkem mõjuvad kui seni 50-ne. Järgmist kogust ravimit on alles mais oodata.

Nii on. Mulle aga ytles apteeker, et uus ports tuleb aprillis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi semaglutiidi kasutajaist oskab seletada, miks sel ravimil on alkoholi vastu toime ????
Pean kahetsusega märkima, et olen sage veinitaja. Nädalas ikka 4-5 päeval tõin poest veini ja kuna elan üksi, siis selle pudeli üksi ka tarvitasin. Koju pudeleid varuks osta ei saanud – nägin, et olen voimeline avama ka teise. Eile tegin Ozempici teise doosi. Söögiisu langus on tohutu ja veini ka ei taha. Eriti õudne on tänane hommik! Eile oli õde külas ja tõi punast veini. Täiesti kummaline, kui halavasti see maitses. Kuigi oli üks mu lemmik. Ok, teine klaas oli juba parem. Kolmanda jõin ka … ja olin täiega purjus! Ja mul oli halb. Oksele ei hakanud, kuigi ilgelt ajas. Hommikul ärgates seis sama – iiveldab. Ja varem ma jõin pudeli üski ja läksin normilt tööle hommikul kell 7.30 . Mida see semaglutiid siis teeb, et vein ei sobi? Hea mudugi, et ei sobi ????

PS. Esimesel nädalal kaotasin juba 2 kilo kaalust. Eks palju mängiv vist rolli see, et ma nädal aega ei koonud alkoholi? Sest lisaks neile kaloritle jäid ära ka veinikõrvase kalorid.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi semaglutiidi kasutajaist oskab seletada, miks sel ravimil on alkoholi vastu toime ????

Pean kahetsusega märkima, et olen sage veinitaja. Nädalas ikka 4-5 päeval tõin poest veini ja kuna elan üksi, siis selle pudeli üksi ka tarvitasin. Koju pudeleid varuks osta ei saanud – nägin, et olen voimeline avama ka teise. Eile tegin Ozempici teise doosi. Söögiisu langus on tohutu ja veini ka ei taha. Eriti õudne on tänane hommik! Eile oli õde külas ja tõi punast veini. Täiesti kummaline, kui halavasti see maitses. Kuigi oli üks mu lemmik. Ok, teine klaas oli juba parem. Kolmanda jõin ka … ja olin täiega purjus! Ja mul oli halb. Oksele ei hakanud, kuigi ilgelt ajas. Hommikul ärgates seis sama – iiveldab. Ja varem ma jõin pudeli üski ja läksin normilt tööle hommikul kell 7.30 . Mida see semaglutiid siis teeb, et vein ei sobi? Hea mudugi, et ei sobi ????

PS. Esimesel nädalal kaotasin juba 2 kilo kaalust. Eks palju mängiv vist rolli see, et ma nädal aega ei koonud alkoholi? Sest lisaks neile kaloritle jäid ära ka veinikõrvase kalorid.

Tule taevas appi.

Ja siis imestatakse, et paks ollakse.

Aga noh, kindlasti oled kõike proovinud ja ükski toitumiskava ega midagi ei mõju, sinu organism on ilmaime 😀

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ei olegi enam kuskilt saada neid süste. Eile oli halb kogemus, et kuna sõitsin ühest väiksemast kohast mööda, kus raviminfo praegugi näitab, et ravim on olemas, siis ülbe tädike ültes mulle, et ta ei müü, tal on kõik broneeritud. Väiksemates kohtades on vist komme oma jopedele kõrvale panna ja mitte võõrastele müüa. Tallinnas pole kohanud sellist asja.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiski ka Tallinnas. Käisin Sikupilli kandis Majaka apteegis ja seal ka apteeker ytles, et mis siis, et raviminfo näitab rohu olemasolu, tema seda ei myy, sest broneeritud.

Aga 0,25- ja 0,5 ml on ju saada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oksele ei hakanud, kuigi ilgelt ajas. Hommikul ärgates seis sama – iiveldab. Ja varem ma jõin pudeli üski ja läksin normilt tööle hommikul kell 7.30 . Mida see semaglutiid siis teeb, et vein ei sobi? Hea mudugi, et ei sobi ????

Mul oli sama toime teise diabeediravimiga (metformin)- ühest kokteilist purjus ja paha olla, niiet hommikul veel oksendasin, hommikusöökki ei seisnud sees. Enam kunagi ei sega seda rohtu alkoholiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ei olegi enam kuskilt saada neid süste. Eile oli halb kogemus, et kuna sõitsin ühest väiksemast kohast mööda, kus raviminfo praegugi näitab, et ravim on olemas, siis ülbe tädike ültes mulle, et ta ei müü, tal on kõik broneeritud. Väiksemates kohtades on vist komme oma jopedele kõrvale panna ja mitte võõrastele müüa. Tallinnas pole kohanud sellist asja.

Pole ime, et apteeker hoolitseb pigem oma kandi diabeetikute eest kui annab kõik ära TAllinna paksudele. Te ikka saate aru, et teile on see mugavusravim, diabeetikutele elutähtis!?

+13
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas keegi semaglutiidi kasutajaist oskab seletada, miks sel ravimil on alkoholi vastu toime ????

Pean kahetsusega märkima, et olen sage veinitaja. Nädalas ikka 4-5 päeval tõin poest veini ja kuna elan üksi, siis selle pudeli üksi ka tarvitasin. Koju pudeleid varuks osta ei saanud – nägin, et olen voimeline avama ka teise. Eile tegin Ozempici teise doosi. Söögiisu langus on tohutu ja veini ka ei taha. Eriti õudne on tänane hommik! Eile oli õde külas ja tõi punast veini. Täiesti kummaline, kui halavasti see maitses. Kuigi oli üks mu lemmik. Ok, teine klaas oli juba parem. Kolmanda jõin ka … ja olin täiega purjus! Ja mul oli halb. Oksele ei hakanud, kuigi ilgelt ajas. Hommikul ärgates seis sama – iiveldab. Ja varem ma jõin pudeli üski ja läksin normilt tööle hommikul kell 7.30 . Mida see semaglutiid siis teeb, et vein ei sobi? Hea mudugi, et ei sobi ????

PS. Esimesel nädalal kaotasin juba 2 kilo kaalust. Eks palju mängiv vist rolli see, et ma nädal aega ei koonud alkoholi? Sest lisaks neile kaloritle jäid ära ka veinikõrvase kalorid.

Tule taevas appi.

Ja siis imestatakse, et paks ollakse.

Aga noh, kindlasti oled kõike proovinud ja ükski toitumiskava ega midagi ei mõju, sinu organism on ilmaime ????

No aga väga tore siis ju! Mõne aja pärast ehk ongi üks paks maailmas vähem, kes ei suuda oma isudele vastu seista ja on nõrk oma haiguses. Ma ise küll olen optimistlik, et see nõme vein mulle enam kunagi nii väga ei maitseks, et pean enne koju jõudmist ilmtingimata poest veiniriiuli juurest läbi astuma.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul küll pole veiniisule mõjunud – ikka maitseb 😉 Aga iga päev ei joo ja pudel mõnikord õhtuti kahepeale.

Küsimus aga selles – et kas tabletid mõjuvad nagu süstidki või on neist emb-kumb tugevama toimega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul küll pole veiniisule mõjunud – ikka maitseb ???? Aga iga päev ei joo ja pudel mõnikord õhtuti kahepeale.

Küsimus aga selles – et kas tabletid mõjuvad nagu süstidki või on neist emb-kumb tugevama toimega?

See on nii individuaalne – mõnel toimib yks ja teisel teine. Siin (või siis mõnes eelnevas) teemas on osad kasutajad seda maininud, et nt syst ei toiminud, aga tabletid mõjuvad imehãsti ning ka vastupidiseid  juhte on kirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ime, et apteeker hoolitseb pigem oma kandi diabeetikute eest kui annab kõik ära TAllinna paksudele. Te ikka saate aru, et teile on see mugavusravim, diabeetikutele elutähtis!?

Ja kust sina tead, et just tuttavale paksule sõbranjele ei hoidnud?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te ikka saate aru, et teile on see mugavusravim, diabeetikutele elutähtis!?

Kas saad ikka aru, et seda kirjutatakse diabeetikule, kes on paks ja II tüübi diabeedi endale oma elustiiliga hankinud? Ja saad aru, et sina maksad talle selle ravimi haigekassa kaudu kinni? Kuigi ta on ise oma elustiiliga selle haiguse endale kaela tõmmanud. Sa peaks olema rõõmus, et on olemas paksud, kes ise maksavad ravimi eest ja saavad enne haigust kõhnaks, seega neil diabeeti ei tulegi, mida sina oma maksuraha eest pead ravima hakkama. Kui need praegused diabeetikud oleks varem alla võtnud, poleks diabeedini ehk jõudnudki kunagi.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem lahendatud ja vaidlusel lõpp – ravimit lihtsalt pole müügil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem lahendatud ja vaidlusel lõpp – ravimit lihtsalt pole müügil.

Tablette ikka on. Diabeetikud ka ilma pole, saavad lasta kirjutada mitu retsepti korraga, sest omaosalus on ju väga väike.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle müüdi apteegis 1 mg puudumisel topeltkogus 0,5 mg süstleid.

Küsisin igaks juhuks oma endokrinoloogi käest üle, et kas võib 1 mg asemel kaks korda 0,5 mg teha ja ta ütles, et see on ok. Küsisin puht selle pärast, et koogiretseptiga on lihtne, tahad suuremat, võta topeltkogus jahu, ravimitega päris omapäi otsustamine ei tundu mõistlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle müüdi apteegis 1 mg puudumisel topeltkogus 0,5 mg süstleid.

Küsisin igaks juhuks oma endokrinoloogi käest üle, et kas võib 1 mg asemel kaks korda 0,5 mg teha ja ta ütles, et see on ok. Küsisin puht selle pärast, et koogiretseptiga on lihtne, tahad suuremat, võta topeltkogus jahu, ravimitega päris omapäi otsustamine ei tundu mõistlik.

Kas see sul topelt kallimaks maksma ei läinud? Ravim on ju niigi juba kallis. Ja tablette vist ei viitsi mina jahtima hakata, nagunii on aja küsimus, millal ka need lõpevad.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 260 )


Esileht Ilu ja tervis Semaglutiid (Ozempic, Rybelsus) kaalulangetuse eesmärgil