Esileht Ilu ja tervis Semaglutiid (Ozempic, Rybelsus) kaalulangetuse eesmärgil

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 260 )

Teema: Semaglutiid (Ozempic, Rybelsus) kaalulangetuse eesmärgil

Postitas:
Kägu

Seletage mulle lollile parem palun, kuidas saab turumajanduses ühe toote nii suur defitsiit tekkida. Kaupmees ju raha tahab. Miks tootmist ei suurendata ja mis asi see tarneraskus üldse on? Rekkad ei sõida enam v?

Selleks, et juurde toota, on vaja ehitada uusi tehaseid, koos kogu sisseseadega, palgata tuhandeid uusi töötajaid, õpetada välja – see kõik ei käi ju üleöö.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rybelsusel õnneks defitsiiti ei ole.

Alustasin täna kõige nõrgema tabletiga (3mg) 30 minutit enne hommikusööki. Lõunaks kõht tühjaks ei läinud, sõin tavapärasest väiksema lõunasöögi. Kõht sai ruttu täis, endaga võitlema ei pidanud, kas soovin teist portsu ka, isu lihtsalt polnud. Loodan semaglutiidist abi toitumisharjumuste muutmisel. Minu KMI on 33.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rybelsusel õnneks defitsiiti ei ole.

Alustasin täna kõige nõrgema tabletiga (3mg) 30 minutit enne hommikusööki. Lõunaks kõht tühjaks ei läinud, sõin tavapärasest väiksema lõunasöögi. Kõht sai ruttu täis, endaga võitlema ei pidanud, kas soovin teist portsu ka, isu lihtsalt polnud. Loodan semaglutiidist abi toitumisharjumuste muutmisel. Minu KMI on 33.

Kas polnud mitte nii, et tablettidega ei saa seda suuremat doosi, mis vastaks 1mg-le? Ma tegin süste, 0,5 mg ei avaldanud mulle mingit erilist mõju.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas polnud mitte nii, et tablettidega ei saa seda suuremat doosi, mis vastaks 1mg-le? Ma tegin süste, 0,5 mg ei avaldanud mulle mingit erilist mõju.

Kõik ei vajagi suuremat doosi. Ma olen Rybelsusega 17 kilo alla võtnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin täna neljanda 0.25mg Ozempicu süsti. Peale esimest süsti esimesel nädalal oli järgmisel päeval veidi “hõre” olla. Ma seda muudmoodi kirjeldada ei oska, kui et selline “on ja ei ole ka” halb olemine. See läks õnneks suht kiiresti üle, külma vee joomine tundus aitavat. Üldse vee joomine on läinud lihtsamaks (päevas pea 2l)

Teisel nädalal oli ka järgmisel päeval teistmoodi olla aga see läks paari tunniga üle. Peale seda pole midagi täheldanud. Kõht käib läbi nii nagu varem st on päevi, kui saab ilusti käidud ja on ka paaripäevaseid pause. Päevas on mul 3 toidukorda ja 2 vahepala. Suurema toidukorra olen üritanud jätta lõuna peale. Näljatunnet ja isusid pole üldse, mis omakorda teeb palju lihtsamaks omale toidukordade ettevalmistamise ja planeerimise. Väljas söömine on kõige keerulisem koguste mõttes, sest ei jaksa süüa aga noh tihti väljas ei käi, lihtsam on kodus toiduga mässata.

Alkoholi pole kunagi joonud ega tunne vajadust.

Liikumist on rohkem. Vitamiine söön juurde, sest kui toidukogused on väiksemad, siis ilmselt toidust kõike ei saa.

Igatahes tänase seisuga on mul kaalu maha läinud -7,5kg ja loodan, et see jätkub.

NõrkPaksuke (nende rõõmuks, kellele meeldib diagnoose panna) ????

Ma täiesti heatahtlikult küsin, et kuidas sa soovid nii palju süüa – kolm toidukorda ja veel vahepalad. Minu jaoks ulme.

Mis on väljas söömises keerulist? Tellid oma eelroa ja naudid. Kõht on täis, mis probleem?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin täna neljanda 0.25mg Ozempicu süsti. Peale esimest süsti esimesel nädalal oli järgmisel päeval veidi “hõre” olla. Ma seda muudmoodi kirjeldada ei oska, kui et selline “on ja ei ole ka” halb olemine. See läks õnneks suht kiiresti üle, külma vee joomine tundus aitavat. Üldse vee joomine on läinud lihtsamaks (päevas pea 2l)

Teisel nädalal oli ka järgmisel päeval teistmoodi olla aga see läks paari tunniga üle. Peale seda pole midagi täheldanud. Kõht käib läbi nii nagu varem st on päevi, kui saab ilusti käidud ja on ka paaripäevaseid pause. Päevas on mul 3 toidukorda ja 2 vahepala. Suurema toidukorra olen üritanud jätta lõuna peale. Näljatunnet ja isusid pole üldse, mis omakorda teeb palju lihtsamaks omale toidukordade ettevalmistamise ja planeerimise. Väljas söömine on kõige keerulisem koguste mõttes, sest ei jaksa süüa aga noh tihti väljas ei käi, lihtsam on kodus toiduga mässata.

Alkoholi pole kunagi joonud ega tunne vajadust.

Liikumist on rohkem. Vitamiine söön juurde, sest kui toidukogused on väiksemad, siis ilmselt toidust kõike ei saa.

Igatahes tänase seisuga on mul kaalu maha läinud -7,5kg ja loodan, et see jätkub.

NõrkPaksuke (nende rõõmuks, kellele meeldib diagnoose panna) ????

Kallis inimene, mina söön ühe eelroa koguse toitu üks kord päevas ja vitamiinid kōik normis. Sa arvad, et kolme toidukorraga ja kahe vahepalaga on su keha puuduses??? Tule taevas appi tõesti.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jõudsin 0,5 ste süstideni, kui pidin 1 mg ostma, sai ravim just otsa. 0,5-stega mingi väike mõju oli, aga seda, et üldse poleks süüa tahtnud, ei saanud küll öelda. Kokkuvõttes võtsin 3 kuuga alla 5 kilo, millest nüüd on siis 1 tagasi ja mis kuidagi enam alla minna ei taha… Tunnistan ausalt, et minu jaoks liiga kallis lõbu edasi jõurata. Püüan tahtejõudu kasvatada.

Vaesed ongi tavaliselt paksud. Sorry. Milleks süstid? Lihtsalt söö niipalju kui tarbid ja liigu!

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas hetkel üldse müüakse 0,5 mg doosi mitte diabeetikule? Endokrinoloog väitis, et 0,25 mg tuleb süstida palju rohkem, et oleks efektiivsust = kallis hind. Et 0,5 mg on broneeritud diabeetikutele või tuttavatele kinni pandud apteegis.

Üks arst kirjutas, et saada on ainult 0,25 mg ja kui pole diabeedi diagnoosi, siis edasisi suuremaid doose apteegist kätte ei saa.

Kuidas Teie kogemused on? Ma olen valmis ka kuu aega proovima, mis see 0,25 mg teeb, et pidurdada seda meeletut kaalutõusu, mis hetkel toimund on. Eks siis näis, mis edasi, kas kuu pärast on võimalus suuremat doosi osta või mitte. Ma üritan igast august leida arsti kuhu pöörduda, kes saaks aidata, sest ma tõesti ei soovi perearsti juurde minna selle murega hetkel.

Kas oled proovinud vähem süüa? Või on sul mingi reaalne diagnoos? Ma ei saa aru, kuidas saab kaal nii lappesse minna:(

Selgitage palun. Mul piisab päevas ühest väikesest toidukorrast, ehkki perele vaaritan. Lihtsalt ei soovi.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin täna neljanda 0.25mg Ozempicu süsti. Peale esimest süsti esimesel nädalal oli järgmisel päeval veidi “hõre” olla. Ma seda muudmoodi kirjeldada ei oska, kui et selline “on ja ei ole ka” halb olemine. See läks õnneks suht kiiresti üle, külma vee joomine tundus aitavat. Üldse vee joomine on läinud lihtsamaks (päevas pea 2l)

Teisel nädalal oli ka järgmisel päeval teistmoodi olla aga see läks paari tunniga üle. Peale seda pole midagi täheldanud. Kõht käib läbi nii nagu varem st on päevi, kui saab ilusti käidud ja on ka paaripäevaseid pause. Päevas on mul 3 toidukorda ja 2 vahepala. Suurema toidukorra olen üritanud jätta lõuna peale. Näljatunnet ja isusid pole üldse, mis omakorda teeb palju lihtsamaks omale toidukordade ettevalmistamise ja planeerimise. Väljas söömine on kõige keerulisem koguste mõttes, sest ei jaksa süüa aga noh tihti väljas ei käi, lihtsam on kodus toiduga mässata.

Alkoholi pole kunagi joonud ega tunne vajadust.

Liikumist on rohkem. Vitamiine söön juurde, sest kui toidukogused on väiksemad, siis ilmselt toidust kõike ei saa.

Igatahes tänase seisuga on mul kaalu maha läinud -7,5kg ja loodan, et see jätkub.

NõrkPaksuke (nende rõõmuks, kellele meeldib diagnoose panna) ????

Ma täiesti heatahtlikult küsin, et kuidas sa soovid nii palju süüa – kolm toidukorda ja veel vahepalad. Minu jaoks ulme.

Mis on väljas söömises keerulist? Tellid oma eelroa ja naudid. Kõht on täis, mis probleem?

Ma siis täiesti heatahtlikult vastan. See on mu endokrinoloogi soovitus. Nii uskumatu, kui see ka pole. Ja sulle ja ühele veel vastuseks, kes lausa taevast appi kutsus,et mu portsud on tänu sellele rohule VÄGA väikesed. Ja päriselt kas eelroa suuruse portsuga terve päeva peale on võimalik kogu päeva vitamiinid kätte saada? Palun too näide mis see toit selline on? Täitsa huvitaks selline menüü, saaks ka ehk ahhetada. Ma huvipärast küsiks oma arstilt ka järele kas see vastab tõele. Või tuleb siit vastus, et uuri ise, pole aega ja sina ei hakka õpetama?

Ja aitäh soovituse eest eelroog tellida, kahjuks ei suuda ma ka eelrooga väljas olles ära süüa, sest tavaliselt on need minu jaoks suured ja üsna tüütu on igakord mingi osa koju kaasa pakkida ning ei, alati ei ole võimalik kellegagi jagada.

Eks kõrvalt vaatajana on lihtne hinnanguid anda ja ahhetada aga minul see soovitus töötab. Praeguseks on juba üle 17kg maha läinud 🙂

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõrk Paksuke, mis aja jooksul selline kaalulangus? Mul normaalkaaluni 25 kg… teoreetiliselt, kui iga kuu kaotada 4 kg, mis ju ei ole ülikiire tempo, peaksin hakkama saama kuue kuuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõrk Paksuke, mis aja jooksul selline kaalulangus? Mul normaalkaaluni 25 kg… teoreetiliselt, kui iga kuu kaotada 4 kg, mis ju ei ole ülikiire tempo, peaksin hakkama saama kuue kuuga.

minul on see langus olnud 3,5 kuuga. Hetkel teen veel 0.5mg, paari nädala pärast 1mg peale üle. Samas seda võin öelda, et seisakuid on olnud ja iga nädal ei lähe 1kg vaid vahest vähem, vahest rohkem, vahest üldse mitte. Mul siin hiljuti paar nädalat sisuliselt seisis ja siis läks nädalaga 2kg ja 1kg, aru ma ei saanud kust aga läks. Ma soovitan rahulikult võtta ja selliseid eesmärke mitte võtta a la 6kuud ja 25kg. Läheb nagu läheb, peaasi et läheb 🙂

 

NP

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel teen veel 0.5mg, paari nädala pärast 1mg peale üle.

Kuskohast sa võtta kavatsed neid süste?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel teen veel 0.5mg, paari nädala pärast 1mg peale üle.

Kuskohast sa võtta kavatsed neid süste?

Mul on need olemas 🙂 Hoidsin mõni nädal tagasi ravimiinfol silma peal ja kui nägin, et 1mg kohta hakkas infot tulema, siis aega ta võttis pool päeva ringi sõitmist aga kätte ma nad sain. Ja enne kui keegi hakkab kommenteerima, minu KMI oli alguses 55 (jah nii suur) ma pole neid rohte arstilt välja luninud vaid olen käinud kogu tee läbi st endokrinoloog on diagnoosi pannud ning kompleksravi koos ühe teise ravimiga määranud. Mul on konkreetne diagnoos (lõpuks) miks kaal on selliseks läinud, sest sattusin arsti otsa, kes tegi absoluutselt kõik analüüsid ja uuris välja miks see nii on Ning ütlen kohe, et nii suure kaalunumbriga (ja diagnoosiga) soovitus liigu rohkem, söö vähem ei tööta. Ükskõik, kui arusaamatu see teile tundub ja kuidas mõni kägu teab paremini. Kuna mul ei olnud veel diabeeti, siis maksan täishinda ja kui sügiseks uut kogust 1mg ei tule (peale satu) siis pean topelt kogused ostma hakkama. Kallis ta on aga ma võtan seda nii et ma investeerin hetkel oma tulevikku. Kuna tulemused on nähtavad, siis leian et ma pean ja saan ise hetkel teha kõik, et vältida seda et tulevikus tervisekassa arvelt muud ravi saama peaks. Kui keegi leiab, et ma peaks selle tõttu puid alla saama, siis jumala eest laske käia. Õnneks toimub seda ainult siin keskkonnas, väljaspool siinset ollakse toetavad 🙂

NP

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgitage palun. Mul piisab päevas ühest väikesest toidukorrast, ehkki perele vaaritan. Lihtsalt ei soovi.

Miks sina siis üldse sõna võtad, kui endal pole üldse söögiisu. Teistel on jälle liiga suur söögiisu. Mul on kunagi ühe ravimi tagajärjel olnud nii, et juba öösel hakkas kõht teravalt valutama ja jätkas seda päeva vältel. Kogu aeg tahtsin süüa. Muidugi on niimoodi kehakaalu raskem säilitada, kui siis, kui söögiisu pole. Ja täpselt seda need ravimid teevadki, võtavad ära söögiisu. Seega see, mis on sinu tavaline olukord, on nende jaoks siis, kui võtavad ravimit. Siis on väga kerge imestada, et miks mõni küll paksuks on ennast söönud, mina üldse süüa ei taha.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud on tavaliselt juba targad. Teavad hästi, mis on lapsele kahjulik, ebatervislik, ebavajalik ja halb. Tegelevad sellega, keelavad, seavad piire ja teevad kokkuleppeid. Kuidas siis nii on, et endale ei suudeta olla see EMA, kõigi oma teadmistega, kes valvab, keelab, seab piire. Kuhu see tahtejõud enda suhtes kaob?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

magusat tahan kodu aeg. lapsepõlves vanemad muretsesis 1.tüüpi diabeedi pärast.

Vabandust, aga mis seos on magusa söömisel ja I tüübi diabeedil?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head (kaalulangetuse eesmärgil) tarvitajad!

Mida teete sellise kõrvalnähu puhul nagu harvem roojamine? Ja kõhukinnisus? Saan aru, et sissesöödav toidukogus on nüüd oluliselt väiksem ja seetõttu ka väljutatavat materjali vähem, aga siiski ma arvan, et normaalne oleks ikka iga päev kord see protsess läbi viia ????

ei tea millest sa räägid. ei söö ka väiksemaid koguseid. lihtsalt väldin süsivesikuid

Ei ole küll see, keda tsiteerid, aga minul lakkas seedimine pärast seda, kui katsetasin LCHFi. Rohkem kui kaks nädalat möödus. Ja siis tuli suur pingutuse peale üks jänesepabul.

Nii et jah, iga inimene on erinev.

Vabandust, et teemast välja!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled proovinud vähem süüa? Või on sul mingi reaalne diagnoos? Ma ei saa aru, kuidas saab kaal nii lappesse minna:( Selgitage palun. Mul piisab päevas ühest väikesest toidukorrast, ehkki perele vaaritan. Lihtsalt ei soovi.

Sul on prillid? Nii imelik! Mul küll ei ole!  ????

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel teen veel 0.5mg, paari nädala pärast 1mg peale üle.

Kuskohast sa võtta kavatsed neid süste?

Mul on need olemas ???? Hoidsin mõni nädal tagasi ravimiinfol silma peal ja kui nägin, et 1mg kohta hakkas infot tulema, siis aega ta võttis pool päeva ringi sõitmist aga kätte ma nad sain. Ja enne kui keegi hakkab kommenteerima, minu KMI oli alguses 55 (jah nii suur) ma pole neid rohte arstilt välja luninud vaid olen käinud kogu tee läbi st endokrinoloog on diagnoosi pannud ning kompleksravi koos ühe teise ravimiga määranud. Mul on konkreetne diagnoos (lõpuks) miks kaal on selliseks läinud, sest sattusin arsti otsa, kes tegi absoluutselt kõik analüüsid ja uuris välja miks see nii on.

Kes see põhjalik arst on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälgin teemat. Ma ise paks ei ole (veel?). Olen 51, mul on kilpnäärme alatalitlus, polütsüstilised munasarjad, mõtlen koguaeg söögist, mul puudub see signaal, mis viib info kõhust ajju – et nüüd on kõht täis ja aitab… Paks ei ole ma ainult tänu sellele, et näen metsikut vaeva selle teemaga – hambad ristis jälgin söömist, teen kõvasti trenni jne. Mure on aga oma lapse pärast. Ta paisub nagu kakuke. Kardan, et ta on minult pärinud selle omaduse, et ei tunneta täiskõhutunde saabumist. Sööb täiesti pidurdamatult. Viimasel ajal on hakanud toitu peitma. Padja alt leian tühjasid saiakeste paberkotte ja šokolaadipabereid.

Mis on see KMI, millega tasub arsti poole pöörduda? Kas seal on üldse mingit konkreetset piiri kehtestatud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen KMI järgi rasvunud (KMI 30) ja väga ei tahetud kirjutada. Tehti analüüsid ja alles analüüside põhjal otsustati, et kirjutatakse ravim välja. Ehk isegi rasvunud inimestele ei kirjutata seda niisama lihtsalt välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen KMI järgi rasvunud (KMI 30) ja väga ei tahetud kirjutada. Tehti analüüsid ja alles analüüside põhjal otsustati, et kirjutatakse ravim välja. Ehk isegi rasvunud inimestele ei kirjutata seda niisama lihtsalt välja.

Huvitav, mis need analüüsid siis näitama peavad, et osadel juhtudel saab? Olgu, vaatavad ehk kilpnäärme hormoone. Kas midagi veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled proovinud vähem süüa? Või on sul mingi reaalne diagnoos? Ma ei saa aru, kuidas saab kaal nii lappesse minna:( Selgitage palun. Mul piisab päevas ühest väikesest toidukorrast, ehkki perele vaaritan. Lihtsalt ei soovi.

Sul on prillid? Nii imelik! Mul küll ei ole! ????

Jah, ilmselt ongi tal asi selles, et ta pole proovinud ilma prillideta näha 😀 Proovigu korra!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis need analüüsid siis näitama peavad, et osadel juhtudel saab? Olgu, vaatavad ehk kilpnäärme hormoone. Kas midagi veel?[/quote]

Kilpnääret, ferritiini ja raua näitajaid, veresuhkrut, D ja B vitamiinide taset ja üldist verepilti (näiteks põletikunäitajaid), mõõdeti igast küljest, sh kaela ümbermõõtu, mõõdeti vererõhku jne – ei teagi miks nii põhjalikult enne uuriti, aga mäletan, et arst kõhkles – et see ikka eelkõige diabeediravim jne. Aga kuna mu näitajad olid halvenenud aastatega – vererõhk, halb kolestorool ja midagi veel, siis otsustas kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kilpnääret, ferritiini ja raua näitajaid, veresuhkrut, D ja B vitamiinide taset ja üldist verepilti (näiteks põletikunäitajaid), mõõdeti igast küljest, sh kaela ümbermõõtu, mõõdeti vererõhku jne – ei teagi miks nii põhjalikult enne uuriti, aga mäletan, et arst kõhkles – et see ikka eelkõige diabeediravim jne. Aga kuna mu näitajad olid halvenenud aastatega – vererõhk, halb kolestorool ja midagi veel, siis otsustas kirjutada.

Kas see oli perearst või endokrinoloog?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on see KMI, millega tasub arsti poole pöörduda? Kas seal on üldse mingit konkreetset piiri kehtestatud?

Mulle kirjutati, kui KMI oli 27. Kilpnäärme alatalitlus ja hormonaalsed häired olid ka, polütsüstilised munasarjad. Kaasuv haigus oli depressioon, olin võtnud kangeid rahusteid ja antidepressante suures koguses, aga ei aidanud. Rääkisin, et mu paksus põhjustab mulle depressiooni, tööl tehakse märkusi jne. Võtsin ligi 20 kg maha ja tõepoolest läks depressioon üle, sest olen nüüd aktiivsem, teen rohkem sporti, käin üritustel, otsisin mehe jne. Aga see oli enne, kui see imeravimi jutt ja defitsiit tuli. Siis ei olnud mingit defitsiiti. Nüüd on nats jama, sest kui ravimit ei võta, kohe hakkab kaal tõusma, kõht on jubedalt tühi, palju hullemini kui paksuna oli. Keha vist tahab tagasi sama kaalu saavutada, telekas nägin bariaatrilise kirurgiaga tegelevat arsti, kes ütles, et kehale jääb mällu kõige kõrgem kaal, mis tal on olnud ja ta teeb kõik, et seda tagasi saada. Mul on ka kõhuplastika tehtud ja kaks juurdevõetud kilo andis kohe jubedalt tunda, kõht ja arm hakkasid kiskuma. Seega ma ei tohi kohe päris kindlasti paksuks tagasi võtta, siis mu kõht rebeneb.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgitage palun. Mul piisab päevas ühest väikesest toidukorrast, ehkki perele vaaritan. Lihtsalt ei soovi.

Mis perel siis viga on, et niimoodi õgivad, et vaja süüa neile teha? Söögu ka päevas korra üks amps ja asi vask. Selgita palun.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see oli perearst või endokrinoloog?[/quote]

Perearst kirjutas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin täna neljanda 0.25mg Ozempicu süsti. Peale esimest süsti esimesel nädalal oli järgmisel päeval veidi “hõre” olla. Ma seda muudmoodi kirjeldada ei oska, kui et selline “on ja ei ole ka” halb olemine. See läks õnneks suht kiiresti üle, külma vee joomine tundus aitavat. Üldse vee joomine on läinud lihtsamaks (päevas pea 2l)

Teisel nädalal oli ka järgmisel päeval teistmoodi olla aga see läks paari tunniga üle. Peale seda pole midagi täheldanud. Kõht käib läbi nii nagu varem st on päevi, kui saab ilusti käidud ja on ka paaripäevaseid pause. Päevas on mul 3 toidukorda ja 2 vahepala. Suurema toidukorra olen üritanud jätta lõuna peale. Näljatunnet ja isusid pole üldse, mis omakorda teeb palju lihtsamaks omale toidukordade ettevalmistamise ja planeerimise. Väljas söömine on kõige keerulisem koguste mõttes, sest ei jaksa süüa aga noh tihti väljas ei käi, lihtsam on kodus toiduga mässata.

Alkoholi pole kunagi joonud ega tunne vajadust.

Liikumist on rohkem. Vitamiine söön juurde, sest kui toidukogused on väiksemad, siis ilmselt toidust kõike ei saa.

Igatahes tänase seisuga on mul kaalu maha läinud -7,5kg ja loodan, et see jätkub.

NõrkPaksuke (nende rõõmuks, kellele meeldib diagnoose panna) ????

Ma täiesti heatahtlikult küsin, et kuidas sa soovid nii palju süüa – kolm toidukorda ja veel vahepalad. Minu jaoks ulme.

Mis on väljas söömises keerulist? Tellid oma eelroa ja naudid. Kõht on täis, mis probleem?

Ma siis täiesti heatahtlikult vastan. See on mu endokrinoloogi soovitus. Nii uskumatu, kui see ka pole. Ja sulle ja ühele veel vastuseks, kes lausa taevast appi kutsus,et mu portsud on tänu sellele rohule VÄGA väikesed. Ja päriselt kas eelroa suuruse portsuga terve päeva peale on võimalik kogu päeva vitamiinid kätte saada? Palun too näide mis see toit selline on? Täitsa huvitaks selline menüü, saaks ka ehk ahhetada. Ma huvipärast küsiks oma arstilt ka järele kas see vastab tõele. Või tuleb siit vastus, et uuri ise, pole aega ja sina ei hakka õpetama?

Ja aitäh soovituse eest eelroog tellida, kahjuks ei suuda ma ka eelrooga väljas olles ära süüa, sest tavaliselt on need minu jaoks suured ja üsna tüütu on igakord mingi osa koju kaasa pakkida ning ei, alati ei ole võimalik kellegagi jagada.

Eks kõrvalt vaatajana on lihtne hinnanguid anda ja ahhetada aga minul see soovitus töötab. Praeguseks on juba üle 17kg maha läinud ????

Ju käid siis mingites pubides, seal eelroad suuremad. Restoranis on eelroog ikka väike.

Iga päev söön erinevaid asju. Täna näiteks paar viilu kanafileed, pool avokaadot, salatilehed, kirsstomatid.

Eile oli heeringas, keedumuna, törts hapukoort, leivaõhik.

Ega ma õpetagi, aga ka mina oleks ilmselt ülekaaluline, kui sööksin kolm korda päevas pluss vahepalad. See, et su portsud on praegu nii imeväikesed, tundub sulle lihtsalt, sest seni sõid ilmselt maaparandaja mõõtu portse.

Sa ei saa ju ravimit igavesti võtta.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgitage palun. Mul piisab päevas ühest väikesest toidukorrast, ehkki perele vaaritan. Lihtsalt ei soovi.

Mis perel siis viga on, et niimoodi õgivad, et vaja süüa neile teha? Söögu ka päevas korra üks amps ja asi vask. Selgita palun.

Käivad kõik kaks korda päevas trennis pluss kasvavad lapsed. Nemad vajavadki rohkem energiat ja toitu.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 260 )


Esileht Ilu ja tervis Semaglutiid (Ozempic, Rybelsus) kaalulangetuse eesmärgil