Esileht Tööelu, raha ja seadused. Seoses 2.samba rahaga küsimus, kes on välja võtnud?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Seoses 2.samba rahaga küsimus, kes on välja võtnud?

Postitas:
Kägu

Mis kuupäeval teil orienteeruvalt laekus ja nö kaotus oli suur, ehk et kas kukkus summa väga alla?

Aitäh.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

:,:Kukkus kägu kuk-kuku-kuku:,:<br style=”box-sizing: border-box; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;” />kukkus kägu mul kase otsast kokku korda viis.<br style=”box-sizing: border-box; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;” />:,:Arvatagi, et asi minu kurvaks tegi,<br style=”box-sizing: border-box; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;” />et nõnda vähe aastaid mulle kägu kukkus siis. :,

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kaotus, kuhu kukkus? Tulumaksu pead silmas või? See on jätkuvalt 20% praegu.

+6
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja peab pöialt, et ei kukuks väga alla 🙂 Põnevusega ootab, et tohoh, mis summa mulle võiks küll laekuda, äkki läheb hästi ja ei kukugi alla. Väike vihje, et väike matemaatiline tehe annab siin juba täitsa kohe vastuse, see ei ole mingi loodusõnnetus, et kuskilt ise midagi ootamatult kukub.

+8
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kuupäeval teil orienteeruvalt laekus ja nö kaotus oli suur, ehk et kas kukkus summa väga alla?

Aitäh.

Mis mõttes “mis kuupäeval”? Avalduse esitamisest ca pool aastat. See ju kõik kirjas. Tulumaks 20% läheb maha.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Laekus väljamakse kuu teisel tööpäeval.

Avalduse esitamise päevaga võrreldes oli summa veidi tõusnud väljamakse hetkeks (ja sellest siis veel -20% tm).

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, kuidas mõjutab 2. samba väljavõtmine 1. sammast? Pean silmas, et 2. samba kogujatel on riigi poolt lisatava 4% võrra tulevikus 1. sammas väiksem samas proportsioonis. Kui ma katkestan 2. samba kogumise, kas siis 1. samas jääb endiselt väiksemaks nagu 2. samba kogujatel ikka, tõuseb tagasi nagu polekski 2. sammast kogunud või tehakse seal mingi rehkendus, et mitu aastat kogusin ja mitu mitte ning vastavalt korrigeeritakse 1. samba väljamakseid?

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, kuidas mõjutab 2. samba väljavõtmine 1. sammast? Pean silmas, et 2. samba kogujatel on riigi poolt lisatava 4% võrra tulevikus 1. sammas väiksem samas proportsioonis. Kui ma katkestan 2. samba kogumise, kas siis 1. samas jääb endiselt väiksemaks nagu 2. samba kogujatel ikka, tõuseb tagasi nagu polekski 2. sammast kogunud või tehakse seal mingi rehkendus, et mitu aastat kogusin ja mitu mitte ning vastavalt korrigeeritakse 1. samba väljamakseid?

Kuna 1. sammas sõltub nii makstud sotsiaalmaksust kui töötatud ajast, siis sellest järelduvalt on 1. samba väljamakse proportsionaalselt väiksem.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kuupäeval teil orienteeruvalt laekus ja nö kaotus oli suur, ehk et kas kukkus summa väga alla? Aitäh.

Jeerum, soovin küsida, millisesse heasse kohta sa selle investeerid, et väljas tasus võtta?

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis kuupäeval teil orienteeruvalt laekus ja nö kaotus oli suur, ehk et kas kukkus summa väga alla? Aitäh.

Jeerum, soovin küsida, millisesse heasse kohta sa selle investeerid, et väljas tasus võtta?

Tahaks reisule minna niiväga. Ja siis olid prožüüris odavad pannid.

+11
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

poole aasta jooksul

0
0
Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Seoses 2.samba rahaga küsimus, kes on välja võtnud?