Esileht Tööelu, raha ja seadused. Seoses elatisega

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Seoses elatisega

Postitas:

Laste isalt on kohtu kaudu välja nõutud elatis. Alguses maksis aga nüüdseks on juba ca aasta maksmata jätnud. Tean, et puhtalt kiusu pärast ei maksa. Kas seda võlgu olevat summat saab nõuda ainult kohtutäituri kaudu? Või saab teha ka makse kiirkäsu menetlusena?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtutäiturile saad esitada. Ole valmis tõestama, et sa ise oled püüdnud lapse isaga suhelda ja võlast rääkinud.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 21:11; 16.01 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtutäituri poole pead pöörduma. Mina ei pidanud midagi tõestama, et olen ise kontakti otsinud ja anuma pidanud jms. Läksin kohale ja seal koos täituri abiga täitsime kõik paberid ära. Võtsin mälupulgal konto väljavõtte kaasa, et mis perioodil palju maksis ja palju võlgu on. Aega ikka kulus ja hiljem veel, kui eksmees veel vastuväiteid esitas (mõttetuid, mis ei aidanud teda kuidagi). Kohe tegin ka elatisabi avalduse ära.

Kohtutäituri poole pöördumine pani ta kohe maksma, aga nüüd ka kohtutäiturile. Ka tegi kõike kiusu pärast, endal oli hea töökoht väga hea palgaga, kinnisvara, auto.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtutäiturile saad esitada. Ole valmis tõestama, et sa ise oled püüdnud lapse isaga suhelda ja võlast rääkinud.

Sellist asja ei pea tõestama, mis rumalusi sa räägid. Kohtuotsus on inimesel käes ja see on täitmiseks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtutäiturile saad esitada. Ole valmis tõestama, et sa ise oled püüdnud lapse isaga suhelda ja võlast rääkinud.

Sellist asja ei pea tõestama, mis rumalusi sa räägid. Kohtuotsus on inimesel käes ja see on täitmiseks.

Ei räägi rumalusi. Pöördusin kohtutäituri poole, tema esimene küsimus oli kas olen ise võlgnikult küsinud ja teavitanud, et ta võlgu on. Kui need asjad selgeks said räägitud, siis võttis menetlusse. Ilmselt oleneb täiturist, kes kuidas läheneb asjale.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 21:11; 16.01 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtutäiturile saad esitada. Ole valmis tõestama, et sa ise oled püüdnud lapse isaga suhelda ja võlast rääkinud.

Sellist asja ei pea tõestama, mis rumalusi sa räägid. Kohtuotsus on inimesel käes ja see on täitmiseks.

Ei räägi rumalusi. Pöördusin kohtutäituri poole, tema esimene küsimus oli kas olen ise võlgnikult küsinud ja teavitanud, et ta võlgu on. Kui need asjad selgeks said räägitud, siis võttis menetlusse. Ilmselt oleneb täiturist, kes kuidas läheneb asjale.

See on ju ajuvaba. Kohtuotsus on see, mis ütleb, et ta peab maksma. Ilmselt küsiti ja teavitati isa tema maksekohustusest ka enne kohtusse pöördumist, miks peaks sellest pärast kasu olema, kui enne polnud. Võlast teavitamiseks piisab isale sellest, et ta vaatab oma konto väljavõtet ja näeb, et makse on tegemata (antud juhul juba aasta aega). Vaevalt et kogemata vahele jäänud. Olen ka ise kohtutäituri abil elatisevõlga nõudnud kahel korral, kumbki kord ei küsitud midagi, vaid vaadati dokumente.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtutäiturile saad esitada. Ole valmis tõestama, et sa ise oled püüdnud lapse isaga suhelda ja võlast rääkinud.

Sellist asja ei pea tõestama, mis rumalusi sa räägid. Kohtuotsus on inimesel käes ja see on täitmiseks.

Ei räägi rumalusi. Pöördusin kohtutäituri poole, tema esimene küsimus oli kas olen ise võlgnikult küsinud ja teavitanud, et ta võlgu on. Kui need asjad selgeks said räägitud, siis võttis menetlusse. Ilmselt oleneb täiturist, kes kuidas läheneb asjale.

Võis olla küll nii. Inimlik lähenemine, nemad on ju igasuguseid asju näinud ja teavad, et osasid asju tehakse emotsioonide ajendil. Teavad ka seda, mis tähendab inimese jaoks kui kohtutäitur kukil on.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtutäiturile saad esitada. Ole valmis tõestama, et sa ise oled püüdnud lapse isaga suhelda ja võlast rääkinud.

Sellist asja ei pea tõestama, mis rumalusi sa räägid. Kohtuotsus on inimesel käes ja see on täitmiseks.

Ei räägi rumalusi. Pöördusin kohtutäituri poole, tema esimene küsimus oli kas olen ise võlgnikult küsinud ja teavitanud, et ta võlgu on. Kui need asjad selgeks said räägitud, siis võttis menetlusse. Ilmselt oleneb täiturist, kes kuidas läheneb asjale.

see on elementaarne küsimus ju, mitte mingi tõendamist nõudev asi. loomulik, et täitur asja täpsustab ja küsib, et kas sa oled ise sel teemal suhelnud, mismoodi võlglasega kontakti saab jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läbi tehtud asi. Muidugi Anna kohtutäiturile. Hakkad saama riigilt 100 EUR elatisabi iga kuu, kui kuskilt pole kinni pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Seoses elatisega