Esileht Hobinurk Seoses kodus treenimisega

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Seoses kodus treenimisega

Postitas:

Üritan kodus trenni teha, aga nii kui on vaja veidi suuremat pingutust või on harjutust ebamugav teha, tuleb kohe käega löömise tunne ja jätan pooleli. Samas ei taha alla anda, aga sundida on nii raske ennast. Mida teha?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõnda muud ala proovida näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas muidu oled kodust väljas treeninud või pole üldse treeninud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen ise sedasama, et kodus treenimine ei õnnestu väga. Lihtsalt pole endal jaksu iseend niiviisi juhtida ja sundida – minu puhul isegi sisult meeldivate treeningutega mitte, mõne aja möödudes vajub ikka ära. Kõige ahastamapanevam on, et see ei õnnestu isegi sellise trenni puhul, mida mul väga-väga vaja on. Füsioteraapiast sain harjutused, millega leevendada alaseljavalusid, ja need tegelikult ka töötavad ja neist on nii palju kasu – aga ainult, kui ma neid ikka päriselt ka teen. Ja ma ei tee üldse nii palju, kui peaks. Ei oska ennast ka hetkel kuidagi aidata.

Minu jaoks on see umbes sama, mis õppida üksipäini omaette mõnd keelt rääkima või mõnda pilli mängima – alguses hakkad entusiasmiga peale, teed ja edened, aga millalgi ikka tuleb väsimus peale või elu sõidab plaanidest üle igasuguste muude kohustustega. Seepärast olen juba ammu aru saanud, et mingi püsiva tegevuse ja tulemuse saavutamiseks tuleb ikka leida mingi juhendaja ja rühm, kellega koos edeneda. Midagi, mis hoiab asja juures, struktureerib elu kuidagi paremini ja rangemalt, kui ma ise seda suudan.

Natuke paremini õnnestub mul õues treenimisega – jooksmine, matkamine, rattasõit, praegu ilmselt sobiks suusk, kui oskaksin ja kui oleks suusad. See vist toimib seepärast, et seal on vähemalt keskkonnavahetus sees, võimalus ennast töö-kodu rutiinist korraks välja lülitada. Aga kodus toanurgas – väga raske on asja juures püsida.

Üks asi, mis mind natukene toetab koduse trenniga on, et sättisin nii, et tohin ainult trenni tehes kuulata oma lemmik podcaste. Muul ajal ei kuula. Võib-olla on teemaalgatajal ka mõni meeldiv tegevus, mida annaks trenniga sellisel viisil siduda. Minu puhul pole see küll täiesti edukas olnud, aga natuke on abiks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aastaid jõusaalis käinud ja väga distsiplineeritult. Kell kuus hommikul olen ma alati jõusaalis kohal, ning annan endast maksimumi. Aga ma ei suuda teha kodus trenni, ma lihtsalt ei suuda. Püüdsin küll, aga tüdinesin üsna kiirelt. Pool tundi oli max aeg ja harjutused oli mul sooritatud ka suht laisalt. Ja ma ka tean miks – kodu on minu jaoks puhke ala.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritan kodus trenni teha, aga nii kui on vaja veidi suuremat pingutust või on harjutust ebamugav teha, tuleb kohe käega löömise tunne ja jätan pooleli. Samas ei taha alla anda, aga sundida on nii raske ennast. Mida teha?

Polegi midagi teha, mina hakkasin kohapeal käima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 13:04; 09.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Peale 2 kuud body pumpis käimist olen avastanud, KUI palju annab see juurde. Kodus jõuaksin max 1 min kõhulihaseid teha, trennis on lugu 4 min ja tunnen, et tõesti annan endast maksimumi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Peale 2 kuud body pumpis käimist olen avastanud, KUI palju annab see juurde. Kodus jõuaksin max 1 min kõhulihaseid teha, trennis on lugu 4 min ja tunnen, et tõesti annan endast maksimumi.

Sama siin! Lisaks kaastreenijad mõjuvad ka motiveerivalt. Ikka pingutad veidike rohkem.

Kodus oli nii lihtne, ah täna ei viitsi rohkem, küll homme jne, homme olid muud vabandused ja soiku see jäi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 13:04; 09.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Seoses kodus treenimisega