Esileht Väikelaps Seoses Kristiine keskuse mängutoast jope kadumisega.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Seoses Kristiine keskuse mängutoast jope kadumisega.

Postitas:

Minu lapsel varastati/kadus Kristiine keskuse Reds mängutoast jope. Tegin sellest ka perekooli teema, aga kuna sellest on juba peaaegu kuu aega möödas, algatasin uue teema, sest võibolla nii vanu teemasid ei loeta. Tahtsin teistele ka teada anda kuidas asi lõppes.
Eelmisesse teemasse ei vastanud ma enam sellepärast, et käisid Reds mängutoa juhtkonnaga läbirääkimised, nad lubasid väikest kompensatsiooni jope eest.
Reds mängutoa juhtkonna poolt vaadati üle kõik turvakaamerate lindistused, aga midagi kahtlast ei märgatud.
Reds mängutoa juhtkond suhtus väga inimlikult juhtunusse, mõistis mind ja pakkus omapoolset kompensatsiooni (mitte rahalist ega uut jopet) millega mina olin vägagi nõus. Reds mängutoa juhtkonda tahan omapoolt tänada, sest jope oleks võidud ju tegelikult varastada ükskõik kust ja vargus selle konkreetse mängutoaga kuidagi seotud ei olnud, ometi pakkusid nemad kompensatsiooni.
Soovitus kõigile – ükskõik kuhu te lähete lugege alati läbi sisekorraeeskirjad ja minnes Reds mängutuppa võtke omale riiete hoidmiseks kapp, mis maksab küll 30 senti, aga on tunduvalt odavam kui osta uued riided. Minul vedas, et Reds mängutoa juhtkond oli väga mõistev ja sain kompensatsiooni jope kadumise eest, aga igakord see nii ei peagi olema, sest sisekorraeeskirjades selgelt kirjas, et seal ei vastutata kadunud asjade eest.
Kuna lubasin mängutoa juhtkonnale, et kui nad jope kokkulepitud viisil kompenseerivad unustan ma selle jope ära ja seega ei hakka sellest kadunud jopest enam avalikult kirjutama.
Tänan veelkord Reds mängutubade juhtkonda ja soovitan kõigil minna mängutubadesse mängima hoolimata meie perel juhtunud vahejuhtumist. Kordan ennast: jope vargus polnud kuidagi seotud konkreetse mängutoaga, vaid oleks võinud juhtuda ükskõik kus. Minu lapsed tahavad ikka minna Kristiine keskuse Redsi mängima ja seal ka sünnipäeva pidada, sest see pidi olema ütlemata lahe koht. Soovitan kõigile lastele seal lahedas kohas ära käia!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 09:18; 24.01 09:28; 24.01 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lugesin ka tookordset teemat. oot, aga nüüd ei saa ma aru – kui on olemas turvakaamera salvestus, siis peaks ju jope käekäik sealt näha olema… ausalt praegu tekib sinu teemat lugedes küll tunne, et tea, kas seda jope seal üldse kunagi oligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ise imestasin kuidas pole jope kadumist sealt märgata ja küsisin kas see on ikka näha, et laps jopega mängutuppa sisenes, see pidi näha olema…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 09:18; 24.01 09:28; 24.01 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lugesin ka tookordset teemat. oot, aga nüüd ei saa ma aru – kui on olemas turvakaamera salvestus, siis peaks ju jope käekäik sealt näha olema… ausalt praegu tekib sinu teemat lugedes küll tunne, et tea, kas seda jope seal üldse kunagi oligi.[/tsitaat]

mina usun pigem, et see oli salvestuselt ilusti näha, aga lihtsalt mätsiti Reds’i poolt kinni … sry, kui eksin, aga seda ma ka ei usu, et teemaalgataja käis seal \”väljamõeldud\” jopet nõutamas. sellise tobeduse peale annab ikka tulla …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:30; 24.01 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minul tundub asi imelik,kirjutasite,et see oli väga kallis jope ja olete üksikema ja kogusite selleks mitu kuud raha,et see kallis jope osta ja nüüd ei soovinud isegi mängutoalt kompensatsiooni rahas,et saaksite lapsele uue jope osta,vaid lahendasite olukorra teistmoodi.Ja nüüd kiidate nii väga seda mängutuba,nagu teeks vaid reklaami.Imelik värk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult tahaksin kompensatsiooni rahas, aga miks mängutuba peaks andma kompensatsiooni rahas? Minul on hea meel, et nad üldse kompenseerivad. Nimelt saan pidada seal ühe lapse sünnipäeva (nende poolt veel lahtine kas Ülemiste või Kristiine mängutoas).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 09:18; 24.01 09:28; 24.01 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab olla vargus kui selline mitte seotud konkreetse mängutoaga? Kui vargus leidis aset seal on see seotud selle kohaga.Hea reklaam küll,makske aga riidekappide eest,meie ei vastuta kadunud riiete eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Loomulikult tahaksin kompensatsiooni rahas, aga miks mängutuba peaks andma kompensatsiooni rahas? Minul on hea meel, et nad üldse kompenseerivad. Nimelt saan pidada seal ühe lapse sünnipäeva (nende poolt veel lahtine kas Ülemiste või Kristiine mängutoas).[/tsitaat]

Raskustes üksikema ostab ülikalli jope ja peab laste sünnipäevi mängutoas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:43; 24.01 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlane teemaalgatus, tundub tõesti nagu reklaam. Sõna Reds, on kasutatud 9 korda. See teema küll pole tehtud selle poolt, kelle jope kaduma läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Raskustes üksikema ostab ülikalli jope ja peab laste sünnipäevi mängutoas?[/tsitaat]

Ükiskemade lapsed peavad käima nartsudes ja pidama sünnipäevi kodutute varjupaigas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:30; 24.01 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ükiskemade lapsed peavad käima nartsudes ja pidama sünnipäevi kodutute varjupaigas? [/tsitaat]

Meie pere ei ole raskustes, aga nii kalleid riideid ometi ei osta ja sünnipäevi peame kodus/õues. Miks nartsud ja varjupaik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 09:43; 24.01 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin on tõesti aru saada, et rumalepoolsemale emale on tehtud ettekirjutusi, et ta vabandaks perekoolis avalikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui sapised. Saan aru, et teemaalgataja tänab mängutuba vastutulelikkuse eest. Seda täna Eestis eriti tihti ei kohta.
Küll aga tõesti imelik, et midagi kahtlast keegi ei tuvastanud. Eks see jope tasapisi tõmmati võõra lapsevanema poolt kotti ja kõik. Loodan, et teemaalgataja on sellest ajast saati hoolega erinevatel e-turgudel silma peal hoidnud, et varas tuvastada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 10:12; 24.01 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab reklaami moodi küll. Kui leiti lahendus, siis ma poleks enam uut teemat tegema tulnud. Aga nüüd on siin Reds, Reds, Reds, asjad kaovad, aga minge ikka!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 10:27; 24.01 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin teemaalgataja teksti poole peale ja kuni sinnani tundus kõik veel loogiline. Siis aga hakkas asi metsa kiskuma. Selline tunne, nagu inimene oleks kellegi poolt ähvardustega nii tümaks tehtud või ära ostetud, et ei anna endale enam aru, mis jama suust välja ajab, kordab ennast jne. Kui lugesin lõpulauset, siis kõlas see minu jaoks juba täiesti irooniliselt: Soovitan kõigile lastele seal lahedas kohas ära käia!
See kõlab umbes nii, et soovitan kõigil sellist vargust kogeda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle teema uuesti püstitamisega oled nüüd kahjuks mängutoale rohkem kahju kui head reklaami teinud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et jope vargust lindilt näha pole, on üsna usutav. Vargad on väga osavad ja teavad hästi kus kaamerad asuvad. Seljaga kaamerat varjates, on lihtne oma last riietades vaikselt võõras jope ka kotti pista. Ja sisekorraeeskirjades on ilmselt kirjas, et mängutuba ei vastuta laokile jäetud riiete eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene tegi antireklaami. Asutusele jäi see silma ja klaaris asja ära, sest eelmises teemas tuli ju ka vastuseis stiilis, et näitsikud ei jälgi lapsi, riietest rääkimata. kas sina ei sooviks firmaomanikuna, et sinu kohast siiski räägitaks positiivses mõttes.
Just oli mingi uudis, et hetkel klient kuningas ja meediavõrgustik annab tagasisideks suurema võimaluse ja pigem klaarida enne kui keegi kuskile midagi taolist üles riputab, sest iga reklaam ei ole positiivne reklaam.
Mingi mees ameerikas tegi ju oma kitarri lõhkumisest laulu, mida tuhanded inimesed nüüd youtubest vaadanud, enne seda polevat lennufirma huvi tundnud, aga nüüd said lausa CNN uudistesse 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=-QDkR-Z-69Y

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub jah, et see mängutuba on nüüd ise teemaalgataja nime all siia ühe kiidukirja jätnud. Kirjutaks vana postituse all, siis näeks vähemalt, et kas nn. teemaalgataja on varem postitanud, aga no mine tea, mängutuba seisis äkki nõudliku näoga seljataga ja käskis vägisi kirjutada kiidulaulu:).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla oli varas töötaja ja seetõttu tahetigi kinni mätsida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Senini selle mängutoa kohta siin ju ainult negatiivseid kommentaare tulnud (mitte ainult selles jopekadumise teemas, vaid ka mujal – et töötajad ja juhtkont on ülbed jne). Ju leiti, et vaja natuke reklaami teha. Natuke keerati vinti lihtsalt liiga palju selle teemaalgatusega:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kuna lubasin mängutoa juhtkonnale, et kui nad jope kokkulepitud viisil kompenseerivad unustan ma selle jope ära ja seega ei hakka sellest kadunud jopest enam avalikult kirjutama.
[/tsitaat]

?????? Mida sa siis praegu teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pehmelt õeldes, antud teemaalgatus tekitas sama tunde, nagu siis kui televussserist tuleb taaskord Delimano või Dormeo või misiganes liigesesidemete reklaam…
Ütlen ausalt, ootasin põnevamat järge!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nagu teleturu reklaam 🙂

aga ma tahtsin juba eelmine kord kirjutada, jagada oma arvamust riiete valiku kohta. ma ei ole üksikema, oleme pigem heal järjel, rahamuresid pole ja on 2 last. aga mina just teen vastupidi, et lastele õueriided ostan korralike näitajatega teada ja järeleproovitud firmade omad (mis siis maksavad ka rohkem), sest nendega ju lapsed möllavad õues, lumehanges või vihmakäes, igasugustes oludes ja mitu tundi korraga. aga nö linnariided ehk jope, mis oleks alati puhtana kapist võtta ja mille panevad selga võibolla 3-4 x talve jooksul autoga poodi minekuks – vot need on meil küll \”no name\”, sest autos ei saja midagi pähe, ei püherda lumes, ei jookse higiseks jne. ja mängutoa pingile või poekärusse ei ole kahju seda panna. korralikest õueriietest last ikka õues keegi välja raputama ei hakka, et neist oleks oht ilma jääda. kuigi ma ei tee valikut varguste järgi, vaid just praktilistel kaalutlustel. meil ei ole rahanappust, aga minu meelest on see mõttetu laristamine, kui ostetakse lapsele nii kallis jope selleks, et mõned korrad aastas poes käia. mul pole vaja nö linnariietega kellelegi näidata, mis firmamärke ma osta jaksan, küll aga on mul oluline teadmine, et lapsel õues ja lasteaias lumes ja vihmas möllates ikka soe ja kuiv olla on. võibolla see jope kadumine oligi märk, et järgi mõelda oma tarbimiseesmärgid. nö koolitusraha see uue ost.[/tsitaat]

Vabandust, aga kas keegi küsis mida Sina oma lastele selga paned või teistel soovitad panna? Jutt käib VARGUSEST mängutoas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 10:27; 24.01 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh lugesin veelkord. Jääb jah mulje, nagu keegi oleks ähvardanud ja nüüd segadusest on kummaline kiri kirjutatud. Kirja oleks võinud poolepeal ära lõpetada ja oleks, olnud usutav. Või on teemaalgataja nii rõõmus, et saab seal lapse sünnipäeva korraldada, no mis mis. Mina oma jalga sinna enam ei tõstaks peale sellist intsidenti, veelenam ei kutsuks sõpru sinna sünnipäevale. Väga väga kummaline igatahes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 10:12; 24.01 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba kirjutamise stiili järgi näha, et ema, kellel varastati ja see inimene, kes selle teema tegi ei ole üks ja sama inimene.
Väga ebameeldiv teema ja see inimene, kes seda tegi, kui ei oska muudmoodi reklaami teha, siis tehke paremini enda tööd selles samas mängutoas, see oleks parem reklaam!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa jabur jutt teemaalgatajapoolt.Aga mis mind eriti tigedaks teeb on mängumaade riidekappide poliitika ,nende huvides peaks ju amuti olema ,et varastel sinna asja ei oleks ,seega kapid peaks olema TASUTA.Teatrisse v kinno minnes ei pea ju maksma garderoobitädile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab unustada kalli jope ja olla õnnelik võimaluse üle sünnipäeva pidada. Kui minu lapse kallis jope oleks sellises kohas ära varastatud oleks ainuke kompensatsioon raha!!! Edaspidi käiks konkreetsest mängutoast kauge kaarega mööda ja suhtuks ka kõikidesse teistesse mängutubadesse eelarvamusega. Teemaalgatajast ei saa küll aru, laps nüüd paljas aga saab sünnipäeva! Naljaks!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 18:04; 24.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest enam suuremat anti-reklaami polegi võimalik ühele mängutoale teha kui see konkreetne teemaalgataus!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 18:04; 24.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja lubas, et ei räägi sellest juhtumist enam. Pole ilus, et ta oma sõna ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Väikelaps Seoses Kristiine keskuse mängutoast jope kadumisega.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.