Esileht Tööelu, raha ja seadused. Seoses tuludeklaratsiooniga.

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Seoses tuludeklaratsiooniga.

Postitas:

Probleem selles et inimesel on konto arestitud.Summa on praktiliselt 3000 eurot,mistõttu ei saa ka kontot kasutada.
Nüüd aga sai üks suur võlgnevus vahepeal likvideeritud,sest see oli aegunud.
Täna nii muuseas sai vaadatud ka e-maksuametisse/tolliametisse.Sai lihtsalt tuludeklaratsioon ära tehtud ja siis viskas ette sellise asja :

Deklaratsiooni andmete alusel tagastamisele kuuluv tulumaksusumma
276.23 eurot.

Kas see on siis summa,mille siiski tagasi võib inimene saada?

Samas jällegi kastikeses kõige alumises reas on selline asi :
Füüsilise isiku tulumaks
-276.23 eurot.

Ühtegi avaldust pole tehtud et inimene saaks oma arvelt kasvõi miinimumi kätte.Ja samas see hetkevõlg mis inimesel hetkel arvel on,on pangale.Kas inimesel on lootus saada kätte see summa või kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.02 13:36; 15.02 14:03; 15.02 14:07; 15.02 14:49; 15.02 18:48; 16.02 13:13; 16.02 13:17; 16.02 15:21; 17.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pole tegu kohtutäituri võlaga, vaid ongi panga võlg kas siis laenude, teenustasude või intresside eest, siis pank võtab oma tasud automaatselt maha. Seaduslikult on tal selleks täielik õigus. Oleks täitur selle nõude peale pannud, siis tuleb mängu alles elatusmiinimum.

Lase oma tulukas teise panka kanda, kus sul ei ole panga ees võlgnevust. Sampo, Nordea, SEB, SWED- kõikidele pankadele ikka võlgu ei ole ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 13:43; 15.02 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see miinus märgiga tähendab inimesele saadavat summat. ma iga aasta vaatan seda kahtleval moel seda miinus summat. alati tuleb raha üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga kast on selline :

Deklaratsiooni andmete alusel tagastamisele kuuluv tulumaksusumma
276.23 eurot.
Hetkevõlg ja/või tulevikus tasumisele/tagastamisele kuuluvad summad (teile tagastamisele kuuluvad summad märgitud miinusega):
Võlas
2 681.11 eurot.
Füüsilise isiku tulumaks
-276.23 eurot.

Võlg (laenu võlg) on samale pangale mille kaudu sai hetkel tuludeklaratsioon täidetud.Tehke siis rumalale puust ja punaselt selgeks.Kas saab midagi tagasi või ei?Kui jah,kas siis peab veel selleks midagi tegema et tagasi saada ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.02 13:36; 15.02 14:03; 15.02 14:07; 15.02 14:49; 15.02 18:48; 16.02 13:13; 16.02 13:17; 16.02 15:21; 17.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kindel see on,et see aitab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.02 13:36; 15.02 14:03; 15.02 14:07; 15.02 14:49; 15.02 18:48; 16.02 13:13; 16.02 13:17; 16.02 15:21; 17.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullake, sul on seal maksuameti lehel ju koht, kuhu soovid oma tagastatava summa kanda. Seal vaheta arvenumber ära sellise panga vastu, kus ei ole PANGA ees võlgnevust. Selle info põhjal oleks sul just kui alles täituri poolt välja nõutud summa võlgnevus. Kui see täituri nõue on tasutud, siis pead täiturile meelde tuletama, et ta saadaks esildised asutustele, et sinu võlg on likvideeritud ja asutused eemaldaksid selle nõude oma süsteemidest. Ühesõnaga oota veel veidi selle deklari tegemisega. Hetkel tundub küll, et kogu summa läheb võlgnevuse katteks. Pangale võlgu olevad summad maksuameti lehel ei kajastu. Need loetakse sulle pangasaalis ette ja näed oma internetipangas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 13:43; 15.02 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on selles et tal oli varem kaks võlgnevust.Üks kohtutäituri ees,mis sai lõpetatud ja on igal pool ka nii kajastatud.Kuid teine võlgnevus,mis on pangale(maksmata pangalaen),on maksmata.Loodan et tõin asjasse selgust.:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.02 13:36; 15.02 14:03; 15.02 14:07; 15.02 14:49; 15.02 18:48; 16.02 13:13; 16.02 13:17; 16.02 15:21; 17.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Nüüd aga sai üks suur võlgnevus vahepeal likvideeritud,sest see oli aegunud.

[/tsitaat]

Tule taevas appi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi jah, võlg võetakse mta-s juba enne maha kui inimese kontole kantakse!Kas poleks mitte lihtsam kui tasuks oma võlgnevused ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Targutama on inimesed kõvad.
Kui ilusti loeksid mõned,siis saaksid aru et osa kontol olevast miinusest on tasutud.Inimene tegi nooruses lollusi ja kas on nüüd elu lõpuni patune sellepärast ? Muidugi on lihtsam võlgnevused tasuda,kuid seda natukese aja pärast ja jälle kõik korraga-mitte jupitades.Ja praegu kuluks see raha vägagi perele ära.Seega nipsakatel targutajatel paluks nüüd mokk maas hoida kui pole midagi asjaliku öelda.

Kuid suured suured tänud neile kes andsid asjaliku nõu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.02 13:36; 15.02 14:03; 15.02 14:07; 15.02 14:49; 15.02 18:48; 16.02 13:13; 16.02 13:17; 16.02 15:21; 17.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Targutama on inimesed kõvad.
Kui ilusti loeksid mõned,siis saaksid aru et osa kontol olevast miinusest on tasutud.Inimene tegi nooruses lollusi ja kas on nüüd elu lõpuni patune sellepärast ? Muidugi on lihtsam võlgnevused tasuda,kuid seda natukese aja pärast ja jälle kõik korraga-mitte jupitades.Ja praegu kuluks see raha vägagi perele ära.Seega nipsakatel targutajatel paluks nüüd mokk maas hoida kui pole midagi asjaliku öelda.

Kuid suured suured tänud neile kes andsid asjaliku nõu :)[/tsitaat]

See on vist omaette tõug inimesi, kes \”nooruses lollusi teeb\” ja arvab, et see ju täiesti vabandatav ja võrdne tegelikult mitte tegemisega. Kusjuures lollusi, millel on rahalised tagajärjed.
Täiesti ausalt, minu silmis ei ole noorus mitte mingisugune vabandus ja kaasa sellisele ei tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuule sina, kepijukukene, õpi elama ja see sinu nn tuttav ka! Sa numbreid ikka tunned? Võlga on üle 2000 euri ja tagasi saada üle 200 euri 😀 Lubage naerda, aga mida sa tagasi loodad õigupoolest saada? 😀 Selle raha paneb kohtutäitur omale varsti lukku ja sa ei saa sentigi tagasi! Kui võlg oleks väiksem, kui tagasisaadav raha, siis ülejäägi saaksid ka alles aprillis tagasi. Maksuvõlglased saavad tagastuse alates aprillist! Sina ei saa midagi kahjuks. Mulle ei mahu pähe, kuidas saab nii palju võlgu olla. See näitab, et tegu on äärmiselt jobu inimesega, kes armastab teiste kulul elada. Ühesõnaga rott ;)[/tsitaat]

Alustaks sellest et väljendus annab ikka soovida.Kohe näha et tegu on kibestunud inimesega,kuna rahulikult ei suuda vastata.
1.Ma oskan elada ja minu tuttav samuti.Seepärast tegelebki usinalt sellega,et võlgnevus saaks peatselt makstud.Inimene ei taha maksta iga kuu 50euri kaupa,vaid ikka kõik korraga ära makstes.Tema puhul on see ka reaalselt võimalik.
2.Ja kuidas saab olla tegu äärmiselt jobu inimesega kes armastab teiste kulul elada?Ma arvan et ROTT oled sa ise ! 😉 Öeldakse ju et omasugused tuntakse ikka ära.Seega vaevalt et sa ise parem oled.
Kui inimene on võtnud end korralikult kätte,hakanud maksma võlgnevusi,siis ma ei saa aru miks teda tehakse maha?Tehakse maha küll neid kes ei maksa ja nüüd ka neid kes maksavad.Kahju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuule sina, kepijukukene, õpi elama ja see sinu nn tuttav ka! Sa numbreid ikka tunned? Võlga on üle 2000 euri ja tagasi saada üle 200 euri 😀 Lubage naerda, aga mida sa tagasi loodad õigupoolest saada? 😀 Selle raha paneb kohtutäitur omale varsti lukku ja sa ei saa sentigi tagasi! Kui võlg oleks väiksem, kui tagasisaadav raha, siis ülejäägi saaksid ka alles aprillis tagasi. Maksuvõlglased saavad tagastuse alates aprillist! Sina ei saa midagi kahjuks. Mulle ei mahu pähe, kuidas saab nii palju võlgu olla. See näitab, et tegu on äärmiselt jobu inimesega, kes armastab teiste kulul elada. Ühesõnaga rott ;)[/tsitaat]

Alustaks sellest et väljendus annab ikka soovida.Kohe näha et tegu on kibestunud inimesega,kuna rahulikult ei suuda vastata.
1.Ma oskan elada ja minu tuttav samuti.Seepärast tegelebki usinalt sellega,et võlgnevus saaks peatselt makstud.Inimene ei taha maksta iga kuu 50euri kaupa,vaid ikka kõik korraga ära makstes.Tema puhul on see ka reaalselt võimalik.
2.Ja kuidas saab olla tegu äärmiselt jobu inimesega kes armastab teiste kulul elada?Ma arvan et ROTT oled sa ise ! 😉 Öeldakse ju et omasugused tuntakse ikka ära.Seega vaevalt et sa ise parem oled.
Kui inimene on võtnud end korralikult kätte,hakanud maksma võlgnevusi,siis ma ei saa aru miks teda tehakse maha?Tehakse maha küll neid kes ei maksa ja nüüd ka neid kes maksavad.Kahju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.02 13:36; 15.02 14:03; 15.02 14:07; 15.02 14:49; 15.02 18:48; 16.02 13:13; 16.02 13:17; 16.02 15:21; 17.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on vist omaette tõug inimesi, kes \”nooruses lollusi teeb\” ja arvab, et see ju täiesti vabandatav ja võrdne tegelikult mitte tegemisega. Kusjuures lollusi, millel on rahalised tagajärjed.
Täiesti ausalt, minu silmis ei ole noorus mitte mingisugune vabandus ja kaasa sellisele ei tunne.[/tsitaat]
Ei,kindlasti see ei ole vabandatav.Kuid minu arust on see ju normaalne,et inimene maksab oma tehtud lolluste eest,mitte nagu enamus,põgenevad maksmise eest.Lihtsalt hetkel kuluks inimesele see raha ära mis oleks tuludeklaratsiooniga võimalik saada.Kuid samas ei sure ka maha kui sellest ilma jääb ja läheb osaliselt võlgnevuse katteks.Makstud saab see võlgenvus nagunii hiljemalt suveks.Ja samas mõlemat pidi läheks hetkel tuluka raha otsatarbe ette.

Ja ma ei usu,et kõik inimesed on siin maailmas ideaalsed et saaksid nüüd näpuga näidata.Oleme me KÕIK teinud lollusi..kes suuremaid,kes väiksemaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.02 13:36; 15.02 14:03; 15.02 14:07; 15.02 14:49; 15.02 18:48; 16.02 13:13; 16.02 13:17; 16.02 15:21; 17.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui tal see maksmine on ‘nii võimalik’, siis polekski ju ta võlgu kunagi jäänud või mis?
Ära sa minu pärast küll oma peakest vaeva, sest mina ei ole kuskile võlgu, erinevalt sinu tuttavast!;)[/tsitaat]

See maksmise võimalus on alles hiljuti tekkinud,sest varem polnud nii head töökohta.Aga olgu,mis ikka tülitseda.:)Vähemalt inimene on võtnud südameasjaks maksta ära enda tekitatud jamad ja see on ju peamine. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.02 13:36; 15.02 14:03; 15.02 14:07; 15.02 14:49; 15.02 18:48; 16.02 13:13; 16.02 13:17; 16.02 15:21; 17.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui inimene on võtnud end korralikult kätte,hakanud maksma võlgnevusi,siis ma ei saa aru miks teda tehakse maha?[/tsitaat]

Sa ei rääkinud oma postituses poole sõnagagi, et ta võlgnevusi maksab. Sa ütlesid, et suur võlgnevus sai likvideeritud sellega, et see aegus ja siis uurisid, kas on ikka tuludeklari tagastus võimalik endale kahmata nii, et võlga maksma sellest ei peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Alustaks sellest et väljendus annab ikka soovida.Kohe näha et tegu on kibestunud inimesega,kuna rahulikult ei suuda vastata.
1.Ma oskan elada ja minu tuttav samuti.Seepärast tegelebki usinalt sellega,et võlgnevus saaks peatselt makstud.Inimene ei taha maksta iga kuu 50euri kaupa,vaid ikka kõik korraga ära makstes.Tema puhul on see ka reaalselt võimalik.
2.Ja kuidas saab olla tegu äärmiselt jobu inimesega kes armastab teiste kulul elada?Ma arvan et ROTT oled sa ise ! 😉 Öeldakse ju et omasugused tuntakse ikka ära.Seega vaevalt et sa ise parem oled.
Kui inimene on võtnud end korralikult kätte,hakanud maksma võlgnevusi,siis ma ei saa aru miks teda tehakse maha?Tehakse maha küll neid kes ei maksa ja nüüd ka neid kes maksavad.Kahju! [/tsitaat]
inimene ei taha maksta 50 euri kaupa vaid korraga? see 200 on ju siis täitsa nuusata raha ju. Aita oma mehel siis ära maksta need võlad, mis sa niisama vahid. ja tere taevas küll-suur võlg sai likvideeritud, sest aegus. Häbi ka on?
Ära nyyd ütle, et oled titega sellest mehest kodune ja elate vanemahyvitisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Alustaks sellest et väljendus annab ikka soovida.Kohe näha et tegu on kibestunud inimesega,kuna rahulikult ei suuda vastata.
1.Ma oskan elada ja minu tuttav samuti.Seepärast tegelebki usinalt sellega,et võlgnevus saaks peatselt makstud.Inimene ei taha maksta iga kuu 50euri kaupa,vaid ikka kõik korraga ära makstes.Tema puhul on see ka reaalselt võimalik.
2.Ja kuidas saab olla tegu äärmiselt jobu inimesega kes armastab teiste kulul elada?Ma arvan et ROTT oled sa ise ! 😉 Öeldakse ju et omasugused tuntakse ikka ära.Seega vaevalt et sa ise parem oled.
Kui inimene on võtnud end korralikult kätte,hakanud maksma võlgnevusi,siis ma ei saa aru miks teda tehakse maha?Tehakse maha küll neid kes ei maksa ja nüüd ka neid kes maksavad.Kahju! [/tsitaat]
Korralik inimene ja otsib võimalust, kuidas maksmisest kõrvale hiilida ja viimseni venitada? Huvitav kombinatsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kord kui seda foorumit kasutan,sest siin on üks mõrd teise otsas kinni.Teil peaks häbi olema!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.02 13:36; 15.02 14:03; 15.02 14:07; 15.02 14:49; 15.02 18:48; 16.02 13:13; 16.02 13:17; 16.02 15:21; 17.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa lotte mine jaf pereklubisse tagasi- sul on sel hullu moodi väga häid teemasid, alates su lollist emast, torusiili joovast äiast, rasedale ehk siis endale alkot pakkuvast mehest, jne. jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see loll vÕlglane oled sa ise teemaalgataja mitte su tuttav.Muidu sa nii närvis siin poleks ja miks peaksid sa teise inimese pärast nii mures olema ? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peaksite rõõmustama, et saate oma võlga 276 euro võrra vähendada. nüüd veel natuke juurde mis on kogunenud ja uueks tuludeklaratsiooniks ongi konto võlavaba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karju appi! Eriti piinlik lugeda.Mingi mõnitamine, laimamine, sõimamine käib.Kõik maru targad.Selleks see perekool ongi, et nõu küsida, kogemusi jagada ja kui vaja kasvõi 10x.Siin aga trambitakse sind jalge alla ja valatakse sodiga üle…Rahunege nüüd maha inimesed.Aitab õelutsemisest!Need,kellele siin nii närvidele käivad korduvküsimused…soovitaks midagi muud lugeda, millegi muuga tegeleda.Vaikselt hakkab nagu üle piiri minema või mis?!…………

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastates viisakalt teemaalgataja küsimusele – tuludeklaratsiooni esitades on viimasel lehel võimalik sisestada pangakonto nr, kuhu raha kantakse. sinna võib kanda ka mõne teise inimese nime ja isikukoodi ja arve nr. ei pea kandma deklaratsiooni tegija arvele.
kui kirjas olev võlg (see 2 681.11 ) on pangale (kellele inimene maksmata on jätnud?), siis see ei tohiks puudutada maksuametit. aga kui võlg on riigi ees (sotsmaks, tulumaks jm), siis ei saa tagasi midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ühesõnaga kast on selline :

Deklaratsiooni andmete alusel tagastamisele kuuluv tulumaksusumma
276.23 eurot.
Hetkevõlg ja/või tulevikus tasumisele/tagastamisele kuuluvad summad (teile tagastamisele kuuluvad summad märgitud miinusega):
Võlas
2 681.11 eurot.
Füüsilise isiku tulumaks
-276.23 eurot.

Võlg (laenu võlg) on samale pangale mille kaudu sai hetkel tuludeklaratsioon täidetud.Tehke siis rumalale puust ja punaselt selgeks.Kas saab midagi tagasi või ei?Kui jah,kas siis peab veel selleks midagi tegema et tagasi saada ? [/tsitaat]

Kas see summa on EMTA lehel kirjas?
Kui jaa,siis ei saa midagi tagasi vaid läheb otse sellele,kellele võlgu.
Ühel aastal ka oma nooruse lollusest oli võlg ning siis oli all kohe kiri,et on võlg ja see kaetakse tagastatavast tulumaksust.

Aga siin teistele kaagutajatele:mind kohe väga huvitab see,et kas te ise kõik olete nii plekitud,et teist siin kividega loobite ja näpuga näitate?!
Vot ei usu.
Kõik on teinud ühel või teisel moel vigu,aga nüüd teist inimest parastada,no anna abi.Või on kade meel,et keegi saab oma võlast ka aegumise tõttu vabaks?!
Üks õelusehunnik on see eestlane teise peale.
Enda silmas palki ei näe,aga teise silmas pindu näed.
A ja hakkake nüüd usinasti miinuseid toppima,sest see riivab te eneseuhkust;D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Seoses tuludeklaratsiooniga.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.