Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembri beebid 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )

Teema: Septembri beebid 2018

Postitas:

Heips, Palju õnne meile, kel triibud käes ja juba septembris uus ilmakodanik tulemas. Meil endil siis 3 sept eeldatav tähtaeg päevade järgi. Arstile ma veel ei kiirusta, ehk jaanuari lõpus. Igatahes hurraa 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka triibud käes.Arstile 19.jaanuar panin aja juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 23:57; 08.01 13:47; 14.01 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain samuti triibud jõulukingiks 😀 Tähtajaks näitas 1 sept. Pole samuti arstile kiirustanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka triibud ja äpi järgi tähtaeg 1.09, arstile 17.01

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.01 22:19; 14.01 20:25; 16.01 22:24; 17.01 19:11; 18.01 14:08; 10.02 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaaegu aasta kulus, aga olemas. Eilset silmad ei uskunud siis tegin täna veel ühe kinnituseks ja ikka kaks triipu mis kaks triipu, pisike jõuluime. Päevade järgi aeg 16. sept, aga ilmselt lükkub sinna septembri lõppu lõpuks, seni kahel korral alla 42 nädala pole läinud 🙂
Arstiaeg on varasemast juba kuu lõpus kirjas, nüüd tuleb vaid oodata ja loota et kõik oleks hästi.
Hästi palju õnne ka teistele triibulistele! Nii nii tore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei!
Hakkasime triipe püüdma detsembris ja ohh üllatust, detsembri lõpus juba triibud käes. ????
Tähtaeg peaks olema 3 sept. Ei lootnud nii kiirelt jääda, kuna 2 kuud tagasi tehti emakakaela konisatsioon ja arst soovitas kuus kuud oodata rasedusega. Kuna emapalk väga oluline, siis oli plaan, eelmise emapalga arvestusse jääda. Nüüd vaid loota, et kõik laabub ja saan raseduse kenasti lõpuni kanda.
Arstile 12 jaanuar.
Mõnusat ootusaega kõigile! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain ka eile triibud ???? Tähtaeg peaks tulema praegu 16 september.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.01 16:15; 07.01 17:09; 08.01 10:38; 11.01 14:36; 11.01 18:43; 13.01 08:52; 13.01 12:37; 22.01 10:16; 22.01 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tulid detsembri viimasel päeval triibud suure üllatusena kuna neid otseselt ei planeerid. Oleme siiski mõlemad väga väga väga õnnelikud ning samuti on meie kuupäevaks hetkel 16. september 🙂
Küsimus siit poolt ka: mitmendal nädalal on teie meelest sobiv rääkida lähedasematele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tulid detsembri viimasel päeval triibud suure üllatusena kuna neid otseselt ei planeerid. Oleme siiski mõlemad väga väga väga õnnelikud ning samuti on meie kuupäevaks hetkel 16. september ????
Küsimus siit poolt ka: mitmendal nädalal on teie meelest sobiv rääkida lähedasematele?

Mina räägin 2hele sõbrannale ja õele kohe.. lähipäevil sest kui midagi peakski halvasti minema siis ma vajan tuge mitte ei taha üksi kodus patja nutta ???? Enda vanematele räägin siis kui arsti juures käidud ja südamelöögid olemas, enne ei taha muretsema panna. Mees räägib siis kui tahab.. aga ega enne vist mitte kui see kv uh on ????

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.01 16:15; 07.01 17:09; 08.01 10:38; 11.01 14:36; 11.01 18:43; 13.01 08:52; 13.01 12:37; 22.01 10:16; 22.01 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ja palju õnne meile 🙂 Mul tähtaeg äpi järgi 10.sept. Võtan muidugi 1 päev korraga kuna mul eelmine aasta samal ajal peetumine. Ämmaka juurde panen ka aja ilma kiirustamata kuna ei taha põdema hakata kui südametööd veel näha ei ole jne. Püüan rihtida jaanuari lõppu aja. Muidu tunnen end hästi ja olen rõõmus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka triibud käes. 30 detsembri hommikul sain oma triibukesed kôige varajasema testiga. Arvasin et see mingi jama ja kordasin 25 tundlikusega testi 2 jaanuaril. Ja asi toimis. Triip oli tãitsa olemas ja suht tume ka. 🙂
Mul ka tãhtaeg esialgsete andmete järgi 16.09.2018. 😀

Aga eks arstil saab kindlalt ja täpsemalt teada mis seis on. 🙂
Samas hetkel olen nagu tiksuv pomm, kas triibud on ikka õiged ja ppd ei hakka.. Homme veel úle elada ja kui ppd ei hakka voib ametlikult vast öelda et beebiootel:)

Ônne koigile triibulistele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 19:55; 08.01 19:05; 09.01 09:59; 11.01 11:53; 11.01 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnitlused kõigile. Mina sain ootamatud triibud 23. Detsembri hommikul ???? ühe äppi järgi näitab , et 31. August ja teisega, et 2. September tähtaeg. Arsti juurde lähen nüüd 9. Jaanuar. Kuna eelmise lapsega käisin ka umbes samal ajal ja oli kenasti juba südametöö näha. Tegemist kolmanda lapsega. Eelmised kaks on poisid. Ei olnud iiveldust ega mitte midagi. Aga seekord on alates 5ndast nädalast vastik iiveldus hommikust õhtuni. Tööl on täielik piin käi ja üldse kõik toimetused raskendatud selle iivelduse tõttu. Kuidas Teil iiveldusega ja mitmendat last ootate ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile triibulistele ka minu poolt 🙂
Ise sain positiivse testi 3.jaanuar, päev enne eeldatavat päevade algust. Kontrolltest 4.jaanuar oli samuti pos.
Kuigi oleme paar kuud aktiivselt selle nimel tegutsenud, siis selleks kuuks enam kuigi kõrgeid panuseid ei olnud enam, kuna 29.dets tehtud biocardi eriti varajane test oli neg.
Väga positiivne üllatus ühesõnaga 🙂
Eeldatav tähtaeg peaks olema 11.sept.
Ämmaemanda juurde rasedust tuvastama lähen 23.jaanuar, siis peaks olema täpselt 7n rasedust.
Seniajani ei julgegi veel väga rõõmustada või mõttes plaane teha – loodan ainult, et kuulen häid uudiseid ning siis vast saab juba lähemas pereringis infot jagada 🙂
Kodus kasvamas ka 1a4k poisipõnn, kellega tegelemine ei lasegi liiga palju uuele rasedusele mõelda ja keskenduda veel ????

Kõigile teistele ka vaid häid uudiseid ja mõnusat kosumist 🙂

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.01 21:15; 10.01 14:36; 12.01 03:24; 14.01 21:37; 16.01 13:10; 16.01 18:47; 18.01 14:13; 18.01 14:48; 22.01 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus 8 kuune poisiklutt. Eks saab näha olema kuidas hakkab olema. Uue beebi sünniks ta siis u aasta ja 4 kuud vana. Ei kujuta ettegi veel, et mis ta siis juba oskab ja mõistab ka elust 😉 aga no põnev ennekõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnnitlused kõigile. Mina sain ootamatud triibud 23. Detsembri hommikul ???? ühe äppi järgi näitab , et 31. August ja teisega, et 2. September tähtaeg. Arsti juurde lähen nüüd 9. Jaanuar. Kuna eelmise lapsega käisin ka umbes samal ajal ja oli kenasti juba südametöö näha. Tegemist kolmanda lapsega. Eelmised kaks on poisid. Ei olnud iiveldust ega mitte midagi. Aga seekord on alates 5ndast nädalast vastik iiveldus hommikust õhtuni. Tööl on täielik piin käi ja üldse kõik toimetused raskendatud selle iivelduse tõttu. Kuidas Teil iiveldusega ja mitmendat last ootate ?

Mul alles 4+2 ja iiveldust ei ole, eelmise lapsega algas iiveldus kuskil 6 nädala kanti.. teine laps tulemas, esimene hetkel 10 kuune ja teise lapse sünniks 1,5a ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.01 16:15; 07.01 17:09; 08.01 10:38; 11.01 14:36; 11.01 18:43; 13.01 08:52; 13.01 12:37; 22.01 10:16; 22.01 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kolmas tulemas.Esimene 8 ja teine 1.1 , mõlemad poisid 🙂 Loodaks seekord tüdrukut.Siiani paha pole úldse olnud.Poistega iiveldas meeletult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 23:57; 08.01 13:47; 14.01 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, Mise!
Mul tuleb laste vanusevaheks 1 a ja 2-3 kuud, eks oleneb millal tâpselt teine sünnib – kas mingi hetk sooviksid sa jagada muresi ja mōtteid? Mulle kuluks küll ära 😀 ise ootan augustibeebit, niiet rasedused pole väga erineva suurusega ka

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 16:51; 10.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa meeleldi muidugi. Oi kui lahedalt sarnane 🙂 ma ise fb panin kinni aga meili teel võiks ju kirjutada esialgu ja eks siis näis mis edasi 🙂 kuidas tundub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal arsti juurde plaanite minna?
Mul peaks täna olem 4+2
HUvitav kui neljapäeval (4+5) kontrolli läheks, erakasse, kas siis oleks midagi näha? Tahan kinnitust saada, et oleks ikka emaka sisene. Eelmine aasta oli emakaväline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 17:45; 15.01 13:19; 15.01 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panen homme arstile aja, mul praegu 4+1. Kuid kavatsen minna 6+ nãdalal.
4+5 ûldiselt miskit minuteada kûll nãha ei ole. Koige varasemalt peaks olema 5+ nädalal miskit nãha. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 19:55; 08.01 19:05; 09.01 09:59; 11.01 11:53; 11.01 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Liitun ka teiega. Sain täna oma triibud kätte. Üks oli küll heledam aga täiesti arusaadav ja nähtav. Siiani on olnud üks rasedus mis septembri lõpus peetus. See kuu saime arstilt rohelise tule aga oh imet. Vaatamata kaitstud vahekordadele, jäin rasedaks ja tänasega peaks olema 4+3. Arstile veel aega ei pane. Ülehomme kordan testi ja kui triibuke tumedam, panen aja. Eelmine rasedus on muutnud ettevaatlikuks. Tähtaeg peaks olema 14.09 🙂 Tunnen ainult väsimust ja emakas õrnaid krampe.

Z.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Liitun ka teiega. Sain täna oma triibud kätte. Üks oli küll heledam aga täiesti arusaadav ja nähtav. Siiani on olnud üks rasedus mis septembri lõpus peetus. See kuu saime arstilt rohelise tule aga oh imet. Vaatamata kaitstud vahekordadele, jäin rasedaks ja tänasega peaks olema 4+3. Arstile veel aega ei pane. Ülehomme kordan testi ja kui triibuke tumedam, panen aja. Eelmine rasedus on muutnud ettevaatlikuks. Tähtaeg peaks olema 14.09 ???? Tunnen ainult väsimust ja emakas õrnaid krampe.

Z.

Hoian pöialt, et Sul kõik hästi 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 19:55; 08.01 19:05; 09.01 09:59; 11.01 11:53; 11.01 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain triibud täna. Tegin testi ja väga kiirelt tuli ka teine triip. Päevade järgi peaks olema täpselt 5 nädalat. Olen väga õnnelik! Mingi kalkulaator andis tähtsaks 16.sept, nii, et käin siin nüüd jälgimas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere septembrikad ????
Käisin täna, siis arsti juures. Nägin oma armsat täpikest , kel süda ilusti lõi juba ???? nädalaid, siis 6+4 ja uh järgi tähtaeg 1. September.
Olen lihtsalt nii õnnelik.
Kui see jube 24/7 iiveldus ka ära juba läheks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolin ka siia teemasse värskete triipudega üle!
Triibud saime 7.01 ja tähtajaks peaks saama 20.09.
Praegu kõik veel nii värske, et enne kui ametlikult päevad ära pole jäänud, ei usu 100% vaid teen ikka igal hommikul uue testi 😀 Täitsa segane, aga annab mingit kindlustunnet.
Arstile plaanin minna jaanuari lõpus, veebruari alguses ja teatame vast sõbrapäeva ajal, siis 10 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei Mise!
Annan siia oma sōbranna igivana meilikonto, saad sinna saata mulle oma meili ja siis kirjutan juba enda reaalse meili alt 🙂 minumeelest oleks ka ûlimalt tore mōtteid vahetada!
elisekr366@gmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 16:51; 10.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heips,
Kuidas enesetunded? Mul endal pole midagi justkui viga. Nooh teg väsimus on. Võtan raseda-imetava ema vitamiine ja kohe kui võtmata jääb kohe on tunda, et mup tarbijad taga ja võhma null 🙂 ma siin ju imetan samuti hoolega oma 8 kuust kutti. Ise mõtlen, et ehk peaks vitamiini kogust suurendama. Eks arutan arstiga kui lähen. Aga iiveldust pold mul eelmisel korral ega pole nüüdki. Siis oli samuti väss põhitunnus. Kuu aega rasedana mäletan, et olin täiesti nõutu, et ma ju ei Jaksa tööl käia. Kohe üldse ei jaksa. Tundus tollal nagu mägironimine null treenitusega. Aga siis hakkasin vitamiine võtma ja kogu ülejäänd rasedus pold muud väga vigagi enesetundel. Ohh ehk läheb nüüdki nii 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei!
Nädalane kõhuvalutamine on läbi lõpuks, enesetunne täiesti okei ja tavaline, vaid rinnad tahaks millegi pehmega kõvasti sisse mässida eilsest, ei mäletanudki et see hellus ja valulikkus nii vara endast märku annab 🙂
Iiveldustega pole ma ka eelmiste kordadega maadelnud, heas usus ei karda ka nüüdki neid, eks näis (raudselt sõnusin ära nüüd).
Proovin siin kuulõpu arsti ajani kuidagi ära kulgeda, rahulikult, tundub jube pikk aeg veel kui muidu aeg lausa lendab käest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei jälle!
Tundub, et siiani läheb mul samas rütmis, nagu eelmise rasedusega – iiveldusest ei tea midagi ja ainsateks tunnusteks on aegajalt torked kõhus ja UNI! Eelmisega olin terve jaanuari-veebruari talveunes – peale tööd vajusin diivanile nokki ja nii oligi (mul kulgevad rasedused ka ajaliselt samas rütmis – vaid napp paar nädalat kuupäevadel vahet 🙂 )
Praegu aga nõuab lapsega tegelemine oma osa ja magamisest ei tule eriti midagi välja ????
Vahepeal olid rinnad ka veidi hellad, kuna mul kodus 16kuune rinnalaps, siis oli see väga häiriv…aga õnneks see tunnus nüüd taandnud.
Üldiselt praegu tiksuvad need päevad sinna 23ndani jube aeglaselt – aga paar nädalat veel ja siis on seisudest selgemad pildid 🙂

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.01 21:15; 10.01 14:36; 12.01 03:24; 14.01 21:37; 16.01 13:10; 16.01 18:47; 18.01 14:13; 18.01 14:48; 22.01 13:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembri beebid 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.