Esileht Lapse ootamine Septembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 335 )

Teema: Septembri beebid 2019

Postitas:
Kägu

Sama, ka FB salajase grupi poolt, ei julge enne Oscarit teistele veel öelda😶 Lihtsalt mul pole erilisi vaevuseid ( eelmise kahe tüdrukuga öökisin kuni 11 näd), nüüd on halb olla olnud vaid 2 x, rinnad on küll valusad, söögiisu pole, kõhuvalu on natuke olnid ja peavalu 2 x, pissil käin harjumatult tihti , aga nagu polekski rase, ootan 29.01 arsti, eks näis, hirm on, sest nii kerge pole kunagi olnud raseduse alguses. Näd 5+2.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
pacius

On siin kedagi kes esimest last ka ootab? Tundub nagu mitte või lihtsalt ei räägi kaasa?😊

Ise ootan esimest.

Minul ka esimene 🙂

Please wait...
Postitas:
Sygisv2rvid

Mina ootan ka esimest 🙂 Kõik on uus ja huvitav, juba vaatan kärusid jne. kuigi selleks veel vara.

Please wait...
Postitas:
Ksygisilm

Ootan samuti esimest last 🙂 ja olen Fb grupi poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga tore, et on ka neid kelle jaoks kõik uus ja huvitav. Olen isegi juba vankreid vaadanud, mees ka juba uurib☺️Mõistus ütleb muidugi, et vara veel 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ally

Püüan triipe. Selgub mul on 2 päeva päevad hiljaks jäänud muidu olid iga kuu nagu kella Värk kohal ja see kuu pole. Ei julge testi ka teha kardan pettuda aga kui on positiivne siis ootan rõõmuga ja kodus ootamas 7aastane õde ja väike 1a.7kuud õde .😊

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere kõigile! Sain endalegi üllatuseks eile kaks õrna triipu testile ja tänahommikune kordustest ei jäta kahtlust – rase, mis rase. Üllatus selle pärast, et hetkel aktiivselt last ei planeerinud, aga küllap olime pühade ajal veidi hooletud. Õnneks. 🙂

Esimest korda rase beebivõhik siinpool igatahes. Ja liitun hea meelega FB grupiga kui see kunagi loodakse.

Ja selline võhiklik küsimus ka kohe – kui mu tsükkel on ebaregulaarne ja enamasti pikem kui 28 päeva, siis kas mina arvestan raseduse arvutamisel ka viimase menstruatsiooni esimest päeva kuigi ovulatsioon toimus tõenäoliselt palju hiljem kui igasugused raseduskalkulaatorid välja pakuvad? Raseduskalkulaatori arvates olen ma 5+5, aga ise arvan, et pigem 4+midagi.. Kuigi veidi ebakorrapärane, on mu tsükkel keskmiselt 34 päeva pikk, täna peaks olema tsükli 41. päev. Mis ajaks ma end arsti juurde peaks ajastama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere hommikust,
Mure selline, eile õhtul vetsus käies määris aga ainult paberile veidi. Täna oli pruunikas. Aga seda nagu ei tule palju.Korra pühkides oli. Alakõhus selline veider tunne, nagu emakas veniks ja päevade moodi valu vist. Ei saa nagu aru ka..rasedus on 5+2
Enda arvestuse järgi. Arst määras Dupha peale. Olen seda 4 päeva võtnud. Kas äkki võib sellest olla?
Kaks rasedus järjest katkenud eelmine aasta..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere hommikust,

Mure selline, eile õhtul vetsus käies määris aga ainult paberile veidi. Täna oli pruunikas. Aga seda nagu ei tule palju.Korra pühkides oli. Alakõhus selline veider tunne, nagu emakas veniks ja päevade moodi valu vist. Ei saa nagu aru ka..rasedus on 5+2

Enda arvestuse järgi. Arst määras Dupha peale. Olen seda 4 päeva võtnud. Kas äkki võib sellest olla?

Kaks rasedus järjest katkenud eelmine aasta..

Minul on kõigi rasedustega (nüüd ootan 4-dat) olnud määrimine, punakat, pruunikat, roosakat, vereklompe, kõike. Kõigi rasedustega olen saanud ravimeid. Kahe esimesega duphaston, kolmandaga duphaston, gepretrix ja miski veel. Nüüd neljandaga määrati kohe gepretrix. Tänaseks on määrimine lõppenud, aga tuikavat valu on endiselt.

Olen samuti üle elanud nii katkemist kui ka peetumist. Väga tähtis on säilitada rahu ja puhata nii palju kui võimalik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Lootuses

Tere!

Kirjutan siia kuna nii suur tuhin tuli peale ja ega tutavatele veel ei julge midagi öelda. Sain üleeile oma triibud kätte ja olime mehega väga õnnelikud ja natuke hämmingus ka. Nimelt meie esimene laps on alles 9 kuune ja kuigi veeretasime mõtteid uuest lapsest siis ei uskunud, et uus pisike kohe nii kähku me juurde tulla tahaks 😀 Seda enam et olin oletava (?) ovulatsiooni aja (mul oli veel tsükkel üldse ebaregulaarne) koos lapsega korralikult haiged ning magamata. Igatahes rõõm ja ootus juba praegu suur, tuleb vaid arstiaeg ära oodata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pistan vaikselt jala ukse vahelt sisse. Minevik on must: üks peetumine, kaks varajast katkemist. Alles hiljaaegu (Novembris) saime teada, et mul hüübib veri kiiremini (pean verevedeldajat vōtma ja süstima). Lisaks saime teada, et mehe sperma olukord on päris nutune.

Hoolimata sellest sain eile hommikul (dpo10) rasedustestile triibud. TA 24.09.2019
Hirm on meeletu, aga sel korral peab hästi minema!

K

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
match

Hei kõigile !
Sain oma triibud kätte 31.12 🙂
Tulemas kolmas laps. Hetkel iiveldab jubedalt ning rinnad on mega valusad. Mehel on lausa puutumise keelt 😀 Arstile sain aja alles 10.02

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna sain oma 2 triipu ja nii õnnelik ja see mul 3laps ja meie pere väga ootab. Olen ka fb gruppi poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tervist! Sain oma 2triipu paar päeva tagasi. Ühe tegin neljapäeva õhtul, siis oli teine triip kohe olemas kuid heledama poolne. Reede hommikul tegin teise ning seal juba tumedam triip. Rohkem pole hetkel teinud teste. Rinnad vähe tundlikud, ning päevad olid hilinenud 2päeva. Teine rasedus, esimene laps saab kevadel 5seks. Homme peaks ka arsti aja endale panema, kuid olen haigekassata ehk maksan vist esimese visiidil miljoneid😂
Esimese rasedusega algas iiveldus nagu kella värk nii kui triibud olemas kohe ka iiveldus mis oli kuni 12 nädalani ning ei suutnud isegi poes käija. Seekord pole muud kui suur õgimine. Arvatavatsi muidugi sellest et jätsin päeva pealt suitsetamise kui teada sain et rase. Hetke seisuga siis 4+4 ov järgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere taas, eile siis tuli korralikult verd, aga seda korra, tassisin toidukotti.
Aga sellega see veritsus lõppes, rohkem pole tulnud. Isegi mitte määrinud! Helistasin ka tasulisse ämmakale.Tema käski puhata ühesõnaga voodireziim.
Seniks kuni uus arsti aeg käes. Kui uuesti hakkab tulema ja sellist värsket verd siis pean emo’sse minema.
Töölt pean vabastuse saama, ühesõnaga haigusleht.
Loodan parimat!
Krõbistan duphastoni edasi ja foolhapet.
Parimat teistele…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Fb grupp

Hea meelega teeks ise fb grupi, vötaks 1-2admini juurde ka.
Kes huvitatud oleks ?🙈

-Kelly-

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hea meelega teeks ise fb grupi, vötaks 1-2admini juurde ka.

Kes huvitatud oleks ?🙈

-Kelly-

Tere Kelly
Millal teil endal TA?

Mul on tegelikult muidu grupp tehtud, aga lihtsalt ei avalikustaks seda enne kui jan lõpp-veb algus, lihtsalt suuremal osal on veel arstil käimata. Aga see pole tegelt oluline.
Kas Teie grupp jääks täiesti salajaseks ja seda püsivalt? Kas grupp jääb uutele liikmetele hilisemaks ajaks avatud veel?
Mul endal lihtsalt oma beebigrupist “kogemus”, kui lasti grupp liiga suureks, ja tehti suletuks grupp, st et gruppi oli näha ja otsinguga öeitav, lisaks tulid mingid võõrad sisse, kes tegid screene ja korraldasid igast jama kokku. Ja oli keegi naine kes polnud rasegi, vaid ajas umbluud 🙈🙉
Too grupi kustutati ja tegin ise uue, kus olidki kindlad liikmed, kes ka aegajalt ütlesid sõna sekka, ja kelle konto tundus ka reaalse inimese konto. Nüüd meil vahva ~180 pealine grupp juba 1.5 aastat 🙂

Muna ❤

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

A,kui grupp olemas siis liituks heameelega. Äkki siis oleks koos adminid,kui Teile sobib.
Mul veel arstil käidud ei ole, TA peaks jääma kuskile Sept keskele.
Gruppi ka suureks ei tahaks lasta,siis tekiks liiga suured probleemid ehk. Ja aktiivsemat gruppi ikka soovikski.
Mul endal 1,4a laps ja see grupp ka siiani aktiivne isegi, köik tunduvad “oma inimesed” juba. Ja ka sellist “perekonda” tahaks veel☺
-Kelly-

Please wait...
Postitas:
Kägu

A,kui grupp olemas siis liituks heameelega. Äkki siis oleks koos adminid,kui Teile sobib.

Mul veel arstil käidud ei ole, TA peaks jääma kuskile Sept keskele.

Gruppi ka suureks ei tahaks lasta,siis tekiks liiga suured probleemid ehk. Ja aktiivsemat gruppi ikka soovikski.

Mul endal 1,4a laps ja see grupp ka siiani aktiivne isegi, köik tunduvad “oma inimesed” juba. Ja ka sellist “perekonda” tahaks veel☺

-Kelly-

Just. Adminnide mõte meeldib, sest mul omal ka 1.5aastane naaskel ja üksi hallata vast läheks keeruliseks.
Kuna mul endal ka alles kuu lõpus arst ja on eelnevalt kunagi 2 katkemist olnud, ei pidanud targaks mõtteks kohe gruppi jagada siin. Ptui ptui ptui muidugi 🙂
Loodame et kõigil on nööpidega kõik okei 🤩
Kelly ma just mõtlen kas me eelmiste beebide ootuse ajal ei olnud koos siin perekooli triibupüüdjates? Tituleerisin end siis sama nimega 😋

Muna ❤❤

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mu eelmised sündisid 2003 ja 2010, siis ei olnud FB nii populaarsed beebigrupid, kui üldse olidki…
Samas ei taha, et keegi sugulastest ja tuttavatest teada saaks nii vara… teeks äkki linnade grupid vms? Nt tartukad, pärnakad vms?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu eelmised sündisid 2003 ja 2010, siis ei olnud FB nii populaarsed beebigrupid, kui üldse olidki…

Samas ei taha, et keegi sugulastest ja tuttavatest teada saaks nii vara… teeks äkki linnade grupid vms? Nt tartukad, pärnakad vms?

Mina seda ei poolda. Kõik ei ole ju Tallinnast või Tartust või Pärnust või üldse linnaelanikud.
Linnad saavad eraldi pildistamisi, kokkusaamisi jms ühes grupis ka kokku leppida.
Mina pooldan täiesti salajast ja kinnist gruppi (meil eelmistes on ikka väga palju olnud nö. uudishimulikke, kes tahavad gruppi saada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas keegi, kellel väike laps ees ootamas, rinnaga toidab veel? Kui vana laps on ja millal andsite rohelise tule?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Lootuses

Soovin ka liituda fb grupiga kui see tehakse 🙂 kuid alles 5ndal veebruaril, sest siis arsti juurde minek.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka liituksin grupiga. Aga mõne nädala pärast alles. Homme on esimene ultraheli.
Minul ka vanema lapse ajast fbi grupp. Ja siiani jagame pilte sünnipäevadest jne. Tore vaadata kuidas neist pisikestest on juba suured ja asjalikud lapsed saanud.

Please wait...
Postitas:
Sygisv2rvid

Mina ka soovin liituda pärast arsti külastust 04.02. Fb grupp võiks olla salajane ja mitte liialt suur. Tore oleks mõni uus tuttav leida, sest lastega sõbrannasid lihtsalt pole, kellega lapsega seotuid muresid ja rõõme jagada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul esimene ÄE külastus 24 jaanuar
Et ehk liituksin peale seda ka Teie grupiga fbs. Täpsem TA ka siis ehk paigas, kas siis augusti lõpp või sept. algus

K.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ausalt ei mäleta. Mul peale sünnitust mälu nii kehvake,aga ise nii noor😂 Ehk vbla töesti.Millal eelmine laps sündis?

-Kelly-

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi, kellel väike laps ees ootamas, rinnaga toidab veel? Kui vana laps on ja millal andsite rohelise tule?

Mina imetan. Laps on 1a ja 6 kuud. Tita plaanid tulid novembris ja suureks üllatuseks kohe saimegi triibud kätte 🙂 esimese lapsega läks ikka 8 kuud aega, aga siis olin aastaid pille võtnud ja ilmselt keha taastus nii pikalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Goldfee

Tere ka minu poolt 🙂

Tundub, et ka mina võin siia vaikselt ümber kolida.
Eelnevalt aastaid tagasi on olnud üks peetumine, kaks ivf täisringi, millest kumbki ei õnnestunud, mammu ei jäänud pidama ja külmast ei sulanud ükski ilusti üles.
Nüüd täna oleksin pidanud uuesti arsti vastuvõtule minema, et kolmanda ivf’i täisringi skeem paika panna. AGA….:)

Laupäeva õhtul tegin rasedusesti, mis osutus koheselt positiivseks. Ilusad paksud ja tumedad triibud. Ma lihtsalt ei suutnud seda uskuda, mu käed värisesid, ma olin üli õnnelik ja väga segaduses samal ajal 🙂
Pühapäeva hommikul tegime kindluse mõttes veel 2 rasedustesti ja needki olid koheselt positiivsed. Ootama ei pidanud ja triibud väga ilusti näha.

Me oleme vääääääga õnnelikud ja loodame, et kõik läheb edasi ainult suurepäraselt 🙂

Kindlasti liituksin ka facebooki grupiga aga seda ka alles siis kui esmasel arsti visiidil käinud, mis ilmselt jääb veebruari!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tundub ka 180 liikmeline grupp liiga suur, et tekiks seda ühtsuse tunnet. Minu poolest võiks see jäädagi alla saja kanti, ideaalne seal 80 ringis. Muidugi kõige mõnusamad grupid mu arust veel väiksemad, kus tead kõigist kõike, aga seda perekooli kaudu ilmselt ei saa teostada 🙂 aga eks liitun ikka, kui on ka suurem, aga lihtsalt avaldasin oma seisukohta 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 335 )

Esileht Lapse ootamine Septembri beebid 2019