Esileht Lapse ootamine Septembri beebid 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 273 )

Teema: Septembri beebid 2021

Postitas:

Minul ka (äpi järgi) 9+1 – tähtaega näitab 3.09. Ise arvaks, et vb tuleb hoopis augustisse. Ka kolmas laps arvas, et võiks nädal varem tulla.
Minul ämmakas nüüd esmasp ja KV 22.02 – tundub ka nii kaugel olevat.
Tunnustest valusad rinnad (see juba kuu) ja süda paha/õõnes tunne, mis esineb just hommikuti ja pärastlõunal. Üldse kuidagi selle rasedusega hädisem tunne – vanus vist 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin täna erakliinikus naistearstil. Enda arvutuse järgi 9+3 aga uh järgi 6+3. Südametööd ei leitud ning arst arvas, et pole kindel kas jääb püsima. Nädala pärast tagasi.

Aga tunnuseid ei ole täheldanud. Muidu 3. laps

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 21:50; 05.02 13:05; 09.02 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile esmasel ämmaka  visiidil, rasedust täpselt nii palju kui ma isegi arvasin ehk tänase seisuga 7+5, südametöö ilusti olemas. Sain ka Oscariks aja pandud. Veidi rahulikum ikka olla nüüd kui vähemalt südametöö ära kuuldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelviimane kirjutaja, kurb kuulda 🙁 Kui 6+3 süda ei löö, on jah kahtlane. Eks kindlalt selgub muidugi järgmisel arstivisiidil.

Mul on täna 10+0 ja kv-ni veel alla kahe nädala. Ma nii loodan, et see läheb hästi ja siis saab vaikselt juba edasi mõtlema hakata. Mul siin esimese lapse beebiajast üks sõbranna, kellega palju beebidega koos aega veetsime, ootab juulikat. Ma tahaks juba oma beebiuudisega lagedale tulla aga enne kv-d küll ei riski. Samas tööl rääkimist eriti ei oota 😀

Enesetunne on enam-vähem. Iiveldab ikka veel aga oksendasin viimati eelmisel nädalal. Rinnad on valusad ja uni on kogu aeg. Kõht hakkab ka ette tulema juba. Esimese lapsega oli nagu natukene midagi alles 12.-13. nädalal näha aga ma seekord muidu ka veits pehmem.

Kuidas teistel läheb? Millal teil kv ajad on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kv aeg 22.02 – kuidagi kauge tundus, nüüd aga vaatan, et veebruari esimene nädal kohe läbi ja ongi vaid kaks nädalat veel. Pean ka plaani, millal tööl rääkida. Kuna neljas rasedus, siis väike kõhuke juba ees, eriti märgata õhtul. Mul imekombel kõht see osa, mis taastus kõige kiiremini raseduse ülekilodest ja seega kõhu kasvamine on kohe märgatav. Hetkel aitavad laiemad pusad 🙂

Esmasp käisin ämmaka juures, kus rasedus veel üle vaadati – saadi 2p suurem, kui päevade järgi. Kõhutegelane oli täitsa lapse moodi – käed, jalad vehkisid ja tervelt 2,5cm pikk 🙂

Minu jaoks muutus asi kohe reaalsemaks ja enesetunne kindlamaks, et jah, ma saangi päriselt neljanda lapse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka täna 10+0 🙂  veerand juba möödas!!

Esmaspäeval käisin ämmaemanda  juures, sain rasedakaardi ja andsin vereanalüüsid, olid õnneks korras. Mul KV 16. veebruar, ilmselt siis ka Oscar test.. Ise lähme erakliinikusse, mees tuleb ka oma väikest tegelast vaatama ????

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 23.12 07:47; 05.01 16:34; 05.01 23:39; 06.01 15:31; 11.01 12:43; 13.01 13:15; 14.01 11:57; 16.01 10:48; 16.01 14:04; 29.01 13:50; 29.01 16:31; 03.02 14:38; 13.02 12:19; 13.02 12:23; 16.02 16:19; 11.03 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna päevade järgi 8+2, esmaspäeval on ämmaka aeg. Siis ilmselt võetakse arvele ja pannakse kv aeg ka.

Meeletu väsimus ja jõuetus on kogu aeg kallal. Ootan juba, et energia taastuks. Iiveldus käib ka pidevalt vahelduva eduga. Polegi aru saanud, et millest see oleneb või mis ajal on.

Pepe

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 03.01 10:08; 06.01 08:04; 11.01 07:49; 14.01 07:55; 16.01 08:32; 17.01 11:30; 20.01 16:43; 29.01 12:54; 03.02 17:04; 07.02 08:32; 18.02 08:04; 26.02 11:38; 26.02 11:51; 08.03 21:34; 11.03 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas,

 

Oeh…minul hakkas kolmapäeval määrima. Määris vähe,kuid kui WC-s käisin,siis ikka paberile jäi algul pruunikas,hiljem ka punane vee-segune lima. Neljapäeva hommikul panin sideme ja jälgisin. Lõuna paiku võtsin ühendust ühe erakliinikuga ja palusin ülevaatust( mul on pandud raseduse tuvastamiseks aeg 08.02) . Nad olid väga abivalmis,nõustasid ja selgitasid kuna hetkel selline hell aeg 6+4,siis pigem ootaks ja vaataks mis saab. Ei soovitanud kohe ülevaatust see võib veel rohkem ärritada. Kirjutasid välja Duphastoni 2 tbl päevas ja puhkereziim.  Täna juba määrib vähem. Ma niiii loodan,et kõik laabub. Esmaspäeval ämmaka aeg,siis saabub selgus. Seniks hoian end ja püüan mitte muretseda. Hea,et saan siia kirjutada,sest peale mehe ei tea minu olukorrast keegi. Olge kõik tublid ja hoidke end!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka lõpuks sõna. Triibupüüdjate teemas olin Lumeliisu eks võin sama nime edasi ka kanda 🙂

Rasedust on hetkel 10+2 ja tähtaeg 1. september (nagu ühele õpsi lapsele kohane :D). Mõnele lähedasemale sõbrannale olen juba rääkinud ja mees ka paarile sõbrale. Mehe emale ütlesime ka, sest temaga puutume iganädalaselt kokku ja eks muutus juba kahtlaseks, et miks ma järsku enam kohvi ei joo või miks üks või teine asi enam mulle süüa ei kõlba 😀

Oma emale rääkimisega ootan veel, sest ta on muidu küll väga hea inimene, aga saladusi eriti pidada ei oska. Seega, kui talle räägiks, siis teaksid õige pea mu tädid ja vennad jne ka, aga ma tahaks neile rääkimisega kuni Oscarini ära oodata. Oscar tuleb mul 17. veebruar nii, et palju pole enam jäänud.

Muidu on see raseduse algus selline suhteliselt talutav olnud. Kehv on olla küll, aga ei midagi väga hullu. Iiveldus on küll pmst kogu aeg ja õhtuti läheb eriti hulluks, aga oksendanud olen ainult korra. Söömine on õudne nuputamine, sest mitte miski ei ole isuäratav (kaalus olen ka 1,5 kilo alla võtnud). Ja muidugi väsimus on õudne. Magan 8-9 tundi, siis kangutan ennast kuidagi voodist välja ja tööle, koju tagasi jõuan tavaliselt kuskilt kolmeks ja paremal juhul suudan telekat vaadata, halvemal juhul jään magama seniks kuni mees jõuab. Õnneks nii tubli olen ikka olnud, et töölt koju tulen jalgsi, see on kuskil tunnike jalutamist. Vesiaeroobikas pingutan ka ikka 2 korda nädalas käia. Aga toitumine on küll täiesti käest, sest mõnel päeval ongi ainus asi, mis alla läheb, juustusaiad ja apelsinimahl. Loodetavasti läheb varsti paremaks ja õnnestub veidi tervislikumaks oma menüü saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.02 09:36; 12.02 15:45; 21.02 09:50; 26.02 19:10; 28.02 13:48; 05.06 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin täna erakliinikus naistearstil. Enda arvutuse järgi 9+3 aga uh järgi 6+3. Südametööd ei leitud ning arst arvas, et pole kindel kas jääb püsima. Nädala pärast tagasi.

Aga tunnuseid ei ole täheldanud. Muidu 3. laps

Nii, mulle jõudis kohale väsimus ning tagatipuks iiveldus, mida ma kahe eelneva lapsega kogenud pole.  Natuke googeldasin ning pidi norm olema kui 6. nädalal süda veel ei tuksu. Esmaspäeval arstile ning siis juba 7+3 ning saan täpsemalt teada mis toimub.

Kuna rasedus ei olnud planeeritud, siis endal on suht chill olla. Oleks ma triipe püüdnud kuid või aastad nagu paljud oleks olukord ilmselt teine.  Saab mis saab ning eks loodus otsustab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 21:50; 05.02 13:05; 09.02 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vaid mõned korrad kirjutanud, kuid nüüdseks arsti visiit selja taga ja süda rahulikum.

Raseduse kestus muutus hopsi suuremaks- tsükkel pikk ja võtsin nö tavalise tsükli pikkuse järgi. Kohati on tore, kuid esimese hooga võttis sõnatuks.

Oscari uuring oleks pidanud veebruari lõpus olema, kuid minu graafikuga ei sobinud ja klapitasime märtsi algusesse. Samas tahaks ikka kiiresti teada, et kõik on hästi ja korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 18.01 13:35; 20.01 17:55; 05.02 13:48; 14.02 19:39; 26.02 10:55; 26.02 13:06; 03.03 20:29; 07.03 09:41; 07.03 16:25; 08.03 18:27; 11.03 18:42; 11.03 19:43; 14.03 17:13; 14.03 19:08; 17.03 21:37; 26.03 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen esimest korda beebiootel, täna on täpselt 8 nädalat täis. Teisipäeval oli arst ja süda ilusti lööb ????

Olen täitsa roheline kogu selles raseduse asjas, nii et pidin otsima mis kvst te siin muudkui räägite ????

Ma ei tea, kas see mega paha olek on veel tulemas, aga siiani on täitsa okei olla olnud peale väsimuse.

 

Mul arst soovitab niptify testi, kas keegi plaanib veel seda teha?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 08:21; 16.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul arst soovitab niptify testi, kas keegi plaanib veel seda teha?

Miks Sul arst seda testi soovitas teha? Meil ka plaanis muidu see teha jaa.

 

Mul on tekkinud nüüd pidev nälja tunne…pm söön kõhu täis ja 5mintsa pärast juba tunne nagu poleks mitu päeva söönud.  Oeh..

 

Pepe

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 03.01 10:08; 06.01 08:04; 11.01 07:49; 14.01 07:55; 16.01 08:32; 17.01 11:30; 20.01 16:43; 29.01 12:54; 03.02 17:04; 07.02 08:32; 18.02 08:04; 26.02 11:38; 26.02 11:51; 08.03 21:34; 11.03 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hapuk00r kuidas ämmaemanda juures läks?

 

M.A

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 20.01 15:28; 28.01 09:59; 29.01 14:14; 08.02 11:44; 13.02 10:08; 22.02 10:27; 11.03 10:52; 15.03 16:18; 16.03 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile.

Mina astun kahjuks siit grupist välja. Algusest peale tundus asi vale. Oli küll iiveldust ja vahepeal isegi nii tugevalt,  et peaaegu ka vetsu jõudsin, aga sellega ka piirdus.

Ämmaka vastuvõtul jaanuari lõpus kui päevade järgi pidi 7+ rasedust olema tuvastas ta ainult lootemuna. Hcg Oli üle 101 000. Nädala pärast läksin uuesti. Siis oli ka rebukott tekkinud ja hcg 110 000. Nädala pärast jälle tagasi. Seis sama, loodet pole.

Nii,  et mina lahkun aga teile kõigile ilusat rasedusaega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt,

 

Läksin suurte lootustega ämmaka juurde. Määrimine lõppes õnneks nädalavahetusel. Kolmapäeval tehtud test näitas 2- te paksu triipu,kuid täna ei näidanud ultraheli mitte midagi???? emakas norm suurusega,limaskest 0,5. Mitte mingit märki rasedusest!!! Tegime veretesti,ootan vastust. Tundub,kui oligi pisike rasedus,siis see lõppes koos määramisega ???? pettumus on väga suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hapukoor ja Lumi_Kelluke, nii kurvad uudised ???? loodan, et varsti saate jälle triibud ja beebi!

Ma käisin täna järgmise nädala kv-uuringu jaoks verd andmas. Sain juba teada, et pean hakkama rauda juurde võtma. Eelmise rasedusega oli sama asi aga siis olid esimese trimestri näidud veel enam-vähem. Enesetunne on ka ootamatult halvemaks läinud. Täna oli esimest korda raseduse ajal migreen korraliku peavalu ja teistmoodi iiveldusega. Esimese rasedusega tulid mul teise trimestri alguses mõneks nädalaks hullud migreenid. Mingit ravimit ka võtta ei saa ja see võtab ikka tunde enne kui paremaks läheb ????

Muidu ootan kv-d, mis on juba nädala pärast. Kui seal kõik hästi, räägime oma peredele ka lõpuks uudiseid.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hapukoor ja Lumi_Kelluke, nii kurvad uudised ???? loodan, et varsti saate jälle triibud ja beebi!

Ma käisin täna järgmise nädala kv-uuringu jaoks verd andmas. Sain juba teada, et pean hakkama rauda juurde võtma. Eelmise rasedusega oli sama asi aga siis olid esimese trimestri näidud veel enam-vähem. Enesetunne on ka ootamatult halvemaks läinud. Täna oli esimest korda raseduse ajal migreen korraliku peavalu ja teistmoodi iiveldusega. Esimese rasedusega tulid mul teise trimestri alguses mõneks nädalaks hullud migreenid. Mingit ravimit ka võtta ei saa ja see võtab ikka tunde enne kui paremaks läheb ????

Muidu ootan kv-d, mis on juba nädala pärast. Kui seal kõik hästi, räägime oma peredele ka lõpuks uudiseid.

Oi mesinäpp, tere 🙂 Juhuslikult vaatas vastu su nimi pealehelt viimase kommenteerijana, muidu poleks märganudki, et siin tegutsed. Me olime samal ajal triibupüüdjad aastal 2017, kui mäletad. Kuidas vahepeal läinud on? Rõõm näha, et oled lapseootel. Palju õnne! 🙂

Mustikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 09:47; 09.02 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi mesinäpp, tere ???? Juhuslikult vaatas vastu su nimi pealehelt viimase kommenteerijana, muidu poleks märganudki, et siin tegutsed. Me olime samal ajal triibupüüdjad aastal 2017, kui mäletad. Kuidas vahepeal läinud on? Rõõm näha, et oled lapseootel. Palju õnne! ????

Mustikas

Tere Mustikas! Mäletan sind küll 🙂 Sa said vist 2017 suvel triibud ja olid ka Soomes? Mul läks esimeste triipudega kokku 2,5 aastat ja jõudsin isegi kaks IVF täisringi teha. Aga 2019 suvel sündis esimene laps ja nüüd ootame teist. Teine rasedus tuli kiirelt, kuigi olime valmis ka selleks, et äkki läheb jälle 2+ aastat sellega 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi mesinäpp, tere ???? Juhuslikult vaatas vastu su nimi pealehelt viimase kommenteerijana, muidu poleks märganudki, et siin tegutsed. Me olime samal ajal triibupüüdjad aastal 2017, kui mäletad. Kuidas vahepeal läinud on? Rõõm näha, et oled lapseootel. Palju õnne! ????

Mustikas

Tere Mustikas! Mäletan sind küll ???? Sa said vist 2017 suvel triibud ja olid ka Soomes? Mul läks esimeste triipudega kokku 2,5 aastat ja jõudsin isegi kaks IVF täisringi teha. Aga 2019 suvel sündis esimene laps ja nüüd ootame teist. Teine rasedus tuli kiirelt, kuigi olime valmis ka selleks, et äkki läheb jälle 2+ aastat sellega ????

Just nii ja endiselt Soomes. Nii tore kuulda, et vaatamata pikale ootusele tuleb teil põhimõtteliselt lausa kaks jutti 😀 Meil on kodus lisaks teismelisele maibeebi 2018 ja nüüd on tulekul 2021 juunibeebi, kes tuli kohe, kui selleks sai roheline tuli antud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 09:47; 09.02 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist üks viimaseid, kes ämmaemanda juures lõpuks käidud sai. Eile oli siis esimene vastuvõtt, väike mustikas oli täitsa ilusti olemas ja ka südameke tuksus ilusas rütmis. Mõõtude järgi 7+2, täpselt graafikus. TA vahemikus 22-26.09, täpsustame Oscaris üle.

Pärast 2.5a viljatusega maadlemist on vahelduseks super hea ja ka uskumatu häid uudiseid kuulda.

15.03 on siis Oscar. Kui riskid madalad, siis vist on plaan oma kuludega südamerahustuseks Niptify teha.

L.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 15:29; 28.01 21:13; 09.02 18:12; 15.03 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

käisin täna erakliinikus naistearstil. Enda arvutuse järgi 9+3 aga uh järgi 6+3. Südametööd ei leitud ning arst arvas, et pole kindel kas jääb püsima. Nädala pärast tagasi.

Aga tunnuseid ei ole täheldanud. Muidu 3. laps

Nii, mulle jõudis kohale väsimus ning tagatipuks iiveldus, mida ma kahe eelneva lapsega kogenud pole. Natuke googeldasin ning pidi norm olema kui 6. nädalal süda veel ei tuksu. Esmaspäeval arstile ning siis juba 7+3 ning saan täpsemalt teada mis toimub.

Kuna rasedus ei olnud planeeritud, siis endal on suht chill olla. Oleks ma triipe püüdnud kuid või aastad nagu paljud oleks olukord ilmselt teine. Saab mis saab ning eks loodus otsustab.

Ka minul rasedus peetus. Sain eile arstil peale ultraheli kohe esimese abordi tableti sisse. Nii vastik, et seda nimetatakse abordiks :/  Kuna kolmas laps on siiski plaanis, siis alustame suve lõpus proovinisega.

 

Mõnusat ootust kõigile!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 21:50; 05.02 13:05; 09.02 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei !
Liitun ka septemberi beebide grupiga . Hetkel 7+4 ja tähtaeg septembri lõpus 26.09. Ämmaemanda juures käisin 7+1 ning järgmine visiit on alles märtsi keskel kui on kv uuring . Tuleb pikk ootamine vahepeal . Vähemalt on siin tore teistele kaasaelada :).
Lugesin alustuseks kogu vestluse ka läbi , kurb et ka nii mitu katkemist on olnud !

kilps

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:39; 12.03 11:49; 14.03 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Liitun samuti septembri beebidega hetkel on rasedust 8n1p, kui teisip. käisin esimesel ülevaatusel oli 3p väiksem. Tähtaeg jäi 22.09. Ämmakaga panime ka kv aja kirja, alles märtsi keskel saab teada, kas kõik on korras.

Hetkel igapäevaselt iiveldab, natuke häiriv ja vahepeal väsimus suur. Kuid esimene trimester ongi selline.

Kõigile ilusat ootust ????

K.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.02 14:24; 15.02 17:10; 16.02 18:25; 22.02 16:49; 01.03 18:40; 08.03 13:44; 12.03 14:31; 17.03 11:05; 17.03 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Pole vahepeal kirjutama jōudnud, kúll aga viskan kiirelt igapâev pilgu peale teie juttudele ????.

Eelmised naistearsti vastuvōtud olen ilust âra káinud, esimene arsti visiit oli minu arvutuste kaudu midagi viiendal nádalal, kui ei olnud veel sûdametööd näha… No ei ole ikka moistlik kutsuda vastuvōtule nii vara,, inimese aju suudab ikka väga palju kokku mōelda.. Aga sain tagasi kutse 2 nädalat hiljem ???? Siis oleks pidanud olema päevade järgi 7+3.. Tehin uh ja oli súdametöö olemas ???? kohe hakkas palju kergem.. No ja selle algelise uh aparaadi järgi oli rasedust hoopis 6+5, aga sellest pole midagi, sest molemad suurused klapivad ja ma ise olen rahul ????

Oscari kv aja sain 16 märtsiks ja no see on ikka väga kaugel ûhele ootajale ????Sinna läheme mehega koos.

 

Muidu olen koguaeg väsinud ja alates mu enda arvutuste 6st nädalast on iiveldus ka kallal mis on terve päeva, aga ōnneks väga kergelt iiveldab ???? Et oluliselt ei häiri kuni tegevust on. Mōnel päeval kui tööl on väsitav olnud, siis on peavalu ka platsis.. Veidrad unenäod nagu hakkavad ka peale ????

Riietest hakkab ka juba veidi välja paistma, niiet pikka pidu varjamisega pole ????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus kõigile ka minu poolt!

Mul täna täpselt 11 nädalat täis ja KV ultraheli pole üldse enam kaugel. Pean plaani, et märtsis kuskile erakasse UH minna – saab abikaasa kaasa võetud ja teha mõne pildid ja plaadi kõhutegelasest. Mälestuseks võiks ikka vähemalt üks UH pilt olla.

Korra mõtlesin ka selle niptify testile, kuid pigem vist siiski mitte.

Kõht kasvab märgatavalt, õhtuti ikka täiesti pall ees. Tundub ka, et kaua varjata ei anna. Mind kimbutab väsimus, mis täpselt kohal kell 16 ja nüüd sellel nädalal leidnud ennast kell 23 voodist. Muidu ikka kauem üleval, nüüd ei jaksa.

Ja siis õues jalutades – need autode heitgaasid – nina nii tundlikuks muutunud ja üldse ei kannata seda, kohe iiveldus/õõnes tunne platsis.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis õues jalutades – need autode heitgaasid – nina nii tundlikuks muutunud ja üldse ei kannata seda, kohe iiveldus/õõnes tunne platsis.

Mul on sama. Ma kõnnin tavaliselt töölt koju mööda väga tiheda liiklusega tänavat ja viimastel päevadel olen hakanud kaaluma, et peaks vist hakkama mingit teist kaudu koju kõndima.

Lumeliisu

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.02 09:36; 12.02 15:45; 21.02 09:50; 26.02 19:10; 28.02 13:48; 05.06 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sai üleeile esimene arstivisiit tehtud, UH järgi klappis täpselt minu arvutustega ja oli 8+2. 🙂 Südamelööke oli nii lahe näha! Ja ämmaemand oli mul nii tore naine, super! Eelmise lapsega oli selline tõredam.

Järgmine UH ehk siis Oscar pandi ka paika, 10.03, aeg võiks kiiremini minna, saaks see esimene trimester läbi, julgeks ka uudist jagama hakata. Iiveldust, oksendamist ega üldse mingeid erilisi tundemärke peale tundlike rindade ei ole. 🙂 Isud küll on tekkinud sellised, mida tavaliselt ei ole, joogijogurt tundub nüüd väga isuäratav, muidu pole seda aastaid tarbinud. Ja eile tekkis mingi eriti nostalgiline ahjus tehtud juustu ja sinepiga sardelli isu. ???? Mu isa tegi meil seda vahel, kui väike olin. ???? Jällegi asi, mida muidu pole aastaid tarbinud, sai tehtud ja no oli hea. ???? Eelmise rasedusega võtsin ma muidu palju juurde, seekord plaanin oma isusid ikka piirata, aga hetkel veel õnneks juurde võtnud pole.

 

Rahulikku ootusaega kõigile!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.01 14:58; 13.01 18:55; 22.01 17:30; 12.02 16:23; 11.03 17:46; 11.03 18:47; 11.03 18:53; 19.03 14:56; 26.03 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sai üleeile esimene arstivisiit tehtud, UH järgi klappis täpselt minu arvutustega ja oli 8+2. ???? Südamelööke oli nii lahe näha! Ja ämmaemand oli mul nii tore naine, super! Eelmise lapsega oli selline tõredam.

Järgmine UH ehk siis Oscar pandi ka paika, 10.03, aeg võiks kiiremini minna, saaks see esimene trimester läbi, julgeks ka uudist jagama hakata. Iiveldust, oksendamist ega üldse mingeid erilisi tundemärke peale tundlike rindade ei ole. ???? Isud küll on tekkinud sellised, mida tavaliselt ei ole, joogijogurt tundub nüüd väga isuäratav, muidu pole seda aastaid tarbinud. Ja eile tekkis mingi eriti nostalgiline ahjus tehtud juustu ja sinepiga sardelli isu. ???? Mu isa tegi meil seda vahel, kui väike olin. ???? Jällegi asi, mida muidu pole aastaid tarbinud, sai tehtud ja no oli hea. ???? Eelmise rasedusega võtsin ma muidu palju juurde, seekord plaanin oma isusid ikka piirata, aga hetkel veel õnneks juurde võtnud pole.

Rahulikku ootusaega kõigile!

Kus linnas sa arvel ja kes su ämmakas:)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 20:29; 15.02 23:04; 16.02 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heips!

Liitun ka teiega! Peale mitut aastat proovimist, lõpuks IVFi abiga 8+1 hetkel. Kõikvõimalikud tüütud tunnused olemas-tohutu iiveldus juba nädalaid, süüa midagi eriti ei saa, kõik lõhnad on vastu, meeletu väsimus ja jõuetus. Loodetavasti läheb paremaks mingi aeg 🙂

KV ja veretesti aja sain 16.märts, nii pikk aeg sinna..

Kas keegi oskab öelda kas TÜK ei saa mehega UH minna ja kui ei saa, siis kuidas saaks raseduse jooksul korragi mehele kõhubeebit näidatud? Kas erakas kuskil?

Kõigile õnne ja vastupidavust 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 273 )


Esileht Lapse ootamine Septembri beebid 2021