Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembri Triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 377 )

Teema: Septembri Triibupüüdjad 2019

Postitas:

Mina kolin oktoobrisse
Kumba ov teste rohkem usalda kas riba teste või digitaalset. Nad näitasid täiesti erinevalt mul ov päevi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Mina siin väga sõna ei võta, aga loen ja elan Teile igapäevaselt kaasa. Oleme püüdnud triipe eelmise aasta oktoobri algusest. Olen kasutanud clare blue ov teste üle kuu, kuna need ju nii kallid. Suvel sai käidud arstil kontrollis mind tunnistati terveks ja öeldi, et proovige veel 6kuud. Siis tekkis küll masendus, mõtlesin juba, et kuna see kogu värk tekitab mulle endale stressis, siis jätan kõik pooleli ja lähen eluga edasi. Augustis oli peale ov pikem määrimine ja tsükkel sassis ja ov aega oli raske määrata vaid jälgisin oma keha. Eelmise nädala lõpus hakkasin kahtlema, et midagi toimub kuna keha temperatuur olu koguaeg 37
Eile tegin päevase testi ja sain kaks triipu testile ???? ei suuda siiani uskuda. Tunnusteks võiks lugeda keha temperatuuri ja väsimust ning kõht mis hellalt krambitab.
Mairi 81

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 19:01; 24.09 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka kuulnud sellest kehatemperatuurist ja siis nalja pärast kraadisin ka end eile suvalisel kellaajal, oligi mingi 37,2 palavik. Mõtlesin, et oi oi. Äkki mu 12dpo test ikka valetas ja mida kõike juba jõudsin ette kujutada.
Paari tunni pärast kraadisin uuesti ja oli 36 koma midagi. Tulin maa peale tagasi 😀
Muidu FLO järgi peaks PP täna hakkama, veel pole hakanud, aga ega enam midagi ei looda küll see kuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise raseduse sain kätte ma Benu ov testidega ( need rohelised). Pean ehk nende peale tagasi minema sest tegin neid kaks kuud ja sain pihta.
Mina näiteks mõõta ei saa. Minu alateadvus siis kontrollib kella iga tunni aja tagant ja pole ühtlast und.
Ma ei teagi millal mul siis õige ov oli homme peaks pp hakkama aga juba kaks nädalat on kõht kiskunud ja valutanud kuigi olen teinud teste ja kõik negatiivsed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heia!

Ma siin korraks võtan üle pika aja sõna, sest see ikka ja jälle tuleb sama Blondu teema õhku, kus hakatakse õpetama ja ette lugema, mida tegema peaks. Eks see ole loomulik, et ikka tahaks ju oma kogemusest aidata ja soovitada, kuid tasub kindlasti eellooga tutvuda. Usun, et ta üsna väsinud selgitamast, mistõttu sedapuhku teen seda seekord tema eest ????

Esiteks on igal inimesel õigus tegutseda nii nagu ise soovib. See tähendab, et mõnele inimesele ei sobi OV testid: vb rahakoti pärast, vb seetõttu, et neid lihtsalt pole tarvis, sest inimene tunnetab keha hästi. Seda enam, kui ollakse ka agarad tegutsejad mehega, siis testides või mitte, saab OVile igal juhul pihta – ega see OV testimine rasedaks ei tee, ikka seksimine teeb ???? Niimõnigi kord aitab rasestuda just mitte-testimine ja mitte-stressamine ajastuse pärast. Inimesed on erinevad ja see mis ühele sobilik ja loomulik, võib teise jaoks olla täiesti mõttetu, üleliigne või isegi vastupidist tulemust andev.

Blondu tsüklid ongi lühikesed ja enam-vähem korrapärased, mis tähendab, et ta alustabki kohe peale päevi panustamisega ja nagu ta ka mainis, et nüüd on uuesti tunnused- ta kohe on valmis panustama, et igaljuhul saaks panus antud, on/oli see Ov kuna tahes. Mis see OV-testimine siis rohkem aitaks? Jah, annab lihtsalt täpsema teadmise, aga hoolimata sellest teadmisest on tsükli lõpuks (olgu siis veidi varem või hiljem) ikkagi kas triibud või punased ????

See, et muidu ollakse üsna hea keha tunnetaja, ei tähenda, et absoluutselt iga tsükkel on arusaadav. Naise keha on paras müstika ja võib trikitada ka OV-testimistega. Siin on olnud juhuseid küll, kus on 2 korda testitud positiivne Ov-test ühes tsüklis, mis tähendab, et keha on Ov mingil põhjusel viimasel hetkel siiski edasi lükanud ja kui neid kehapoolseid tunnuseid poleks olnud, mis oleksid ajendanud teist korda testima, siis pole inimene saanudki teist korda positiivset testi samal tsüklil.

Vähese seksiga paaride puhul võib see tähendada võimaluse mööda laskmist puhtalt teadmatusest, kuid tihedamalt seksijate puhul võib see tuua hoopiski triibud, sest mõistus ei tegele “beebi tegemisega” vaid puhtalt armatsemisega emotsioonide põhjal. See omakorda tähendab, et kehal pole beebi-projektist tulenevat stressi parasjagu, keha on lõõgastunud ja palju rohkem valmis vastu võtma rasedust.

Minu väga konkreetne arvamus on, et igaüks teeb täpselt nii nagu süda (ja rahakott) ütlevad, sest ei ole ühtset soovitust, et “PEAB testima” ega ka “ÄRA testi”. Mina arvan, et kui oled keha tunnetamises väga hea ja oled valmis veidi rohkem seksima kui ainult positiivse testi korral, siis ei tasu farmaatsia firmasid toita, kes meie südamesoovidest toituvad ????

Elli-Ly

Elli-Ly olen sulle südamest tänulik❤️ ????

Vahest lugedes isegi imestan, et KUI ei olda triibupüüdmis looga kursis, aga nö õpetama tulla ollakse meistrid.
Ei püüa ka esiteks esimest korda. Ja viimasest rasedusest on möödas 11 kuud. Ja olen ka IVF järjekorras, siis võtan nii kui nii vabamalt.IVF lihtsal põhjusel, et vanus kasvab, muidu kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul CD12 täna. Ov-st nii palju, et peaks olema dpo7 , aga kindel olla ei saa. Sest siis, kui oletatav ov oli , määris roosakat voolust. Ja kõht valutas jne kõik jutud. Aga nüüd eile ja täna oli wc käies, pühkides munavalgele sarnase tekstuuriga lima paberil. Ja vasakpool tuikab vahelduva eduga täna ka???? ma suht nõutu. Mis see siis nüüd on????? Nüüd alles ov või pesastumine????

Igatahes täna panustame igaks kümneks juhuks, iial ei tea mis värk on????

Ei tea kas ma loen su jutust õigesti välja, et su arvatav OV oli CD5?

Täpselt nii. Mis selles imelikku on? Ma ei väsi kordamast, et minul on lühike tsükkel????

Ei öelnud, et see midagi imelikku oleks. Eks üle 35 aastasel naisel hakkavadki munasarjad laisemaks muutuma ja lühike follikulaarfaas on selle esimeseks tunnuseks. Mina istuks küll sellise tsükliga arstil kuklas ja üritaks oma tsüklit reguleerida, et rasestumiseks kõige soodsam keskkond/tsükli pikkus luua.

Kusjuures, mina tunnetan kindlat OV endaarust umbes 4-5 päeva enne kui ma OV testile positiivse tulemuse saan aga eks muidugi, iga naine teab ikka ise kuidas kõige parem on ????

Minul on tsükkel olnud koguaeg lühike.vanusega pole siin mingit pistmist.Normaalseks tsüklipikkuseks loetakse 21-28, minul siiani ka olnud 21-25. Sel korral kui on 20, mitte 19 nagu keegi mainis. Siis ka selles tsüklis pole midagi taunimist väärt.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikse vahemärkusena toon igaks juhuks välja, et lausa 21-35 päeva loetakse normaalseks tsükli pikkuseks ????

Gloriosa

Minul näiteks olnud terve elu 30 päeva. Arvasin et kuna oli peetumine ja igast jamasid siis äkki muutus aga ikka on 30. See oleneb nii organismist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikse vahemärkusena toon igaks juhuks välja, et lausa 21-35 päeva loetakse normaalseks tsükli pikkuseks ????

Gloriosa

Jaaa! Pole isegi see ebanormaalne ???? tänud täpsustamast????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

`

Minul on ka keskmine tsükli pikkus 30 päeva. Keskmine selle pärast, et mul pendeldab 28-33 päeva vahel. Seega õnneks jääb regulaarse tsükli piiridesse ????

Aga tõepoolest organismid on väga erinevad. Triibu püüdmise seisukohalt on muidugi lühema tsükliga naised õnnelikumad, sest noh.. nii-öelda praadimise aega on ju vähem ????

Gloriosa

Nii on????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin teie käest arvamust. Kuna mu kõht on juba viimased poolteist nädalat valutanud ja olnud nagu õhupall. Ma arvasin et ehk on pesastumine või on see sellest et pp hakkavad no mul isiklikult pole kunagi nii valutanud. Kas peaksin minema homme valve arsti juurde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan natuke vürtsi kah siia, no ei saa ilma ju????
Minu täna päevane test, enne testi tegemist olin pissimata ca 3h. Test ise 25-ne????

https://www.upload.ee/image/10516456/20A69D39-14C8-4EB2-ADCB-D976823BDAF3.jpeg

Ilmus täpselt öeldes 6 minuti sees. Ei oska midagi veel arvata. Tõesti eile oli pesastumine????
Eile õhtu edenedes hakkas vasakul pool ikka päris korralikult valutama ja kuidagi suruvtunne oli. ????

Kordan paari päeva pärast uuesti.????

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, mulle tundub usutav triip.

Minu selline õhkõrn 12 dpo tehtud triip on hetkel lasteaias. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, mulle tundub usutav triip.

Minu selline õhkõrn 12 dpo tehtud triip on hetkel lasteaias. ????

Minul peaks olema 8dpo.
Triip testil on praegu (3h hiljem) muutunud pm olematuks???? kas kellegil ka nii olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 15:19; 12.09 21:12; 24.09 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei taas,
Kirjutasin viimati juuni lõpus…Tol korral lõppes teekond kahjuks peetumisega. Nüüd tagasi.
Ehk sel korral. Ma nii loodan!!!
Täna peaksid päevad hakkama. Hoian end tegevuses, et mitte üle mõelda. Püüan oma keha tunnetades märke tabada…midagi justkui oleks, aga ehk on see pelgalt mu kujutlusvili. Natuke nagu torkiv/surisev tunne rindades, veidi iiveldust, organism oli üldse kuidagi nõrk ja loid vahepeal. Ühel päeval olin lausa iga puhkehetk voodis, sest uni oli nii peal koguaeg. Täna krampsakam tunne…
Kas osta test ja teha homme hommikul? Või vara veel…vist jah.
Ärevus on hinges.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peaks ka pp hakkama täna aga mida pole seda ei ole. Üldjuhul on kohe hommikuks platsis olnud aga mitte ühtegi tunnet ei ole. Olen teinud RT aga kõik negatiivse, kui ma meenutan eelmist korda siis selleks et ma nägin triipe pidid pp kolmapäeva umbes hilinema ja siis alles sain triibud. Pöidlad hoidma. Üritan sellele mitte väga mõelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kas kellegil veel niii olnud 2 nädalat enne päevi
Kõhus kisub ja torgib
Kugi päevad alles kaugel

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.09 14:46; 25.09 16:56; 25.09 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kas kellegil veel niii olnud 2 nädalat enne päevi

Kõhus kisub ja torgib

Kugi päevad alles kaugel

Kaks nädalat enne päevi on ovulatsioon, siis võib kiskuda/sikutada/valutada alakõht.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 01.09 21:01; 03.09 10:38; 03.09 11:03; 03.09 11:33; 03.09 21:34; 04.09 11:15; 05.09 13:25; 06.09 08:28; 06.09 21:20; 07.09 07:14; 07.09 10:29; 07.09 20:46; 08.09 07:09; 10.09 11:30; 11.09 18:51; 12.09 15:58; 14.09 10:13; 14.09 13:33; 16.09 16:24; 16.09 19:14; 18.09 08:46; 18.09 09:34; 19.09 17:00; 19.09 20:35; 19.09 21:21; 20.09 06:29; 20.09 08:21; 20.09 10:51; 22.09 19:33; 24.09 08:39; 25.09 15:51; 25.09 21:55; 25.09 22:16; 26.09 19:32; 27.09 14:45; 29.09 15:05; 30.09 08:50; 30.09 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas, kuidas sul läheb? Pole ammu kuulnud sinust midagi 🙂

Minul endal DPO11, hommikul oli test ühe triibuga ja mingit kuma ka kuskilt ei paistnud. Nii et liigun ilmselt järgmisesse kuusse edasi. Pühapäeval peaks pp algama.

Maasikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 04.09 10:27; 09.09 15:34; 10.09 10:36; 11.09 15:24; 11.09 16:13; 20.09 10:50; 25.09 16:29; 30.09 10:05; 01.10 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkaski pihta peale ov-d

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.09 14:46; 25.09 16:56; 25.09 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu – eks ma mõistan ka kõiki neid “targutajaid”, ega isegi alati süübi kellegi ajalukku ja alati pole lihtsalt kõik nüansid meeles, eriti uutel. Seega pahaks ei tasu panna, aga samas mõistan ka Sind, et kui tüütu võib olla see kuust kuusse seletamine 😀

Kägu, kellel peale OV torgib – kaua Sa triipe püüdnud oled? Kui alles hiljuti alustasid (kuni pool aastat tagasi), siis teretulemast triibupüüdjate maailma, sest triibupüüdjad hakkavad iga kuuga aina paremini ja paremini oma keha tunnetama puhtalt selle pärast, et Sa otsid märke, mis võiksid viidata rasedusele. Kuna enamik raseduse märke on seotud ka lihtsalt OV ja PMSiga, siis on neid lihtne kohe raseduseks suures lootuses mõelda ning sellega omakorda neid veel ka võimendada. Paljud tunnused esinevad koguaeg, aga lihtsalt neid ei pane tähele ja seega triibupüüdjana tundub iga kuu, et oot, seda tunnust justkui varem pole olnud… Tegelikult on, lihtsalt oluliselt mahedamalt, millele tähelepanu pole osanud pöörata.

Kui oled pikaaegne püüdja, siis ka sellisel juhul võivad avalduda uued “märgid” ja tunnused, sest oled juba mõistuse lapse saamisega niimoodi ümber näpu keeranud, et mõistus otsib ja võimendab järjepidevalt jälle uusi “tunnuseid” juurde. Kõigile uutele triibupüüdjatele, kel võtab see veidi kauem aega – olge valmis igasugusteks viguriteks, mida teie keha teile pakub, sest umbes 99% tõneäosusega ta kasutab selleks iga võimalikku juhust…

Ja siis on kolmas võimalus, et miskit toimub Sinu kehas, mis võib Sulle tuua paari nädala pärast prisked triibulised. Aga vastates otse Su küsimusele, siis on paljudel naistel OV eelselt, OV ajal, OV järgselt ja/või päevade eelselt selliseid torkeid ja jms, mis mõnikord tugevamad ja tuntavamad, mõnikord vaevu märgatavad – Sa pole kaugeltki mitte ainus 😉

MINUST – käisime mehega täna analüüsidel. Ehk juba reedel vastused digiloos olemas ja saame esimese “sahmaka” kätte, mis toimub. Loodan, et mitte midagi, sest ravi teatud asjaoludele on tehtud ja loodetavasti on sellega nüüd asi ühel pool (selgub samuti analüüsidest) ja rohkem mingeid probleeme mehe poolt ei ole. Kõik selleks, et oktoobris saaks anda korras proovidega üks uhke panus (või mitu), mis toob meile kauaoodatud juulibeebi 2020 🙂

Elli-Ly

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BLONDU Mina sinu testidel triipe ei näe ega kumasi siis seekord ma näen triipu!

Minu testil kadus ka ükskord triip ära aga järgmisel õhtul oli triip täitsa olemas ja ei pidanud luubiga valguse käes otsima.
Ole nüüd mõistlik ja palun tee homme hommikul uus testi ja anna teada. See kord on mul põnev sulle kaasa elada.

Mariii
( 21+6)

Et siin nüüd keegi arvaks, et tulin kelkima siis olin siin pikalt triibu püüdja. Nüüd käin siin lugemas ja loodan, et teised saavad ka enda triibud kiirelt ja korralikult.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 06:46; 25.09 18:12; 27.09 12:59; 27.09 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly. Tänud sisuka vastuse eest. Isiklikult olen triipe püüdnud 7 kuud täitsa keskmine aeg. Paraku pole õnnestunud
Olen mõelnud ka ov teste kasutama hakkata. Aga ei oska 😀
Äpi järgi sai panustatud õigel ajal peale seda hakkaski alakõht trikke tegema
Kord torgib kord mitte. Siis päevade laadsed tuiked
Rinda lööb vahepeal valu korraks. Vb tõesti mõtlen üle
Eks siis ootab edasi 😀
Mitmes dpo muidu rt kõige varem näitab peale ov toimumist 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.09 14:46; 25.09 16:56; 25.09 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatuses võib leida nii mõnegile tavapärasele küsimusele vastuse. Teen Sulle siia shortcuti 😉

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla DPO 4-10, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest DPO7-8 (pigem DPO8), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui DPO10, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 10:25; 25.09 19:56; 30.09 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

BLONDU Mina sinu testidel triipe ei näe ega kumasi siis seekord ma näen triipu!

Minu testil kadus ka ükskord triip ära aga järgmisel õhtul oli triip täitsa olemas ja ei pidanud luubiga valguse käes otsima.

Ole nüüd mõistlik ja palun tee homme hommikul uus testi ja anna teada. See kord on mul põnev sulle kaasa elada.

Mariii

( 21+6)

Et siin nüüd keegi arvaks, et tulin kelkima siis olin siin pikalt triibu püüdja. Nüüd käin siin lugemas ja loodan, et teised saavad ka enda triibud kiirelt ja korralikult.

Aitäh????
Mariii hea meelega teeks homme testi hommikul, aga kuna esiteks testi pole valmis ostetud ja teiseks lähen liiga vara ( tõusen 03.40) tööle, et hommikul testidega sahmerdada????silmad siis veel poolenisti kinni???? oleks õhtune vahetus oleks jumalast ok. See selleks. Et hommikul teha, pean ootama pühapäeva hommikut???? ise arvan, et teen laup päeval ja siis pühapäeva hommikul????

Eilsest annavad rinnad tunda. Täna on selline mõnus tunne vasakulpool olnud suht terve päeva vältel. Täna peaks siis olema dpo9 . Rõhk sõnal peaks.????

Eelmine aasta sain 5 oktoober triibud, kas ajalugu kordub???? vähemalt ei taha , et nii lõppeks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Minul kahtlane lugu. Saime täna mehe spermaproovi tulemused arsti juures teada. Nüüdseks on ta 1,5 kuud võtnud Vasonit retardi, veel mingeid tablette ja vitamiine Man Conception+ 2 korda päevas. Ja kujutage pilti, tulemused on läinud kehvemaks! Olime arsti juures nagu puuga pähe saanud ning me ei saa tegelikult aru. Ravi tulemusel on nii spermogrammi andmed kui vereanalüüsid läinud numbrite poolest kehvemaks, kuid arst soovitab jätkata sama ravi kuni IVF-ni. Meie jaoks on see nii vastuoluline, kabinetis ei osanud selle shoki käigus teha muud kui kaasa noogutada arsti soovitustele. Kodus mõtleme, et asi on ikka väga kahtlane.

Esialgu arst ei täpsustanud midagi, ütles vaid, et tulemused ei ole endiselt korras (s.t. piisavad loomulikuks viljastumiseks) ja et tuleb jätkata selle plaaniga, et IVF-le minna. Hakkasin uurima, et mis need täpsemad numbrid on tulemustel siis (teatavasti eelmisel aastal oli mehe tervete spermatosoidide % vaid 1, nüüd selle aasta juunis saime vitamiinidega ja elustiilimuutustega selle 3-le %-le ja kujutage pilti, nüüd on see protsent 0!!!). Ma ei saa üldse aru, kuidas saab ravi tulemusi halvemaks muuta. Arst küll lohutas, et see üks konkreetne number üksi ei määra kogu tulemust, aga uurisime siis kodus teisi numbreid ka ja pea-aegu kõik on halvemaks läinud (v.a. testosterooni tase). Seega on mul suur küsimärk ja minu jaoks ei ole asi üldse loogiline. Ei ole ka loogiline jätkata selle raviga, kui see on tulemusi halvemaks muutnud ainult – veel halvemaks isegi, kui ilma vitamiinideta oli.

Seega me siin siis nüüd mõtleme, mida teha… Suht suur hämming on.

Liblikas (35)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.09 19:16; 03.09 20:53; 03.09 22:00; 05.09 23:06; 08.09 14:50; 09.09 21:56; 15.09 16:38; 25.09 21:47; 26.09 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi pidi siit täna dr Sitska juures käima eks. Kuidas läks?

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 01.09 21:01; 03.09 10:38; 03.09 11:03; 03.09 11:33; 03.09 21:34; 04.09 11:15; 05.09 13:25; 06.09 08:28; 06.09 21:20; 07.09 07:14; 07.09 10:29; 07.09 20:46; 08.09 07:09; 10.09 11:30; 11.09 18:51; 12.09 15:58; 14.09 10:13; 14.09 13:33; 16.09 16:24; 16.09 19:14; 18.09 08:46; 18.09 09:34; 19.09 17:00; 19.09 20:35; 19.09 21:21; 20.09 06:29; 20.09 08:21; 20.09 10:51; 22.09 19:33; 24.09 08:39; 25.09 15:51; 25.09 21:55; 25.09 22:16; 26.09 19:32; 27.09 14:45; 29.09 15:05; 30.09 08:50; 30.09 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas…egs mees juhuslikult mingeid steroide ei tarbi? Kahtlane lugu küll..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 03.09 19:44; 05.09 15:25; 11.09 15:06; 12.09 00:25; 13.09 15:17; 13.09 18:02; 19.09 15:49; 23.09 15:07; 25.09 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi pidi siit täna dr Sitska juures käima eks. Kuidas läks?

E.

Mina✋
Dr.Sitska on tõesti väga tore ja hooliv arst! Esimene arst kes 4 aasta jooksul ütles,et veritsus peale vahekorda ei ole kaugelti normaalne! Tegi kohe saatekirja hüsteroskoopiale. Homme helistan ja vaatan mis aja sain.
Lisaks kahtlustas kohe müoomi ja püloopi. Ning mensese valude tõttu endometrioosi.
Tema jaoks oli arusaamatu kuidas selliseid asju pole ükski arst avastanud. Ometi oma emakastruktuur ammu juba muutunud(digiloos ka kirjas) Ja Tema katsus niisama ja sai kohe aru,et pole okei.
Ning selle kahtluse korral saatis kohe. Ja see võib olla mitte rasestumise üks põhjuseid.
Lisaks muidugi see häiriv asi,et peale vahekorda veritseb. Võttis mingi proovi ja hakkas isegi siis veritsema. Ütles,et tuleb emakast..
Kuigi mul selle aasta alguses oli LAP aga kuna kõhuõõs oli verd täis siis võidi jääda märkamata näiteks endometrioos.

Ühesõnaga. Eks homme näis kuna aja saan ja siis peale seda protseduuri paari nädala pärast tulevad vastused. Siis saab edasi tegutseda.
Lisaks selle veritsuse tõttu ei tohiks isegi seksida ilma kondoomita! Põletiku oht!
Täiesti lõpp!!
Ma olen jooksnud neli aastat arstide vahet. Pole abi saanud. Kehitavad õlgu,et see normaalne!
Ma olen nii vihane. Kuid samas õnnelik,et saan abi. Ja samas ka õnnetu, kartes et äkki on nii hilja et midagi ei saa teha. Segased tunded.

Kuid arstiga olen väga rahul. Kõik seletas ära ja no lihtsalt suurepärane.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea, et arst sobis ja näitas huvi ülesse probleemide kohalt. Loodan, et saad abi ning lõpuks ka beebi.

E.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 01.09 21:01; 03.09 10:38; 03.09 11:03; 03.09 11:33; 03.09 21:34; 04.09 11:15; 05.09 13:25; 06.09 08:28; 06.09 21:20; 07.09 07:14; 07.09 10:29; 07.09 20:46; 08.09 07:09; 10.09 11:30; 11.09 18:51; 12.09 15:58; 14.09 10:13; 14.09 13:33; 16.09 16:24; 16.09 19:14; 18.09 08:46; 18.09 09:34; 19.09 17:00; 19.09 20:35; 19.09 21:21; 20.09 06:29; 20.09 08:21; 20.09 10:51; 22.09 19:33; 24.09 08:39; 25.09 15:51; 25.09 21:55; 25.09 22:16; 26.09 19:32; 27.09 14:45; 29.09 15:05; 30.09 08:50; 30.09 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile, CD12 günekoloogi juures ja vaatas, et ühtki domineerivat folliiklit polnud. Lisaks küsis, ega keegi pole midagi polütsüstilistest munasarjadest rääkinud !? Ei, ei ole! Keegi pole munasarju varem UHs vaadanudki.
Lootsin saada kindlust, et küll varsti triibud tulevad, aga tekkis pigem ebakindlus…

AE

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.09 22:58; 11.09 08:29; 12.09 11:49; 13.09 10:56; 20.09 16:57; 25.09 23:11; 27.09 22:54; 30.09 08:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 377 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembri Triibupüüdjad 2019