Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembri Triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 377 )

Teema: Septembri Triibupüüdjad 2019

Postitas:

Loodan ka et ehk lihtsalt test ei näita veel. Muidu tsükkel nagu kellavärk.
Hoian pôialt sulle Blondu1 et saaksid ruttu ruttu oma triibud????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 10:25; 15.09 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka uuesti siin ridades. Veebruaris oli sünnitus 21 nädala pealt ja proovin nüüd uuesti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sai just viljaka aken läbi ja nüüd on ainult üks pikk ootamine. Andsime see kuu mehega endast kõik, mis vähegi sai.

Loen siin ikka pidevalt, aga tuju siia kirjutada on suhteliselt 0. Palju on uusi ja olen ka tähelepanekud et paljudele asjadele siin enam ei vastata.

Hoian kõigile pöidlaid

Mina ka sel kuul otsustasin siin üldse mitte kirjutada, muidu ikka osalenud vestlustes kevadest saati. Kuidagi jube keeruline on järge pidada kes millest kirjutab, enamikele asjadele ei reageeri keegi ja mingi 10 eri teemat korraga arutluses ja siis sekka veel need uustulijad või siis keegi tuleb mingi täitsa lambi asjaga lagedale, mis üldse pole isegi teemaks.

Endal siis esimene IVF tsükkel käimas, vanus 31, triipe püüdnud 2a. 6 kuud tagasi diagnoositi III endometrioos.

Kuidas sinul IVF ga alustati? Kui kaugel oled tsükliga vms? Väga huvitav oleks kuulata. Minul ivf tulemas detsembris. Kui enne imet ei juhtu????

Alustatakse sellest, et määratakse skeem ja käid nôustamisel ämmakal, kes räägib protseduuridest, rohtudest ja vastab kôigile su küsimustele jne.
Minul lühike skeem, ehk siis sept tsükli 1. Päev helistasin IVF arstile, 3. Päevast algas süstimine gonal-f. Mina hetkel alles alustasim esimeste süstidega. Mingi hetk lisandub veel teine süst.
Esimene uh on pärast 10 päeva süstimist, kus pannakse paika punktsiooni aeg. Siis veel mõned süstid ja toimub siirdamine, embroloog otsustab arengu põhjal mitme päevased pannakse.
Iseenesest ei ole mitte midagi hullu selle kôige juures -kôik ôilsa eesmärgi nimel. Ma ei taha teada kui hullud need 2 nädalat ootamist tulevad pärast siirdamist ????????
Edu sulle su teekonnal, minagi lootsin et ehk õnnestub enne ise jääda (4 tsüklit andis arst proovimiseks enne IVFi), paraku nii ei läinud:))

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina ka siin. Täna CD7, päevad lõppenud ja keegi siin küsis vahepeal, et kas mul on mingeid seene tunnuseid ka, kuna Candida 2+ oli positiivne analüüside tulemustes. Muide, vahetult peale päevi, kui tupe keskkond muutub, tunnengi selgelt sügelust ja kihelust allkorrusel.
Samas, eelmisel tsüklil tegin just ravi läbi (3 ööd küünlaid) ja nüüd peaksin ju olema terve!? Ei saa aru, miks see sügelus siis nüüd platsis on.

Fertiilne aken avaneb homsest, aga nüüd tuleb panus juba ära anda, sest nädala teises pooles peab mees minema spermaproovi ja seega tuleb enne 3 päeva seksist kindlalt puhkust võtta. Ovulatsiooni päevaks näitab FLO laupäeva, seega mingit superspermat selleks päevaks koguda ei saa (s.t. piisava päevade arvuga) – seega selle kuu panused jäävadki kesiseks ilmselt.

Keskendun ka juba oktoobris tulevale IVF-le. Minul hakkab siis pikk skeem, s.t. enne stimulatsiooni tekitatakse kliimaks. Ma ise-enesest kliimaksit kui sellist ei karda otseselt, sest olen seda juba läbi teinud kunagise endometrioosi ravi käigus. Tookord siis koguni 4-6 kuud. See oli küll tablettidega stimuleeritud ja seekord tekitatakse kliimaks ühe süstiga – seega ma ei tea, kas seal on vahet. Mingeid erilisi tundmusi ma ei kogenud sel ajal. Samas ämmaemand rääkis IVF konsultatsioonil, et võivad tekkida peavalud ja meeleolu häired, aga eks siis näis, tuleb valmis olla. Ma võin ka samas öelda, et mul on igakuisest rasedaks jäämise proovimisest ja seejärel jälle punaste kogemisest (sh negatiivsetest rasedustestidest) ka “päris korralikud meeleolu häired” ja paras kõhuvalu päevade ajal, seega suurt vahet ju pole, mislaadi v millest tingitud need meeleolud ja valud on.

Jõudu ja jaksu kõigile ning tore ikka, et siin üheskoos kirjutada ja jagada saame oma kogemusi.

Liblikas (35)

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.09 19:16; 03.09 20:53; 03.09 22:00; 05.09 23:06; 08.09 14:50; 09.09 21:56; 15.09 16:38; 25.09 21:47; 26.09 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sai just viljaka aken läbi ja nüüd on ainult üks pikk ootamine. Andsime see kuu mehega endast kõik, mis vähegi sai.

Loen siin ikka pidevalt, aga tuju siia kirjutada on suhteliselt 0. Palju on uusi ja olen ka tähelepanekud et paljudele asjadele siin enam ei vastata.

Hoian kõigile pöidlaid

Mina ka sel kuul otsustasin siin üldse mitte kirjutada, muidu ikka osalenud vestlustes kevadest saati. Kuidagi jube keeruline on järge pidada kes millest kirjutab, enamikele asjadele ei reageeri keegi ja mingi 10 eri teemat korraga arutluses ja siis sekka veel need uustulijad või siis keegi tuleb mingi täitsa lambi asjaga lagedale, mis üldse pole isegi teemaks.

Endal siis esimene IVF tsükkel käimas, vanus 31, triipe püüdnud 2a. 6 kuud tagasi diagnoositi III endometrioos.

Kuidas sinul IVF ga alustati? Kui kaugel oled tsükliga vms? Väga huvitav oleks kuulata. Minul ivf tulemas detsembris. Kui enne imet ei juhtu????

Alustatakse sellest, et määratakse skeem ja käid nôustamisel ämmakal, kes räägib protseduuridest, rohtudest ja vastab kôigile su küsimustele jne.

Minul lühike skeem, ehk siis sept tsükli 1. Päev helistasin IVF arstile, 3. Päevast algas süstimine gonal-f. Mina hetkel alles alustasim esimeste süstidega. Mingi hetk lisandub veel teine süst.

Esimene uh on pärast 10 päeva süstimist, kus pannakse paika punktsiooni aeg. Siis veel mõned süstid ja toimub siirdamine, embroloog otsustab arengu põhjal mitme päevased pannakse.

Iseenesest ei ole mitte midagi hullu selle kôige juures -kôik ôilsa eesmärgi nimel. Ma ei taha teada kui hullud need 2 nädalat ootamist tulevad pärast siirdamist ????????

Edu sulle su teekonnal, minagi lootsin et ehk õnnestub enne ise jääda (4 tsüklit andis arst proovimiseks enne IVFi), paraku nii ei läinud:))

Aitäh info eest. Minul ka veel 4 ov-d ees. No näis, kas õnnestub ise enne???? Eelmisest rasedusest sain teada 5 oktoober , ehk aasta saab möôda, võiks nüüd ka, ilus oleks ????????
Huvitav kas ivfi puhul on alati süstimine? Et mitte ainult tabltetid. Seda natuke kardan. Mitte tegemise mõttes, teha võin teistele???? aga iseendale???? sel ju kellaajad vms ka vist? Kui päeval on siis pean ise hakkama, aga kui õhtu , siis mees teeks????minu puhul selgub milline skeem olema saab alles novembris, siis konsultatsioon. Huvitav millest see tuleb, lühike või pikk skeem?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uh.. CD 35 😀 Krt, ebaregulaarsed tsüklid be damned! Viimased kolm kuud olnud 31, 32, 30 ja lootsin et on paika loksunud siis lõpuks.. ilmselt mitte (enne seda 38, 29, korra ka 59 ja 45). Veidi frustreerib et tead, et ilmselt panustatud sai valel ajal ja et rase ma pole, nüüd lihtsalt tuleb loota et päevad algaks ja saaks uude tsüklisse, et praegune hiiglapikk ei saaks.. Stressis olek kindlasti kasuks ei tule. Niiet erinevalt enamusest mul siin hetkel tõesti ilma jutumärkideta oodatud päevad.

Bad0 tänan soovituse eest! Eelmisest kuust on mul 12 testi alles, vb igaks juhuks peaks juurde tellima ja hakkama ka juba nt CD10 testima ja enne ei lõpeta kui päris ov triibud saan, mitte mingid heledad..

Aga teistele edu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heips, liitun ka teemaga. Sain eile oma õrna triibu kätte, aga ei julge siin veel hõisata. Päevade alguseni peaks veel paar päeva olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 10:56; 16.09 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ups, eelmine läks käona. Kasutasin kunagi ammu Pereklubi, aga see vist enam ammu ei eksisteeri. 🙂


Heips, liitun ka teemaga. Sain eile oma õrna triibu kätte, aga ei julge siin veel hõisata. Päevade alguseni peaks veel paar päeva olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk sellepärast kirjutavadki siia, et siin rühmas on septembrikuu triibupüüdjad ja maikuu ootajate teema pole veel lahti? Ei maksa nüüd ärrituda. Pealegi nii varane staadium, et ei tea mis veel juhtuda võib, aga otseloomulikult soovin triibud saanule õnne ja et kõik hästi läheks! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 10:56; 16.09 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uh.. CD 35 ???? Krt, ebaregulaarsed tsüklid be damned! Viimased kolm kuud olnud 31, 32, 30 ja lootsin et on paika loksunud siis lõpuks.. ilmselt mitte (enne seda 38, 29, korra ka 59 ja 45). Veidi frustreerib et tead, et ilmselt panustatud sai valel ajal ja et rase ma pole, nüüd lihtsalt tuleb loota et päevad algaks ja saaks uude tsüklisse, et praegune hiiglapikk ei saaks.. Stressis olek kindlasti kasuks ei tule. Niiet erinevalt enamusest mul siin hetkel tõesti ilma jutumärkideta oodatud päevad.

Bad0 tänan soovituse eest! Eelmisest kuust on mul 12 testi alles, vb igaks juhuks peaks juurde tellima ja hakkama ka juba nt CD10 testima ja enne ei lõpeta kui päris ov triibud saan, mitte mingid heledad..

Aga teistele edu!

Kas oled arsti juures käinud, äkki tegu polütsüstiliste munasarjadega? Võimalik, et sellised väga pikad või väga lühikesed tsüklid on üldse anovulatoorsed, eriti kui ei saanud ka OV-testile positiivset tulemust. Mul endal ka diagnoositi polütsüstilised munasarjad, kuigi tsükkel on siiski enamvähem regulaarne ja enamjaolt vist toimub ka OV. See kuu on kahtlane, sest ei saanud ka tulemust OV testile ja kui muidu on alati rinnad väga tundlikud juba nädal+ enne päevi, siis see kuu on ainult kõhus krambid, aga rinnad on nagu tavaliselt…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai ootajad on teemana täitsa olemas tegelt. Aga ausalt ise ei ole selle vastu, kui ka siia varem mittekirjutanud hõiskama tulevad. Mina ei tea, mis teekond neil seljataga ja mis tunnetemöll neid triibu puhul tabada võib, ei ole ise kunagi triipe saanud. Seega soovin õnne ja kindlat meelt 🙂

Enda cd27/dpo12(ma arvan) jaaaa ei ole päevi veel. Ma ikka väga regulaarselt 26 päeva (kui see kevadine misiganes see oli välja arvata). Noh, muidugi on suht vara veel päevas, aga temperatuur langenud pole. Ütleks isegi, et kuuman. Üleeile ja eile oli väga kohe algavate päevade tunne, aga täna ei ole üldse sinnapoolegi. Ehk siis näpud nii ristis et kondid ragisevad ja loodan, et ei hakkagi!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai ootajad on teemana täitsa olemas tegelt. Aga ausalt ise ei ole selle vastu, kui ka siia varem mittekirjutanud hõiskama tulevad. Mina ei tea, mis teekond neil seljataga ja mis tunnetemöll neid triibu puhul tabada võib, ei ole ise kunagi triipe saanud. Seega soovin õnne ja kindlat meelt ????

Enda cd27/dpo12(ma arvan) jaaaa ei ole päevi veel. Ma ikka väga regulaarselt 26 päeva (kui see kevadine misiganes see oli välja arvata). Noh, muidugi on suht vara veel päevas, aga temperatuur langenud pole. Ütleks isegi, et kuuman. Üleeile ja eile oli väga kohe algavate päevade tunne, aga täna ei ole üldse sinnapoolegi. Ehk siis näpud nii ristis et kondid ragisevad ja loodan, et ei hakkagi!

Woow, lootused suured????
Testi?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tänasest avanes fertiilne aken???? eile sai ka panus juba antud???? ja panustamine toimub siis kuni 12 CD-ni. Ehk on veel kõvasti minna????. No sel tsüklil võiks rasestuda küll???? ov annab kusjuures tunda juba.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh info eest. Minul ka veel 4 ov-d ees. No näis, kas õnnestub ise enne???? Eelmisest rasedusest sain teada 5 oktoober , ehk aasta saab möôda, võiks nüüd ka, ilus oleks ????????

Huvitav kas ivfi puhul on alati süstimine? Et mitte ainult tabltetid. Seda natuke kardan. Mitte tegemise mõttes, teha võin teistele???? aga iseendale???? sel ju kellaajad vms ka vist? Kui päeval on siis pean ise hakkama, aga kui õhtu , siis mees teeks????minu puhul selgub milline skeem olema saab alles novembris, siis konsultatsioon. Huvitav millest see tuleb, lühike või pikk skeem?????
[/quote]

Sul veel mitu tsüklit minna enne kui IVF pärast muretsemiseks põhjust:)))) Ma keskendusin kuni septembrini ikka loomulikul teel õnnestumisele.
Tableti varianti ei ole ja süstimine pole üldse nii hull kui paistab, see on kodukasutaja jaoks ikka väga lihtsaks tehtud, nõela ei tunne ja kogustega ka väga pusse ei anna panna. Alguses siis ainult hommikuti 1 süst, kui tahetakse rohkem küpseid rakke saada, siis lisatakse teine süst õhtuks, mis ei lase OV tekkida.

Ma soovitan veits lugeda ja uurida nende skeemide kohta. Mul määrati alguses pikk, aga hakkasin ise selle kohta uurima ja leidsin, et mulle pigem võiks sobiba lühike. Rääkisin ise arstiga ja ta ütles mu jutu peale, et tõesti vist oleks ikka lühike parem mulle.
Lühikese puhul on oluline, et naisel enda tsükkel korras oleks ja OV toimuks regulaarselt. Selle puhul siis boostitakse enda tsükli munarakkude valmimist ja tulemuseks peaks olema kvaliteetsemad ja küpsemad rakud kui pika puhul. Lisaks võetakse arvesse vanust ja munarakureservi. Kui reserv hea ja vanus otseselt peale ei pressi, siis samuti lühike.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai ootajad on teemana täitsa olemas tegelt. Aga ausalt ise ei ole selle vastu, kui ka siia varem mittekirjutanud hõiskama tulevad. Mina ei tea, mis teekond neil seljataga ja mis tunnetemöll neid triibu puhul tabada võib, ei ole ise kunagi triipe saanud. Seega soovin õnne ja kindlat meelt ????

Enda cd27/dpo12(ma arvan) jaaaa ei ole päevi veel. Ma ikka väga regulaarselt 26 päeva (kui see kevadine misiganes see oli välja arvata). Noh, muidugi on suht vara veel päevas, aga temperatuur langenud pole. Ütleks isegi, et kuuman. Üleeile ja eile oli väga kohe algavate päevade tunne, aga täna ei ole üldse sinnapoolegi. Ehk siis näpud nii ristis et kondid ragisevad ja loodan, et ei hakkagi!

Woow, lootused suured????

Testi?????

Olen otsustanud resoluutselt mitte enne kolmapäeva testida, kui selleks ajaks päevad ei hakka. Mul on tekkinud metsik hirm negatiivsete testide ees, ei ole miskit kärsitut varjast testimist nagu veel mõned kuud tagasi. Tahan olla pupo – pregnant until proven otherwise.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh info eest. Minul ka veel 4 ov-d ees. No näis, kas õnnestub ise enne???? Eelmisest rasedusest sain teada 5 oktoober , ehk aasta saab möôda, võiks nüüd ka, ilus oleks ????????

Huvitav kas ivfi puhul on alati süstimine? Et mitte ainult tabltetid. Seda natuke kardan. Mitte tegemise mõttes, teha võin teistele???? aga iseendale???? sel ju kellaajad vms ka vist? Kui päeval on siis pean ise hakkama, aga kui õhtu , siis mees teeks????minu puhul selgub milline skeem olema saab alles novembris, siis konsultatsioon. Huvitav millest see tuleb, lühike või pikk skeem?????

Sul veel mitu tsüklit minna enne kui IVF pärast muretsemiseks põhjust:)))) Ma keskendusin kuni septembrini ikka loomulikul teel õnnestumisele.

Tableti varianti ei ole ja süstimine pole üldse nii hull kui paistab, see on kodukasutaja jaoks ikka väga lihtsaks tehtud, nõela ei tunne ja kogustega ka väga pusse ei anna panna. Alguses siis ainult hommikuti 1 süst, kui tahetakse rohkem küpseid rakke saada, siis lisatakse teine süst õhtuks, mis ei lase OV tekkida.

Ma soovitan veits lugeda ja uurida nende skeemide kohta. Mul määrati alguses pikk, aga hakkasin ise selle kohta uurima ja leidsin, et mulle pigem võiks sobiba lühike. Rääkisin ise arstiga ja ta ütles mu jutu peale, et tõesti vist oleks ikka lühike parem mulle.

Lühikese puhul on oluline, et naisel enda tsükkel korras oleks ja OV toimuks regulaarselt. Selle puhul siis boostitakse enda tsükli munarakkude valmimist ja tulemuseks peaks olema kvaliteetsemad ja küpsemad rakud kui pika puhul. Lisaks võetakse arvesse vanust ja munarakureservi. Kui reserv hea ja vanus otseselt peale ei pressi, siis samuti lühike.[/quote]

Selge, eks ma ikka loen jne. Mulle anti kaasa ka lugemist , aga seal infot vähe. Eks ma ikka viin kursi ennast, kui aeg hakkame lähemale jõudma. Hetkel püüan samuti keskenduda, et ehk siiski ilma ivfita õnnestub.
Lihtsalt teil tuli jutuks sel teemal ja haarasin sabast kinni, et natuke uurida????
Tänud vastamast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga endal huvitav asi, ei teagi mida arvata.????laup õhtu lõppesid päevad ära. Eile ja k.a öö vastu eilset ja tänast puhas päevadest. Kõht oli mõnus sellessuhtes, et ei punnitanud vms. Nüüd hetk tagasi käisin wc ja määris heleroosat voolust???? kõht ja selg kergelt valutavad ja ütleks,et kõht natuke punnitab jälle… eile oli vahekord ja tänasest on fertiilne aken avatud. Ega juba ov?! CD5. Cd6 on nagu millalgi olnud, aga et nii vara.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellele on kirjutatud duphaston toetamaks tsükli teist poolt, millal olete võtma hakanud kui ov ei toimu reeglipäraselt cd14 vaud hoopis cd19/20?

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 01.09 21:01; 03.09 10:38; 03.09 11:03; 03.09 11:33; 03.09 21:34; 04.09 11:15; 05.09 13:25; 06.09 08:28; 06.09 21:20; 07.09 07:14; 07.09 10:29; 07.09 20:46; 08.09 07:09; 10.09 11:30; 11.09 18:51; 12.09 15:58; 14.09 10:13; 14.09 13:33; 16.09 16:24; 16.09 19:14; 18.09 08:46; 18.09 09:34; 19.09 17:00; 19.09 20:35; 19.09 21:21; 20.09 06:29; 20.09 08:21; 20.09 10:51; 22.09 19:33; 24.09 08:39; 25.09 15:51; 25.09 21:55; 25.09 22:16; 26.09 19:32; 27.09 14:45; 29.09 15:05; 30.09 08:50; 30.09 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov peab olema ära toimunud vôi kohe toimuma, siis tohib alustada. Aga kas siis arst ei öelnud, millal vôtma hakata? Minul määras ov toimumise UHga ja ütles päeva, millest alustada 10 pâevast kuuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov peab olema ära toimunud vôi kohe toimuma, siis tohib alustada. Aga kas siis arst ei öelnud, millal vôtma hakata? Minul määras ov toimumise UHga ja ütles päeva, millest alustada 10 pâevast kuuri.

Arst ütles, et alustada tsükli 15 päevast. Uurides infot selgus aga et tuleks võtta kui ov on toimunud, mis mul on cd19/20. Loomulikult ütlesin seda ka arstile. Lugedes leidsin infot, et kui võtta enne ov toimumist võib ov üldse mitte toimuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 01.09 21:01; 03.09 10:38; 03.09 11:03; 03.09 11:33; 03.09 21:34; 04.09 11:15; 05.09 13:25; 06.09 08:28; 06.09 21:20; 07.09 07:14; 07.09 10:29; 07.09 20:46; 08.09 07:09; 10.09 11:30; 11.09 18:51; 12.09 15:58; 14.09 10:13; 14.09 13:33; 16.09 16:24; 16.09 19:14; 18.09 08:46; 18.09 09:34; 19.09 17:00; 19.09 20:35; 19.09 21:21; 20.09 06:29; 20.09 08:21; 20.09 10:51; 22.09 19:33; 24.09 08:39; 25.09 15:51; 25.09 21:55; 25.09 22:16; 26.09 19:32; 27.09 14:45; 29.09 15:05; 30.09 08:50; 30.09 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Sean end triibupüüdjate ritta. Vanust 31. Kodus mürgeldavad kaks tütart. Eelmine rasedus lõppes emaka põletikuga, erakorralise keisriga ning hiljem emaka ümberõmblemisega, sest põletik jäi õmbluste peale. Algselt pandi raseduse keeld viie aasta peale, kuid peale kontrastiga ultraheli ja lapi öeldi, et emakaarm korralikult paranenud ja hea paksusega. Täna sain oma aratilt lõplikult rohelise tule pesamuna jaoks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu- 31 ja kahe tütre ema, lisa mingi nimi ka, siis tore Sulle kaasa elada ????, Tere tulemast ja kiireid triipe.

Mul kõik vaikne, natukene täna põis valutanud ????
DPO12.

Olge mõnusad!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega te pereklubi punkt eu lehele ei tahaks jutustama tulla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised. Ok, ma nüüd olen küll olukorras…

Lubasin, et enne kolmapäeva ei testi, aga ei suutnud päris ära kannatada. Käisin lõuna ajal synlabis ja andsin proovi (kõike, et mitte teha pulkteste :D) ja sain veel täna vastuse, et 7! Tantsisin koju pmst. Aga nüüd! mul hakkas päris korralik veritsus 🙁 Nagu ikka korralik sidemetäis. Ei tundu mulle hästi. Isegi ei tea, kas homme on mõtet pulgale pissida, 7 on ikka päris vähe ja see veritsus. Eks järgnevad pärvad anna aru. Ilmselt nii varajasega pole mõtet kuhugi arstile ka pöörduda. Nuuks, ei teagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodame, et kõik läheb hästi???? Ja oled üks paljude hulgast kellel veritsus on raseduse alguses. Ma siiralt loodan. Kui suurt veritsust siiski ei teki/ei jätku on iseenesest hea. Ma soovitaks kordusproovi anda näiteks homme? Kas on tõusnud või tõesti …????
Pöidlad pihus????
Kuidas täna olukord?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas täna olukord? Mul oli juulis sama olukord ja minul lõppes asi halvsti. Sulle hoisn pöialt!

Endal cd11 ja olen ov ootuses.

E.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 01.09 21:01; 03.09 10:38; 03.09 11:03; 03.09 11:33; 03.09 21:34; 04.09 11:15; 05.09 13:25; 06.09 08:28; 06.09 21:20; 07.09 07:14; 07.09 10:29; 07.09 20:46; 08.09 07:09; 10.09 11:30; 11.09 18:51; 12.09 15:58; 14.09 10:13; 14.09 13:33; 16.09 16:24; 16.09 19:14; 18.09 08:46; 18.09 09:34; 19.09 17:00; 19.09 20:35; 19.09 21:21; 20.09 06:29; 20.09 08:21; 20.09 10:51; 22.09 19:33; 24.09 08:39; 25.09 15:51; 25.09 21:55; 25.09 22:16; 26.09 19:32; 27.09 14:45; 29.09 15:05; 30.09 08:50; 30.09 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh pöialt hoidmast.

Tegin hommikul freri ja isegi parema tahtmise juures ei suuda ma sinna teist triipu positsioneerida. Veritsus jätkub. Temperatuur on ka alla tulnud. Täna veretestile minna ei saa ilma eriliste vangerdusteta, lähen homme, aga sisimas tean, et seekord on vist nii :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul cd7 ja ov cd9 , kui arvestada eelnevaid tsükleid. Aga mina sa tea. Esmaspäeval (oli ka kõht punnis,alaselg ja kõht valutasid) ja ka eile oli roosakat/pruunikat määrimist???? kuigi pp said läbi juba laupäeval ja pühapäeval puhas. Täna veel täheldanud pole. Kas tõesti sel korral oli ov cd5 . Ei oska mõelda miskit. Õnneks sai cd4 tegutsetud. Ja ka nüüd ikka edasi tegutseda????
Kui sel tsüklil ka ei näkka, siis uuel kuul vist võtan kasutusele ov testid.
Ei tea jh. Panin igatahes äppi need kõik kirja, saab näha…kas päevad hakkavad cd20 või siiski mitte. Sest hetkel ov tunnused puuduvad peale selle esmaspäeva. Keeruline case. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh pöialt hoidmast.

Tegin hommikul freri ja isegi parema tahtmise juures ei suuda ma sinna teist triipu positsioneerida. Veritsus jätkub. Temperatuur on ka alla tulnud. Täna veretestile minna ei saa ilma eriliste vangerdusteta, lähen homme, aga sisimas tean, et seekord on vist nii :/

Ei meenu kuidagi, kas sinu esimene triibupüüdmine?????

Ikka veel hoian pöidlaid. Imesid juhtub, harva kuid siiski. Muidu nad poleks imed????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kas ma saan õigesti aru, et sa ei kasuta ov teste ja tunnuste põhjal arvad olevat ov? Mina kahe eelmise lapsega ei kasutanud teste js nüüd kasutan ning mul on nii et voolus ja valud võivad olla juba nädal enne ov. Ov ajal täitsa kuiv ja ilma mingite tunnusteta.

E.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt 01.09 21:01; 03.09 10:38; 03.09 11:03; 03.09 11:33; 03.09 21:34; 04.09 11:15; 05.09 13:25; 06.09 08:28; 06.09 21:20; 07.09 07:14; 07.09 10:29; 07.09 20:46; 08.09 07:09; 10.09 11:30; 11.09 18:51; 12.09 15:58; 14.09 10:13; 14.09 13:33; 16.09 16:24; 16.09 19:14; 18.09 08:46; 18.09 09:34; 19.09 17:00; 19.09 20:35; 19.09 21:21; 20.09 06:29; 20.09 08:21; 20.09 10:51; 22.09 19:33; 24.09 08:39; 25.09 15:51; 25.09 21:55; 25.09 22:16; 26.09 19:32; 27.09 14:45; 29.09 15:05; 30.09 08:50; 30.09 15:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 377 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembri Triibupüüdjad 2019