Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembri triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 126 )

Teema: Septembri triibupüüdjad 2020

Postitas:
Kägu

Ma täpselt ei tea aga nii olen mina kuulnud:
Vaarikalehe tee tasakaalustab hormoone. Ehk siis näiteks vererohkete päevade ajal aitab krampide vastu ja vähendab verejooksu. Lisaks on kõrge rauasisaldusega. Teel on ka põletikuvastane toime (mistõttu vist vähendab ka veritsust). Ja pidiigati hea emakale olema – hoiab vormis. Pidi ka pesastumisele kaasa aitama.

Samas raseduse alguses ei soovitata (vähemalt suurtes kogustes) kuna võib vist emaka toonusesse viia? Mistõttu seda jällegi raseduse lõpul soovitatakse – et sünnitus esile kutsuda?

Ma ei tea kui palju vaarikalehe tee aitas aga peale 11+ nädala katkemist olid mul verejooksud 5-6 päeva ning siis ca nädal väga kerget määrimist. Arst oli mind hoiatanud, et määrib/ veritseb kergelt 3-6 nädalat. Seega siis mu keha suutis kas ise suht kiiresti taastuda või tõepoolest aitas vaarikalehe tee hormoonid jälle enam-vähem paika saada. Aga ma jõin seda ka 3-4 tassi päevas.

Rasestumiseks soovitatakse vist enne ovulatsiooni juua mõned päevad.
Äkki keegi teab paremini? 😀

Nora

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ov test

Tere!

Kui keegi kasutab clearblue digitaalseid ov teste, äkki oskate aidata. Kas on normaalne ,et eile tegin ov testi ja oli tühi ring ja täna hommikul oli kohe seisev naerunägu, et seekord ei tulnudki seda vilkuvat naerunägu?

Aitäh!
K

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere!

Kui keegi kasutab clearblue digitaalseid ov teste, äkki oskate aidata. Kas on normaalne ,et eile tegin ov testi ja oli tühi ring ja täna hommikul oli kohe seisev naerunägu, et seekord ei tulnudki seda vilkuvat naerunägu?

Aitäh!

K

Oleneb, millist sa kasutad, roosa või lilla pulk? Minul on roosad ja seal ainult ring või püsiv naerunägu ongi.

Andra

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan lillasi. Eelmine kuu sain ilusti tsükli 12nes päev tühi ring, 13nes päev vilkuv nägu ja 14nes päev püsiv naerunägu. Sellepärast tunduski veider, et eile tühi ring ja täna kohe püsiv naerunägu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
2 poja emme

Tere!

Aitäh!

K

Mul on paar korda samamoodi olnud. Vahest olen 4-5 päeva vilkuvat nägu saanud ja alles siis püsiva, on ka 2ndl järjest vilkunud. Kõik vastavalt sellele kuidas LH tase tõuseb.

0
0
Please wait...

Postitas:
Anny000

Ootamise aeg

Kas keegi on 2 nädalasel oote ajal ka praegu? Ja kui kaugel pärast ov olete?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna OV, sai nüüd see nädal panustatud mitmeid kordi. Esmaspäevast duphaston peal, kuna määrib koguaeg enne tsüklit. Nüüd siis ootel 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina 😁, mul dpo 6 praegu.

L34

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

L34

Mina ka! Dpo10
Millal keegi testida plaanib?

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
mari81

Minul vist dpo7. Sel kuul ov imelik. Test andis peaaegu tumeda joone ja siis järgmisel päeval oli heledam, aga arst vaatas ja ütles, et veel pole toimunud. Sain Ovitresse süsti samal päeval ja siis panustasime kaks päeva järjest. Praegu söön Duphastoni ja ootan, mis saama hakkab. Sel kuul pole küll mingit tunnet. Varasemalt veidi sümptomeid ette kujutanud, aga sel kuul suht ükskõikne. Elame näeme.
Palju triipe meile kõigile!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

L34

Mina ka! Dpo10

Mann

Minul dpo 7 täna.
Testida ilmselgelt vara veel 😀 aga sel kuul on miskit teisiti.
Eile õhtul hakkas selg valutama ja alakõht oli selline “kange” nö nagu tavaliselt päev enne mensest. Tõsiselt selline tunne et nüüd hakkavadki 😮
Hommikuks kõik läinud. Päeval korra oli nagu kerge piste ja nüüd õhtul hakkas uuesti selg tuikama ja kõht täitsa nagu hakkaks päevad…
Jube tüütu on see 😅
Päevade jaoks ka sutsu vara nagu.
Aga testimisega kannatan ikka päevade esimese päevani vast, nii on plaan igatahes 😀

Anny00õ

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
mari81

L34

Mina ka! Dpo10

Mann

Minul dpo 7 täna.

Testida ilmselgelt vara veel 😀 aga sel kuul on miskit teisiti.

Eile õhtul hakkas selg valutama ja alakõht oli selline “kange” nö nagu tavaliselt päev enne mensest. Tõsiselt selline tunne et nüüd hakkavadki 😮

Hommikuks kõik läinud. Päeval korra oli nagu kerge piste ja nüüd õhtul hakkas uuesti selg tuikama ja kõht täitsa nagu hakkaks päevad…

Jube tüütu on see 😅

Päevade jaoks ka sutsu vara nagu.

Aga testimisega kannatan ikka päevade esimese päevani vast, nii on plaan igatahes 😀

Anny00õ

Minul oli esimese lapsega niimoodi. Arvasin koguaeg, et kohe kohe päevad hakkavad, sest olid valud. Siis aga ei hakanud õigel päeval ja päev hiljem sain positiivse testi.
Hoian pöialt!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul olid 3 päeva tagasi sellised torked nagu tavaliselt ov ajal on. See oli täpselt 15 päeva peale katkemist. Seega, teoreetiliselt on võimalik, et hetkel DPO 2.

Samas on mul hetkel veel hcg veres (äärmiselt õrn triip). Seega on ka võimalik, et pean oma esimest ovulatsiooni veel ootama. Olen aga lugenud, et hcg olemasolu iseenesest ovulatsiooni ära ei hoia. See pidi olema hcg tõus mis hoiab sind rasedana ning ei lase järgmisel ovulatsioonil toimuda. Seega ei teagi. Eks aeg näitab 🙂

Nora

0
0
Please wait...

Postitas:
berryberry

Mina pidin alles sel nädalal testima hakkama aga nädal tagasi reedel peale kõhu krambitamist mõtlesin, et suva, testin ikka kohe ning sain imeõrna kummitustriibu. Nüüd olen nädala jooksul veel 4x testinud ja triip ilusti tumedamaks läinud 🙂 Päevade järgi täna siis 4+0. Kuna värske peetumine selja taga, siis väga hõisata veel ei julge, katsun lihtsalt rahulik ja positiivne olla 🙂

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi palju õnne berryberry!

Nora

+1
0
Please wait...

Postitas:
viiiv

sain vist ka triibud kätte

Et ei tunduks et tulen siia uustulnukana – tegelikult alustasime juba.. 2018 suve alguses, tundub uskumatu. Aeg nii lendab. Samas ma pole väga aktiivne postitaja kunagi olnud, aga sain siit tõuke ennast ja meest uurida lasta kui ca 1,5 a polnud midagi toimunud..

Jõuti uurida minu hormoone, mees käis proove andmas ja… magas maha viimase aja 3 päeva eest kus pidanuks tulemused saama. Ja tuleb välja et nüüd, see kuu vist saime hakkama! Vaid kuu enne mu 31. sünnipäeva – kuidagi sobilik, olen seda sisimas soovinud, et 30 aastaselt võiks juba lastega pihta hakata 🙂

Viimastel päevadel olen külmetusega kodus olnud seega eriti ei arvanud sellest midagi kui 28-päevasest tsüklist sai 32.. (on varemgi juhtunud et venib) aga täna tegin igaksjuhuks testi, ja kuna oma silmi ei uskunud siis veel teise – mõlemal kaks kena triipu.

Ma olen sõnatu, õnnelik, veidi hirmul – ikkagi esimene. Niinii loodan et kõik korras 🙂

+8
0
Please wait...

Postitas:
Anny000

Meil käsil kolmanda püüdmine.
Esimesest lapsest mäletan vaid seda ,et mul olid päevad ära, siis 2 nädala pärast oli tugev pruunikas määrimine ja siis jälle 2 nädala pärast pruunikas määrimine. Tegin testi ja oli positiivne, paari päeva pärast sain arstile ja pandi raseduse pikkuseks 4+7.
Seda mäletan hästi 😀 aga see oli 11 a tagasi😂
Teisega olid nö lahjad päevad ja punased,muud polnud, sisetunde järgi tegin testi ja oli juba 9+1
Poja saab 6 nüüd 😀
Kaks täiesti erinevat triibu saamist ja 2 täiesti erinevat rasedust.
Tsükkel on mul regulaarne 29 päeva muidu ja üldiselt pms hädasid pole, peale rindade tundlikkuse enne päevi.
Hetkel pole nad valusad vaid pigem nibud katsudes või rinnahoidjast vabastades.
Aga jah kõik need imelikud torked ja seljavalu sellisel ajal on mulle midagi uut. Lisaks veel see päevade hakkamis tunne ja suurenenud voolus.
Meeletu väsimus lisaks ja eile hakkas kohvi vastu…Ma olen muidu kohvihoolik…

Suht hulluks ajab tegelikult selline asi, eriti kui püüad ise nö rahulikult võtta 😅
Vabandust, pikk jutt tuli, aga sain südamelt ära 😁

0
0
Please wait...

Postitas:
berryberry

Aitäh sulle Nora! 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
stine

Nii minul hakkasidki päevad. Nüüd uut ovulatsiooni ootama 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et ei tunduks et tulen siia uustulnukana – tegelikult alustasime juba.. 2018 suve alguses, tundub uskumatu. Aeg nii lendab.
Vaid kuu enne mu 31. sünnipäeva – kuidagi sobilik, olen seda sisimas soovinud, et 30 aastaselt võiks juba lastega pihta hakata 🙂

Hea on lugeda, kui kirjas on vanus ja aeg, kui kaua on triipe püütud. Tegelikult räägitakse vähe ajast, mis võib kuluda rasestumisele. Tavaliselt jõuavad naised juba aasta jooksul paanikasse minna, arsti juurde kirja panna ja ega alustades ei usu paljud, et juba 30-aastaselt võib esimeste triipude saamine võtta aega paar aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Anny000

Et ei tunduks et tulen siia uustulnukana – tegelikult alustasime juba.. 2018 suve alguses, tundub uskumatu. Aeg nii lendab.

Vaid kuu enne mu 31. sünnipäeva – kuidagi sobilik, olen seda sisimas soovinud, et 30 aastaselt võiks juba lastega pihta hakata 🙂

Hea on lugeda, kui kirjas on vanus ja aeg, kui kaua on triipe püütud. Tegelikult räägitakse vähe ajast, mis võib kuluda rasestumisele. Tavaliselt jõuavad naised juba aasta jooksul paanikasse minna, arsti juurde kirja panna ja ega alustades ei usu paljud, et juba 30-aastaselt võib esimeste triipude saamine võtta aega paar

Hea on lugeda, kui kirjas on vanus ja aeg, kui kaua on triipe püütud. Tegelikult räägitakse vähe ajast, mis võib kuluda rasestumisele. Tavaliselt jõuavad naised juba aasta jooksul paanikasse minna, arsti juurde kirja panna ja ega alustades ei usu paljud, et juba 30-aastaselt võib esimeste triipude saamine võtta aega paar aastat.

Meil sai juulis aasta püütud triipe 🙂 septembri algul sai vanust 34a 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

September meil kuues kuu proovimist. DPO9 tegin varajase testi ja oli negatiivne. Tundub, et ka see kuu ei õnnestunud. Ikka ülimalt demotiveeriv on see kõik. Jälgin triibupüüdjaid pidevalt ja hoian teile pöidlaid. Olete kõik väga vaprad naised, eriti imestan teie vapruse üle, kes te üle aasta triipe püüate. Minu kuus kuud tundub selle kõrval ikka mitte miski, kuid minul on juba praegu kõigest sellest parasjagu stress.
Varasemalt on üks laps olemas ja seetõttu tundubki nii mõistmatu see, et seekord ei taha õnnestuda. Ometi lapsesaamise võimekus peaks ju olemas olema.

Kahte rasvast triipu soovides,

Lave

0
0
Please wait...

Postitas:
Anny000

Testid

Dpo 9…kannatus sai otsa…tegin formule vitale varajase testi…pole seda enne kasutanud.
5 min jooksul ilmnes teine väga õrn triip(roosakas siiski tundub)
Tean et biocard teeb neid halle vale triipe, aga kuidas selle formule vitalega on kas keegi teab?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul dpo12 ja samuti kannatus otsas. Rinnad on kuidagi valusad ja mul tavaliselt enne päevasid ei ole rinnad hellad. Kavatsen homme hommikul testida selle sama formula vitale omaga.

Palju õnne triibusaajatele 😊

Mann

+3
0
Please wait...

Postitas:
K.90

Segaduses

Tegin 2 päeva tagasi esimese one step rasedustesti.(pulk) Ilmus esimeste minutitega nähtav triip, mida pildile oli väga raske saada. Täna tegin uuesti sama testi ja tulemus selline .. https://ibb.co/bRvFcd0
https://ibb.co/kmS7tHc

See viimane pilt allpool on tehtud hetkel, kui nö “värv” alles laiali valgus. Ja testriip tekkis enne kontrolli.
https://ibb.co/mRX4sLD

(Reaalselt on need triibud ikka palju selgemad.)

Positiivse ov testi sain 10 päeva tagasi.. testtriip oli kontrollist tugevam.
KUID küsimus nüüd teadjamatele .. tegin täna samal ajal ka biocard varajase (plaat) , kuid see tundub pigem negatiivne..õrn kuma vb tekkis, aga ei loe seda triibuks. Kas tõesti onestep võib näidata biocardist juba mitu päeva varem triipu? Või on lihtsalt onestep mingi jura ja annabki selliseid triipe?

Olen 30a ja triipe püüdnud ligi aasta..

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere, vaikselt ja tagasihoidlikult liitun teiega. Viimati olin aktiivne triibupüüdja siin 2017 a suvel. 1 tuttav nimigi siin 😉 Kas keegi veel endiselt või uusi triipe püüab, kes mai-august 2017 sõna võtsid? Praegu hoian madalat profiili ja esinen Käona 🙂 Edu kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma sain hommikul õrna, aga siiski nähtava teise triibu. Samas hakkas mul natuke roosakalt määrima ja eile õhtul oli selline päevade sarnane valu ka alakõhus. Ei teagi mida nüüd arvata..
Mann

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Z30

Tere!
Liitun ka teie toreda kollektiiviga 😊
Soovin saada kolmandat last, kuid hetkel veel ei ole päevad taastunud, kuna imetan 11kuust last. Jälgin juba natukene aega teie tegemisi ja soovin kõigile kiireid triipe ja jõudu selle teekonnaga hakkama saamisel.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Anny000

Mina sain täna hommikul õrna triibu 😀
Tõenäoliselt nüüd testin iga 2 päeva tagant, kas triibud kosuvad:D
Päevad pidid hakkama eile.

Lühidalt siis nii, et ma arvasin vaikselt end lihtsalt hull olema. Eile nägin ka nagu mingit varju testil kui ennast väänasin igatpidi(lol) täna pole vaja väänata.
Rinnad on hellad,lihased on valulikud nagu oleks kõvasti trenni teinud. Söögiisu puudus viimased 5 päeva kuni eile tahtsin friikaid 😀
Veider asi oli see et paar päeva on kadunud mu soola tundlikus, mina kes sööb üsna magedat toitu 😀 üksi asi pole piisavalt soolane(nt friikartulid) 😀
Veidrusi on paar tükki veel…Aga noh ma vist ei pea ennast nüüd vähemalt hulluks tunnistama äkki 😀 sest miskit kindlasti toimub 😀

Olen 34a, meil on 2 poega(5,10a) ja Oleme olnud siis oma lapse kolmanda lapse püüdmisel 13 tsüklit ja äkki see 13nes nüüd ikka õnnestus. 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju õnne kõigile kes vahepeal triibud saanud! Ilusat rasedust teile!

Mul on hetkel 3 nädalat ja 1 päev katkemisest. Vahepeal tundsin end suurepäraselt aga eilsest hakkas alakõht kergelt paistetama/pakitsema (nagu põiepõletiku puhul) ning käin tihti vetsus aga ühtki muud põletiku sümptomit pole. Mul oli sama tunne kogu eelneva raseduse jooksul ja põletikku ei tuvastatud. Ehk siis väike lootus ju on, et ehk oligi ca nädal aega tagasi ov aga eks pigem on siiski tegu kerge põletikuga 😀

Lisaks on mul tööl hetkel tohutu stress. Eelmise raseduse alguses olin nii kohutavalt väsinud, et tegin projektis suure vea. No ja siis peale suvepuhkust olid mul veritsemised ja olin mõned nädalad haiguslehel ja siis katkemine. Ja nüüd proovin kõiki vigu ja hilinemisi tagantjärgi parandada. Ma olen oma ülemused, alluvad ja kliendid kõik hulluks ajanud. 😀 Eks see stress teeb ka kehaga oma töö.

Nora

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 126 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembri triibupüüdjad 2020