Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2020

Näitan 8 postitust - vahemik 391 kuni 398 (kokku 398 )

Teema: Septembribeebid 2020

Postitas:
Kägu

Kus sa seda tegemas käisid, mis selle hind oli ja miks just see, mitte mõni teine uuring? St miks otsustasid just selle uuringu kasuks?

Tegin ITKs, ehkki suurt vahet pole kas Šoisi juures või seal. Viimane teeb vist enne vere saatmist veel kindluse mõttes ühe UH küll..
Otsustasime XP kasuks, sest kui juba, siis juba. Uurida kohe kogu valik ära ja ei jää osad asjad kuklasse kummitama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk siis see on kõige põhjalikum ja näitab kõige rohkem? Aitäh, otsustan vist ka sellekasuks. ITK lehelt ei suutnud muidugi selle kohta infot leida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tahaks teiega fbs liituda- kas vôtate veel vastu?😊

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
kadri91

Ikka saab 😊

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere! Ma tahaks ka teie fb grupiga liituda, kui veel võtate vastu🙂
Teine laps, vanusevahe jääb 1a11k, rasedus hetkel 13+2. Tuvastama minnes oli juba 9näd, slp olen pigem hilisem liituja😃

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõned päevad tagasi sain triibud ja praegu peaks olema viies rasedusnädal. Täna öösel aga läksin wc-sse, nägin verd tilkumas (mitte väga suures koguses) ning selle ajal tekkis meeletult halb enesetunne – praktiliselt minestasin, higistasin metsikult ja süda oli väga paha. Kõhuvalu ei olnud. Hiljem tekkis vappekülm ja olin paanikas, mis minuga küll toimub. Lootus sealjuures täiesti kadunud.

Aga vedas, sain täna ultrahelisse aja ning paarimillimeetrine lootemuna oli täitsa kenasti alles, katkemine välistati. Jääb vaid päev korraga pöialt hoida, et sama asi ei kordu ja pisike kasvab edasi.

Elan kõigile kaasa, kel katkemine olnud või hirm raseduse katkemise ees teemaks. Naised, ärge olge üksi ja jagage oma lähedastega! Edaspidi tean, et esialgu lootusetuna näiv olukord ei pruugi kohe tähendada kõige hullemat 🙂

Kuidas Sul nüüd on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
katimaeots

hei, ma üsna pikalt ei teadnud kas okt või sept beebi tulekul siis nüüd 100% sept beebi, on tulemas teine laps. Kas on fb eraldi mõni pisike grupp sept 2020 beebide emmedele? 🙂 eelmise põnniga olin ka väikses grupis ning siiani on 10-15 emmet kellega suhtleme ja oleks tore jälle sellises väikses grupis olla kui veel vastu võtate. 🙂

Please wait...
Postitas:
kadri91

Seesamune grupp jah. Kuskil 40 liiget umbes 😉

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 391 kuni 398 (kokku 398 )

Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2020