Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 358 )

Teema: Septembribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Jutunurk neile, kel beebi eeldatav sünnitähtaeg september 2023

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustan endast.

N30, M31, ees üks 5a laps

Triipe püüdsime 3 kuud (fun fact: eelmisega sama kaua) ja nüüd 2.01 tegin testi, sest päevad polnud alanud ja keha ei andnud lähenevatest päevadest märku ka. Testil kaks ilusat triipu. Homme teen veel ühe, enne arstile helistamist.

-juveel

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mina 34 ja abikaasa 36 ning esimene laps on 2a7k. Teist last hakkasime püüdma, kui esimene sai aastaseks, nii et veidi üle 1,5 aasta läks triipude saamisega. Eelmise nädala teisipäeval sain õhkõrna triibu, kolmapäeval juba veidi tugevama. Kuna pean rasestudes kohe ka verevedeldajat süstima, siis arst saatis raseduse kinnitamiseks hcg-d mõõtma. Eelmisel kolmapäeval (rasedust päevade järgi 3+0) oli näit 32,7. Eile tegin arsti soovil kordustesti, tulemus oli 1330. Loodan, et pole kaksikud 🙂

Enesetunne okei, vahepeal kergelt iiveldab, aga mitte häirivalt, ning rinnad veidi tundlikud. Eelmine rasedus oli üsna muretu, kaebusi polnud üldse. Kui päevad poleks ära jäänud ja kõht poleks kasvanud, ei oleks aru saanudki, et rase olen 🙂

Maasikas (täna 4+0)

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Meil neljas. Üritasime 2a ja 2k, sinna sisse mahtus katkemine ja keemilised. Lisaks tegin läbi Duphastoni kuuri 4 kuud. Esimene tabletivaba tsükkel oli nüüd ja hetkel tundub, et õnnestus. Eelmine nädal käisin verd andmas kahel järjestikusel päeval ja tõus oli olemas. Rasedustestid on tumenenud. Minu arvestuste kohaselt on 4+4 täna. Arsti aeg oli juba detsembri alguses pandud järgmiseks esmapäevaks eesmärgiga, mis edasi, aga nüüd saab rõõmusõnumiga sinna minna.

Kõht vahepeal krambitab, aga usun, et pisike teeb pesa omale suuremaks. Samuti on mul iiveldus, mida eelmiste lastega nii vara ei olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühinen ka 🙂 ootasin juba, et millal teema luuakse.

N33 ja M33, teine laps. Esimene laps on 1a 3k.

Proovima hakkasime oktoobris ja juba tuli. Esimest ootasime ikka üle aasta.

Käisin ka eile juba Pelgus UH-s. Näha oli väikest täppi, 5+3

Oleks ise hiljem läinud, aga registratuuris pandi mulle  varajane aeg nii, et pean paari nädala pärast tagasi minema. Aeg pandi varajane sest päevade järgi oleks juba 8+6, kuid ise tundsin et ühed päevad jäid vahele või siis OV toimus niipalju hiljem.

Aga sain omale juba ämmaka ja väike täpp on nähtud. Tunne on hea, ainult et iiveldab juba vahepeal palju. Esimese lapsega oli samuti.

Olen paarile lähedasele inimesele öelnud uudist, aga ootame mehega, enne kui laiemale ringile uudist jagame. Sellega kiiret pole, kuigi mehe ema vist sureks rõõmust ära kui teada saaks et juba teine pisike tulemas.

H

 

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N29 ja M36, esimene laps.
Minul IVF rasedus, oleme last üritanud saada juba pea 3 aastat. Juunis teine katse ônnestus kuid kahjuks 6+2 katkes.

Praegune rasedus 5+4 ja hirm väga suur, et äkki jälle katkeb. Esimene UH 12.01.

Chrizzu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N 30, M 32, esimene laps

Minul samuti IVF rasedus, oleme IVF teerada käinud aastast 2019 ja nüüd detsembris jõudsime esimese siirdamiseni. Rasedustest positiivne ja Hcg korraliku tõusuga.

Esimene ultraheli on 11.01, hetkel kalkulaatori järgi tähtaeg 01.09.

Rasedust siis 5+4, paar päeva tagasi määris kergelt, aga õnneks jäi see järgi ja oli ilmselt seotud ravimiga, mida tuppe panen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Ma ka siis liitun. TA peaks olema 03.09

Tulemas kolmas. Ka mina olen ivf teekonnal

Hcg olen mõõtmas käinud mitu korda

Kuid võrreldes eelmise korraga on see näit hirmitavalt madal

23.12 31,5

27.12 158

28.12 211

29.12 353

2.01 1873

Esmaspäeval on uh, ehk siis saab selgust. Sümptomid kõik kadunud. Nagu täiesti null. Suht hirm valdab mind

Triibiks

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma liitun ka teiega.

Olen juba 4 lapse ema( bioloogilisi 3 ja üks kasulaps).  Esimesed jõmmid sündisid 17 aastat tagasi, siis on veel 10 aastane ja 9 aastane.

Üritanud oleme taas aasta.  31.12 sain testile 2 triipu. Minu arvestuse kohaselt peaks rasedust olema 4n ja sündima peaks 16.09.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

 

Liitun ka. Tulemas esimene laps.

 

TA peaks olema 11.09. Positiivse testi sain 31.12, täna peaks olema 4+1. Ka mul HCG kuidagi madal, eelmise rasedusega oli 4+0 HCG ~600, seekord oli ainult 195 ja 2p varem ~80, samas kahekordne tõus on küll olemas, niiet vast on kõik hästi.

 

O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Liitun ka. Tulemas esimene laps.

TA peaks olema 11.09. Positiivse testi sain 31.12, täna peaks olema 4+1. Ka mul HCG kuidagi madal, eelmise rasedusega oli 4+0 HCG ~600, seekord oli ainult 195 ja 2p varem ~80, samas kahekordne tõus on küll olemas, niiet vast on kõik hästi.

O

Iga rasedus on erinev, mida te paanitsete kui hcg tôuseb ilusti 48-72h jooksul.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka!

Täna peaks olema ovulatsiooni (tean täpselt millal toimus) järgi 4+2. TA 12.09

Tuli tõelise üllatusena, sest varasemalt on rasestumisega probleeme olnud ja olen vajanud viljatusravi.

Seekord olen nii elevil ja ärevil. Ootamatu.

????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, liitun ka teiega 🙂

Triibukesed tulid tegelikult ootamatult, olime mehega küll arutanud, et millalgi võiks veel ühe pisikese saada, aga tema otsustas, et tuleb kohe 😀

Tulemas on kolmas laps. Esimene saab varsti 9, teine 9k ja pesamuna TA on 15.09. Täna peaks olema 4+0 ja arstile 25.01.

 

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Liitun teiega, septembrikad.

Oleme ootamas pere neljandat.

TA ca 09.09. Sain triibud 31.12

Tihti on (pidevalt ei saa öelda) õrn iiveldusetunne, mida varasemalt teiste raseduste puhul niimoodi pole tundnud.

-Draakon

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Minul oli eelmine aasta 1 peetumine ja 1 katkemine. Katkemine novembris ja järgmisi päevi ei tulnud, vaid sain positiivse testi. Nüüd käin muudkui HCGd ja progesterooni mõõtmas. Ultrahelis oli rasedus näha. Kuskil 5 nädalat äkki praegu. Täpselt ei tea. Pikk tsükkel ja tsükkel ei jõudnud taastuda peale katkemist.

Sain progesterooni tõstmiseks tabletid nüüd ka

1 laps 2 aastane. Ootame teist.

 

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulen ka siis avalikkuse ette. Meie perre sündimas 4-s laps. Hetkel olen väga segaste tunnetega. Ei püüdnud küll triipe, aga olime ammu otsustanud, et kui tuleb, siis tuleb. Peres 16, 12 ja 6a lapsed.  Kui kunagi facebooki grupi teeme, liitun sinna ka, aga esialgu oleks anonüümselt. Olen peale viimast last elanud üle 2 korda kaotuse- 1x kaksikud. Seega ei julge enne liiga õnnelik olla, kui asi kindel.

 

 

-Ellen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Mina 27, mees 26. Esimene laps 1a9k, proovisime pikalt ja jõudsime viljatusravisse, kus hakkasime planeerima kuidas edasi(ehk ka ivf) ja siis jäin lõpuks rasedaks. Nüüd teisega ostsin juba süstid ja rohud ka ära, plaan tehtud ja ootasin päevi mida aga ei paistnud kuigi tunne on juba mitu päeva selline olnud. 1.01 oli korraks roosakas paberil ja rohkem mitte. Täna tegin testi, et olla 100% kindel süstimise alustamisega ja isegi enne kui kontrolltriibuni jõudis joosta oli juba õige triip vägagi nähtav. Päevade järgi peaks olema täna 4+1, aga selliseid korralikke triipe pole mina oma elus veel näinud ja neid teste olen ma ikka omajagu teinud 😀 loodan, et see tähendab ainult head. Tähtaeg päevade järgi(äpis) ütleb 15.09 aga esimene UH alles 20.01 🙂

 

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida keegi vitamiinidest juurde võtab?

Mingil hetkel liituksin ka kindlasti Facebook grupiga, aga hetkel ootan esimest ultraheli, mis on 11.01

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida keegi vitamiinidest juurde võtab?

Mingil hetkel liituksin ka kindlasti Facebook grupiga, aga hetkel ootan esimest ultraheli, mis on 11.01

Mina võtan ainult foolhapet, D3 ja kõik ????

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on vitamiinivaegus ja võtan Foolhapet, B12, D3, Fe ja Ca. Kõiki puhtal kujul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu rasedus kahjuks katkes, tekkis tugev kõhuvalu ja klompidega veritsus, pöördusin naistekliinikusse ja UH ei näidanud enam midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtan foolhapet, D-vit, B6 ja dr.Ohhira probiootikume.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mkristi 🙁 Ole tugev!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N29 ja M36, esimene laps.

Minul IVF rasedus, oleme last üritanud saada juba pea 3 aastat. Juunis teine katse ônnestus kuid kahjuks 6+2 katkes.

Praegune rasedus 5+4 ja hirm väga suur, et äkki jälle katkeb. Esimene UH 12.01.

Chrizzu

Minu rasedus kahjuks katkes 6+0 ????

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kurvad uudised mkristi ja Chrizzu, pidage vastu! ????

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Täna käisin juba ammu kinni pandud visiidil. Nägin oma munakese ära. Arst kiitis, et väga ilus on ja mõne päeva pärast oleks seal kõik näha. Mõõtis 5+4 suuruseks.

Võttis proovid ja homme veel vereproovile igaks juhuks hcg-d mõõtma, sest nädala pärast kahjuks mind ennast ei ole, et saaks kordus uh teha. Uue aja panime 06.02 ja seniks hoiame telefoni teel ühendust. Kirjutas välja veel duphastoni ning kuna pean lendama, siis ka süstid, mida enne lendu teha.

KS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teistel läheb, kuidas enesetunne?

Ma käisin täna südamerahustuseks veel hcg-analüüsi tegemas, tulemus 16957, nii et ilus kasv 🙂 Järgmisel esmaspäeval esimest korda ka ultrahelisse. Enesetunne on nii ja naa, eile iiveldas terve päeva, täna jällegi selles suhtes okei. Piparmündikommid ja piparmünditee aitavad. Väsimus on küll selline, et silmad püsivad vaevu lahti 🙂

Maasikas (päevade järgi täna 5+0)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enesetunne on muidu hea, aga üpris korralikult iiveldab vahepeal. Väsimus on ka korralik, magan lõunaund koos 1,3 aastasega iga päev. Siis pean vastu 🙂

Mul teisipäeval ultraheli, 17ndal. Esimene kord sattusin arstile liiga vara ja oli vaid väike täpp näha 🙂 nüüd ehk on rohkem. Täna on 6+4

Ootan põnevusega

H

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul käivad õrnad iiveldushood, rinnad on natukene paisunud, emakas krambitab üsna tihti ja jõhker väsimus on päevast päeva. Mul esimene uh järgmine teisipäev, siis peaks 6+0 olema ov järgi. Panin selle aja tegelikult iga aastaseks rutiinkontrolliks aga läks hoopis niipidi ???? Mõtlesin küll, et tühistan ära ja panen aja juba ämmaemanda juurde umbes 8+…9+ nädalaks, sest ma olen kindel, et nii vara ma veel südametööd seal ei näe ja siis on niisama nõmedat muretsemist paar nädalat. Paar päeva on veel aega mõelda ????‍♀️

5+1 ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin eile Elites ja vaatasime Uh-ga üle. Nats on väiksem, kui peaks. Südametööd veel polnud, vast ei peakski nii vara. Iiveldus on küll ja väsimus. Tahaks ikka normaalselt tööl käia ????

 

-Ellen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 358 )


Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2023