Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 358 )

Teema: Septembribeebid 2023

Postitas:
Kägu

lükkasin tissi suhu ja magasime edasi

just-just ja tissi suhu lükates sa kordagi ei ärganud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lükkasin tissi suhu ja magasime edasi

just-just ja tissi suhu lükates sa kordagi ei ärganud.

Ta ju ei olegi väitnud, et ta kordagi ei ärganud. Uskumatu kui mürgiseks keskkonnaks on saanud siinne raseduse rubriik, siiani arvasin, et see ajaviite rubriigi teema aga võta näpust.

????

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lükkasin tissi suhu ja magasime edasi

just-just ja tissi suhu lükates sa kordagi ei ärganud.

“Magasime edasi” tähendab siiski, et ärkasin, onju. Tõin lihtsalt võrdluseks oma viimasele lapsele, kellega ma ööde ja päevade kaupa üleval istusin, kussutasin, kiigutasin, kärutasin, linatasin, tissitasin jne. Ja ikka tõesti nii, et 7 tundi panin teda magama ja ta magas 10 minutit.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et sinu lapsed on nii või naa, ei tähenda, et kõigil samamoodi on. Ma loodan, et sa šokki nüüd ei saa

esimene sõi aga 5 h tagant

Milleks nähvata? Enamus lapsevanemaid peavad ka öösel ärkama, et last toita ja 11 tunnised uned on rohkem erand, kui reegel.

5 ja 11 tunni tagant söötmisel on suur vahe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siiani arvasin, et see ajaviite rubriigi teema aga võta näpust.

Et siis ka beebigruppides ollakse hundid lambanahas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et sinu lapsed on nii või naa, ei tähenda, et kõigil samamoodi on. Ma loodan, et sa šokki nüüd ei saa

esimene sõi aga 5 h tagant

Milleks nähvata? Enamus lapsevanemaid peavad ka öösel ärkama, et last toita ja 11 tunnised uned on rohkem erand, kui reegel.

5 ja 11 tunni tagant söötmisel on suur vahe.

Sellepärast ma ütlesingi, et see 11h on kahtlane. Minu esimene sõi sünnist saadik 5h tagant ja sedagi peetakse liiga pikaks vaheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel  on küll selline tunne et peaks lahkuma siit. Ma siiani arvasin et siin kõik toetavad kõiki raskete olukordadega toime tulla. Või aitavad teatud hirmudest üle saada.

KV

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõte liigub ka sinna poole, et inimestel pole kuskil mujal tülitseda ja end välja elada. Võtke asja palun rahulikult, see foorum peaks ju olema ikka üksteise toetamiseks mitte ära panemiseks!

H

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel on küll selline tunne et peaks lahkuma siit. Ma siiani arvasin et siin kõik toetavad kõiki raskete olukordadega toime tulla. Või aitavad teatud hirmudest üle saada.

KV

Endal sama tunne. Pigem juba omaette olla kui sellise õelutsemise keskel pidevalt ennast õigustada kellegi ees kelle arvates peab kõigil olema kõik nii nagu tal, muidu ei ole asi võimalik ????‍♀️

????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Eesti värk. Rahvusvahelised grupid on väga sõbralikud. Pole kordagi selliseid “vestluseid” näinud nagu perekoolis, ja pea igas teemas. Kurb.

Mina praktiseerin inglise keelt. Kahjuks ei taha öelda, millises portaalis, sest muidu on perekoolikad seal ka kohal…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina loodan siiski, et siit koorub välja punt toredaid naisi, kellega koos oma pisikesi oodata ja rõõme/muresid jagada ja millalgi ühine pisem salajane gruppki teha. Eelmise lapsega sain siitsamast endale väga toredaid naisi tutvusringkonda ja oleme ka kokkusaamisi teinud pisema grupi seltskonnaga.. katsugem neid õelutsejaid mitte tähele panna, las neil olla siis “mina ja maailm”.

K.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siiani arvasin, et see ajaviite rubriigi teema aga võta näpust.

Et siis ka beebigruppides ollakse hundid lambanahas?

Facebooki omades võib-olla mitte aga on erandeid, kes ka oma isikliku konto alt õelutseb. Siin foorumis ju hea s*tasti öelda, anonüümsust on rohkem.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tähelepanek on ka veel selline, et nende hästi suurte beebigruppidega Facebookis mõtet liituda, sinna satub ka ikka igasugust rahvast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need suured fb grupid on pidevalt draamat täis, et ka ise seekord suure fb grupiga ei liitu. Kui siin väiksem grupp tuleks, siis liituks küll.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tähelepanek on ka veel selline, et nende hästi suurte beebigruppidega Facebookis mõtet liituda, sinna satub ka ikka igasugust rahvast.

Pole mõtet*

Vabandust ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka facebooki grupiga päri, kas siis suurem või väiksem. Meil esimese lapse oma on suht suur Facebookis (600 inimest). Ei ole õelutsemist märganud õnneks. Aga anonüümselt ongi lihtsam.

Käisin siis täna ämmaka juures. Täna 7+3 ja ilusasti oli näha kõik mis vaja. Tähtaeg jäi samaks – 2 september. Võeti ka arvele.

Oscar ja rasedakaardi täitmine siis veebruaris.

H

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liituks ka pisema ja salajase grupiga facebookis 🙂

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin esimese lapsega nii siit foorumist välja kasvanud väikeses grupis (ca 20 inimest) kui ka suures vastava kuu ja aasta grupis. Väike oli tore, mõnus seltskond ja oli kergem teemasid hoomata, aga suri päris kiiresti välja. Suuremas pidevalt elu kees, aga oli ka palju draamat ja ussitamist, nii et lahkusin sealt ise. Pigem pooldaks ka väiksemat gruppi, aga ilmselt liituks ise pärast Oscarit.

Maasikas

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu raseduse teekond lõppeb siin. Olge tublid!

 

-Ellen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul arsti aeg reedel  ja on tekkinud väike hirm. Kuna mul eelmine aasta aprillis oli rasedus peetus. Tean et nii ei pea see kord minema aga hirm on ikka. Hcg tase oli 14.01( rasedust oli siis 5+1) 13139,49. Äkki teab kuidas selle näiduga lood on.

KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul arsti aeg reedel ja on tekkinud väike hirm. Kuna mul eelmine aasta aprillis oli rasedus peetus. Tean et nii ei pea see kord minema aga hirm on ikka. Hcg tase oli 14.01( rasedust oli siis 5+1) 13139,49. Äkki teab kuidas selle näiduga lood on.

KV

See on hea näit. Eelmine rasedus olin 6+0 EMOs ja näit oli 15000, arst veel kommenteeris, et hea tugev näit. Laps nüüdseks sündinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nüüdseks juba 2 korda ultrahelis käinud ja ei mäletagi enam mitu korda vereproove andmas käinud. Iga kord mõtlen, et kohe peale mingit käiku saab selgust ja rahu, aga ei.

Pole aimugi millal ovulatsioon oli ja kui suur see rasedus päriselt olema peaks.

Täna ultrahelis loodet näha polnud, lootekott oli ilmunud.

Progesterooni võtmise pean vaikselt lõpetama ja arsti sõnutsi suurt lootust pole.

Ise ikka usun, et järgmine nädal loode paistab.

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nüüdseks juba 2 korda ultrahelis käinud ja ei mäletagi enam mitu korda vereproove andmas käinud. Iga kord mõtlen, et kohe peale mingit käiku saab selgust ja rahu, aga ei.

Pole aimugi millal ovulatsioon oli ja kui suur see rasedus päriselt olema peaks.

Täna ultrahelis loodet näha polnud, lootekott oli ilmunud.

Progesterooni võtmise pean vaikselt lõpetama ja arsti sõnutsi suurt lootust pole.

Ise ikka usun, et järgmine nädal loode paistab.

MM

Aga palju sinu arust peaks olema rasedust. Ma sattusin ka arstile( kontroll) kui oli minu arvutus kohaselt 3+4 ja siis ei olnud ka midagi näha. Uuest lähen arstile reedel kui nädalaid tuleb 6

KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nüüdseks juba 2 korda ultrahelis käinud ja ei mäletagi enam mitu korda vereproove andmas käinud. Iga kord mõtlen, et kohe peale mingit käiku saab selgust ja rahu, aga ei.

Pole aimugi millal ovulatsioon oli ja kui suur see rasedus päriselt olema peaks.

Täna ultrahelis loodet näha polnud, lootekott oli ilmunud.

Progesterooni võtmise pean vaikselt lõpetama ja arsti sõnutsi suurt lootust pole.

Ise ikka usun, et järgmine nädal loode paistab.

MM

Aga palju sinu arust peaks olema rasedust. Ma sattusin ka arstile( kontroll) kui oli minu arvutus kohaselt 3+4 ja siis ei olnud ka midagi näha. Uuest lähen arstile reedel kui nädalaid tuleb 6

KV

Mul on homme ovulatsiooni järgi 6+1 ja esimene arstivisiit. Tahtsin küll hiljem minna aga mis siis ikka, käin ära ja loodetavasti näen seal midagi. Mul ühe rasedusega ei olnud 6+ nädalal peale tühja lootekoti mitte midagi ????

6+0 ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nüüdseks juba 2 korda ultrahelis käinud ja ei mäletagi enam mitu korda vereproove andmas käinud. Iga kord mõtlen, et kohe peale mingit käiku saab selgust ja rahu, aga ei.

Pole aimugi millal ovulatsioon oli ja kui suur see rasedus päriselt olema peaks.

Täna ultrahelis loodet näha polnud, lootekott oli ilmunud.

Progesterooni võtmise pean vaikselt lõpetama ja arsti sõnutsi suurt lootust pole.

Ise ikka usun, et järgmine nädal loode paistab.

MM

Aga palju sinu arust peaks olema rasedust. Ma sattusin ka arstile( kontroll) kui oli minu arvutus kohaselt 3+4 ja siis ei olnud ka midagi näha. Uuest lähen arstile reedel kui nädalaid tuleb 6

KV

Mul on homme ovulatsiooni järgi 6+1 ja esimene arstivisiit. Tahtsin küll hiljem minna aga mis siis ikka, käin ära ja loodetavasti näen seal midagi. Mul ühe rasedusega ei olnud 6+ nädalal peale tühja lootekoti mitte midagi ????

6+0 ????

Hoian pöialt. Anna teada mida head räägiti.

KV

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hcg pole mõõtmas käinud aga tegin clearblue teste, mis nädalaid näitab ja eelmine teisipäev oli 2-3(ehk 4-5 nädalat rase) ja täna lõpuks tuli 3+(ehk siis 5+ nädalat rase) ja see natukene annab kindlust, et kõik läheb hästi, mul ikka need katkenud 4-7 nädal aga loodan primat. Reedel nüüd arst kui peaks olema 6+0.

 

mina liituks ka väiksema naiste grupiga, suurega ei teagi kas tahan liituda, esimesega leidsin sealt küll ühe sõbranna aga muidu oli ühe grupi kohta neli erinevat messengeri gruppi kus siis osad olid samad ja ikka mingeis ussitamisi ja jutte teiste kohta liikus. Liituks muidugi peale oscarit, enne seda ei julge väga suurelt hõisata 🙂

 

E

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen nüüdseks juba 2 korda ultrahelis käinud ja ei mäletagi enam mitu korda vereproove andmas käinud. Iga kord mõtlen, et kohe peale mingit käiku saab selgust ja rahu, aga ei.

Pole aimugi millal ovulatsioon oli ja kui suur see rasedus päriselt olema peaks.

Täna ultrahelis loodet näha polnud, lootekott oli ilmunud.

Progesterooni võtmise pean vaikselt lõpetama ja arsti sõnutsi suurt lootust pole.

Ise ikka usun, et järgmine nädal loode paistab.

MM

Aga palju sinu arust peaks olema rasedust. Ma sattusin ka arstile( kontroll) kui oli minu arvutus kohaselt 3+4 ja siis ei olnud ka midagi näha. Uuest lähen arstile reedel kui nädalaid tuleb 6

KV

Kuna mul novembris oli katkemine ja tsükkel ei jõudnud taastuda, siis ei oska öelda. Positiivse testi sain 27.detsember

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline hcg 5+ nädalal on väga ilus number. Minul oli eelmisega 5+3 2969 ja hetkel laps 10.kuuseks saamas.
Aga üldiselt on nii, et ühekordne hcg mõõtmine ei näita midagi, näitab see, kas hcg on tõusutendentsis või mitte. Seepärast soovitatakse hcg-d verest uuesti määrata ca 2-3 päeva pärast, kuigi hcg, mis on juba tuhandetes, ei pruugi enam kahekordistuda 48-72 h jooksul. Näit, mis on juba kümnetes tuhandetes, võib kahekordistuda ka pikemalt, isegi üle 96 h. Seega, kui on mure, siis võiksid veel verest hcg-d mõõta ja vaadata, kas on tõusnud.
Hetkel soovitan mitte muretseda, see ei tee head ei sulle, ega kõhubeebile 🙂

 

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine kommentaar siis selle peale, kus hcg näit oli üle 13000 🙂

 

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul arstil käidud. Arst mõõtis suuruseks 7+0 ja südameke lõi. Praegu jään oma algse 6+1 suuruse järgi, sest minu arust ta natuke liiga palju pusis seal, arvan, et võis mõne pisikese mõõte vea teha ????

6+1 ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 358 )


Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2023