Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 358 )

Teema: Septembribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Ma hakkan juba närvi minema, no ei leia südametööd, täielik vaikus???? Väga masendav on minna 100km kaugusele teise linna Oscarile ja siis teatatakse, et sorry, siin pole midagi… Juba tuleb vaikselt nutt peale.

#5(10+5)

Kulla inimene, miks sa endale nii teed?! Rasedus on alles väike, isegi ämmaemandad ei pruugi nii varakult südametööd leida. Tuleb osata otsida ka.

Kuna tegemist on mu viiendaga, siis ma tean väga hästi, kui vara on võimalik südametööd leida. Eelmistega on selleks ajaks ammu käes olnud, ju ma siis ikka oskan otsida.

Jah, aga rasedused, tita asendid, paiknemine emakas jne on ometi iga rasedusega erinevad. Ei peagi olema nii vara kõhu pealt südametööd kuulda – võib olla, aga ei pruugi. Mul ei leidnud väga kogenud ämmaemand 14+ ka kõhult südametööd, tehti UH, kõik oli korras – beebi oli lihtsalt sel mõõtmise momendil täpselt sellises asendis, et seda ühte väga spetsiifilist nurka, mille alt toonid kuulda olid, polnud võimalik kobamisi leida. Mida see varajane doplerdamine annab, ma ei mõista – ses suhtes, et teha ju midagi ei saa, kui toonid ongi kadunud ja midagi rasedusega halvasti (mida ma väga loodan, et pole!).

Ärge saage nüüd valesti aru, ma ei ole veel paanika äärel emosse jooksmas, sest ma südamelööke ei leia. Ma tahan lihtsalt enne Oscarit kindel olla, et mind seal halb üllatus ei oota. Eriti nõme oleks, kuna peame selleks veel mehega mõlemad vaba päeva võtma, 200+ km maha sõitma jne, istud seal ootusärevana, et äkki saad soo ka teada juba, ja siis saad puuga pähe…

Kuna mul on 4 eelnevat rasedust olnud täpselt ühesugused kolgata teed ja õuduste alleed, siis see mind ei lohuta, et “rasedused on erinevad”. Hetkel ei ole mul ühtegi raseduse sümptomit v a ärajäänud päevad ja kõrge vererõhk, eelnevatega on olnud kõikvõimalikud ja võimatud hädad algusest lõpuni.

Aga vaatamata hirmudele ma siiski olen juba päris palju riideid ostnud, ja roosasid veel pealegi…

#5(10+5)

Viies laps aga ometigi nii naiivne.

Mis osa sellest naiivne on? Otsustage siis kamba peale ära, kas mõnitate inimest, kuna ta muretseb või sellepärast, et julgeb nii varakult asju osta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hakkan juba närvi minema, no ei leia südametööd, täielik vaikus???? Väga masendav on minna 100km kaugusele teise linna Oscarile ja siis teatatakse, et sorry, siin pole midagi… Juba tuleb vaikselt nutt peale.

#5(10+5)

Kulla inimene, miks sa endale nii teed?! Rasedus on alles väike, isegi ämmaemandad ei pruugi nii varakult südametööd leida. Tuleb osata otsida ka.

Kuna tegemist on mu viiendaga, siis ma tean väga hästi, kui vara on võimalik südametööd leida. Eelmistega on selleks ajaks ammu käes olnud, ju ma siis ikka oskan otsida.

Jah, aga rasedused, tita asendid, paiknemine emakas jne on ometi iga rasedusega erinevad. Ei peagi olema nii vara kõhu pealt südametööd kuulda – võib olla, aga ei pruugi. Mul ei leidnud väga kogenud ämmaemand 14+ ka kõhult südametööd, tehti UH, kõik oli korras – beebi oli lihtsalt sel mõõtmise momendil täpselt sellises asendis, et seda ühte väga spetsiifilist nurka, mille alt toonid kuulda olid, polnud võimalik kobamisi leida. Mida see varajane doplerdamine annab, ma ei mõista – ses suhtes, et teha ju midagi ei saa, kui toonid ongi kadunud ja midagi rasedusega halvasti (mida ma väga loodan, et pole!).

Ärge saage nüüd valesti aru, ma ei ole veel paanika äärel emosse jooksmas, sest ma südamelööke ei leia. Ma tahan lihtsalt enne Oscarit kindel olla, et mind seal halb üllatus ei oota. Eriti nõme oleks, kuna peame selleks veel mehega mõlemad vaba päeva võtma, 200+ km maha sõitma jne, istud seal ootusärevana, et äkki saad soo ka teada juba, ja siis saad puuga pähe…

Kuna mul on 4 eelnevat rasedust olnud täpselt ühesugused kolgata teed ja õuduste alleed, siis see mind ei lohuta, et “rasedused on erinevad”. Hetkel ei ole mul ühtegi raseduse sümptomit v a ärajäänud päevad ja kõrge vererõhk, eelnevatega on olnud kõikvõimalikud ja võimatud hädad algusest lõpuni.

Aga vaatamata hirmudele ma siiski olen juba päris palju riideid ostnud, ja roosasid veel pealegi…

#5(10+5)

Viies laps aga ometigi nii naiivne.

Mis osa sellest naiivne on? Otsustage siis kamba peale ära, kas mõnitate inimest, kuna ta muretseb või sellepärast, et julgeb nii varakult asju osta.

Ära õienda!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna siin  räägiti doplerist. Proovisin ka ära, leitsid südamelöögid üles sain 158-165 lööki. Ei tea kas need nr on ok. Juhendis on kirjas kuni 9nädalani ja siis 16 nädalat mis on 120-160. Aga mul nädalaid 11+3.

KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna siin räägiti doplerist. Proovisin ka ära, leitsid südamelöögid üles sain 158-165 lööki. Ei tea kas need nr on ok. Juhendis on kirjas kuni 9nädalani ja siis 16 nädalat mis on 120-160. Aga mul nädalaid 11+3.

KV

See on okei löögisagedus. Mida suuremaks kasvab, seda aeglasemalt süda hakkab lööma. Mul on olnud 160-178

11+4 ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hakkan juba närvi minema, no ei leia südametööd, täielik vaikus???? Väga masendav on minna 100km kaugusele teise linna Oscarile ja siis teatatakse, et sorry, siin pole midagi… Juba tuleb vaikselt nutt peale.

#5(10+5)

Kulla inimene, miks sa endale nii teed?! Rasedus on alles väike, isegi ämmaemandad ei pruugi nii varakult südametööd leida. Tuleb osata otsida ka.

Kuna tegemist on mu viiendaga, siis ma tean väga hästi, kui vara on võimalik südametööd leida. Eelmistega on selleks ajaks ammu käes olnud, ju ma siis ikka oskan otsida.

Jah, aga rasedused, tita asendid, paiknemine emakas jne on ometi iga rasedusega erinevad. Ei peagi olema nii vara kõhu pealt südametööd kuulda – võib olla, aga ei pruugi. Mul ei leidnud väga kogenud ämmaemand 14+ ka kõhult südametööd, tehti UH, kõik oli korras – beebi oli lihtsalt sel mõõtmise momendil täpselt sellises asendis, et seda ühte väga spetsiifilist nurka, mille alt toonid kuulda olid, polnud võimalik kobamisi leida. Mida see varajane doplerdamine annab, ma ei mõista – ses suhtes, et teha ju midagi ei saa, kui toonid ongi kadunud ja midagi rasedusega halvasti (mida ma väga loodan, et pole!).

Ärge saage nüüd valesti aru, ma ei ole veel paanika äärel emosse jooksmas, sest ma südamelööke ei leia. Ma tahan lihtsalt enne Oscarit kindel olla, et mind seal halb üllatus ei oota. Eriti nõme oleks, kuna peame selleks veel mehega mõlemad vaba päeva võtma, 200+ km maha sõitma jne, istud seal ootusärevana, et äkki saad soo ka teada juba, ja siis saad puuga pähe…

Kuna mul on 4 eelnevat rasedust olnud täpselt ühesugused kolgata teed ja õuduste alleed, siis see mind ei lohuta, et “rasedused on erinevad”. Hetkel ei ole mul ühtegi raseduse sümptomit v a ärajäänud päevad ja kõrge vererõhk, eelnevatega on olnud kõikvõimalikud ja võimatud hädad algusest lõpuni.

Aga vaatamata hirmudele ma siiski olen juba päris palju riideid ostnud, ja roosasid veel pealegi…

#5(10+5)

Viies laps aga ometigi nii naiivne.

Mis osa sellest naiivne on? Otsustage siis kamba peale ära, kas mõnitate inimest, kuna ta muretseb või sellepärast, et julgeb nii varakult asju osta.

Mina olin küll see, kes kirjutas, et nii varajasest doplerdamisets aru ei saa, kuid absoluutselt ei mõnita(nud) ja rohkem kommentaare mult polnud. Olen ise ka pigem ärevam rase ja see tunne, et doppler teeks asja veel hullemaks, oli siiras jagamine – mind nimelt ajakski see võimalus mitte leida veel ärevamaks, mitte ei rahustaks.
Ilusat rasedust sulle, loodan, et varsti saad südamerahu ka, kui beebi suurem ja löögid kergemini kuuldavad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Facebookis on jah suurem grupp tehtud, kuid seal hetkel ei ole palju rahvast. Suht rahulik, aga ei ole sellist ära panemist nagu siin – see mulle ei sobi 🙂

Kes tahab ühineb ja kes ei taha siis saate oma grupi teha! Kõigile ilusat ootust.

H

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See suurem grupp on see avalik?

Ma avalikult ilmselt enne LA küll kuskile seekord ei liitu, sest varem ei ole seekord plaani ka rasedusest teavitada. Veritsuste tõttu seekord natuke risk suurem. Väiksema privaatse grupiga, aga peale oscarit küll.

Hernes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Facebookis on jah suurem grupp tehtud, kuid seal hetkel ei ole palju rahvast. Suht rahulik, aga ei ole sellist ära panemist nagu siin – see mulle ei sobi ????

Kes tahab ühineb ja kes ei taha siis saate oma grupi teha! Kõigile ilusat ootust.

H

Mis tähendab suurem grupp, aga ei ole palju rahvast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi grupp on, mille adminn on keegi Minibeebi, seega tundub rohkem mingi tellimuste ja reklaamiteema olevat. Ja ärapanemiseks läheb hiljemalt siis, kui lapsed sündima hakkavad, sellest ei pääse väga ükski grupp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil lood kaaluga on. Mul lihtsalt jube. Detsembril sai käidud puhkusel ja sealt tuli juurde +6kg ja nüüd 11+5 nädalaga veel 1,4 kg. Algkaal enne puhkust oli  kuskil 66kg täna kaalule astudes näitas kaal 72,9 nädal tagasi oli 71,9

KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul rasedus peetus, ei jõudnudki esimesele visiidile.. 9+3 oli rasedus arvutuste kohaselt, peetus 7+3…

Teile soovin imelist ootust!

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul rasedus peetus, ei jõudnudki esimesele visiidile.. 9+3 oli rasedus arvutuste kohaselt, peetus 7+3…

Teile soovin imelist ootust!

????

Kaastunne! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel on Oscari vereproov juba antud, kas saaksite öelda, mis näitajad olid PAPP-A ja ja FB-HCG? Lihtsalt huvitavad need numbrid, tean küll, et need üksi ei näita midagi. Võin hiljem öelda ka, miks küsin????

#5(10+4)

Mul nüüd ka tulemused käes esimese tegin 23.02  Papp-a on 0.818 ja fb hcg on 43.8

Täna tegin uue papp on 1,67 ja hcg 39.8

Ma ei oska neist näitudest midagi arvata

Esimene oscar on 2.03 ja dr šoisi juures on 6.03

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel on Oscari vereproov juba antud, kas saaksite öelda, mis näitajad olid PAPP-A ja ja FB-HCG? Lihtsalt huvitavad need numbrid, tean küll, et need üksi ei näita midagi. Võin hiljem öelda ka, miks küsin????

#5(10+4)

Mul nüüd ka tulemused käes esimese tegin 23.02 Papp-a on 0.818 ja fb hcg on 43.8

Täna tegin uue papp on 1,67 ja hcg 39.8

Ma ei oska neist näitudest midagi arvata

Esimene oscar on 2.03 ja dr šoisi juures on 6.03

PAPP-A alla 0,4 viitab üldiselt mingile probleemile, aga mind huvitab see teine nr rohkem, mul on see üle 165. Natuke guugeldasin ja mõni koht ütleb, et kui see nr on kõrge ja esineb mõni probleem ka (preeklampsiaoht vms), siis on tegemist tüdrukuga. Mul on vererõhk algusest peale kõrge olnud, aga eks varsti ole näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on soo suhtes juba sisetunne ka tekkinud? Mul on tugev  tüdruku tunne tekkinud aga tahaks poissi ???? NB! Muidugi on lõige tähtsam lapse tervis aga selliste teemade üle on ikka huvitav arutleda.

11+6 ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on soo suhtes juba sisetunne ka tekkinud? Mul on tugev tüdruku tunne tekkinud aga tahaks poissi ???? NB! Muidugi on lõige tähtsam lapse tervis aga selliste teemade üle on ikka huvitav arutleda.

11+6 ????

Mul ka tunne, et on tüdruk. Poisse on 4, võiks olla tüdruk küll, rohkem lapsi ei plaani.
Eelmistega on sisetunne õige olnud.

#5(11+2)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on soo suhtes juba sisetunne ka tekkinud? Mul on tugev tüdruku tunne tekkinud aga tahaks poissi ???? NB! Muidugi on lõige tähtsam lapse tervis aga selliste teemade üle on ikka huvitav arutleda.

11+6 ????

Mul ka tunne, et on tüdruk. Poisse on 4, võiks olla tüdruk küll, rohkem lapsi ei plaani.

Eelmistega on sisetunne õige olnud.

#5(11+2)

Meie siin loodame ka tüdrukut. Kodus juba olemas 2 noormeest( 17 aastased kaksikud), 2 pubeka hakkatist( ka poisid üks 10 ja teine 9) ja siis veel mees.????

Kuna see rasedus on täiesti erinev võreldes eelmistega seega lootust on.

KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks tüdrukut. Eelmine oli poiss ja rasedus eelmisest rasedustest täiesti erinev. Kuigi noh, selle järgi ei saa vaadata ja sisetunne ütleb, et tuleb teinegi poiss.

Hernes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin analüüse andmas 11+2 nädalal ja sain tulemuseks PAPP-A 6.208 mIU/mL ja fb-hCG 48.15 ng/mL. Nii erinevad teistest siin ja mul pole õrna aimugi mida need tähendada võiks. Homme on UH eks siis vast saab paremini aru, loodan, et kõik ikka hästi.

Kaaluga veel nii, et aasta alguses kaalusin 60,3 ja tänaseks 55kg. Sööma olen vahepeal küll rohkem hakanud kuid kaal ikka ei tõuse veel. Enamasti hakkab õhtuti halb veel, loodan et see läheb ka üle peagi.

12+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 10 + 5 ja juba 5 kg juures ????

M.E

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 10 + 5 ja juba 5 kg juures ????

M.E

Nii palju! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil lood kaaluga on. Mul lihtsalt jube. Detsembril sai käidud puhkusel ja sealt tuli juurde +6kg ja nüüd 11+5 nädalaga veel 1,4 kg. Algkaal enne puhkust oli kuskil 66kg täna kaalule astudes näitas kaal 72,9 nädal tagasi oli 71,9

KV

Mul on 2kg juurde tulnud. Ma ise arvan, et sellest 500g on juba rinnad, sest lahjast A korvist on kena B saanud ????

12+0 ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin analüüse andmas 11+2 nädalal ja sain tulemuseks PAPP-A 6.208 mIU/mL ja fb-hCG 48.15 ng/mL. Nii erinevad teistest siin ja mul pole õrna aimugi mida need tähendada võiks. Homme on UH eks siis vast saab paremini aru, loodan, et kõik ikka hästi.

Kaaluga veel nii, et aasta alguses kaalusin 60,3 ja tänaseks 55kg. Sööma olen vahepeal küll rohkem hakanud kuid kaal ikka ei tõuse veel. Enamasti hakkab õhtuti halb veel, loodan et see läheb ka üle peagi.

12+2

Anna teada mida arst siis head kostab.

KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 10 nädalaks oli 6kg juures, süda oli paha koguaeg ja saiakesed-soolased snäkid PIDEVALT süües aitasid elada, nüüd on 12+4 ja 2kg maas jälle ???? esimese rasedusega võtsin kokku juurde 20kg, nüüd kui see suur iiveldus möödas üritan ikka snäkina tervislikemaid asju leida 😀

ausalt öeldes, järgmine teisipäev on oscar aga hirm on, et midagi on valesti ja ärevus on enamus aja päevast häirivalt.

E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin analüüse andmas 11+2 nädalal ja sain tulemuseks PAPP-A 6.208 mIU/mL ja fb-hCG 48.15 ng/mL. Nii erinevad teistest siin ja mul pole õrna aimugi mida need tähendada võiks. Homme on UH eks siis vast saab paremini aru, loodan, et kõik ikka hästi.

Kaaluga veel nii, et aasta alguses kaalusin 60,3 ja tänaseks 55kg. Sööma olen vahepeal küll rohkem hakanud kuid kaal ikka ei tõuse veel. Enamasti hakkab õhtuti halb veel, loodan et see läheb ka üle peagi.

12+2

Anna teada mida arst siis head kostab.

KV

UH käidud ja kõik oli korras, riskid madalad. Nüüd mõõdeti 12+6. Sain juba teada ka, et saan poja 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin analüüse andmas 11+2 nädalal ja sain tulemuseks PAPP-A 6.208 mIU/mL ja fb-hCG 48.15 ng/mL. Nii erinevad teistest siin ja mul pole õrna aimugi mida need tähendada võiks. Homme on UH eks siis vast saab paremini aru, loodan, et kõik ikka hästi.

Kaaluga veel nii, et aasta alguses kaalusin 60,3 ja tänaseks 55kg. Sööma olen vahepeal küll rohkem hakanud kuid kaal ikka ei tõuse veel. Enamasti hakkab õhtuti halb veel, loodan et see läheb ka üle peagi.

12+2

Anna teada mida arst siis head kostab.

KV

UH käidud ja kõik oli korras, riskid madalad. Nüüd mõõdeti 12+6. Sain juba teada ka, et saan poja ????

Palju õnne! ????????????

Nüüd tuleb vahva aeg, oscarid hakkavad järjest kätte jõudma ☺️

12+1 ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin analüüse andmas 11+2 nädalal ja sain tulemuseks PAPP-A 6.208 mIU/mL ja fb-hCG 48.15 ng/mL. Nii erinevad teistest siin ja mul pole õrna aimugi mida need tähendada võiks. Homme on UH eks siis vast saab paremini aru, loodan, et kõik ikka hästi.

Kaaluga veel nii, et aasta alguses kaalusin 60,3 ja tänasks 55kg. Sööma olen vahepeal küll rohkem hakanud kuid kaal ikka ei tõuse veel. Enamasti hakkab õhtuti halb veel, loodan et see läheb ka üle peagi.

12+2

Anna teada mida arst siis head kostab.

KV

UH käidud ja kõik oli korras, riskid madalad. Nüüd mõõdeti 12+6. Sain juba teada ka, et saan poja ????

Palju õnne! ????????????

Nüüd tuleb vahva aeg, oscarid hakkavad järjest kätte jõudma ☺️

12+1 ????

Mul homme õhtul oscari test. Väike hirm on. Eks esmaspäeval kui saan analüüside vastsed dr.Šoisi juures tehtud omad eks siis rahunen rohkem maha. Saan äkki oma mees pere rõõmustada

KV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin analüüse andmas 11+2 nädalal ja sain tulemuseks PAPP-A 6.208 mIU/mL ja fb-hCG 48.15 ng/mL. Nii erinevad teistest siin ja mul pole õrna aimugi mida need tähendada võiks. Homme on UH eks siis vast saab paremini aru, loodan, et kõik ikka hästi.

Kaaluga veel nii, et aasta alguses kaalusin 60,3 ja tänasks 55kg. Sööma olen vahepeal küll rohkem hakanud kuid kaal ikka ei tõuse veel. Enamasti hakkab õhtuti halb veel, loodan et see läheb ka üle peagi.

12+2

Anna teada mida arst siis head kostab.

KV

UH käidud ja kõik oli korras, riskid madalad. Nüüd mõõdeti 12+6. Sain juba teada ka, et saan poja ????

Palju õnne! ????????????

Nüüd tuleb vahva aeg, oscarid hakkavad järjest kätte jõudma ☺️

12+1 ????

Mul homme õhtul oscari test. Väike hirm on. Eks esmaspäeval kui saan analüüside vastsed dr.Šoisi juures tehtud omad eks siis rahunen rohkem maha. Saan äkki oma mees pere rõõmustada

KV

Anna teada kuidas läks! ????

12+2????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka värskelt oscaris käidud täna, kõik korras ja kromosoomriskid madalad ja vastab suurusele 12+1, tähtaeg jäi samaks 13.09. Küll aga närveerisin enne ja vererõhk oli pigem kõrge ja sellest ka preeklampsia risk, pean samuti aspiriini võtma kuni 36n. Sama oli mul ka esimese rasedusega, kuid preeklampsiat siiski ei tekkinud.

Kõhuelanik koostööd ei teinud absoluutselt, keeras selja meile koguaeg ja soovis tukastada. Küll mind raputati ja pidin seal võimlema ???? raske oli isegi seda oscar uuringut lõpule viia, rääkimata siis mingist soo teada saamisest. Aga uudishimu tapab, nii et homme tasulisele niptify testile. Sisetunne ütleb, et seekord tuleb poiss.

Jube kehva pildi sain ka, prinditi tavalisest printerist A4 paberile.. oleks enamat oodanud. Isegi esimeselt visiidilt ämmaka juurde sain parema pildi. Mina käisin siis ITKs.

12+1 ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on homme ultraheli. Mul juhtus aga selline asi, et sain kuskilt kõhuviiruse omale. Eile õhtust öösel kaheni oksendasin 7 korda kokku. Süüa ei saanud, vesi sees ei püsinud. Loodan, et see kuidagi halvasti nüüd ei mõjunud.

 

Lapse soo kohta sisetunnet pole. Ühest küljes tahaks tüdrukut, ees on 5a tüdruk. Teisest küljest tahaks poissi 😀

 

Jewelz

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 358 )


Esileht Lapse ootamine Septembribeebid 2023