Esileht Beebi ja mitmikud septembribeebid

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: septembribeebid

Postitas:
Kägu

Palun jagage kogemust, endal lapsed suured juba ja tulemas pesamuna, vanas eas:)

Kas septembribeebile vaja k/s kombekat nr 56 või juba talvekombekas? Missugust vankrit soovitate sügise/talvebeebile (EJ Mondial de Lux, Edge de Lux vms raamiga)? Mis turvahälli kasutate (EJ ei soovi)? Kas turvahälli kott on vajalik? Kas vankrisse panite lambanaha või sooja koti ( kuidas seda nimetatakse?).

Tänud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul oli septembribeebi 2018
See aasta oli nii soe, et tõin lapse haiglast sisuliselt toariietega, aga suht kohe läks kasutusse ks kombe 50-56. Vanker ongi meil just EJ mondial de luxe ja häll kiddy evoluna, kus sees soojakott. Siiani panen oma 3 kuuse beebi hälli toariietega, sest soojakott nii hea asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna mul endal olemas ees nii augusti laps ja detsembri oma(tulemas ka septembrikas).
Laaen teha nii dressikombe, kui softshell ja meriino kombe autosõidu ja septembri ilma kombedeks(hällis ega turvatoolis ei tohi laps olla paksu kombega! Sp on soojakott talvel väga vajalik!
Mul teisest poisist häll+alus ja vanker ja käru olemas.
Mc pebble+ häll alusega ja vanker roan 4 suure rattaga ja kergkäru cybex balios.
Vankris kasutasin nii lambanahka kui ka soojakotti, olenes lapse aktiivsusest. Kas läks otse magma vankri, kas tahtis välja vaadata jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Turvahälli võib soojakoti siis osta, kui ilmad külemad. Septembriim ilma ei oska kumagi ette ennustada, seega võid osta õhukese kombe ja/või soojakoti. Meil laps on detsembris sündinud ja soojakotis on ta toariietega+õhuke kombekas.
Vankriks on EJ Mondial Duo, väga rahul, lumest läheb nii kergelt läbi. Kuna liigun palju nii öelda maapiirkonnas, siis super valik. Linnas ilmselt saaks keerlevate ratastega ka hakkama. 🙂 Vankris on enda tehtud kootud soe tekk, et selg soe hoida.
EJ turvahälle ei toodeta alates 2013 aastast, kuna ei läbinud turvalisuse teste. Kahjuks müüakse siiani müügiturgudel turvahälle ja vahel on hind 100€+, mille eest saaks juba korraliku ja turvalisema turvahälli. Julged inimesed.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud septembribeebid