Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikad 2012 .Palju meid on siin?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Septembrikad 2012 .Palju meid on siin?

Postitas:

Kuidas enesetunne on?Kas arstil juba käidud.Kas rinnad on väga valusad?Kas söögi isu on palju tõusnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähtaeg 2. sept päevade järgi. Kuna arst oli juba varem kirjas, käisin 5. jaanuaril esimest korda. Südametööd veel polnud, nüüd 18. jaanuar ehk juba ülehomme uuesti arstile. Rinnad on jube valusad, eriti õhtul enne uinumist voodis õiget uinumise asendit otsides. Söögiisu on vähenenud, magus ajab öökima. Ainuke, mida võin isuga süüa on kiivid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tähtaeg 12.09 ja täna esimesel visiidil, südametööd veel polnud kahjuks,veebruari algul uuesti.Enesetundel pole viga, erilisi isusid ka veel pole, väljas nii ilus olla, et käin igapäev kõndimas…nonii igaks juhuks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=55691&class=forum_schnell&action=view_post&post=8772074

Võiks seda vana teemat edasi arendada, ei hakka uuesti ennast rivistama iga natukese aja tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba 2012 septembrikad :O
Alles see oli ju,kui ise triibud sain…
Õnne teile !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun uuesti ootajate klubiga. Eelmine rasedus peetus oktoobris, täna sain triibud. Kuid väga hõisata ei julge, tuleb kuss olla ja titale rääkida, et emme ootab. Seega tsss, vaikust ja tasakest ootamist….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetumine oli 5 -da või 6-da nädala paiku. Ehk siis kohe alguses. Veritsema hakkas 9+5 nädalal. Olin kirurgilisel puhastusel, tabletid ei mõjunud.
Nüüd hoian hinge kinni, et kõik hästi läheks. Lähen kindlasti varem arsti juurde, et kontrollida.
Ja muudkui söön toorest sibulat- meeletu isu selle järgi. Loodan et kahjulik pole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisel ringil ja tähtaeg päevade järgi 17 september. Arstile 25. jaanuaril, seni aga mitte kui mingisuguseid kaebusi ei ole. Ei isusid ega und, ei tahakski veel kuidagi uskuda et rase. Parim jõulukink mida saada;)
Igatahes jõudu kõigile ja peatsete uudisteni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmanda ringil.Tähtaeg päevade järgi 12 september.Arstile 25 jaanuar.Iiveldab meeletult.oksendanud neli korda juba.Magada tahaks koguaeg.Kohvi üldse alla ei lähe kanatan ainult teed juua ja see ka puuvilja omasid.Peetumine oli 2010a.Ja oli ka emakakaela konisatsiooni opp eelmine aasta septembris.Aga nüüd proovid korras peale oppi.Ja loodan et kõik hästi kulgeb:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, oleme oma kolmanda lapse ootel,tähtajaks 11.09.2012.Hetkel iiveldab meeletult ja magamajäämisega ning ületõusmisega raskusi. Õnneks noorem tütar on ka ise väike unekott ja lubab emmel ka hommikuti kaua magada:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, oleme oma kolmanda lapse ootel,tähtajaks 11.09.2012.Hetkel iiveldab meeletult ja magamajäämisega ning ületõusmisega raskusi. Õnneks noorem tütar on ka ise väike unekott ja lubab emmel ka hommikuti kaua magada:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kristil,kuidas sul juba 6pluss nädalaid,mul alles homme 6 nädalat,nii päevade kui ultraheli järgi ja tähtajaks12.09 ja muide mul poja sündinud ka 12 aprill:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lycia, need on need moodsad interneti kalkulaatorid, kuid ka viimastest päevadest arvutama hakates saan sellise tähtaja. Eks arstil selgub täpsemalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere 🙂 Minul esimene rasedus. Ja päevade järgi peaks sündima 12.september 2012. Aga arstil ei ole veel käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ka esimene ja tähtaeg peaks olema 14.sept:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pille15 – kas oled juba arsti vastuvõtul ka käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen ka teie kampa. Olen teisel ringil ja tähtaeg on 8.september. Septembrikaid tundub ikka väga-väga palju olevat. Tähemärgi järgi on septembris sündinud laps väga hea laps – sõnakuulelik, õpihimuline ja korralik, iga lapsevanema unistus:).

Hästi huvitav on lugeda, et keegi veel oma tulevase lapsega mõttes räägib. Panin ise ka tähele, et rasestusin peatselt, kui taipasin oma tulevase lapsega oma mõtetes rääkima hakata ja ta meie perre kutsuda:).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Teie kellel peetumine selja taga, lähete varem arsti juurde ka? Kas hoiate ennast rohkem?
Ma sain aja 27 jan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere!
ja käisin eelmine nädalarsti juures. siis polnud veel midagi näha. lähen järgmine nädal uuesti, siis peaks ka südametöö näha olema ehk.

aga tunnustest rääkidest, pole mul mitte midagi:)kui poleks sisetunnet olnud ja päevi ära jäänud ei usukski et rase olen:)
aga edu kõigile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nu minul on kahe vahel kas augusti lõpp või sept. algus…. ja kui hakata rindadest ja söömisest rääkima siis ajab tigedaks =) lähen poodi tahan ühte..ostan ära jalutan koju ja siis enam ei tahagi siis juba uus isu peal… suht masendav.
rinnad jube valusad ja siis kui mees julgeb käe külge panne tuleb tahtmine millegiga äsada… 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei:)
ka mina võin nüüd teiega liituda sain oma triibud 14 dal kätte, ilus kingitus mehele pulma-aastapäevaks…
päevade järgi peaks tähtaeg olema 19 sept.
arstile ei ole veel läinud, erilisi isusid ei ole veel ainult külma vett tahaks koguaeg:)
värsket õhku tahan ka palju.
ilusat ootust teile 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna ämmaemanda vastuvõtul. Nüüd oli südamekese töö kenasti olemas. Nädalaid märgiti 7+3 ja sünnitähtaeg 3. sept.
Vormistati juba rasedakaart ja järgmine visiit kv ultrahelisse 21. veebruaril.
Nii rahulik on nüüd olla, kui tean, et kõik on korras. Söögiisu paranes ja ka õhtune süda-paha-olek on täna unustatud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere tere.

liitun ka teiega. tähtaeg päevade järgi 16. september. arstil veel käinud pole. enesetunne hea, pole kurta millegi üle. vanust mul 23 aastat ja tegu esimese lapsega. oli küll planeeritud nii, et tuleb peale minu kooli lõppu aga otsustas tulla aastakese varem. igatahes ootame väga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikad 2012 .Palju meid on siin?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.