Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikad,kellel KV mõõtmisel ära käidud?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Septembrikad,kellel KV mõõtmisel ära käidud?

Postitas:

Ise lähen ülehomme ja selline pabin on millegipärast sees,oehh. Mul on pea nii tühi,mõtlen et mida seal küsida võiks.Kes käinud,kuidas teil läks,kas pabistasite ka ennem?
Päikest kõigile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin esimese lapse ootuse ajal.Ja pabin kui sellist polnud.Läks väga hästi ,kõik oli korras lapsega siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mingi vereproov ka tehakse?Ma ei osanud ämmaka käest küsida ja tema juurde lähen alles pärast ultraheli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile. Beebiga kõik korras. KV 1,36. Sugu teada ei saanud, kuna ootejärjekord oli suht umbes, ise sain uuringule registreeritud ajast tund aega hiljem. Nii et, tehti nii kiiresti kui saadi.
Ka esimese lapsega sain soo teada alles sünnitusel.
Mõtlesingi, et ei tea, kuidas küll mu tuttavatel on õnnestunud lapse sugu varakult teada saada. Mulle näib see päris võimatu. Samas ei pea seda teadasaamist ka nii oluliseks, et spetsiaalselt sellepärast tasulisse UH-sse minna.
Vereproov tehakse kohe peale UH.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neljapäeval minek Pelgusse, ämmakas nii palju ütles, et seal peale UH-d peaks antama vereproovile saatekiri ja sealt otse lähen teen siis selle ära – natuke on närv sees küll, sest pole nagu erilisi raseduse tunnuseid ja igasugu lollid mõtted tulevad pähe – nii et tahaks juba ruttu ära käia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ka eile Pelgus, väga lahe oli, beebi oli juba nii suur, hüppas ja kargas seal 😀 Oli ka ilusti profiilis ja KV oli 1,5. Kõik elundid ka olid ilusti oma koha peal.Ei pabistanud üldse , pigem itsitasin kui tita hüppas ekraanil. Sugu ei öeldud ning sain ka saatekirja vereprooviks, mis ka täna juba tehtud.Küsida ka midagi ei osanud, rääkis ise kõik. Nädalaid 13 ja 6 päeva tänase seisuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin esmaspäeval ITK-s. Astusin sisse ja mõtelesin,et kust ma seda arsti tean. Täna mõtlesin välja. Ta oli abiks minu esimese sünnituse juures:D Aga beebsuga oli kõik korras, kv 1,57. Laps nõksutas end naljakalt, tõstis peput ülesse ja alla vms. Ja oli väga heas asendis. Kena pildi sain ka. Täpikesest oli ikka täitsa beebi saanud:)Muretsesin väga, kas kõik korras. Sest mul ei ole algusest peale ühtegi raseduse tunnust olnud peale selle,et päevi ei ole. Eelmise rasedusega iiveldas ikka korralikult

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmendast nädalat seda KV ja triple testi tehakse ?
Mul tehakse alles 15. nädalal ja ootan seda nii väga . Eelmise lapsega tegin seda Soomes ja tehti 12. nädalal .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile. Pabistasin ikka päris palju, sest raseda tunnuseid nagu polegi ja muretsesin, kas kõik ok. KV oli 1,9. Uuris tükk aega, ma juba mõtlesin, et miskit viga, aga siis ütles, et ei leia õiget asendit, oleks võinud kohe köhu pealt teha, sest siis sai kohe kätte:) Tädi seletas kenasti, mis kus on ja mida mõõdab. Lootsin pilti ka saada, aga polegi saanud, neid vist ei jagata enam nii lahkelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul ka käidud ja kohe tükk maad rahulikum olla. KV oli 1,6 ja no nii nupsik oli et kohe oli,mees ka hullult ekstaasis. Tibu pani nii armasasti käed näo ette:),muidu hüples vapralt ringi. Ja minu 12 nädalast sai 16, sellega seoses ka ämmakas panigi nüüd TA 05.09,nii et suure tõenäosusega saab minu septembribeebist hoopis augustibeebi:)Muidu oli ka kõik normis´,kaalu polnud võrreldes eelmise käimisega juurde tulnud aaa no küll tuleb varsti,kus ta pääseb. Kahe nädala pärast siis triple. Ilusat kevadekuu algust kõigile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ups sorry,12 nädalast sai ikka 13:) Nii palju ka ikka kohe ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka käisime ära. Räägiti hästi põhjalikult, et mida kuskil näha on. Tita liikus väga palju ja näitas ennast kohe igast küljest. Kuklavolt oli 1,7.
Platsenta on tagaseinas. Öeldi, et kõik, mida hetkel peab nägema, on nähtav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, rasedust oli 4 päeva rohkem kui eelmise ultraheli järgi. Ehk siis täna sai 13 nädalat täis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikad,kellel KV mõõtmisel ära käidud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.