Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 389 )

Teema: Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Postitas:

Tere
Liitun ka teie seltskonnaga 🙂
Minul oli hormoonspiraal pea 3 aastat, nüüd augusti lõpus sai eemaldatud. Kohe ei mõelnud triipe püüdma hakata, aga järku kui hakkasin end imelikult tundma, hakkasin mõtlema, et äkki juba jäin. Soov last saada muutus kohe mitmekordseks ja mõtlesingi end peast juba rasedaks 😀 Olin täiesti kindel, et olen, mul oli jube seljavalu ( mis oli ka esimese raseduse alguses ) ja muud nähud. Mõõtsin veel basaali, et temperatuur ka 37+….aga testid olid negatiivsed….ja lõpuks langes ka basaal ja kohe hakkasid ka päevad. Ilmselt kõik nähud seepärast, et mul pole pikalt päevi olnud, tänu spiraalile. Aga nüüd täna said päevad läbi ja olen taas positiivselt meelestatud 🙂 Otsin ka vitamiinid ja OV testid ära. Ehk siis tegelikult püüan esimest kuud, aga mõlemad mehega oleme valmis ja loodame, et äkki ikka õnnestub juba see kuu 🙂 (eelmine kuu siis väga ei mõelnud ja kuna ei teadnud, kas tsükkel sama ja kunas päevad olid, siis ei teadnud tsükli pikkust ka, et millal õige aeg tegutseda oli). Tsükkel tundub olevat siis ikkagi 28 päeva, ehk sama, mis 3 aastat tagasi.
Mind huvitaks ka teie kogemus, et kas peaks üle päeviti vahekorras olema või iga päev? Mul mees arvab just, et kui tihti siis on sperma palju aktiivsem, sest muidu muutuvad loiuks.
Lisaks kui OV peaks olema nt 5.okt, kas siis oleks mõistlik 4.okt vahekorras olla või lisaks ka samal päeval?
Ilusaid triipe meile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Postitas: Kägu
25.09.2017 09:24

Kägu kirjutas:

Kas saate nõu anda. Kasutan esimest korda Clearblue Advanced ovulatsioonitesti. Testimist alustasin 7. tsüklipäeval, siiani olid tühjad ringid. Täna, 11. tsüklipäeval sain esimest korda vilkuva naerunäo. Kahjuks on mees eemal ja tuleb alles homme õhtul tagasi. Kas siis on juba hilja tegutseda või pean arvestama, et tegutseme ikkagi alles siis kui on tekkinud püsiv naerunägu (nö. hoian meest selleks ajaks)?
Olen lugenud juhendit küll aga ikkagi ei saa aru, et kas vilkuva naerunäo saamise puhul tuleks ka tegutseda üle päeva nagu enamasti soovitatakse või tegutseda ikkagi vähemalt kord päevas, isegi kui öeldakse, et liiga tihti tegutsedes jäävad spermatosoidid nõrgemaks?

Vilkuva naerunäo puhul võiks ka võimalusel vahekorras olla. Aga püsiva naerunäo korral juba peaks.

Kas ma pean vilkuva naerunäo ja püsiva naerunäo puhul ikkagi seksima üle päeva või oleks parem kord (või rohkem kordi päevas 🙂 )?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 08:56; 25.09 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No räägitakse, et spermatosoidid elavad 48-72 tundi (seega võib üle päeva) aga mina isiklikult kui võimalik asjataksin ikka püsiva naerunäo saamisel iga päev. Küsisin seda ka arsti käest, tema kinnitas – kui ov-test on täiesti positiivne (ei vilgu), siis iga päev ja 2-3 päeva järjest:) Sest OV toimub ju pärast püsiva naerunäo saamist nagu juhend ütleb.
Mitu korda päevas – no see on vast liiast, 3 päeva 2 x päevas…. no ma ei tea…aga ma olen ilmselt vanem ka kui enamus siisnkirjutajaid:))))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:50; 25.09 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, et vahepeal muudkui veel triipe tuleb! Palju õnne triibulistele!
Mul oli eile väga tugevalt positiivne OV-test, mehega sattusime eile lähestikku lausa kaks korda päevas (hommikul ja õhtul) ja plaanis siis ka täna õhtul ja homme õhtul.
Homme hommikul on kauaoodatud arstiaeg, kus analüüside vastused selguvad. Natukene pelgan, aga samas tahan ikkagi väga teada, mis värk on. Loodan, et mingid vastused ikka tulevad.

Nüüd siis hakkab jälle see übertüütu kahe nädala ootusaeg, aga peame vastu!

Edu ja triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Sain 9 september positiivse testi. Kuigi teine triip oli vaevumärgatav tegin paari päeva pärast uuesti ja oli juba selgem. 13.sept hakkas määrima ja edasi tuli juba täitsa verd koos tükkidega. Käisin EMOs kus UH polnud midagi näha ja arst kirjutas duphastoni. 5 päeva hiljem läksin uuesti arstile ja arst ütles et jahh, ju oli katkemine kuna tema ka midagi ei näe. Olin sellega leppinud juba, kuid tunnuste süvenedes tegin uue testi ja kaks triipu tulid hetkega. Tegin ka veretesti, mille tulemusi hetkel ootan. Niii loodan et rasedus oli lihtsalt nii väike et arst ei näinud. Igaljuhul edu teile!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Minul pidid päevad hakkama 23.septembril. Kuna laupäeva õhtul oli plaanitud tüdrukutega vein ja kontsert, siis mõtlesin, et kui päevad ei hakka, siis teen testi. Tavaliselt hakkavad päevad kohe hommikul, aga seekord ei hakanud, mingil hetkel tundsin, et pakitseb kõhus ja kohe kohe päevad kohal.
Kell 15.00 läksin ostsin testi, et siis südamerahus, kas välja minna või koju jääda.
Testile ilmusid juba paari minuti jooksul väga tugevad triibud.
Tegelikult polnud üldse kindel õnnestumises, sest päris õiget päeva ei tabanud, mis oli arvutuse järgi.
3 kuud püüdmist on nüüd läbi!
Aitäh Teile oma lugude jagamise ja toetava sõna eest! Minu haigusnähud ka siis seekord tähendasid seda 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu Liblikas555

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas555
Kui pikk Su tükkel on? Ja millal OV oli? Mul ka päevad suht samal ajal (kui Sul pidid hakkama) hakkasid, mul reedel tegelt hakkasid. Kuna mul alles augustis spiraal eemaldati, siis ma pole päris 100% oma tsükli täpsuses kindel 🙂
A ja palju õnne ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile triibulistele! Nii kauaks teid siis meie korrusele jätkuski 🙂 Minul on CD15, ovulatsiooni pole olnud, on olnud 2 ringi viljakamat voolust aga temp ei tõuse. Hakkasime mehega 10ndast tsüklipäevast alates ülepäeviti asjatama. Mõtlen, et äkki peaks täna ka veel igaks juhuks kuigi eile alles sai. Vaevalt et ov nüüd 16ndal päeval on..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Mina olen küll emotsionaalselt läbi , päevad hilinevad 10s päev ja rinnanibud valusad ja kõhus krambitab. Kuskil veits üle nädala tagasi näitas mul valepositiivset ja edasised kõik negatiivsed. (Veretest samuti) Ülehomme on arstiaeg, praegu mõtlen kas üldse minna sinna, paar kuud tagasi käisin ja siis mul jäi üks kuu lihtsalt vahele mense. Arst ütles ikka vahel on tsüklihäired, pole midagi. Need testid ajavad mind juba vihaseks ja kurvaks, püüan mitte teha neid aga siiski soov on ja käin apteekis pidevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii hea lugeda,et vahepeal triibulisi juurde tulnud,palju õnne kõigile!
Mul see kord tsükkel täitsa normaalne ja nagu pidi, 29 päeva ja kõik toimib. Kuna see kuu tegin ka OV teste, siis lugesin päevade alguseni oleva aja ka ära,14.Nii et see aeg mis peaks peale OV-d uue tsükli alguseks olema, on ka normaalne.
Minul algab siis neljas kuu proovimist,õnneks nii palju tegemist, et ei jõua palju mõeldagi ning veel parem-üle mõelda. Hetkel elu täitsa lill ja tore, küll see beebi ka tulemas on ☺️ Kui nüüd neljanda korraga pihta saaks, siis tuleks pisike juulibeebi, ootan et saaks teda meisterdama hakata. See kuu proovin teha aind OV teste,et õiget aega tabada ja annaks võimaluse tal tulla.
Kõigile positiivset septembri lõppu ja uues grupis kohtume!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei ole pikka aega püüdnud, augusti keskel liitusin ja ühe tsükli tegin läbi ja triibud olemas.
Õnne ka teistele triibulistele! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mann77 Millist kaitsevahendit enne seda kasutasid? Kas jälgisid OV-d ka? Mul ka nüüd üks tsükkel ära olnud ja uus käimas ning loodan ka oktoobris oma triibud saada 🙂
Mul on triipudega ov testid ja seal kaasas on üks ringi, kuhu tuleb siis märkida oma tsükkli pikkus, siis saab teada, millal testima peab. Ma arvan, eelneva ja 3 aasta taguse tsükli põhjal, et see peaks mul olema 27-29 (eelmine kuu oli 28 paeva). Seal näitab siis, et testima peaksin hakkama 13ndal paeval. Aga kas ei peaks varem? Mul tunne, et siin teie teete juba varem teate? See sõltub muidugi tsükli pikkusest, kuid siiski… 14 voi 15 peaks juba ov olema ju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kasutasime enne kondoomi, kuna ma ei taha pille ega spiraale jms. OV teste ei ole kunagi teinud, lähtun oma kehast ja oma tsükli pikkusest.
Minu soovitus: kui OV peaks olema kusagil 12-14 päeval, siis meie olime ca 4 päeva enne seda ja 4 päeva peale OV ülepäeviti tegusad. Ehk ma ei rihi üht kindlat päeva, vaid hakkame tegutsema veidi enne ov algust ülepäeviti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju Palju Õnne triibu saajatele.
Et teie triibud hästi kosuks:)
Ise mõtlen kas uuesti testida või päevi edasi oodata. Eile õhtul hakkas jube paha, et juba mees küsis, et kas ma rase äkki? Peab vist ikka igaksjuhuks rt uuesti tegama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas555
Kui pikk Su tükkel on? Ja millal OV oli? Mul ka päevad suht samal ajal (kui Sul pidid hakkama) hakkasid, mul reedel tegelt hakkasid. Kuna mul alles augustis spiraal eemaldati, siis ma pole päris 100% oma tsükli täpsuses kindel ????
A ja palju õnne ka ????

Pillid jätsin ära 1.juuli, aga kuna jätsin lehe poole pealt, siis ei olnud tsükkel kohe paigas. Esimene oli 26 päeva ja teine-kolmas edasi 28 päeva.
OV arvutamiseks kasutasin internetist leitud kalkulaatorit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, mul nüüd arstil käidud.
Selgus, et prolaktiin on kõrge, seega lähen neljapäeval uuesti verd andma. Kui siis ka kõrge on, siis hakkan ravi saama.
Vaatan iPatsiendist järgi, et number on ikka päris tublisti kõrge – 1305 (ref. väärtus 102 – 496).
Anti-Müller oli 2.21 (ref 0.1 – 7.5), ei teagi, kas see on nüüd väga madal või pigem okei-madal. Arst ütles, et okei.
Üllatuslikult oli D-vitamiin normis – 99 (ref suurem kui 75). Ma olin valmis juba selleks, et nagunii on madal nagu enamusel meie laiuskraadi inimestest.

Kui prolaktiini normi saame ja enne uut aastat rasedaks ei jää, siis tuleb jaanuaris munajuhade läbitavuse uuring kontrastainega. Aga no fingers crossed, et ikka õnnestub enne seda!

Pärast pühapäevast positiivset OV-testi oli eile ka väga positiivne test ja õhtul saime ka mehega nahistatud. Täna ütles arst UH-ga vaadates, et OV oli juba ära ja nüüd ei tohi kaks päeva enne vereproovi andmist nahistada ehk siis tänaõhtune plaan tuleb kõrvale jätta.

Oh jah. Natukene on nüüd kergem olla küll, sest internetti läbi lugedes jäi silma, et prolaktiiniravi on üldjoontes pigem olnud tulemuslik ja pärast seda on inimesed muudkui rasestunud. Nii et jah, pöidlad peos!

Ja triipe muudkui kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, tulin just vaatama, kas su arstilkäigust on uudiseid. Õnneks midagi väga hullu ei avastatud ning kõrge prolaktiin tõesti takistab rasestumist. Ma Anti-Mülleri näidu kohta ei oska öelda aga tundub normis olema. Ise kardan ka seda nagu kõige rohkem. Loodan, et prolaktiiniravi õnnestub ja saate enne uut aastat triibud kätte!

Meil on arstiaeg alles 4. oktoober ja siis saame korraga teada nii minu kui mehe testide tulemused. Päris ärev on olla aga õnneks ainult nädal ja üks päev veel oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mesinäpp, hoian kõiki pöidlaid, et sul ka arstilkäik mingeid vastuseid ja lahendusi toob!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Olen teid siin mitu kuud jälginud ja kaasaelanud. Endast siis niipalju, et kasutasin 4 aastat pille, mai lõpus jätsin need ära. Päevad olid ilusti platsis ja nagu ikka mul 28päevane tsükkel. ( Eelmise rasedusega oli pillide lõpetamisest triipudeni neli kuud.) Olen selline naiivne ja uskujatüüpi, lootsin triipe kohe saada. Nüüd on juba sept lõpp, ja ei midagi. Ov teste pole ma kunagi teinud, olen oma keha ja arvutuste järgi tegutsenud. Ohtlikel päevadel saigi ainult üksteise seljas elatud, tahaks nii väga, et õnneks läheks. Täna peaksid päevad hakkama, aga veel pole kohal. Alakõhus on selline väike pakitsev tunne ja rinnanibud ka valusad. Eelmisel korral jäid päevad hiljaks 10 päeva, ei hakanud kohe testima, sest koguaeg oli alakõhus pakitsus ja torkimine, noh nagu siis, kui päevad kohekohe hakkavad. Tol korral siis ei hakanud. Vedas. Igatahes loodan, et päevi ei hakka ja läks õnneks. Palju edu kõigile püüdjatele ja palju ōnne triibulistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Oleme proovinud juba aasta. Selle aja sees on ka üks katkemine. Peale seda võtsime rahulikult ja ootasime mõnda aega uuesti proovimisega. Nüüd mõned kuud oleme uuesti proovinud, aga ikka mitte midagi. See kuu on eriti veider, sest eelmine nädal oleks pidanud hakkama menstruatsioon, aga siiani ei ole midagi. Tegin ka täna hommikul testi mis oli kahjuks negatiivne. Tavaliselt on menstruatsioon alanud alati õigel ajal. Eelmine nädal kui oleks pidanud päevad hakkama, määris korraks. Arvasin, et hakkavad siiski õigel ajal. Olen googeldanud ja otsinud mis võiksid olla veel mentsruatsiooni ära jäämise põhjuseks, aga erinevate lugude lugemine viib mind ainult halbadele mõtetele. Äkki on siin kedagi kellel on ka sama probleem olnud?

AE.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.09 14:47; 27.09 10:06; 27.09 19:33; 27.09 19:57; 27.09 21:26; 28.09 15:35; 29.09 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina punasena kohal ????
OV oli 11. ja 12. sept. Ehk siis 16. ja 17. tsüklipäeval. Tsükkel seekord kenasti 30 päeva ja täna siis punased kohal esimest päeva.
Kurb olen küll, sest sellel kuul oli meil ikka tihe tegemine käsil, aga ei läinud ikka õnneks….. jamps!
Järgmise nädala lõpust siis lähme järgmisele katsele.

Edu teistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei ja õnne triibulistele!
Mul hetkel dpo7 ja tahtsin küsida veidi nõu. Nimelt mul pidevalt peale OV on alakõhus pakitsev tunne nagu hakkaksid päevad, aga oluliselt leebemalt (muidu pp algus suht valuline). Kas need, kes oma triibud saanud, on midagi sarnast täheldanud?
Endal selline tunne, et ei õnnestunud sel kuul, kuid soovin siiski väikest lootusekiirekest teiste kogemusest leida 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 19:27; 26.09 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne kõigile kes vahepeal veel triibud saanud on! Meie võtsime täna vastu raske otsuse triibupüüdmise mõneks kuuks pausile panna, et vähemalt vanemahüvitis hakkaks 2018 aasta tulude järgi tulema. Seda kirjutadeski tuleb pisar silma aga tuleb tulevase lapse tuleviku peale mõelda. 2017 aastal sain kokkuvõttes väikest palka ning ei taha, et lapsega peaksime pidevalt raha pärast muretsema ja kuidagi vaevu hakkama saama. Saaks vaid kuidagi niigi, et võiks ühe kuu sünnituspuhkuse ja vanemahüvitise vahele jääda või võiks vanemahüvitis koos aasta muutumisega siis tõusta. Oeh..kurb on olla aga ilusat triibupüüdmist kõigile! Käin siin teile ikka kaasa elamas ja ise jään kannatamatult jõule ootama…ehk tuleb meile siis üks jõuluime

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
4 aastat siis proovinud mehega last saada ja selle ajaga ka 3 katkemist. Esimesed katkesid enne 10ndat nädalat ja viimane 17+1. Viimane katkemine pani paraja põntsu kuna juba oli lootus et kõik sujub hästi. Ja oligi hästi kuid emakakael avanes ise ja päästa ei andnud midagi. See oli siis see aasta mais. Nüüd peale selle sai tehtud uuringud, kõik oli korras. Sõin Letrosoli ja Duphastoni ja peale seda määras arst Ovitrelle süsti. 14 sept.süstis siis mees mind ja 15 sai vahekorras oldud. 24 sept.tegin esimese testi ja sain õrna triibu. Oli vaevu nähtav kuid olemas. Täna 26 sept.tegin uuesti hommikul ja samuti triip kuid väga õrn. Millalgi kuu lõpus peaks päevad muidu hakkama. Arstile 02.okt. Loodan väga et olen rase ja et see ei ole Ovitrelle süsti mõjutus et test positiivne. Kuigi üle 10ne päeva süstist möödas siis ei tohiks test enam valetada. Laps on väga oodatud perre.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
4 aastat siis proovinud mehega last saada ja selle ajaga ka 3 katkemist. Esimesed katkesid enne 10ndat nädalat ja viimane 17+1. Viimane katkemine pani paraja põntsu kuna juba oli lootus et kõik sujub hästi. Ja oligi hästi kuid emakakael avanes ise ja päästa ei andnud midagi. See oli siis see aasta mais.

Väga kurb kuulda.
Tore, et olete yksteisel olemas ja ikka edasi proovite. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna hommikul rasedustesti kuna päevade vahe jälle suureks läinud aga negatiivne mis negatiivne 🙁
Tuleb siis oktoobri kuu peale lootma jääda kui punased ükskord ära on.
Kurvaks teeb kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna hommikul rasedustesti kuna päevade vahe jälle suureks läinud aga negatiivne mis negatiivne ????
Tuleb siis oktoobri kuu peale lootma jääda kui punased ükskord ära on.
Kurvaks teeb kohe.

Sama lugu siin, 🙁 Tegin hommikul testi, mis täitsa negatiivne. Päevadeni veel 4 päeva aega, täna 10dpo, kuid kõhus oli imelik tunne ja tõesti arvasin, et seekord läks õnneks aga ei :(. Proovin pead mitte norgu lasta ja oodata uue OV-ni.
Kas on ka võimalik, et test lihtsalt VEEEL ei näita? :/ Või kui oleks, siis peaks kasvõi õrna triibukest näitama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Oleme proovinud juba aasta. Selle aja sees on ka üks katkemine. Peale seda võtsime rahulikult ja ootasime mõnda aega uuesti proovimisega. Nüüd mõned kuud oleme uuesti proovinud, aga ikka mitte midagi. See kuu on eriti veider, sest eelmine nädal oleks pidanud hakkama menstruatsioon, aga siiani ei ole midagi. Tegin ka täna hommikul testi mis oli kahjuks negatiivne. Tavaliselt on menstruatsioon alanud alati õigel ajal. Eelmine nädal kui oleks pidanud päevad hakkama, määris korraks. Arvasin, et hakkavad siiski õigel ajal. Olen googeldanud ja otsinud mis võiksid olla veel mentsruatsiooni ära jäämise põhjuseks, aga erinevate lugude lugemine viib mind ainult halbadele mõtetele. Äkki on siin kedagi kellel on ka sama probleem olnud?

AE.

Meil on sama lugu, püüdnud aasta, selle aasta jaanuaris oli katkemine. Uuesti hakkasime proovima juunist, kuid tänaseks tulemuseta :/ Õnneks pole mensesega probleeme olnud. Teile aga jõudu ja jaksu! Ära pead norgu lase.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 08:02; 27.09 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna tsükli 36.päev (eelmine oli 35 päeva, mis on ka ikka liiga pikk), testid negatiivsed. Oleks siis, et päevadki hakkaks :S

P.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 10:00; 27.09 11:31; 27.09 19:37; 28.09 09:34; 30.09 08:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 389 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.