Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 389 )

Teema: Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Postitas:

Täna tsükli 36.päev (eelmine oli 35 päeva, mis on ka ikka liiga pikk), testid negatiivsed. Oleks siis, et päevadki hakkaks :S

P.

Minul sama lugu. Pole siiani päevi, pole ka triipe ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.09 14:47; 27.09 10:06; 27.09 19:33; 27.09 19:57; 27.09 21:26; 28.09 15:35; 29.09 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei ja õnne triibulistele!
Mul hetkel dpo7 ja tahtsin küsida veidi nõu. Nimelt mul pidevalt peale OV on alakõhus pakitsev tunne nagu hakkaksid päevad, aga oluliselt leebemalt (muidu pp algus suht valuline). Kas need, kes oma triibud saanud, on midagi sarnast täheldanud?
Endal selline tunne, et ei õnnestunud sel kuul, kuid soovin siiski väikest lootusekiirekest teiste kogemusest leida ????

Minul oli sel päeval kui päevad pidid hakkama, koguaeg tunne, et nüüd hakkavad. Pakitses ja tuikas. Pärast kui triibud kätte sain, siis kadus kõik ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie näete sellel testil mingit teist triipu? Või näen ainult mina, nagu oleks? DPO 10 õhtul kl 23 tehtud. Teen kindlasti uue, aga kas seal nagu oleks midagi?
http://i4.aijaa.com/b/00367/14458452.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen, aga see sõltub ka, mis ajal peale testimist pilt on tehtud..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 10:00; 27.09 11:31; 27.09 19:37; 28.09 09:34; 30.09 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie näete sellel testil mingit teist triipu? Või näen ainult mina, nagu oleks? DPO 10 õhtul kl 23 tehtud. Teen kindlasti uue, aga kas seal nagu oleks midagi?
http://i4.aijaa.com/b/00367/14458452.jpg

Mina näen ka! Palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna tsükli 36.päev (eelmine oli 35 päeva, mis on ka ikka liiga pikk), testid negatiivsed. Oleks siis, et päevadki hakkaks :S

P.

Nagu mulgi, testid negatiivsed. Lootus oli. Aga lohutan ennast sellega, et lootus sureb viimasena 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 17:28; 28.09 09:24; 29.09 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna tsükli 36.päev (eelmine oli 35 päeva, mis on ka ikka liiga pikk), testid negatiivsed. Oleks siis, et päevadki hakkaks :S

P.

Nagu mulgi, testid negatiivsed. Lootus oli. Aga lohutan ennast sellega, et lootus sureb viimasena ????

Endiselt ei ole sul mentstruatsioon alanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.09 14:47; 27.09 10:06; 27.09 19:33; 27.09 19:57; 27.09 21:26; 28.09 15:35; 29.09 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see küsimus oli mulle, siis ei ole. Homseks-ülehomseks rohkem teste ei ostnud ka – olen vist lootuse kaotanud 😀

Aga sul?

P.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 10:00; 27.09 11:31; 27.09 19:37; 28.09 09:34; 30.09 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see küsimus oli mulle, siis ei ole. Homseks-ülehomseks rohkem teste ei ostnud ka – olen vist lootuse kaotanud ????

Aga sul?

P.

Minul ka ei ole endiselt hakanud. Tegin viimati testi eile. Rohkem ei julge vist teha ka, sest kardan jälle pettuda???? Aga eks ma veel ootan ja vaatan

AE.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.09 14:47; 27.09 10:06; 27.09 19:33; 27.09 19:57; 27.09 21:26; 28.09 15:35; 29.09 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eile päevad ei hakanud, täna ka mitte. Täna linna asja polnud, siis hommikul testida ei saa. Jääb siis reedele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole päevi hetkel. oleks pidanud algama 22.09, testi olen ühe teinud 20.09 – siis oli üks rasvane triip.

Hetkel uut testi ei ole teinud – eks näha ole. Kui nv pole punased alganud – siis teen. Ise mõtlen pigem, et hilinevad need punased. Et mitte pettuda. mees aga veendunud, et tita kõhus – ja just see teeb asja hetkel natukene raskemaks (siis tekivad ka endal ootused).

CD

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 21:06; 30.09 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole päevi hetkel. oleks pidanud algama 22.09, testi olen ühe teinud 20.09 – siis oli üks rasvane triip.

Hetkel uut testi ei ole teinud – eks näha ole. Kui nv pole punased alganud – siis teen. Ise mõtlen pigem, et hilinevad need punased. Et mitte pettuda. mees aga veendunud, et tita kõhus – ja just see teeb asja hetkel natukene raskemaks (siis tekivad ka endal ootused).

CD

Minul ka sama asi. Kuus päeva tagasi oleksid pidanud päevad hakkama, aga pole siiani hakanud. Eile hommikul tegin testi, aga negatiivne. Mees arvab ka, et tita on kõhus ja ise ka loodan aga kardan jälle pettuda. Aga eks aeg näitab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.09 14:47; 27.09 10:06; 27.09 19:33; 27.09 19:57; 27.09 21:26; 28.09 15:35; 29.09 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme abikaasaga nüüd 10 õhtut järjest seksinud. Äpi järgi peaks ov olema täna, seega igaks juhuks möllame paar õhtut veel. Siis küll enam tükk aega ei viitsi vist. 😀
Muidu on tore aga kuna meil on 2aastane põnn, kes kõik nii palju keerulisemaks teeb, siis meie kahekesiolemise aeg jääb tavaliselt öösse, kui väsimus juba murrab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.09 15:12; 04.09 13:03; 04.09 14:41; 08.09 13:48; 08.09 15:25; 09.09 17:22; 11.09 13:10; 12.09 10:59; 22.09 14:18; 25.09 09:24; 27.09 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Septembrikuu triibulised, kuna päevad ära jäid ja kas arstiaeg juba kirjas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma läksin pühap emosse(kartsin emakavälist) valudega, siis seal pani mulle 28.09 arstiaeg. Emos ei nähtud ei emakavälist ega ka emakasisest rasedust. Kuid HCG järgi olemas(hcg 100). Paberile kirjutati kinniatud rasedus. Täna hommikul tegin veelkord igaks juhuks testi. Tuli kohe 2 rasvast triipu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstile aega ei pannud kuna eelmine kuu venis ka tsükkel 45 päeva peale ja peale päevasid sai ka naistearsti juures käidud ja murest räägitud, et 32päeva asemel on nüüd juba 45 päeva. Siis naistearst soovitas mul mitte paanitseda kuna pillid jätsin ära juuni alguses. Vaatas mu üle ja tunnistas terveks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see küsimus oli mulle, siis ei ole. Homseks-ülehomseks rohkem teste ei ostnud ka – olen vist lootuse kaotanud ????

Aga sul?

P.

Minul ka ei ole endiselt hakanud. Tegin viimati testi eile. Rohkem ei julge vist teha ka, sest kardan jälle pettuda???? Aga eks ma veel ootan ja vaatan

AE.

Mul ka ei kuskil neid punaseid. Testid negatiivsed 🙁 täna 40 tsükli päev juba. Kõik arvatavasti pillide süü. Keha taastub vist alles. Aga no triibupüüdmine venib niimoodi 🙁
Mitte Kägu, vaid Bardon ikka. Unustan vahel täitsa õige kasutaja panna. Algaja värk vist 😀 andke andeks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 17:28; 28.09 09:24; 29.09 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see küsimus oli mulle, siis ei ole. Homseks-ülehomseks rohkem teste ei ostnud ka – olen vist lootuse kaotanud ????

Aga sul?

P.

Minul ka ei ole endiselt hakanud. Tegin viimati testi eile. Rohkem ei julge vist teha ka, sest kardan jälle pettuda???? Aga eks ma veel ootan ja vaatan

AE.

Mul ka ei kuskil neid punaseid. Testid negatiivsed ???? täna 40 tsükli päev juba. Kõik arvatavasti pillide süü. Keha taastub vist alles. Aga no triibupüüdmine venib niimoodi ????

Ma arvan, et minul on need tsüklijamad ka alles sellest, et juunis sai hormoonspiraal välja võetud ja siiamaani mõjutab… Väga ärritav ja kurvastav igatahes, sest ok, kui ei õnnestu ühel kuul, mis siis ikka, aga tahaks siis juba uude tsüklisse üle minna. Nii nõme on see ootamine ja kõik venib… Ja midagi plaanida õieti ei oskagi, sest iga kuu on erinev. Tahaks, et oleks ilusad regulaarsed 28päevased tsüklid 😛 aga noh, seda poleks mul niikuinii – ka enne hormoonspiraali olid nii umbes 32päevased.

P.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 10:00; 27.09 11:31; 27.09 19:37; 28.09 09:34; 30.09 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see küsimus oli mulle, siis ei ole. Homseks-ülehomseks rohkem teste ei ostnud ka – olen vist lootuse kaotanud ????

Aga sul?

P.

Minul ka ei ole endiselt hakanud. Tegin viimati testi eile. Rohkem ei julge vist teha ka, sest kardan jälle pettuda???? Aga eks ma veel ootan ja vaatan

AE.

Mul ka ei kuskil neid punaseid. Testid negatiivsed ???? täna 40 tsükli päev juba. Kõik arvatavasti pillide süü. Keha taastub vist alles. Aga no triibupüüdmine venib niimoodi ????

Ma arvan, et minul on need tsüklijamad ka alles sellest, et juunis sai hormoonspiraal välja võetud ja siiamaani mõjutab… Väga ärritav ja kurvastav igatahes, sest ok, kui ei õnnestu ühel kuul, mis siis ikka, aga tahaks siis juba uude tsüklisse üle minna. Nii nõme on see ootamine ja kõik venib… Ja midagi plaanida õieti ei oskagi, sest iga kuu on erinev. Tahaks, et oleks ilusad regulaarsed 28päevased tsüklid ???? aga noh, seda poleks mul niikuinii – ka enne hormoonspiraali olid nii umbes 32päevased.

P.

Me nii ühes paadis hetkel. Kui pole triipe tulgu siis need punased ükskord, et saaks edasi minna 😀
Rahuliku meelt ja kannatust meile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see küsimus oli mulle, siis ei ole. Homseks-ülehomseks rohkem teste ei ostnud ka – olen vist lootuse kaotanud ????

Aga sul?

P.

Minul ka ei ole endiselt hakanud. Tegin viimati testi eile. Rohkem ei julge vist teha ka, sest kardan jälle pettuda???? Aga eks ma veel ootan ja vaatan

AE.

Mul ka ei kuskil neid punaseid. Testid negatiivsed ???? täna 40 tsükli päev juba. Kõik arvatavasti pillide süü. Keha taastub vist alles. Aga no triibupüüdmine venib niimoodi ????

Ma arvan, et minul on need tsüklijamad ka alles sellest, et juunis sai hormoonspiraal välja võetud ja siiamaani mõjutab… Väga ärritav ja kurvastav igatahes, sest ok, kui ei õnnestu ühel kuul, mis siis ikka, aga tahaks siis juba uude tsüklisse üle minna. Nii nõme on see ootamine ja kõik venib… Ja midagi plaanida õieti ei oskagi, sest iga kuu on erinev. Tahaks, et oleks ilusad regulaarsed 28päevased tsüklid ???? aga noh, seda poleks mul niikuinii – ka enne hormoonspiraali olid nii umbes 32päevased.

P.

Me nii ühes paadis hetkel. Kui pole triipe tulgu siis need punased ükskord, et saaks edasi minna ????
Rahuliku meelt ja kannatust meile ????

Oleme tõesti kõik ühes paadis ???? Selline tunne, et teeks kasvõi facebookis ühise chäti või grupi kus saab niisama muljetada ja teada anda anda enda olukorrast ????

AE.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.09 14:47; 27.09 10:06; 27.09 19:33; 27.09 19:57; 27.09 21:26; 28.09 15:35; 29.09 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jõudnud homseni oodata, käisin ikka linnas ja ostsin 2 testi. Ühe tegin nüüd ära ja sain ühe rasvase ja ühe heleda triibu. Ise leian, et test on positiivne. Kahjuks siia pilti panna ei oska

Päevakübar

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jõudnud homseni oodata, käisin ikka linnas ja ostsin 2 testi. Ühe tegin nüüd ära ja sain ühe rasvase ja ühe heleda triibu. Ise leian, et test on positiivne. Kahjuks siia pilti panna ei oska

Päevakübar

Millal sul viimased päevad olid? Millal arstiaja paned?

Palju õnne triibulistele ja päikest põue kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama teema päevad hilinevad 13 päev juba , kui päevad 2 päev hilinesid tegin testi üks triip oli hele, siis käisin laboris veretesti andmas, see oli negatiivne. Kõik järgnevad pulgatestid on ka olnud negatiivsed olen vähemalt 5 erinevat proovinud. Mida panin tähele olen juurde võtnud 3 kg ning rinnanibud õudsalt valusad ja nägu pisvinne täis. NaisteArst on 6s oktoober, sinnani ma enam teste ei tee, eks siis ütleb mis viga. Nahaarst ütles ka et naisteosas on jamad ja nägu sellepärast ärritunud, kirjutas aknelahuse. Loodan et on ikka beebsu, basaal on 37,3 ning päevi ju pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama teema päevad hilinevad 13 päev juba , kui päevad 2 päev hilinesid tegin testi üks triip oli hele, siis käisin laboris veretesti andmas, see oli negatiivne. Kõik järgnevad pulgatestid on ka olnud negatiivsed olen vähemalt 5 erinevat proovinud. Mida panin tähele olen juurde võtnud 3 kg ning rinnanibud õudsalt valusad ja nägu pisvinne täis. NaisteArst on 6s oktoober, sinnani ma enam teste ei tee, eks siis ütleb mis viga. Nahaarst ütles ka et naisteosas on jamad ja nägu sellepärast ärritunud, kirjutas aknelahuse. Loodan et on ikka beebsu, basaal on 37,3 ning päevi ju pole.

ära sa enne aknelahust kasuta kui on kindel et sa rase pole. Minu mäletamist mööda seda ei tohi kasutada raseduse ajal või kui planeerid last. Uuri täpsemalt järgi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.09 19:43; 03.09 14:47; 05.09 21:43; 05.09 22:14; 08.09 12:04; 08.09 15:11; 28.09 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahaarst just sellise aknelahuse kirjutaski mida võivad ka rasedad kasutada ja imetamise ajal.
Kohe ütles et kindlasti isegi kui ei ole veel rase siis hormoonihäired tuleb paika saada muidu jäävad veel armid 🙂

<pöidlad pihus , et ikka saaks kõik timmi ja beebs tuleks , mai kuust juba proovime , kõik ümber koguaeg rasestuvad tutvusringkonnast 🙂 (Y)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid viimased päevad 30 august. Mul alati tsükkel 28 päeva. 26ndal sept pidid päevad hakkama, aga ei õnneks mitte.
Ma ei teagi veel, kuna arstiaeg panna. Praegu vast maru vara, või ei?

Krt ma ei oska ei tsiteerida ega vastata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevakübar: ei pruugi vara olla. Üldjuhul nad panevad esimese aja 6-8 nädala vahele. Mina sain aja alles 16.oktoobriks. Seega, kui test ikka positiivne, siis helista ära 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii mina siis käisin eile arsti juures. Arst kõigepealt nähvas mulle, et ei tea, miks nad mulle küll munajuha alles jätsid, et saaks veel ühe emakavälise sinna korjata või….
UH-ga ei näinud ta ei emakasisest ega ka välist. Samas nädalaid peaks alles 4+3 olema. Saatis mu HCG testile, selle näidu saan täna teada.

Eelmine kord kui emakaväline oli, siis oli mul veritsus, mis hakkas kohe pärast viljastumist. Hetkel veritsust pole. Rinnad hellad ja suuremad. Süda paha hommikuti. Loodan, et kõik seekord ikkagi hästi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see küsimus oli mulle, siis ei ole. Homseks-ülehomseks rohkem teste ei ostnud ka – olen vist lootuse kaotanud ????

Aga sul?

P.

Minul ka ei ole endiselt hakanud. Tegin viimati testi eile. Rohkem ei julge vist teha ka, sest kardan jälle pettuda???? Aga eks ma veel ootan ja vaatan

AE.

Mul ka ei kuskil neid punaseid. Testid negatiivsed ???? täna 40 tsükli päev juba. Kõik arvatavasti pillide süü. Keha taastub vist alles. Aga no triibupüüdmine venib niimoodi ????

Ma arvan, et minul on need tsüklijamad ka alles sellest, et juunis sai hormoonspiraal välja võetud ja siiamaani mõjutab… Väga ärritav ja kurvastav igatahes, sest ok, kui ei õnnestu ühel kuul, mis siis ikka, aga tahaks siis juba uude tsüklisse üle minna. Nii nõme on see ootamine ja kõik venib… Ja midagi plaanida õieti ei oskagi, sest iga kuu on erinev. Tahaks, et oleks ilusad regulaarsed 28päevased tsüklid ???? aga noh, seda poleks mul niikuinii – ka enne hormoonspiraali olid nii umbes 32päevased.

P.

Me nii ühes paadis hetkel. Kui pole triipe tulgu siis need punased ükskord, et saaks edasi minna ????
Rahuliku meelt ja kannatust meile ????

Oleme tõesti kõik ühes paadis ???? Selline tunne, et teeks kasvõi facebookis ühise chäti või grupi kus saab niisama muljetada ja teada anda anda enda olukorrast ????

AE.

Keegi meid siin juba miinustamas käinud 😀
Aga chäti osas pole mul küll midagi vastu. Seal vast isegi parem jutustada kui grupis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Olen siin vaikselt teile kaasa elanud ja jälginud, kuidas läheb 🙂 Vaatamata sellele, et kuu on kohe kohe lõppemas, otsustasin ka nüüd teiega liituda. Meie otsustasime mehega eelmine kuu, et soovime last saada. Pillid jätsin juba tegelikult alates mai kuust ära, sest tundsin, et need ei tee mu kehale head. Tsükkel jäänud endiselt samaks – 28päeva. Võtan ka hetkel foolhapet, kuid kaalun hoopis tellida spets vitamiinid (pregnacare his and hers). Lisaks tellisin ebayst clearblue ovulatsioonitestid. Täna proovisin teha esimese testi (päevadest möödas 11päeva), sain ringi. Täitsa põnev oli teha seda testi ja näha mis sealt tuleb 😀 flo äpp näitab ovulatsioonipäevaks 1okt, saab näha, kas peab paika 😉
Palju õnne minu poolt kõigile, kes see kuu triibud kätte said ning kõigile kes veel saanud pole, loodan et triibud tulevad kiirelt 😉
Ilusat päeva!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 389 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.