Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 389 )

Teema: Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

Postitas:

Maius, mind valdavad ka see kuu imelikud ja segased tunded. Üldse olen tuju poolest ärrituv ja võtan vähimatki hinge. Aga ajan seda stressi süüks, mis tuleneb vana töökoha viimastest päevadest ning uuele tööle minekuga. See kuu pole väga aktiivsed olnud, flo api järgi sai küll tegutsetud õigel ajal, aga seda ka vaid 1x. Kõigele selle meeleolu muutuse tõttu pole ka siin väga kaasa rääkinud, lugemas käin küll. Ov teste ma hetkel veel ei tee, aga paistab. Päevad peaks hakkama nüüd 11ndal,muidugi väike lootus on sees,aga samas olen realist ja tean, et see kuu see küll võimalik ei ole 😀
Aga peame vastu ja hoiame tuju plussis 🙂
K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 19:45; 05.09 22:04; 06.09 22:58; 16.09 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna hommikul testi tehes heleda triibu, päeval tegin teise testi ja triip oli juba tumedam. Arstile lähen 20.septembril. Loodan, et need testid ei trikita minuga. Siur ärevus on küll sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 15:25; 04.09 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile õhtul ikka saime korra tegutseda, õnneks kõhuviirust ma siiski ei saanud aga väga väsinud olime mõlemad. Täna hommikul mehel kurk ka valus, seega üsna tõenäoliselt jääb meil september ühe katse kuuks, kus õigetel päevadel vaid korra pihta saime. Täna hommikul tegin tavalise ovulatsioonitesti, kus tuli tugev aga siiski veidi õrnem testtriip. Ilmselt oli ovulatsioon siis juba ära, eile hommikul see naerunägu tuli kuidagi ootamatult vara minu puhul. Mul väga kõrgeid ootuseid sellele kuule pole, nagunii on selline tsükli uurimise kuu praegu.

Nüüd võin kaks nädalat vabalt võtta ja PUPO olla 😀 AL, ma ka loen aeg-ajalt välismaiseid foorumeid aga sellist lühendit polnud varem näinudki. Minu lemmiklühendid on POAS (pee on a stick), BD (baby dance) ja AF (auntie flow).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna tsükli 10. päev ja teine OV testpäev, eile sain tühja ringi ja täna enda üllatuseks vilkuva naerunäo. Ma olen nii põnevil sellest naeratavast vilkuvast näost 😀 Tundub, et läheb ka nagu õpiku järgi, võtsin aluseks 29 päevase tsükli, mis mul tavaliselt on, eelmine kord venis 34. päevaseks, aga ju siis mingi error oli. Ühesõnaga öeldi, et testima tuleks hakata 9ndast päevast, nii ma tegingi. Sain tühja ringi ja täna 10ndal siis vilkuva naerunäo. Meelespea.net kalendri järgi läheb ka nagu plaanitud hetkel, täna viljakas päev ja homme peaks olema OV. Eks näis siis. Ma muidugi kahtlen, et see OV just homme toimub, aga loodan et lähipäevil ikka. Siis ma saan ka korralikult lugeda oma DPOsid ja tean, et OV toimub mu kehas ja saan rahulikumalt olla.
Muidugi ma hakkasin mõtlema, et 26ndal ma lähen reisule-mis siis saab kui ma vahetult enne seda oma triibud peaks kätte saama…muidugi selle järgi elada ei saa, aga mõtlen ikka, et kas see lendamine võib kuidagi ohtlik olla nii vara, pole uurinud ka selle kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie perre seekord maibeebit ei tule, polnud saatusel sellist plaani, et neljaliikmelisest perest kolmel mais sünnipäev oleks.
Nii uus katse juunisse proovida, see oleks ju ka veel ideaalne, saaks suvel kodus olla juba ja emapalka jõuaks ka veel see aasta mõjutada????

Kuidas teil muidu tsüklid on?
Mul umbes 2’a tsüklid äpis kirjas, koguaeg oli 28-29 päeva. Nüüd just ov testidega alustades ja suure beebi sooviga teist kuud proovitud ja tsükkel täitsa korrapäratu. Eelmine kuu oli 32 päeva, see kuu 30. Jõuan koguaeg end nende ületatud päevadega hulluks mõelda, et äkki nüüd. Aga oh ei, ikka tulevad need hirmsad punased. Veel pole mul sellist asja olnud, et õrnalt määrib nagu õigel päeval, kui päevad peaks hakkama, siis paar päeva vaikus ja siis hakkavad päevad. Ennem nagu kellavärk, ahaa 28 päeva täis, päevad algasid, siuh 3 päeva päevad läbi kõik. Nüüd kuu aega torgib siit, valutab sealt jne…
Äkki pregnacare vitamiinidest?

Mul on veel 1,2 karpi pregnacare vitamiine alles ja 24 ckearbluetesti, äkki õnnestub selle aja sees ????

Kannatus hakkab katkema juba ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik

Mina siis proovisin täna samuti nagu eilegi 2 erineva firma testiga. Seekord sain mõlemad 2 triipu. Eile sai proovitud asjatada ning täna mõtlen et kas peaks siis täna uuesti proovima või peaks ootama 1 päeva ja homme proovima, et mees saaks end natuke koguda. Test peaks ju 24-48 tundi enne ov näitama triipu et siis selle järgi peaks homme vist ov olema nagu ma saan aru ja mõistlikum vist 1 päev vahet jätta. Samas kui ov on täna siis äkki raiskan hea aja ära. Ei teagi mis mõtekam oleks.
Keeruline see tabamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad on nyydseks hilinenud 15 päeva. Tegin hommikul testi mis oli negatiivne.
No ma ei saa aru, nii tihti on tsüklihäired juba:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka sellel samal lainel, et mõtlen , kas peaks siis vahele jätma 1 päeva või ikka aktiivne olema terve aeg, kui viljakas olen. Olen seisukoha võtnud, et tegutsen igapäev kui viljakas periood on. Idee poolest peaks olema 4 sellist päeva nüüd jutti, kuigi viimasel ajal oleme juba igapäev mitte viljakast ajast hoolimata aktiivne olnud, ei tea kas mees jaksab 😀 Igaljuhul ma ütlesin talle, et ma neid teste teen, aga ma ei anna talle infot selle kohta, millal ma viljakas olen, et tal seda stressi ei tekiks või arvaks, et sellepärast siis olemegi vahekorras ja sellel ajal. Ma proovin teda säästa võimalikult palju ja seda “ajastatud seksimist” vältida tema jaoks.

Hommik

Mina siis proovisin täna samuti nagu eilegi 2 erineva firma testiga. Seekord sain mõlemad 2 triipu. Eile sai proovitud asjatada ning täna mõtlen et kas peaks siis täna uuesti proovima või peaks ootama 1 päeva ja homme proovima, et mees saaks end natuke koguda. Test peaks ju 24-48 tundi enne ov näitama triipu et siis selle järgi peaks homme vist ov olema nagu ma saan aru ja mõistlikum vist 1 päev vahet jätta. Samas kui ov on täna siis äkki raiskan hea aja ära. Ei teagi mis mõtekam oleks.
Keeruline see tabamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu igalpool kirjutatakse et peaks olema min 2 päeva vahet, kuna sperma peab end natuke koguma, muidu pole nii viljakas. ME eelmine kuu proovisime ikka hoida min 1 päev vahet, et ülepäeva. Mõtlen et kui eile näitas 1 test 2 triipu täna näitavad mõlemad, siis loogiline et täna või homme on ovulatsioon. Et siis oleks vist mõistlik täna hoida 1 päev vahet ja proovida kasvõi homme hommik või päeval kui võimalus on. Et kui ma õigesti saan aru siis 1 päev peale ov on ka veel võimalik jääda rasedaks. Et siis homme oleks nagu ka variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see on pigem siis, kui mehel laisem sperma vms, ma arvan, et kui igapäev tegutseda, siis ei ole võimalused väiksemad, kui siis kui ülepäeviti. Lõppude lõpuks ongi ikkagi nii, et isegi kui iga kord teed kõik õigesti ,on tõenäosus rasestuda 20% ja see sõltub mitmetest erinevatest teguritest nii mehel kui naisel ja eks ta üks õnnemäng ole. Aga eks igaüks tegutseb vastavalt enda sisetundele. Ma tahan sel teisel proovimise kuul teha väga teadlikku asjatamist, sh joon ma seda greibimahla ja võtan nisuiduõli kapsleid ja foolhapet ja teen neid OV teste ja pärast söön ananassi ja siis joon punast veini pokaalike päevas mõnda aega, olen ise rõõmus ja positiivne, ei stressa- vaatame kas see annab mingi tulemuse. 😀 Kui ei anna, siis ma löön käega ja elan edasi, tuleb siis tuleb. See ongi selline eksperiment kuu mul hetkel 😀 Aga ajastus oleks juuni alguses, seega tuleks juuni beebi… iseenesest oleks ju täitsa tore terve suve ringi kärutada 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil soovitas viljatusarst ülepäeviti asjatada, et iga päev on kindlasti liiga palju, sperma ei jõua taastuda. Osa ütlevad, et kõige parem oleks veel 2x 1-2h jooksul seksida, kui on hea levi. Võta siis kinni. Osa uuringuid väidavad, et kui paus kahe korra vahel jääb liiga pikaks (7+) päeva on seemnerakud suurema tõenäosusega “vigased”. Keeruline, eksole? Meie puhul toimib hetkel see ülepäeva variant ja muul ajal sisetunde järgi c.a. 2x nädalas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile soovitas naistearst tegutseda ka lihtsalt üle päeva, mingist ov püüdmisest juttu ei olnud.
Kui aus olla, ei ole me ükski kuu sellest kinni pidanud. Isegi kui ennem ov saab ilusti selle mustri järgi tegutsetud, siis peale ov vajub asi soiku. Sel kuul proovime siis seda varianti, äkki meie võimalus ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see on pigem siis, kui mehel laisem sperma vms, ma arvan, et kui igapäev tegutseda, siis ei ole võimalused väiksemad, kui siis kui ülepäeviti. Lõppude lõpuks ongi ikkagi nii, et isegi kui iga kord teed kõik õigesti ,on tõenäosus rasestuda 20% ja see sõltub mitmetest erinevatest teguritest nii mehel kui naisel ja eks ta üks õnnemäng ole. Aga eks igaüks tegutseb vastavalt enda sisetundele. Ma tahan sel teisel proovimise kuul teha väga teadlikku asjatamist, sh joon ma seda greibimahla ja võtan nisuiduõli kapsleid ja foolhapet ja teen neid OV teste ja pärast söön ananassi ja siis joon punast veini pokaalike päevas mõnda aega, olen ise rõõmus ja positiivne, ei stressa- vaatame kas see annab mingi tulemuse. ???? Kui ei anna, siis ma löön käega ja elan edasi, tuleb siis tuleb. See ongi selline eksperiment kuu mul hetkel ???? Aga ajastus oleks juuni alguses, seega tuleks juuni beebi… iseenesest oleks ju täitsa tore terve suve ringi kärutada ????

Mammukas999, kui palju seda greibimahla peaks tarbima? Jõin augustis ennem ov greibimahla umbes 1l paki kahe päeva peale. Aga siinkohal kas on vahe millist mahla? Purel on 100% greibimahl, aga see ligi 3€pudel, rimil endal on ka greibimahl see oli soodukaga 79 senti.
Mida nisuiduõli kapslid teevad? Huvitav kas neid pregnacarega koos ka võib võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Greibimahla on hea juua enne OV-d sellepärast, et see hoiab keha sees olevaid ensüüme vähem aktiivsetena, mis lagundavad östrogeeni ja kui östrogeeni on kehas rohkem, siis on limaskest ka paksem, aitab viljastumisele kaaasa. Mina näiteks ei ostagi mingit mahla, vaid lihtsalt olen söönud pool või rohkem greipi päevas, eile ja üleeile, täna söön ka. Ma arvan, et see kõige mõtekam, need mahlad mingi pool kahtlased ja pole vast neid vitamiine nii palju sees. Värkse mõnus greip igatepidi hea.
Siis nisuiduõli kapslid ostsin apteegist, maksavad umbes 4 euri ja võtan neid igapäev kuskil 6 kapslit, korraga 3. Need sisaldavad E-vitamiini ja see on ka hea limaskestale, teeb selle kohevamaks ja sinna on hea “pesa” teha. Pluss muud head asjad organismile. Ma arvan, et sa peaksid vaatama palju on teistes
see E-vitamiini tase ja palju on soovituslik E-vitamiini tarbida päevas (lisaks toidust). Üle ei tohiks võtta kindlasti. Lisaks söön peale OV-d siis ananassi, peaks emaka limaskestale kleepivama kihi tekitama, jällegi suurendab looduslikult võimalust rasestumiseks.
Ma ei taha ise mingeid tablette võtma hakata vms, ma teen lihtsalt niisamagi hea loodusliku vitamiinikuuri läbi enne sügist. Foolhapet muidugi tarvitan.
Meie tegutseme lihtsalt loomulikult ka igapäev või ülepäeviti, sh OV välisel ajal, usun et me mõlemad oleme terved ja see ei kahanda mingeid võimalusi meie jaoks, alles teine kuu püüdmist ka käsil. Aga kui arst soovitas, siis muidugi. Ilmselt kui ma aastaga ei jääks ja arst soovitusi jagab, siis ma ikka ka järgiks neid, eks see olegi individuaalne. Aga ma usun naised- et kõige võti ongi see positiivne ja hea enesetunne ja elust rõõmu tundmine. Ma tean, et see on raske, kui sul on raske, aga minul hetkel üle mitme aasta elu korras ja ma saan lubada seda mõnusat olemist, hetkel veel ei pea stressama ka viljatuse vms teemade pärast.
Mis mulle meelde tuletas, seoses selle vähi teemaga (endal ema just seljatanud selle ravi ja raskem aeg möödas lõpuks), et mis Krissukast sai ja kas ta sai oma vastused/teise arsti nõuanded?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Käisin vahepeal paar nädalat puhkusel (nii mõnus oli üldse mitte sellest beebiteemast mõelda vahelduseks!) ja eelmine nädal oli tööl jube kiire ja nüüd lõpuks võttis tubli kaks päeva aega, et kogu seda juttu järgi lugeda 😀
Palju palju palju õnne kõigile, kes vahepeal oma triibud said! Neid oli ikka päris palju! Vägev!

Ise olen hetkel DPO8-s. Käisin eelmisel nädalal ka viljatusarsti visiidil esimest korda (8.kuu proovimist käimas) ja lähen pärast järgmisi päevi vereproovi andma ja mees spermogrammi. UH-s oli kõik OK.
Seega – isegi kui see kuu ei õnnestu, siis vähemalt on oodata mingit selgus proovidest.

Muidu olen piina-perioodi kohta üllatavalt normaalses tujus, loodan, et see jätkub!
PUPO tunnustest nii palju, et basaal kukkus eile alla coverline’i, aga täna ei tõusnud samale tasemele, kui varem, ainult natukene kõrgemale. Lisaks olin nädalavahetusel valusa kurgu ja tatise ninaga, aga hiljem selgus, et mehel oli ka kurk valus, nii et eeldatavasti ei ole see kuidagi algrasedusega seotud.

Igatahes pöidlad peos kõigile! Ja ilusat triiburohket sügise algust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen ka teiega. Mõnda aega olnud vaikiv jälgija.
Pikalt ja kaua ootasin, et meie perre pesamuna planeerida. Mees ei olnud nõus päris mitu aastat ja olin juba leppinud, et nii jääbki. Aga see suvi miski muutis tema meelt ja võite ette kujutada kui õnnelik ma olen.Ning nüüd siis olemegi triipe püüdnud alates juulist.
Eelmine OV toimus väga tormiliselt ja juba lootsin-peale ov-d rinnad paistes, valusad, sees keeras, kõht valus jne. ja tulemuseks oli see et tavapärase 27-päevase tsükli asemel olid päevad 2 päeva varem platsis. See kuu aga kummaline, ei mingit rindade valulikkust(muidu alati peale ov-d valusad).Ainult kerged alakõhu tuiked ja ma ei oska seda seletada aga nagu suriseb vahepeal. Täna alles 4dpo nii, et vara midagi arvata. Kui eelmine kuu olin kannatamatu ja ilmselt peast rase siis seekord võtan rahulikult,mugin ananassi ja õhtul väike vein-siinsetest soovitustest. Eks loodan ikka ja kui see kuu ei õnnestu siis alla ei anna. Õnne neile kellel triibud käes ja teistele lehesajust triibu sadu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain lõpuks ka täna oma püsiva naerunäo ov testile ja ei olnud valepositiivne vaid kohe selged paksud-tumedad triibud. Seega ov on tavapärasest hiljem, aga mitte väga palju. Täna CD15 ja eks järjepidevalt oma panuse andnud sellele et beebi saaks meie juurde tulla, samas vaimus edasi ja pöidlad pihku ????. Loodetavasti peale ovd ei lähe peast rasedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küsimus miks te seda veini joote, ma pole kuskilt lugenud et peaks vein kuidagi miskit aitama. Pigem on igal pool kirjas et alkohol on rasestumiseks negatiivne sest alkohol on ikkagi mürk kehale. Mina isiklikult kindlasti veini jooma ei hakka, aga lihtsalt tekkis selline küsimus, kuna sellest siin tihti kirjutatakse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küsimus miks te seda veini joote, ma pole kuskilt lugenud et peaks vein kuidagi miskit aitama. Pigem on igal pool kirjas et alkohol on rasestumiseks negatiivne sest alkohol on ikkagi mürk kehale. Mina isiklikult kindlasti veini jooma ei hakka, aga lihtsalt tekkis selline küsimus, kuna sellest siin tihti kirjutatakse

aga palun http://www.ohtuleht.ee/146178/klaas-veini-aitab-naistel-rasestuda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.09 19:43; 03.09 14:47; 05.09 21:43; 05.09 22:14; 08.09 12:04; 08.09 15:11; 28.09 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtuleht on muidugi väga väärt kirjandus mille järgi joonduda. 🙂 Ma muidugi seda kirjandust väga tõsiselt ei võtaks aga eks igaüks teeb omad valikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hetkel ei räägi raseduse kaasa aitamisest seoses veiniga, vaid arvan, et kui teha kõike mõistlikkuse piires, siis ei ole miski kehale mürk.

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.09 19:45; 05.09 22:04; 06.09 22:58; 16.09 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtuleht on muidugi väga väärt kirjandus mille järgi joonduda. ???? Ma muidugi seda kirjandust väga tõsiselt ei võtaks aga eks igaüks teeb omad valikud.

mis see õhtuleht siia puutub, kui küsimusele vastuse mõte jääb samaks – vein sisaldab kasulikke aineid mis aitavad rasestumisele kaasa. Ja artikklis on väga kenasti viidatud ka uuringu allikale – Taani riikliku seroloogiainstituudi teaduri Mette Juhli juhitud teadlased. Kui sama artikkli oleks avaldanud Delfi, kas siis oleks see usaldusväärsem olnud? Vaevalt eks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.09 19:43; 03.09 14:47; 05.09 21:43; 05.09 22:14; 08.09 12:04; 08.09 15:11; 28.09 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt uuringuid on igasuguseid ja igasuguseid uuringuid ei tasuks väga tõepähe võtta. Üks uuring ütleb üht teine teist. Mina isiklikult sellist uuringut väga tõepähe ei võtaks, et vein rasestumisele kaasa aitab. Pigem alkohol ja rasedus väga kokku ei sobi, ja see mida enne rasedust teed mõjutab ka keha. Aga nagu ma ütlesin igaüks võtab selle info mis talle sobib ja teeb nii nagu endale parem.
See lühike tekst seal õhtulehes polnud just väga põhjalik ülevaade uuringust vaid mingi kokkuvõtte tehtud, mida saab tõlgedada igatepidi. Mina isiklikult suhtuks ettevaatlikusega sellistele viidetele, eriti mis tulevad kollasest kirjandusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja delfi pole ka eriti kvaliteet kirjandus. Üks asi on lugeda mingit konkreetset uuringut ise ja vaadata millele need uuringud toetuvad, Kes neid rahastab jne. Teine asi lihtsalt lugeda mingi ajakirjanduse juppi kokkuvõttest ja kohe veini lahmima hakata. 🙂
Alati peab natuke kriitiliselt teatud asjadesse suhtuma.
🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jagan ühte inglisekeelset postitust, mis võtab inimkeeles kokku teadusliku uuringu tulemused teemal viljakus ja alkoholi tarbimine:

http://www.academicwino.com/2011/06/does-alcohol-consumption-affect-success.html/

Uuring ise siis see: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4487775/

Mõned huvitavad tähelepanekud:

  • Laias laastus kui terve tsükli vältel isegi võrdlemisi väike kogus alkoholi sh ka punast veini (4 ühikut nädalas) tarvitda, langetab see elussünni tõenäosust 16%.
  • IVF puhul vähendab ka 1 ühik päevas 13% punktsiooni käigus saadavate munarakkude arvu
  • Mida vahetumalt mehe alkoholi tarbimisele toimub seemnepurse, seda suurem on tõenäosus raseduse katkemiseks
  • Valge vein on oluliselt kahjulikum kui punane
  • Need paarid, kus meespool jõi õlut, oli elussünni tõenäosus madalam kui muude alkoholiliikide puhul
  • Iganädalane valge veini tarbimine langetas naiste puhul pesastumise edukust 22%
  • Igapäevane õllejoomine suurendas sperma liikuvuse probleemide riski 27%
  • Iganädalane valge vein suurendas 43% sperma halva kvaliteedi tõenäosust, punase puhul on protsent 23%

Artikli kokkuvõte on see, et kui üritatakse last saada, peaksid mõlemad pooled igasugusest alkoholist loobuma. Samas mainib autor alguses ka mingit teist uuringut, kus selgus, et punase veini tarbijatel võtab rasestumine vähem aega kui teistel 🙂

Uuring: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1142486/

Mina jõin see tsükkel pärast ov 5p järjest iga õhtu 12cl punast veini. Tulemusi veel ei tea, aga täitsa PUPO on olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, ärge nyyd palun hulluks minge. Punast veini soovitatakse juua 12cl, pool väikest klaasikest päevas. Sellest ei jää ju isegi purju ja see kohe kindlasti kuidagi halvasti ei m6ju, aga vere paneb korralikult ringi käima ja tekitab sooja ja l66gastunud tunde, mis ongi kogu loo eesmärk – emaka vereringet parandada, et lootel oleks paremad v6imalused kinnitumisesk. Lisaks sisaldab punane vein muid kasulikke yhendeid. Muu alkohol ei ole punase veiniga antud juhul v6rdväärne. Soomes soovitavad isegi paljud viljatuskliinikud (loen palju soomekeelseid foorumeid, kus inimesed isiklikult kirjutanud, et peale kunstlikku viljastamist arst on soovitanud) punase veini joomist kuni pesastumise alguseni. Munaraku kypsemise ajal peaks t6esti olema nulltolerants. Kui munarakk on viljastatud ja hulbib kuskil munajuhas, siis see väike kogus alkoholi ei j6ua kuidagi selle munarakuni. Munarakk j6uab alles 5ndal päeval emakasse ja hakkab pesastuma umbes 6ndal päeval. Kogu see aeg see ei ole kuidagi kehaga yhenduses ja sinnamaani v6ibki punast veini v6tta. Enne pesastumist sa ei ole veel rase!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei triibupüüdjad! =)
Panin ka end siia siis kirja!
Minul mure järgmine, vanust 27a, muidu tsükkel tavapärane, punkt iga kuu 16 päevad hakanud, võtsime mehega plaani, et võiks ju planeerimise ette võtta, al selle aasta juuli algus, siis ilma vahenditeta, ilma kummita, pole ei pille ega rõngaid kasutanud! Seega arvan, et rasestumine peaks olema nö lihtne..aga kus sa sellega,16 juuli päevi polnud, hoopis 25.07 oli midagi päevade laadset ja määris veel 10.08 aga sealt edasi ei midagi..imelik on aga see, et olen vetsu tormanud õhinaga, et alakõhuvalud, nagu hakkaksid päevad, ei midagi, olen teinud usinalt teste, ka neid eriti varajasi, siis jagatakse ka ainult ühte triipu..:(
Kohati iiveldab..alakõhuvalud, isu/tuju muuutus, iga teine arvaks, et on põnniootel, sain homseks naistearstile aja, saab ehk selgust.
Olen ka kuulnud/lugenud, et ei tohi nö ülemõelda seda põnniplaneerimist..oleme mõlemad arvamusel et tuleb siis kui tuleb, aga teeb ärevaks selline asi
Aga on kellelgi veel sellist janti olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 08:57; 06.09 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot, nüüd siin ongi õige hetk küsida, kuidas triibupüüdjatel alkoholiga lood on? Nii mehel kui naisel?
Kui triipe püüdma hakkasime, ütlesin mehele naljaga pooleks, et nüüd ta ei või aasta aega alkot tarbida – omal ajal meile koolis nii räägiti.
Mul teine pool rüüpab nädalas keskmiselt 3 pudelit õlut + 1-2 korda kuus on tal vähe alkoholirohkemad saunaõhtud. Ise tarbin kuu jooksul max 1 pokaal veini.
Äkki aitabki triipude saamisele alkoholivabadus kaasa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot, nüüd siin ongi õige hetk küsida, kuidas triibupüüdjatel alkoholiga lood on? Nii mehel kui naisel?
Kui triipe püüdma hakkasime, ütlesin mehele naljaga pooleks, et nüüd ta ei või aasta aega alkot tarbida – omal ajal meile koolis nii räägiti.
Mul teine pool rüüpab nädalas keskmiselt 3 pudelit õlut + 1-2 korda kuus on tal vähe alkoholirohkemad saunaõhtud. Ise tarbin kuu jooksul max 1 pokaal veini.
Äkki aitabki triipude saamisele alkoholivabadus kaasa?

Kas sa oled kuulnud sellest, et 6lu teeb mehele tissid? 🙂 See on t6si, sest kui juua palju 6lut, siis meestel t6useb östrogeenitase ja langeb testeroonitase, ja see v6ib triibupyydmisele halvasti m6juda. Mul mees j6i juulis puhkuse ajal suht tihti 6lut, siis ei 6nnestunud. Augustis oli jälle karsklane. Ma ise joon haruharva, väga suurte syndmuste ajal. Augustis j6in natuke veini enne pesastumist, meelega, siis 6nnestus 🙂

Ma arvan, et kui 6llede ärajätmisest tekib mehel stress, siis sellest karsklusest kyll kasu pole. Pigem paar sauna6lut nädalas ja vältida purupurju joomist. PS! vahetult enne ov ja ov ajal siiski väldiksin sauna ja alkoholi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei triibupüüdjad! =)
Panin ka end siia siis kirja!
Minul mure järgmine, vanust 27a, muidu tsükkel tavapärane, punkt iga kuu 16 päevad hakanud, võtsime mehega plaani, et võiks ju planeerimise ette võtta, al selle aasta juuli algus, siis ilma vahenditeta, ilma kummita, pole ei pille ega rõngaid kasutanud! Seega arvan, et rasestumine peaks olema nö lihtne..aga kus sa sellega,16 juuli päevi polnud, hoopis 25.07 oli midagi päevade laadset ja määris veel 10.08 aga sealt edasi ei midagi..imelik on aga see, et olen vetsu tormanud õhinaga, et alakõhuvalud, nagu hakkaksid päevad, ei midagi, olen teinud usinalt teste, ka neid eriti varajasi, siis jagatakse ka ainult ühte triipu..:(
Kohati iiveldab..alakõhuvalud, isu/tuju muuutus, iga teine arvaks, et on põnniootel, sain homseks naistearstile aja, saab ehk selgust.
Olen ka kuulnud/lugenud, et ei tohi nö ülemõelda seda põnniplaneerimist..oleme mõlemad arvamusel et tuleb siis kui tuleb, aga teeb ärevaks selline asi
Aga on kellelgi veel sellist janti olnud?

Kas su viimased korralikud päevad algasid 16. juunil? Selle järgi sul peaks olema rasedust praegu 11+5 ja rasedak6ht peaks olema tuntav (viskad p6randale pikali ja katsud tugevama käega häbemeluu kohal olevat emaka piirkonda). Teise teooria järgi sul v6iks olla 6+1 nädalat ja ultrahelis on seda näha. Pole välistatud ka tsyklihäire v6i mingid probleemid hormoonide v6i ovulatsiooniga vms. Eks arstil käimine toob selgust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 389 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Septembrikuu triibupüüdjad 2017❣️????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.