Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 306 )

Teema: Septembrikuus on beebi uus 2022

Postitas:

Teen otsa lahti. Tähtaeg 1.september. Triibud tulid 24.12 vahetult enne perekonnaga laua taha istuma minemist. Selle aasta vägevaim kink ja ühtlasi napsab ta ka aasta üllataja tiitli, sest tuli sellisel kuul, kui oodata ei osanud. Eemaldasin nädal enne rasestumist vaskspiraali ning natuke raske on uskuda, et see tegelane seda peent momenti ootas, et meie ägeda kambaga liituda! Pere neljas ja väga oodatud laps. Plaanis oli suure titeteoga septembris alustada, aga tema tahab septembris juba sündida 😀

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 35 ja kolmas laps.

Kolin siis ka siia triibupüüdjatest. Pos.testi sain pühapäeva õhtul  26.12 täiesti ootamatult. Polnud enam arvestanud selle võimalusega.  Neljapäeval 23.12 oli test veel negatiivne ja olime loobunud see kuu 🙂 Rõõm on seda suurem muidugi.

Nädalaid hetkel 4+1 äpi järgi,tähtaeg 7.09 samuti äpi järgi (teine näitab 4.09) ja HCG 516 . Sai eile testil käidud.  Kenasti vastab nädalatele. Reedel uuesti. Arstiaeg on mul 21.01. Sai pandud hoopis murega et ma ei rasestu. Aga vot sulle nalja. 🙂

 

Ilusat aasta lõppu!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka enda esimesed triibulised kätte, mida nii väga ootasime! Tundsin tegelikult juba kohe, et nüüd tuleb positiivne test ja terve aja muudkui ootasin pingsalt, et millal saaks testi teha ja selle elukaaslasele üllatusena kinkida. Nii põnev – meie esimene päris oma beebi.

Tähtajaks näitab hetkel 05.09 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Liitun ka ettevaatlikult 🙂 Hetkel peaks olema nädalaid 4+5, TA 5. september ning tulemas väga-väga oodatud teine laps. Esimene lasi end pikalt oodata, oli mitu katkemist, emakaväline ja sada muud häda. Nüüd enne teise ootele jäämist oli ka üks katkemine ja olin täiesti kindel, et sel kuul ei õnnestu jälle, sest mõned päevad enne oodatavat uut tsüklit hakkas määrima, aga õrnaks määrimiseks see jäigi – arvatavasti tekkis see hoopis pesastumisest. 4+2 oli hcg 180, järgmisel nädalal teen uue veretesti.

Hetkel on väga kahetised tunded – tahaks tohutult rõõmustada, aga teisalt on eelnevad kurvad kogemused mind väga kartlikuks ja ettevaatlikuks teinud, nii et mõtlen, et peaks äkki raseduskriisi nõustaja poole pöörduma. Mõistusega saan aru, et olen täiega ebaratsionaalne, aga järgmisel hetkel hakkab peas kerima, et raudselt läheb jälle pekki… Seega, kui keegi oskab head nõustajat soovitada, olen suur kõrv 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

26 ja esimene, väga oodatud, aga mitte plaanitud. Vahva, et elu meid just nüüd sellise uudisega üllatas!

Sain enda triibud eile hommikul – pole vist ägedamat viisi aasta lõpetamiseks. ????

28. jaanuar lähen ka vastuvõtule, ITK ja teise äpi järgi peaks tähtaeg olema 4.09.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka enne aasta lõppu triibud ????

Tsüklid on 32-35 päeva, et TA võiks olla seal 6.-7.septembril. Eks UHs saab täpsemalt teada. Aga enda arvutuste järgi võiks olla 5+ midagi nädalat. Viimane mens oli 26.11.

Tunnuseid otseselt muid peale õrnade päevade valude (mis täna teravamad) pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere ja ilusat aastat kõigile!

Liitun ka väga ettevaatlikult teiega 🙂 Triipe oleme püüdnud aasta ja kolm kuud, detsembris 2020 oli varajane katkemine ning kodus on 3a laps olemas.

Viimased päevad hakkasid 28.11.21 (tsükkel 33p), täna peaks olema 4+3, tähtaeg 9.9.22.

Ovitrelle süsti tegin 14.12.21 (cd17), eeldatav ov oli 16.12.21 (cd19). Esimese arvestatava triibu sain 28.12.21 (12dpo) ning 29.12.21 käisin hcg-d mõõtmas, oli 48,19 kuid progesteroon on mul väga madal. Kuna aastavahetus tuli peale, siis uue hcg tegin täna hommikul, 92h oli proovide vahe ja täna hommikul oli 299,58. Arst oli tõusuga väga rahul, progesteroon oli ka veidi parem kuid siiski madal. Võtan duphastoni edasi, kolmapäeval teen südamerahuks veel viimast korda vereproovi ja kui kõik okei, siis ultraheli 18.01.22.

C, 4+3

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu viimased päevad olid 26.11 ja tsükkel selline ca 33 päeva ???? TA on erinevate kalkulaatorite järgi 6. või 7.september. Täna siis äkki 5+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi juba iiveldab ja oksendab ka? See on minu kõige suurem hirm. Sest eelnevate rasedustega olen ikka täiega rivist väljas olnud. Täna 6 ndlt täis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Germi, mõlema eelmisega hakkasin iiveldama 6ndal nädalal. Teisega oli lisaks ka megamigreen ???? iiveldasin mõlemaga kuni 13.nädalani.

Ma niiiiii tahaks loota, et nüüf kolmas halastab. Hetkel pole ühtki vaevust peale eriti kuiva ja kinnise nina hommikuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagasihoidlikult aga liitun samuti teiega. Peale oktoobris peetunud(7+4) esimest rasedust olen taas kaks triipu enda rasedustestile saanud. Abikaasaga oleme väga õnnelikud aga samas eks hirm on sees. Aga sisetunne on kuidagi nii hea, et loodetavasti läheb kõik hästi. 🙂
Hetkel tunnen, kuidas päev-päevaga lähevad rinnad natukene hellaks ja väsimus on peal. Ahjaa, temperatuur on ka sinna 37-37,4 kanti. Äpi järgi peaks hetkel olema tagasihoidlik 4+1 nädalat.

Ilusat alanud aastat,
Eleanor

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka enda esimesed triibulised kätte, mida nii väga ootasime! Tundsin tegelikult juba kohe, et nüüd tuleb positiivne test ja terve aja muudkui ootasin pingsalt, et millal saaks testi teha ja selle elukaaslasele üllatusena kinkida. Nii põnev – meie esimene päris oma beebi.

Tähtajaks näitab hetkel 05.09 ????

 

Minu arust on see nii kihvt, kuidas seda positiivset ette tunnetab. Mul on samamoodi. Kui muidu on tulemust oodates selline ärevus ja ebakindlus, siis pos testi eel seda ei ole. On hoopis selline kindel tunne ????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi juba iiveldab ja oksendab ka? See on minu kõige suurem hirm. Sest eelnevate rasedustega olen ikka täiega rivist väljas olnud. Täna 6 ndlt täis

 

Minul on kehva olla 24/7 . Koguaeg peab midagi suus olema. Iiveldab ka aga päris oksele pole ajanud. Mul on 2 suurt last juba ja rase olen üldse kokku olnud 6x koos praegusega ning sellist tunnet tunnen esimest korda. Selg ka valutab vahest. Mees ütleb et ma pole veel NII rase aga tee selgeks mitterasedale et just praegu ennast nii tunned. Kuidagi ei tee ju 😀 Jõhker janu on ka koguaeg ja huuled ei taha terveks saada kuidagi. Ostsin raua ja magneesiumi tablette. Mäletan et 11a tagasi olid ka raseduse lõpus huuled katki ja arst kirjutas raua tablette. Ma kavatsen seda rasedust nautida ja olla täpselt nii rase kui ma ennast tunnen 😀 Arstiaeg on alles 21.01. Täna helistasime ja ta arvas et 9 nädal on ideaalne aeg uh jaoks. Mul kuidagi on hirm ka sees et kas kõik ikka on hästi. Vanust omajagu juba ja see halb enesetunne on uudne mu jaoks.  Kuu lõpus lähen reisile ja kavatsen lihtsalt täiega chillida ja lebotada seal 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain ka oma ämmaka juurde 9.nädalaks aja. Aga 31.01 ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pole eriti tunnuseid peale selle, et päevad ära jäid. Vahepeal kerget iiveldust viskab sisse, aga väga vähe. Esimese lapsega oli ka nii – kui kõht poleks kasvanud, poleks aru saanudki, et rase olen. Polnud iiveldust, valusaid rindu, kõrvetisi jms tavalisi rasedate muresid. Mõned isud olid – apelsine sõin kilode viisi ja siis see Selveri küüslaugu-juustumääre läks ka hästi. Mõtlengi siin, et rase olen hea meelega, aga sünnituse jätaks parema meelega vahele 😀

Täna lähen käin teen uue vereanalüüsi ka, graafiku järgi peaks hcg kuskile 1500 juurde jääma. Kui kõik korras, siis panen endale ämmaemanda aja ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka tunnuste osas midagi hullu pole. Enne triipude saamist tekkis nohu (kusjuures vähem kui kuu tagasi olime terve perega gripis ning ka eelnevate rasedustega on väike külmetus enne triipe tulnud) ja kehatemperatuur 37-37.4. Teine ebameeldiv “sümptom” on väsimus. Seda väsimust ei tee kergemaks see, et absoluutselt iga hommik olen ärganud 30min-tund enne äratuskella ja rohkem und ei tule 😀 Tundub et progesteroon vaikselt tõuseb, nüüd juba rinnad ka veidi hellad. Sellega on veel huvitav asi- kui muidu iga kuu 5p enne päevade algust läksid rinnad valusaks, siis raseduse reetis ka see, et rinnad ei valutanud üldse. Eelmine edukas rasedus möödus ilma iiveldusteta, oli musterrasedus. Loodan, et seekord läheb ka kõik valutult 🙂 Mina lähen ultrahelisse täpselt kahe nädala pärast, siis 6+4 ja loodan, et kõik on hästi.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen siin aastakese jälginud ja mõnes kohas sõnagi võtnud.

Ootan neljandat last. Aastajagu lood beebi. Kunstlik viljastamine juba terendas, aga kilpnäärme ravi pani ise vist asjad paika.

Olen kohe 43 ja kolme juba täisealise ema, aga  mu ellu tuli mees, kellega ühist last soovisime, ja nüüd see vast sünnibki 🙂

Rinnad on hellad, nina väga kuiv ja väike hirm on ikka südames, aga ootus suur.

TA on hetkel 09.09

Arst 18.01

P.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna naistearstil oma südant rahustamas. Kuna mul pap oli kuu tagasi korrast ära ja kolposkoopia vastuseid pole jne jne. Tahtsin lihtsalt konsulteerida ja rasedust arstil tuvastada… ise arvasin, et olen nädal rasedam kui arst täna ultraheli järgi nägi. Mul tavaliselt sellel ajal juba hullumoodi iiveldab, aga hetkel kannatab täitsa elada… rasedus vastas siis 5+3 ja hcg oli 11688… sellise taseme juures peaks ju juba süda näha olema, ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain just oma eilse analüüsi tulemuse.

5501 IU/l    

29.12 oli 516. Ilus tõus.

Ja nüüd saan aru küll miks nii hullult iiveldab.

Aga vähemalt süda on rahul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul vist taaskord ei õnnestunud. 29.12 oli hcg 180 ja täna 292 – liiga väike tõus ilmselt, et normaalne rasedus areneks 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna naistearstil oma südant rahustamas. Kuna mul pap oli kuu tagasi korrast ära ja kolposkoopia vastuseid pole jne jne. Tahtsin lihtsalt konsulteerida ja rasedust arstil tuvastada… ise arvasin, et olen nädal rasedam kui arst täna ultraheli järgi nägi. Mul tavaliselt sellel ajal juba hullumoodi iiveldab, aga hetkel kannatab täitsa elada… rasedus vastas siis 5+3 ja hcg oli 11688… sellise taseme juures peaks ju juba süda näha olema, ei?

 

Hcg tase vist nüüd südametööd küll näitama ei peaks.  Loote südametöö on näha alates 6+ nädalast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tundub, et ka minul ei õnnestunud ???????????? Just ärkasin ning wc-s käies oli paber roosa ????????
Käin täna hcg-d mõõtmas ja üritan leppida kurva tõsiasjaga.
Soovin teile muretud rasedust!
C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tundub, et ka minul ei õnnestunud ???????????? Just ärkasin ning wc-s käies oli paber roosa ????????

Käin täna hcg-d mõõtmas ja üritan leppida kurva tõsiasjaga.

Soovin teile muretud rasedust!

C.

Ära ette rutta sündmustest. Ehk ikka kõigest määrimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tundub, et ka minul ei õnnestunud ???????????? Just ärkasin ning wc-s käies oli paber roosa ????????

Käin täna hcg-d mõõtmas ja üritan leppida kurva tõsiasjaga.

Soovin teile muretud rasedust!

C.

Ära ette rutta sündmustest. Ehk ikka kõigest määrimine.

Määrimiseks seda kahjuks nimetada ei saa 🙁 aga käisin vereproovi andmas, nüüd ootan vastust 🙂 Muidugi loodan parimat, aga valmistun halvimaks.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
Oeh, nii ongi 🙁 hcg on langenud, esmasp oli 299 ja nüüd 275 ????????
Soovin teile kõike parimat!
C.
+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Oeh, nii ongi ???? hcg on langenud, esmasp oli 299 ja nüüd 275 ????????
Soovin teile kõike parimat!
C.

 

Mul on nii kahju 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel sept beebidesse ei julge ennast liigitada (alates 01.01 on kaks triipu mu testikesel) aga kas mai leia või facebookis puudub septembribeebide grupp?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel sept beebidesse ei julge ennast liigitada (alates 01.01 on kaks triipu mu testikesel) aga kas mai leia või facebookis puudub septembribeebide grupp?

Enamik ootab esimest arsti visiiti alles. Eks siis see grupp ka tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegil mingisuguseid isusid ka juba on? Mul läheb seda kollase sildiga a le coqi kalja nagu külaparmu läheb õlut ???? silma lahti saan, siis kohe kalja ja silm läheb kinni ka kalja peale. Hernesuppi ja röstsaia jumaldan ka praegu. Ilmselt järgmine nädal juba oksendamine ka platsis… hoian sõrmi ja varbaid et nii ei läheks

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on isud. Just tahaks korra päevas sellist korraliku jõulupraadi 😀 Poes tunnen et tahan kõike mis seal on.  Olen varunud koju puuvilju pähkleid supikogu näksimiseks.  Tunnen et tuleb raske ja kilode rikas rasedus! Nii kui hakkan tegutsema hakkab ka iiveldama. Täna öösel tundsin kuidas pea käib ringi ja kukun kokku. KESET ÖÖD..PIKALI JA MAGADES 😀  Täna lähen veel korra hcg mõõtma. Miski mu sees ütleb et kuidagi väga kiiresti areneb see kõik. Enne uut aastat soovisin kaksikuid 😀 Ise mõtlen et hmmmm…. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 306 )


Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022