Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 306 )

Teema: Septembrikuus on beebi uus 2022

Postitas:
Kägu

Kategooriliselt välistanud vaktsineerimise rasedana, ükskõik siis mille vastu a la gripp jms.

Covidi vastu polnud vaktsineeritud, põdesin läbi raseduse alguses. Üks päev kurguvalu. Ei näe, et selleks puhuks oleks pidanud vaktsineerima. Mainin juurde, et see ongi puhtalt minu arvamus minu enda kohta ja minu tervist arvesse võttes. Mis keegi teine teeb, mind väga ei huvita. Igaüks vastutab lõpuks ainult ise enda tervise eest (ja kõhubeebi).

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kategooriliselt välistanud vaktsineerimise rasedana, ükskõik siis mille vastu a la gripp jms.

Covidi vastu polnud vaktsineeritud, põdesin läbi raseduse alguses. Üks päev kurguvalu. Ei näe, et selleks puhuks oleks pidanud vaktsineerima. Mainin juurde, et see ongi puhtalt minu arvamus minu enda kohta ja minu tervist arvesse võttes. Mis keegi teine teeb, mind väga ei huvita. Igaüks vastutab lõpuks ainult ise enda tervise eest (ja kõhubeebi).

Lapsele ikka lased vaktsiinid teha? Või loodad ka loomuliku immuunsuse peale?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kategooriliselt välistanud vaktsineerimise rasedana, ükskõik siis mille vastu a la gripp jms.

Covidi vastu polnud vaktsineeritud, põdesin läbi raseduse alguses. Üks päev kurguvalu. Ei näe, et selleks puhuks oleks pidanud vaktsineerima. Mainin juurde, et see ongi puhtalt minu arvamus minu enda kohta ja minu tervist arvesse võttes. Mis keegi teine teeb, mind väga ei huvita. Igaüks vastutab lõpuks ainult ise enda tervise eest (ja kõhubeebi).

Lapsele ikka lased vaktsiinid teha? Või loodad ka loomuliku immuunsuse peale?

’ikka lased’

See samamoodi ju iga ema otsustada ja vägagi isiklik teema? Mõned võivad ikka nii nõmedad olla oma kommentaaridega. Siin küsiti inimeste oma arvamust asjadele ja siis on keegi, kes arvab, et võib teiste arvamusi omakorda materdada. Beebigrupis võiks jääda tolereerivaks, keegi ei tulnud sinu last vaktsiinidest praegu ju ilma jätma.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kategooriliselt välistanud vaktsineerimise rasedana, ükskõik siis mille vastu a la gripp jms.

Covidi vastu polnud vaktsineeritud, põdesin läbi raseduse alguses. Üks päev kurguvalu. Ei näe, et selleks puhuks oleks pidanud vaktsineerima. Mainin juurde, et see ongi puhtalt minu arvamus minu enda kohta ja minu tervist arvesse võttes. Mis keegi teine teeb, mind väga ei huvita. Igaüks vastutab lõpuks ainult ise enda tervise eest (ja kõhubeebi).

Lapsele ikka lased vaktsiinid teha? Või loodad ka loomuliku immuunsuse peale?

????

  1. Õnneks ei ole see sinu otsustada, mis ma oma lastega teen. Kuidas te viitsite isegi tegeleda sellise asjaga, et teematada, mida keegi teine teeb v mitte, johhaidii. Tunnen su õelusele siiralt kaasa, vast sai päev paremaks, et saad foorumis anonüümselt “ära panemas” käia ????????????
+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on alati selline teema, kus inimesed jagunevad kaheks ja käib vaidlus. 😀 Aga naised, jätame selle teema ehk? Kuidas teil rasedus kulgeb? On keegi juba soo ka teada saanud? Endal ülejärgmisel nädalal teine suurem uh ja loodan, et saaks soo ka teada. ☺️

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on alati selline teema, kus inimesed jagunevad kaheks ja käib vaidlus. ???? Aga naised, jätame selle teema ehk? Kuidas teil rasedus kulgeb? On keegi juba soo ka teada saanud? Endal ülejärgmisel nädalal teine suurem uh ja loodan, et saaks soo ka teada. ☺️

Tekitab paksu verd, jah.

Endal on 25ndal ämmaka kontroll, siis on 18+1. Siis saab aja sellele looteanatoomiale ka. Niiii tahaks teada, kumb on, hakkasin just liigutusi ka tundma ja üks õhtu täitsa vastas mu ‘koputustele’ ????

Enesetunne muidu hea, olen palju rõõmsamaks ja tegusamaks muutunud, aga asi vb kevade saabumises hoopis.. ???? Kuidas teistel läheb?

H

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pole siia ammu jõudnud.
täna oli siis järjekordne ämmaka visiit – beebi ikka nii nunnu, lehvitas seal hoolega.
Tööl ülemusele ütlesin juba märtsis, sest ei hakanud arenguvestlusel valetama, et võiks minuga arvestada. Teistele töökaaslastele ütlesin eelmine nädal ära.

Põdesin siin ka hiljuti koroona läbi – ei olnud väga tore, ja tõi iivelduse tagasi. Nüüdseks õnneks jälle kõik korras. Peale suurema kõhu ja rindade eriti aru ei saagi, et rase – eks see ongi see hea teine trimester – tean, et see nii ei jää 😀 Ükspäev tundsin beebi liigutusi, varsti igapäevane nähtus 🙂

pupsikukene

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kategooriliselt välistanud vaktsineerimise rasedana, ükskõik siis mille vastu a la gripp jms.

Covidi vastu polnud vaktsineeritud, põdesin läbi raseduse alguses. Üks päev kurguvalu. Ei näe, et selleks puhuks oleks pidanud vaktsineerima. Mainin juurde, et see ongi puhtalt minu arvamus minu enda kohta ja minu tervist arvesse võttes. Mis keegi teine teeb, mind väga ei huvita. Igaüks vastutab lõpuks ainult ise enda tervise eest (ja kõhubeebi).

Lapsele ikka lased vaktsiinid teha? Või loodad ka loomuliku immuunsuse peale?

’ikka lased’

See samamoodi ju iga ema otsustada ja vägagi isiklik teema? Mõned võivad ikka nii nõmedad olla oma kommentaaridega. Siin küsiti inimeste oma arvamust asjadele ja siis on keegi, kes arvab, et võib teiste arvamusi omakorda materdada. Beebigrupis võiks jääda tolereerivaks, keegi ei tulnud sinu last vaktsiinidest praegu ju ilma jätma.

????????????

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kategooriliselt välistanud vaktsineerimise rasedana, ükskõik siis mille vastu a la gripp jms.

Covidi vastu polnud vaktsineeritud, põdesin läbi raseduse alguses. Üks päev kurguvalu. Ei näe, et selleks puhuks oleks pidanud vaktsineerima. Mainin juurde, et see ongi puhtalt minu arvamus minu enda kohta ja minu tervist arvesse võttes. Mis keegi teine teeb, mind väga ei huvita. Igaüks vastutab lõpuks ainult ise enda tervise eest (ja kõhubeebi).

Lapsele ikka lased vaktsiinid teha? Või loodad ka loomuliku immuunsuse peale?

????

  1. Õnneks ei ole see sinu otsustada, mis ma oma lastega teen. Kuidas te viitsite isegi tegeleda sellise asjaga, et teematada, mida keegi teine teeb v mitte, johhaidii. Tunnen su õelusele siiralt kaasa, vast sai päev paremaks, et saad foorumis anonüümselt “ära panemas” käia ????????????

Mis moodi sa ise parem oled praegu?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kategooriliselt välistanud vaktsineerimise rasedana, ükskõik siis mille vastu a la gripp jms.

Covidi vastu polnud vaktsineeritud, põdesin läbi raseduse alguses. Üks päev kurguvalu. Ei näe, et selleks puhuks oleks pidanud vaktsineerima. Mainin juurde, et see ongi puhtalt minu arvamus minu enda kohta ja minu tervist arvesse võttes. Mis keegi teine teeb, mind väga ei huvita. Igaüks vastutab lõpuks ainult ise enda tervise eest (ja kõhubeebi).

Lapsele ikka lased vaktsiinid teha? Või loodad ka loomuliku immuunsuse peale?

????

  1. Õnneks ei ole see sinu otsustada, mis ma oma lastega teen. Kuidas te viitsite isegi tegeleda sellise asjaga, et teematada, mida keegi teine teeb v mitte, johhaidii. Tunnen su õelusele siiralt kaasa, vast sai päev paremaks, et saad foorumis anonüümselt “ära panemas” käia ????????????

Mis moodi sa ise parem oled praegu?

Ma ei tulnud teiste arvamusi maha tegema ja imestasin, kuidas teised seda teha viitsivad. Selles mõttes olengi parem, et ei tule kaagutama teiste aruteludele vahele;)

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuulge naised, las see vaktsineerimise teema jääb. See on kuum teema, aga las igaüks ikka ise otsustab mis talle ja tema lapsele kõige parem.

Rääkige parem, kuidas öösel magada saate? Mul juba nati raskusi mugava aseme leidmisega 😀 ja selili ei julge magada- see ei pidavat ka hea olema ja lausa ohtlik lapsele. Nii et ma vähkrengi pmst küljelt küljele 🙂 kuidas teil?

A (35)

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kategooriliselt välistanud vaktsineerimise rasedana, ükskõik siis mille vastu a la gripp jms.

Covidi vastu polnud vaktsineeritud, põdesin läbi raseduse alguses. Üks päev kurguvalu. Ei näe, et selleks puhuks oleks pidanud vaktsineerima. Mainin juurde, et see ongi puhtalt minu arvamus minu enda kohta ja minu tervist arvesse võttes. Mis keegi teine teeb, mind väga ei huvita. Igaüks vastutab lõpuks ainult ise enda tervise eest (ja kõhubeebi).

Lapsele ikka lased vaktsiinid teha? Või loodad ka loomuliku immuunsuse peale?

????

  1. Õnneks ei ole see sinu otsustada, mis ma oma lastega teen. Kuidas te viitsite isegi tegeleda sellise asjaga, et teematada, mida keegi teine teeb v mitte, johhaidii. Tunnen su õelusele siiralt kaasa, vast sai päev paremaks, et saad foorumis anonüümselt “ära panemas” käia ????????????

8 a vangistust sai “ema”, kes arvas samuti, et mis ta lapsega teeb, on tema asi. Lihtsalt piinas lapse surnuks.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kodus vaktsiinukahjustusega laps.  Enne seda õudust naeruvääristasin kah kõiki. Siis aga juhtus see mida oodata ei osanud. Igapäev olen tänulik et mu laps elus on.  Ta mäletab ise ka kõike mida läbi elas sest oli juba üsna suur sel ajal. Kogu pere elas seda läbi rängalt. Igasugused teatised tehtud aga abi ei saanud kuskilt. Tulevase beebiga teen palju asju teistmoodi.  Tookord usaldasin med.õde kes ütles et kõrvaltoimeid ei saa olla. 🙁  Ja mina uskusin. Küsige enne igat vaktsiini infoleht ja lugege 100% läbi. Sest te ei pruugi ise aru saada et teie lapsel kõrvaltoimed on ja siis võib laps väga valet ravi saada.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on kodus vaktsiinukahjustusega laps. Enne seda õudust naeruvääristasin kah kõiki. Siis aga juhtus see mida oodata ei osanud. Igapäev olen tänulik et mu laps elus on. Ta mäletab ise ka kõike mida läbi elas sest oli juba üsna suur sel ajal. Kogu pere elas seda läbi rängalt. Igasugused teatised tehtud aga abi ei saanud kuskilt. Tulevase beebiga teen palju asju teistmoodi. Tookord usaldasin med.õde kes ütles et kõrvaltoimeid ei saa olla. ???? Ja mina uskusin. Küsige enne igat vaktsiini infoleht ja lugege 100% läbi. Sest te ei pruugi ise aru saada et teie lapsel kõrvaltoimed on ja siis võib laps väga valet ravi saada.

Mis kahjustusega sul laps siis on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulge naised, las see vaktsineerimise teema jääb. See on kuum teema, aga las igaüks ikka ise otsustab mis talle ja tema lapsele kõige parem.

Rääkige parem, kuidas öösel magada saate? Mul juba nati raskusi mugava aseme leidmisega ???? ja selili ei julge magada- see ei pidavat ka hea olema ja lausa ohtlik lapsele. Nii et ma vähkrengi pmst küljelt küljele ???? kuidas teil?

A (35)

Minul samamoodi aga mul puusad valusad ja keeran päris tihti külge. Olen padja pannud põlvede vahele, et veidikenegi leevendust saada. Kõhuke ka nüüd ette tulnud ja vist olen esimest liigutust tundnud. Esimene beebi seega veel 100% kindel pole. ???? kõht on kohati pinges või nagu selline venimise tunne on peal. Enesetunne muidu on hea ja mõnus. Varajasemad emad ja tulevased, kuna olete või on plaan osta juba beebile midagi ? Mis on see esimene asi mis teil ostukorvi läheb ? 😛

Kas olete/plaanite ka sugu kuidagi huvitavalt mehele/ lähedastele teatada?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul loote anatoomias näidud. Poja on terve kui purikas. Veidi saleda võitu aga kaal ja kõik muud organid tiptop. Mürgeldab ka juba niiii kõvasti et magama jääda on keeruline ja hommikuti ajab mind üles oma põtkimisega. Mees tunneb ka juba kätt kõhul hoides tema liigutusi. 16.05 oleme kogu perega oodatud 4D uh’sse teda imetlema. Nägin juba ka oma beebi nägu. Niii ilus pisike lömmis nina nagu isal ja ilusad huuled. Võitlen selle diabeediga. Kaalu lisandunud ~4kg. Nüüd vaikselt on see seisma jäänud. Käim rattaga sõitmas ja liigun palju. Ehitan suvilat ja naudin ilma. Olen ostnud mõned riided. Kuu pärast plaanis vanker ja voodi soetada. Magada saan aind küljepeal nüüd. Kõhuli olles on täitsa raske. Jalanõusid on ka raske jalga panna. Ilmselt saab veel raskem varsti olema. 😀

Oma lapse vaktsiini loost võin kirjutada privaatselt. Olen harjunud et need kel pole kogemust ei saa sellest aru ja avaldavad pahameemt. Sest nad lihtsalt ei oma seda kogemust ja hetkel rasedana selliseid vaidlusi ei soovi tekitada. 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võitlen selle diabeediga. Kaalu lisandunud ~4kg. Nüüd vaikselt on see seisma jäänud.

Millalgi kirjutasid, et veresuhkur oli kõrge, kas sulle määrati eridieet? Mida see endast kujutab? Kas magusa söömine on keelatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võitlen selle diabeediga. Kaalu lisandunud ~4kg. Nüüd vaikselt on see seisma jäänud.

Millalgi kirjutasid, et veresuhkur oli kõrge, kas sulle määrati eridieet? Mida see endast kujutab? Kas magusa söömine on keelatud?

Võin süüa kõike. Dieeti ega spets toitumiskava ei määratud. Pidin vähendama söödavaid koguseid. Korraga ei söö soolast ja siis magusat. Teen teadlikumad valikud et suhkrut mitte kõrgeks ajada. 3x päevas mõõdan veresuhkrut. Magusat söön ikka aga siis väikse koguse ja vahepalaks. Üldiselt mulle tundub et mu suhkur on ok.  Vahetult peale covidit oli väga kõrge. Siis ma tõesti sõin väga palju süsivesikuid ja liikusin vähe raseduse esimesed 2 kuud. Nüüd aga liigun palju. Sõidan rattaga,jalutan koeraga ja ÜRITAN vähem süüa ja valida toitu. 100% ma ühtegi kava ei jälgi.  Hetkel on asi normis. Vett tuleb väga palju juua muidugi. Ma ei keela omale midagi. Ainult koguseid jälgin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on kodus vaktsiinukahjustusega laps. Enne seda õudust naeruvääristasin kah kõiki. Siis aga juhtus see mida oodata ei osanud. Igapäev olen tänulik et mu laps elus on. Ta mäletab ise ka kõike mida läbi elas sest oli juba üsna suur sel ajal. Kogu pere elas seda läbi rängalt. Igasugused teatised tehtud aga abi ei saanud kuskilt. Tulevase beebiga teen palju asju teistmoodi. Tookord usaldasin med.õde kes ütles et kõrvaltoimeid ei saa olla. ???? Ja mina uskusin. Küsige enne igat vaktsiini infoleht ja lugege 100% läbi. Sest te ei pruugi ise aru saada et teie lapsel kõrvaltoimed on ja siis võib laps väga valet ravi saada.

Mis kahjustuse laps siis sai ja mis vaktsiinist, kui tohib kysida?

Infolehtedega on nii, et kui need tosimeeli tahthaaval läbi lugeda, ei tohiks paracetamoli ka võtta – kõik teoreetilised õudused on kirjas ju. Samas inimesed krobistavad paracetamoli ja annavad ka oma lastele nagu kommi. Kõige syytum ravim misiganes valukese või palavikukese vastu. Selleks teda ju peetakse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ausalt mul 4 aastane laps kodus ja käsi südamel pole kordagi talle paracetamoli annud. Seega kõik koguaeg krõbistavad on natukene liigne väljend.

Aga tervislik toitumine on raseduse edasises järgus mega hea (Mina 20ndl peal hetkel), ja ei ole veel juurde võtnud. Kuigi vahepeal oli tunne, et kaalu täiega juurde tulnud, siis tegelikult hetkel veel ei ole. Liigun – (eesmärk igapäevaselt 20 000 sammu) ja toiduga üritan mitte väga liialdada, see on natukene raskem aga üritan Kalevi kommide asemel – maasikaid jms süüa.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On inimesi kes ei tohi pähkli lõhnagi tunda. On inimesi kes ei tohigi paracetamoli või nohurohtu kasutada sest kõrvalmõjud on tugevad või lausa surmavad. Minu laps sai koolieelse süsti. Miski selles süstis oli talle täiesti vastunäidustatud. Kahju aga on terveks eluks ja keegi ei vastuta!

Minul polegi asi kaalus vaid ikka veresuhkrus. Isegi maasikad tõstavad seda palju kui neid süüa rohkem kui vaja. Võisin neid terve kausi ära süüa. Tegelikult peab vahepala peopessa ära mahtuma. Kaalu pärast ma ei muretsegi sest ma enne rasedust tegin sporti ja kindlasti jätkan peale rasedust sellega.

Kuidas teil beebi liigutustega on? Kell on 5.53 ja ma ärkasin sest beebi ärkas ja hakkas mõnuga põtkima. 😀 Täiega naudin neid liigutusi enda sees.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On inimesi kes ei tohi pähkli lõhnagi tunda. On inimesi kes ei tohigi paracetamoli või nohurohtu kasutada sest kõrvalmõjud on tugevad või lausa surmavad. Minu laps sai koolieelse süsti. Miski selles süstis oli talle täiesti vastunäidustatud. Kahju aga on terveks eluks ja keegi ei vastuta!

Minul polegi asi kaalus vaid ikka veresuhkrus. Isegi maasikad tõstavad seda palju kui neid süüa rohkem kui vaja. Võisin neid terve kausi ära süüa. Tegelikult peab vahepala peopessa ära mahtuma. Kaalu pärast ma ei muretsegi sest ma enne rasedust tegin sporti ja kindlasti jätkan peale rasedust sellega.

Kuidas teil beebi liigutustega on? Kell on 5.53 ja ma ärkasin sest beebi ärkas ja hakkas mõnuga põtkima. ???? Täiega naudin neid liigutusi enda sees.

Minul on hetkel veel sellised pisikesed põtkimised, nagu gaasimullid või kuidas seda öeldaksegi. 😀 Aga aru olen saanud, et soolestik see kindlasti ei ole. Ühel päeval, kui just parasjagu sõin õhtust sain ühe tugevama liigutuse ja ma lausa ehmatasin. Selline pisut veider/creepy aga samas nii lahe tunne oli 😀
Uuel nädalal on teine ultraheli ja ootan seda suure huviga. 😛

19+4

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On inimesi kes ei tohi pähkli lõhnagi tunda. On inimesi kes ei tohigi paracetamoli või nohurohtu kasutada sest kõrvalmõjud on tugevad või lausa surmavad. Minu laps sai koolieelse süsti. Miski selles süstis oli talle täiesti vastunäidustatud. Kahju aga on terveks eluks ja keegi ei vastuta!

Ilmselt sai ta epilepsia – see on eluaegne raske haigus, mis võib enamike vaktsiinidega tekkida. Ameerikas ja Euroopas on neid juhtumeid palju, Eestis pole eriti räägitud. Enamasti ei anta vaktsineerides infolehtegi kaasa. Kahju, et teil nii läks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil ka läheb? Nii vaikseks on siin jäänud. Kas kõik on tõesti facebooki kolinud?

Minul nüüd LA käidud, kartsin väga, kuna põdesin hiljuti nii covidi kui ka gripi läbi, aga õnneks oli LAs kõik kenasti korras 🙂

Kõht aina kasvab, preeklampsia riskiga olen nüüdseks leppinud (võtan aspiriini iga õhtu) ja arst ka rahustas, et ega see risk kohe ei tähenda, et ma selle saan.

Energiat on vähe- tahaks rohkem liikuda, aga no absoluutselt eo jaksa. Eriti veel peale kontoripäeva. Kuidas teil liikumisega?

 

A (35)

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil ka läheb? Nii vaikseks on siin jäänud. Kas kõik on tõesti facebooki kolinud?

Minul nüüd LA käidud, kartsin väga, kuna põdesin hiljuti nii covidi kui ka gripi läbi, aga õnneks oli LAs kõik kenasti korras ????

Kõht aina kasvab, preeklampsia riskiga olen nüüdseks leppinud (võtan aspiriini iga õhtu) ja arst ka rahustas, et ega see risk kohe ei tähenda, et ma selle saan.

Energiat on vähe- tahaks rohkem liikuda, aga no absoluutselt eo jaksa. Eriti veel peale kontoripäeva. Kuidas teil liikumisega?

A (35)

Enamus lobisevad jah juba facebookis, siin puhub tuul. 😀
Mina käisin näiteks shoppamas ja koduteele jääb mul selline kõrgem tõus mäkke…no tee mis sa tahad aga karguga mammi läks ka minust kiiremini ülesse. 😀
Lihtsalt ei jõudnud normaalses tempos mäest ülesse minna.
Muidu üritan ikka võimalikult palju jalutada ja ennast liigutada, ostsin isegi online rasedate jooga aga… no tee mis sa tahad aga mulle käib see jooga nii vastukarva. 😀
Eelistan pigem raskust tõsta ja kehale mõnusalt koormust anda aga hetkel seda ei tee.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhhuu, äkki mõni tuuleiilike vastab. 😀
Keegi 3D/4D ultrahelile ka plaanib minna ?
Kas Tartus minna Elitesse või TÜK ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul juba mitu 4D uh tehtud. Poja igakord nii pahas asendis et nägu polegi väga näinud. Homme lähen jälle uuele katsele. Elites on mingi tipptasemel uus aparaat.

Kuidas kõigil muidu olemine? 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juba mitu 4D uh tehtud. Poja igakord nii pahas asendis et nägu polegi väga näinud. Homme lähen jälle uuele katsele. Elites on mingi tipptasemel uus aparaat.

Kuidas kõigil muidu olemine? ????

Minul olemine on hea. Öine magamine on vaid selline katkendlik aga puhkan kenasti välja, et väsinud ma pole.
Esimene rasedus ja mõtlen koguaeg enda tirtsu liigutustele. Tundub nagu kõigil käiks trall ja möll kõhus aga mul enamjaolt nagu nö mulksutad pigem. Mõnel päeval on vaiksem ja mõni päev aktiivsem. Vahel harva ikka paneb mõne hea korraliku löögi, et võpatan aga vahel ikka mõtlen, et äkki on liiga rahulik ?! :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul juba mitu 4D uh tehtud. Poja igakord nii pahas asendis et nägu polegi väga näinud. Homme lähen jälle uuele katsele. Elites on mingi tipptasemel uus aparaat.

Kuidas kõigil muidu olemine? ????

Minul olemine on hea. Öine magamine on vaid selline katkendlik aga puhkan kenasti välja, et väsinud ma pole.

Esimene rasedus ja mõtlen koguaeg enda tirtsu liigutustele. Tundub nagu kõigil käiks trall ja möll kõhus aga mul enamjaolt nagu nö mulksutad pigem. Mõnel päeval on vaiksem ja mõni päev aktiivsem. Vahel harva ikka paneb mõne hea korraliku löögi, et võpatan aga vahel ikka mõtlen, et äkki on liiga rahulik ?! :/

 

Palju sul nädalaid on? Minul 28 sai täis ja minul käib ikka korralik möll kõhus. Vahepeal teeb täitsa haiget. Kõht liigub pidevalt. Olen arusaanud ka beebi unereziimist. Öösiti kui ise magan on ta rahulik. 7-8 ajal kui ärkan siis alati ootan voodis tema ärkamist ka. Eks beebid ongi erinevad ja sõltub ju ka sellest kuidaspidi ta kõhus on.  Täna nägin oma lapse näo ka ära. Täitsa enda nägu 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juba mitu 4D uh tehtud. Poja igakord nii pahas asendis et nägu polegi väga näinud. Homme lähen jälle uuele katsele. Elites on mingi tipptasemel uus aparaat.

Kuidas kõigil muidu olemine? ????

Minul olemine on hea. Öine magamine on vaid selline katkendlik aga puhkan kenasti välja, et väsinud ma pole.

Esimene rasedus ja mõtlen koguaeg enda tirtsu liigutustele. Tundub nagu kõigil käiks trall ja möll kõhus aga mul enamjaolt nagu nö mulksutad pigem. Mõnel päeval on vaiksem ja mõni päev aktiivsem. Vahel harva ikka paneb mõne hea korraliku löögi, et võpatan aga vahel ikka mõtlen, et äkki on liiga rahulik ?! :/

Palju sul nädalaid on? Minul 28 sai täis ja minul käib ikka korralik möll kõhus. Vahepeal teeb täitsa haiget. Kõht liigub pidevalt. Olen arusaanud ka beebi unereziimist. Öösiti kui ise magan on ta rahulik. 7-8 ajal kui ärkan siis alati ootan voodis tema ärkamist ka. Eks beebid ongi erinevad ja sõltub ju ka sellest kuidaspidi ta kõhus on. Täna nägin oma lapse näo ka ära. Täitsa enda nägu ????

26+5 on hetkel rasedust ja pigem tõesti alakõhus õrnalt sipleb enamjaolt. Öösel on rahulik, kui vetsu lähen siis korra liigutab ja magamae edasi.

Helistasin täna ka TÜK’i ja neil polnud ühtegi aega 3d/4d uuringuks. Küsisin mis see esimene aeg siis on aga öeldi, et polegi. 🙁   Elites vist hind ka kohe krõbedam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 306 )


Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022