Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022

Näitan 6 postitust - vahemik 301 kuni 306 (kokku 306 )

Teema: Septembrikuus on beebi uus 2022

Postitas:
Kägu

Mõni laps liigutabki vähem- eks sa õpid teda tundma, tead millal ta on natuke aktiivsem ja millal mitte. Minul oli esimese lapsega kuni lõpuni kõik pigem rahulik. Mulksutas vaikselt, ei mingeid tugevaid lööke lõpuni välja. Kui, siis õhtuti, oli aktiivsem. See oli tema puhul täiesti tavaline ja nüüdseks on ta juba 4 aastane energiline mürakaru 😀

Nüüd, teise lapsega on seis suht sama. Põtkib ikka ja õhtuti rohkem, aga endiselt pole mingit meeletut möllu ega valusaid lööke 🙂 rasedust 27 nädalat. Eks näis 🙂 mina ei muretse.

Muidu kõik hästi, käin endiselt kontoritööl, ainult et õhtuks läheb kõht ja olemine nii raskeks 🙁

A (35)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kullakesed, nii tore lugeda kuidas kõigil läinud on 🙂 Meil sündimas septembri lõpus 4s lapsuke. Ja tulemas on kaua oodatud tütreke 😀 Enne teda on olnud 3 poega 🙂 Minu jaoks on see mega suur üllatus. Ise mõtlen, et ei oska vist tüdrukutega enam midagi peale hakata 😀 Aga rõõm on suur isegi kui oleks ennustatud poeg.

Magamisega on nii, et õhtul magama jään ilusti ja magan suht hästi külgedel, aga vot hommikul kl 7 kui mõlemad puusad annavad tunda, siis ma keeldun voodis olemast ja kobin sealt ruttu välja. Rasedust 26 näd.

Juuli lõpus planeerime reisi soojale maale automatkaga. Natuke pabistan, et kuidas seal reisin kuumusega aga ega ma vast pole esimene ega viimane rase kes kuumuses on pidanud vastu pidama.

 

Shara (39)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Kuidas kõigil läheb? Kas kellelgi veel libakad käivad? Mul täna täitsa valusad toonused olnud. Liikudes läheb üle , istudes jälle platsis. Vahepeal ei tunne üldse raskust või et üldse rase olen aga mõni öö on raske külgegi keerata. Muidu kõik hästi.  Mul esimene tähtaeg 6 nädala pärast. Veidi hirmutav küll et kõik nii kiiresti läheb. Aga suur ootus on hinges 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul libakaid pole – pole ka esimese kahega olnud.

Ütleks, et üldse hetkel on kõige kergem rasedus – kuigi algus oli jällegi raskem kui teise kahega 😛 Näiteks õnneks veel ei ole kõrvetised kiusama tulnud – paaril korral veidikene, aga nii nagu varasemate rasedusetega, kus rennie oli parim sõber, siis pmts võiks öelda, et hetkel kõrvetisi pole 🙂 Aegajalt lööb kõhu toonusesse, mõnipäev raskem ja muud raseda vaevused, aga enamasti suht kerge rasedus ikka. Samas hetkel ka alles 30s nädal, nii et aega veel on oma sõnu süüa 😀

Siiski hakkab kerge hirm sünnituse ees tekkima ning varsti oleks tarvis mõelda haiglakoti pakkimise peale – kuid enne seda peaks veel üldse asju beebile ostma – praeguseks vaid suurest asjadest voodi olemas 😀

 

pupsikukene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul saab homme 34 nädalat täis. Kaalu juures täpselt 10kg. Beebi kaalub 2400g juba ja on veidi ees. (2 nädalat) Seega pean valmis olema kõigeks. Asjad ostetud. Kott suht koos. Ja ausaltöeldes jaksu on alles ainult natukene. Aga on ka olnud keskmisest raskem rasedus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kellelgi läheb? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 301 kuni 306 (kokku 306 )


Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022