Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 306 )

Teema: Septembrikuus on beebi uus 2022

Postitas:
Kägu

Oi jummel.. minus on küll vist saatan täna sees 😀
Iga asi ajab nii hullult närvi, et õudne. Kõik mis teen läheb kuidagi viltu…
Patsikumm kukub maha, juuksed on nagu rehapulgad, autol olev lumi osutus hoopis jääks… ja oi kuidas ma podisesin endamisi nagu turtsuv siil 😀
Proovin rahuneda..
Isude poolest ma ei teagi aga hullult tahaks marineeritud shampinjone 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan ka julguse kokku ja liitun teiega.

Esmaspäeval spiraali paigaldama minnes,et miks mul aint määris päevade ajal sain teada,et minu sees kasvab keegi????.

Kerge šokk oli aga samas tunne oli sihuke hea.
Tänaseks 5 nàdalad rasedust peaks olema.
Oleme suutnud vist ka lõpuks otusele saada ja sellepärast liitungi teiega.

Täna käin arstil kuna ta kutsus uuesti.

Aga ehk ka sellepärast,et otsus kergelt tehtud.

Loodan,et kõik sujub hàsti.

Ees on juba 3 last ja see oleks siis neljas viimane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näen et siin üle ühe postituse mainitakse hcg mõõtmistulemusi ja mõõtmas käimisi.
Olen esmarase(varasemalt ei ole katkemisi ka olnud ) ja pole päris kindel kas ja kui vajalik see protseduur on? Kus te seda tegemas käite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Näen et siin üle ühe postituse mainitakse hcg mõõtmistulemusi ja mõõtmas käimisi.

    Olen esmarase(varasemalt ei ole katkemisi ka olnud ) ja pole päris kindel kas ja kui vajalik see protseduur on? Kus te seda tegemas käite?

    Otseselt vajalik pole, kui ennast hästi tunned ja ise seda vajalikuks ei pea. Kuna minul on emakaväline rasedus olnud (selle puhul üldiselt hcg kasvab aeglasemalt, kui normaalne oleks), siis enda rahustamiseks olen kontrollimas käinud. Olen käinud Synlabis (maksab ca 12€) ja ITKs (Magdaleenas, maksab ca 7€), paari tunniga saab vastuse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hetkel 5+4. Esimest korda veidi iiveldas, aga värske õhk tõmbas selle tagasi, rinnad on veidi hellad ning räige soolaste saiakeste isu on olnud viimased päevad. Täna andsin alla ja käisin ühes pagaripoes saiakesi nillimas. ???? Magusat ei taha praktiliselt üldse, kohe hakkab süda läikima, aga soolane läheb hästi see-eest. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näen et siin üle ühe postituse mainitakse hcg mõõtmistulemusi ja mõõtmas käimisi.

Olen esmarase(varasemalt ei ole katkemisi ka olnud ) ja pole päris kindel kas ja kui vajalik see protseduur on? Kus te seda tegemas käite?

Jah eks see ongi sinu enda rahustuseks. Mina kandsin kunagi üle kuu aja peetunud rasedust õndsad teadmises et kõik on korras. Seepärast praegu olen hcg kontrollimas käinud. Siis sellist võimalust ei olnud.  Kuigi üldiselt pole see tõesti vajalik. Vaid enda rahustuseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lihtsalt olen vist see keda kutsutakse saritestijaks. Olen teinud iga päev enda rahustuseks õhtul ühe testi ???? no ja saladuskatte all öeldes plaanin seda teha ka kuni esimene arstil käik tehtud ????????????‍♀️

Virsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tugevalt iiveldab nagu mul, siis pole testida vaja enam ????

Kas keegi teab kas mehi lastakse uh juurde? Mõlemad vaksimata ja nii jääb. Šoisi juurde torkimata meest ei lubata, uurisin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole õrna aimugi. Loodan, et lastakse ikka.

 

virsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui asi on lihtsalt selles, et mees saaks uh kaasa, siis vähemalt Tallinnas on erakliinikuid, kus vaktsineerimata mees kaasa saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ITK-s ämmaemand esmaspäeval ütles, et UH-le saab mees kaasa kui on vaxitud või kui on ette näidata tõend covidi läbipõdemise kohta viimase 6 kuu jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea mis seisud uh tartus, mina ja mees mõlemad vaksineeritud ca 2 doosiga. Enne nagunii 3 ei tee kui beebi sündinud. Aga mehel lasen ära teha ennem.   Mul ka iiveldab hullult ☺️????

Eile arstil käisin, uus aeg kui vaatab alles 20ndal????

Eilsega 5 nädalad. Pisipisi.

 

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks lihtsalt vinguda. Ma pole täpselt 2 aastat alkoholi tarbinud ja nüüd tunnen ennast nagu tõelises pohmellis. Lihtsalt nii jubedalt iiveldab. Täna oli mu elu viimaste aastate esimene hommik kus ma ei suutnud kohvi juua. Isegi trepist üles minek ajab iiveldama. Paljas mõte sellest et pean kellegagi suhtlema ajab iiveldama. Ma pole kunagi midagi sellist tundnud. Väkkk… mis aitaks? Toit enam ei aita 🙁

  1. 6+0

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jällegi kahtalselt hea olla! Pisut iiveldab, aga eelnevate rasedustega olen sellel ajal juba haiglasse tilgutite alla sättima hakanud. Ei taha nüüd ära sõnada muidugi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas poes shoppates üli halb süda hell ja iiveldab seest korralikult. Hamba pesu hakkab ka vastu hommikul.

5+2

 

Mari

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi beebi südametöö ka juba tuvastatud? Minul kolmapäeval tasuline uh. Ma ei suuda oodata kuu lõpuni enda arsti aega.  😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul naistearst pandud veebruari teiseks nädalaks. Enesetunne on üpris hea, vahel lööb kerge iivelduse sisse aga kaob üsna kiirelt. Kuna mul on ka soolehaigus ja see on hetkel aktiivne lähen uuel nädalal sooleuuringule. Hetkel olen ravimite peal mis ei tohiks rasedust mõjutada ja loodan soole kiirelt kontrolli alla saada.  Loodan vaid parimat !

Eleanor ( 4+5 )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka sõnusin ära. Täna on ikka väga rõve olla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie testidega on? Kas see raseda triip läks sama tumedaks kui kontrolljoon?
mingi neti raseduskalkulaator ütleb, et 12.01 oleks mul alles “usaldusväärne” teha testi. Praegune triip siis ei loegi? ????

arsti 18.01 ja siis peaks olema äpi järgi 6+0 ja selle raseduskalkulaatori järgi 7+0

 

virsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist hakkan ära surema, sees keerab nii hullult. Hommikul oksendasin. Midagi sees ei taha püstida isegi mitte vesi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist hakkan ära surema, sees keerab nii hullult. Hommikul oksendasin. Midagi sees ei taha püstida isegi mitte vesi.

Welcome ! Ma pole veel kordagi oksendanud aga nutnud olen juba mitu korda selle enesetunde pärast. Iiveldab nii hullult aga välja ei tule midagi. Mediteerin ja suunan oma mõtteid. Kõige nõmedam et kodu jääb unarusse. Ma lihtsalt ei suuda midagi teha. Hea et pesema tahan minna. Oeh…oleks ma seda ette teadnud :\

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist hakkan ära surema, sees keerab nii hullult. Hommikul oksendasin. Midagi sees ei taha püstida isegi mitte vesi.

Welcome ! Ma pole veel kordagi oksendanud aga nutnud olen juba mitu korda selle enesetunde pärast. Iiveldab nii hullult aga välja ei tule midagi. Mediteerin ja suunan oma mõtteid. Kõige nõmedam et kodu jääb unarusse. Ma lihtsalt ei suuda midagi teha. Hea et pesema tahan minna. Oeh…oleks ma seda ette teadnud :\

Oii mul on täpselt sama! Juba kolmas nädal järjest sedasi iiveldab et vähe ei ole. Nii kui kõht on kasvõi grammike tühi, tundub maailmalõpp ja iiveldus nii hull. Avastasin et Belvita küpsised on ideaalne kiire nälja ja iivelduse peletaja.

Jõudu pole, tuju on üsna nukker.. Tänasest on siis 6 nädalat täis ja ametlikult pidi alles siis “pidu” pihta hakkama… ei tea kas siis nüüd hakkan ametlikult potti ka kallistama. Siiani seleni veel läinud pole, aga palju puudu ei ole jäänud.. Tore lisand on ka gaasid ja gaasivalud, millega mul muidu elus kunagi probleeme olnud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist hakkan ära surema, sees keerab nii hullult. Hommikul oksendasin. Midagi sees ei taha püstida isegi mitte vesi.

Welcome ! Ma pole veel kordagi oksendanud aga nutnud olen juba mitu korda selle enesetunde pärast. Iiveldab nii hullult aga välja ei tule midagi. Mediteerin ja suunan oma mõtteid. Kõige nõmedam et kodu jääb unarusse. Ma lihtsalt ei suuda midagi teha. Hea et pesema tahan minna. Oeh…oleks ma seda ette teadnud :\

Oii mul on täpselt sama! Juba kolmas nädal järjest sedasi iiveldab et vähe ei ole. Nii kui kõht on kasvõi grammike tühi, tundub maailmalõpp ja iiveldus nii hull. Avastasin et Belvita küpsised on ideaalne kiire nälja ja iivelduse peletaja.

Jõudu pole, tuju on üsna nukker.. Tänasest on siis 6 nädalat täis ja ametlikult pidi alles siis “pidu” pihta hakkama… ei tea kas siis nüüd hakkan ametlikult potti ka kallistama. Siiani seleni veel läinud pole, aga palju puudu ei ole jäänud.. Tore lisand on ka gaasid ja gaasivalud, millega mul muidu elus kunagi probleeme olnud ei ole.

Ma kuulsin ka, et 6. hakkab pull pihta ja mul läks ka nii. Kuna pidin tööle minema, siis hommikul oli ikka tükk tööd, et mingigi toit kurgust alla saada ja kohvi jäigi joomata. Õnneks sõbranna soovitused närida küpsiseid ja saia töötavad, võtavad veidi iiveldust ära ja jääb midagigi kõhtu. Ketti veel pole pannud, ei tahaks ka, ma vihkan oksendamist. Eks näis kas sellest pääsen või mitte. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna 6+0. Eelmiste raseduste ajal oli sel ajal tuumaiiveldus ja valusad rinnad. Hetkel aga pole justkui midagi ja nii lasen endal närveerida ja põdeda, et midagi on valesti. Tahaks tuvastama minna aga siin Paides saab vist ainult valega UHsse ????

Samas täna justkui kergelt iiveldaks aga aru ei saa, kas see on millestki, mida sõin. Ja eile oli midagi esmakordset – kûlm higi ja õhupuudus. Täiesti tûhja koha pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt kas see iiveldus saab veel jubedamaks minna…. nii veel nädalaid vastu vaja pidada… apppiiii

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt kas see iiveldus saab veel jubedamaks minna…. nii veel nädalaid vastu vaja pidada… apppiiii

Saab saab????

Iiveldus ja oksendamine käsikäes 4 rasedus kõige hullem teisest kolmest kerge iiveldamine olnud ja kõik.

Nüüd annan otsad ja armastan wc potti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Liitun ka. Tähtaeg 15.09, täna 4+5, tulemas neljas laps. Sümptomeid ei ole ühtegi 😀

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile siis hakkas see oksetrall ka pihta! Ja ma veel arvasin, et ehk seekord pääsen! Nii kihvt, et meil siin nii mitu neljanda ootajat on 🙂
Ei tunnegi ennast enam nii paljulapselisena ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ka sooleuuringul ära, õnneks head uudised! Kõik on paranemas ja pole õnneks hullusti ägenenud. Kartsin pigem seda eelnevat, et olin nädal aega enne uuringut dieedil, mida rohkem uuring lähenes seda vähem võisin endale lubada midagi süüa. Rasedusega mul veel ei iivelda ja kohati isegi tunnen muret ha-ha 😀

Eleanor

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Sain oma kaks triipu täna hommikul! juhhuuu! Teie siin olete esimeste seas, kes sellest kuulevad 😀

Tegemist on siis minu teise lapsega.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 306 )


Esileht Lapse ootamine Septembrikuus on beebi uus 2022